Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2015., 08:55   #2281
Quote:
Sonyy kaže: Pogledaj post
Imao sam aktiviranu opciju "Više interneta", danas je mi je preostalo 896mb, opcija je vrijedila do danas (27.07.2015.) i upravo sam dobio sms poruku da mi je preostalo 0 besplatnih MB.

Mislio sam da će me pitat da li želim ponovno aktivirat i da će mi se zbrojit ti preostali mb, no očito od toga ništa???
Očito nije bilo novaca na računu a kod tomata nema zbrajanja.Kad potrošiš neki paket možeš nadokupiti ono što ti fali ali nakon 30 dana ako nešto ne potrošiš nema zbrajanja jedino VIP zakon tarifa to ima ako ne potrošiš sljedeči mjesec nadodaju ne propada.
__________________
"Sav Tvoj''
TonyM is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 08:59   #2282
Paketi interneta se zbrajaju i prenose u slijedeći mjesec.
__________________
Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
the.elles.d is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 10:12   #2283
Da, imao sam 20kn na računu, a "više interneta" dođe 35. Mislio sam da ću moći uzeti sad "malo interneta" za 15 kn, ali očito to ne ide kod njih tako.
Sonyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 00:01   #2284
Da li trebam raskidati ugovor pisanim putem ukoliko pri sklapanju ugovora nije dana osobna iskaznica nego su samo podaci unijeti u obrasce?

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2
mateaff is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 10:47   #2285
uvijek takve stvari idu pisanim putem. mail ili dopis s povratnicom. kako ćeš inače imati dokaz da si poduzeo određene korake i kada si ih poduzeo?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 21:26   #2286
Quote:
mateaff kaže: Pogledaj post
Da li trebam raskidati ugovor pisanim putem ukoliko pri sklapanju ugovora nije dana osobna iskaznica nego su samo podaci unijeti u obrasce?
što znači da su samo unijeti podaci, pa jel napisan broj OI ili OIB na ugovoru? Ako je napisan nisu napisani napamet nego si dala te podatke. I kako je uopće sklopljen ugovor, ako očekuješ neki odgovor onda napiši sve potrebne informacije.

javi se na szk da prvo utvrde što ti točno misliš i što je rađeno pa će ti već objasniti što dalje..
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
uvijek takve stvari idu pisanim putem. mail ili dopis s povratnicom. kako ćeš inače imati dokaz da si poduzeo određene korake i kada si ih poduzeo?
ugovor se ne raskida mailom, kao prvo...
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 22:08   #2287
Radi se o mojoj sestricni koja je pomalo lakovjerna i dala se navuci na ponudu kad su ju zaustavili u jednom soping centru. Nije dala OIB jer nije imala osobnu kod sebe.

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2
mateaff is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 22:41   #2288
pa kak je onda napravljen ugovor bez osobnih dokumenata? Nije moglo drukčije neg na prevaru, nek se javi na 0800092092 i vidi prvo kakva je situacija jer mi ovo sve smrdi.. ako je ugovor zaista sklopljen i ako je to bilo nedavno (par dana) lako moguće da se može bez previše peripetija raskinuti.. Bar je tako kod "gazdinske" mreže.
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 19:54   #2289
Evo i mog iskustva.

Roaming Tomata dalje od Slovenije ne radi. Bila sam tjedan dana u Italiji, nisam se uopće mogla ni spojiti na mrežu, pali, gasi, drkaj po mobitelu - ništa. Ali čim sam se vratila u Sloveniju, sam je prepoznao opet mrežu, i dalje radio noramalno.

NE preporučujem mrežu nikome tko putuje van, za ovu selendru od HRvatske je ok, ali van toga..zaboravite...

O neugodnostima koje sam zbog toga doživjela neću ni govoriti. NIt se možeš javit doma, nit te ekipa s kojom putuješ možeš nazvat, nit možeš nazvati ako se izgubiš...ma živi užas...

