Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Domovinski rat

Domovinski rat Domovinski rat bez politike

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2010., 21:13   #1
Oluja 1995 - Topništvo

1. Neznam zbog čega je izbrisana tema topnički dnevnici koju sam pokrenuo prije dva dana.


a.) Napominjem i molim sve koji nešto znaju da ovdje na ovoj postu napišu što znaju o korištenju BL ( Bespilotnih letjelica ) u VRO- Oluja od 04.08.1995 te tim pomognu u i demantiraju tvrdnju o prekomjernom granatiranju Knina.
an_02 is offline  
Old 09.05.2010., 23:54   #2
Prekomjerno granatiranje Knina je obićna bezobrazna izmišljena glupost. Kad nemaju više šta za izjednaćavanje strana... e a gdje su vam topnički dnevnici... Bespilotne su letjele mjesecima prije i snimale teren. Nemojte me napasti zbog ovoga, tako sam naćuo iz Morh-a - ameri su nam na par sati okrenuli satelit i gprs koji tada nije bio dostupan kao danas. A za topništvo i precizne udare zrakoplovima je izuzetno bitan. Stoga je još veća glupost da je Knin prekomjerno granatiran. Usput je već bio i prazan. Preciznošću udara Srbi su bili prestravljeni i obezglavljeni u samom startu. Pa nek pitaju amere koliko smo i gdje ispaljivali. Ta tema će nestati kako je i došla povremeno se pojavljujući. Ubacit će nas u europu htjeli mi to ili ne, zbog svih tih razloga, apsurd da nisu dnevnici, bilo bi nešta drugo, jel tako igraju moćnici.
__________________
Ludi Konj * Akcija Za Bolju Hrvatsku
ivan.ridjan is offline  
Old 10.05.2010., 00:05   #3
Ta priča oko prekomjernog granatiranja Knina je toliko žalosno smiješna,da se glupo uopće osvrtsti na takve izjave..
Inače Knin je bio toliko čitav nakon akcije,da mi neke zgrade u Zagrebu,pogotovo u paromlinskoj,izgledale kao da ih netko prekomjerno granatirao..
Al si nešto razmišljam..di je rezon prekomjerno granatirati bas sam grad,kad je nas..sto bi rusio svoju cacevinu..a posto jest nasa cacevina,ako meni cefne,mogu je i srušiti..da mi neće netko odredjivati kad ću i na wc ići u svojoj kući..sačuvaj boze debilizma..
Uvijek me ispizdi to prekomjerno granatiranje..
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline  
Old 10.05.2010., 10:13   #4
Quote:
an_02 kaže: Pogledaj post
1. Neznam zbog čega je izbrisana tema topnički dnevnici koju sam pokrenuo prije dva dana.
Nije obrisana nego spojena s odgovarajućom temu Topnički dnevnici na odgovarajućem podforumu.
rezon@tor is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:13.