Čim sam došla poslala sam reklamaciju s dokazima na mail, danima mi se nisu javljali, a onda me nazvao neki tip iz tehniče podrške u subotu u osam navečer, da mi kaže da sam ih trebala nazvati iz Italije. Nazvala bih ja, samo da sam imala s čega :-) a ako on misli da je lako u Rimu koji ima 4 milijuna stanovnika naći poštu, nek drugi put ide samnom
regica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 20:05   #2290
Tomato radi uredno po cijeloj Europi.
__________________
Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
the.elles.d is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 20:33   #2291
Ti si im cybermanger, jel?

Radi, ako Sloveniju računaš kao "vascelu Evropu"

Uglavno, ako idete van, ne račujate na roaming. Tjedan dana puta po Italiji, od sjevera ne baš do juga, ali recimo do srednje Italije - ništa, štanga. Uglavnom, nit sam ja mogla zvati ljude, nit su oni mene, živi užas.
regica3 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 05.09.2015., 21:04   #2292
Jesi probala ručno mijenjati operatore? Ne vjerujem da baš ni na jednom nije radilo.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 21:36   #2293
Totalna glupost, često sam po Sloveniji, Italiji, Austriji i Njemačkoj i nikad nisam imao nikakvih problema sa roamingom, par puta sam poslom bio u UAE i Qataru te također uredno radi.

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
Hermetis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 21:53   #2294
Radi tomato i u Italiji i u Austriji, provjereno. nesto ne valja s tvojim podacima u bazi .
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 22:21   #2295
To što ti regica imaš problema, ne znači da mreža ne valja.. I ne, nisam cyber manager tomata.

I da trebala si nazvati iz roaminga da mogu provjwriti zbog čega je problem
qman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 00:27   #2296
Mogu razumijeti da je ljuta. Isto tako, odgovor da je trebala nazvat iz roaminga je prilicno glup buduci da nije mogla nazvati. Da je, ne bi ni imala problem.
Ovo definitivno treba rijediti njihova (tj. Vip-ova) tehnicka sluzba buduci da je nekakav problem u sustavu
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 00:32   #2297
problem je što oni ne mogu retroaktivno vidjeti što nije bilo u redu, zato su joj i rekli da se trebala tada javiti - s neke druge linije ili bilo kako drugačije.
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 00:45   #2298
To cesto nije moguce.
Slicnu situaciju sam i ja imao s VIP-om (znaci, s prakticki istom mrezom). Kod mene je situacija bila ta da u roamingu nisam mogao izabrat bilo koju mrezu vec samo jednu (ne sjecam se vise koju), bez obzira sto su drugi mogli (isto vip). Nesto joj je sprckano s profilom..
Bez obzira na njene probleme, to ne znaci da se tomato sim ne moze koristit u Italiji..
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 04:18   #2299
Imao sam sličan problem prije 2 godine kada sam bio u Austriji, Njemačkoj i Nizozemskoj. Telefon se htio spojiti samo na Vodafone partnerske mreže, u ovom slučaju Telekom Austrija, Vodafone D2 i Vodafone NL. U Austriji i Nizozemskoj je bilo ok jer je pokrivenost dobra, ali u Njemačkoj gdje je pokrivenost katastrofa (mjesto gdje sam bio) je bilo zeznuto. Dok sam bio na katu bilo je mreže, ali čim bih sišao dolje na prizemlje nema signala i jednostavno ne želi da se spoji ni na koju od 3 ostale mreže. Nakon zajebancije od po 10 minuta sa ručnim odabirom mreže i 50 poruka kako se ne može spojiti na O2/T-Mo/E+, napokon se spoji. Znači još neki ljudi imaju problema kakvih sam i ja imao

I regica nemoj svoj izolirani problem predstavljati kao globalni. Jedno je reći "Meni nije radio telefon u Italiji", a drugo je "Tomato ne radi u Italiji", i onda napadati one koji se nisu susreli ni sa kakvim problemom.
moba2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 11:37   #2300
regica je permana i prestanite joj odgovarati.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:58.