Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2008., 16:39   #81
a di se može kupiti taj diksonov skidač farbe?
__________________
Volim te. Ne mrzim te. Ne želim razgovarati s tobom.
° wild child ° is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 16:47   #82
i da, kolko košta?
__________________
Volim te. Ne mrzim te. Ne želim razgovarati s tobom.
° wild child ° is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 17:16   #83
koliko ja znam u hrvatskoj nigde, jedino online
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 20:49   #84
a el ima neki drugi skidač da je dobar i da ga ima u hrvackoj. ak ima, kolko dođe. zahvaljujem.
__________________
Volim te. Ne mrzim te. Ne želim razgovarati s tobom.
° wild child ° is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 21:35   #85
navodno da tog skidača farbe od diksona ima u zg u top stilu na kajzerici barem su meni to ovdje na forumu rekli
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 18:48   #86
Zadnji put kad sam provjeravala, uvoznik Diksona je bio Estetic Uvema.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 11:32   #87
cure dajte molim vas recite mi bili priko ovog mogla bacit neku smeđu bez nekih velikih tragova crvene ili da još cekam da se ispere?

Stevie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 20:28   #88
molim vas pomagajte...očajnički se želim riješiti tamnosmeđe kose, ali sa blajhanjem imam stvarno groznih iskustava...ne želim biti plava, nego onako dosta svijetlo smeđa...u kojim salonima u rijeci koriste takve skidače boje?mislim da je netko ovdje spominjao...magic čini mi se al pred dosta vremena...pliz HELP!!!!!!!!!!!!!
MaliAnikich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 11:48   #89
Quote:
MaliAnikich kaže: Pogledaj post
molim vas pomagajte...očajnički se želim riješiti tamnosmeđe kose, ali sa blajhanjem imam stvarno groznih iskustava...ne želim biti plava, nego onako dosta svijetlo smeđa...u kojim salonima u rijeci koriste takve skidače boje?mislim da je netko ovdje spominjao...magic čini mi se al pred dosta vremena...pliz HELP!!!!!!!!!!!!!
to će ti u svakom frizeraju napraviti. meni su objašnjavali da se nijansa skida tako da se pomiješa blajh, 3% hidrogen i šampon, onda ti smoče kosu i stave to na glavu i maljaju dok se nijansa ne skine. vele da to ništa ne ošteti kosu,jer je samo trica i šampon, blajh očito nema taj ubitačni utjecaj u kombinaciji s tim.
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 17:23   #90
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
to će ti u svakom frizeraju napraviti. meni su objašnjavali da se nijansa skida tako da se pomiješa blajh, 3% hidrogen i šampon, onda ti smoče kosu i stave to na glavu i maljaju dok se nijansa ne skine. vele da to ništa ne ošteti kosu,jer je samo trica i šampon, blajh očito nema taj ubitačni utjecaj u kombinaciji s tim.

aha........skine nijansu?misliš da to može od tamno tamno smeđe napravit svijetlo svijetlo smeđu?
MaliAnikich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 21:23   #91
Quote:
MaliAnikich kaže: Pogledaj post
aha........skine nijansu?misliš da to može od tamno tamno smeđe napravit svijetlo svijetlo smeđu?
pa to neznam,ali ja sam shvatila da ti hočeš samo malo svjetliju boju.mislim da ovim postupkom se to ne može dobiti, ali pitaj u boljim frizerajima i naglasi da nečeš blajh.
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 17:49   #92
i ja bi natrag svoju boju!

meni bi isto trebalo nekaj da isperem boju! prvo sam kad sam kretala 5. razred napravila plave pramenove i nastavila ih obnavljat i onda sam prije krizme rekla da ne želim imat pramenove na krizmi i onda sam se pofarbala u crveno tak da sad iam crvenu kosu kroz koju se vide plavi pramenovi i smeđi izrast...možete zamislit kak to zgleda... -.- pa ak ima neko tko zna gdje se po kolko tolko povoljnoj cijeni unutag zg-a može kupit nekaj kaj skida boju, molim ga/ju, nek mi odgovori!
nixa182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 10:48   #93
Skidanje farbe s obojene kose

nisam znala da skoro a onda sam cula i vidjela na tv-u.... nisam se raspitala u svom gradu jer cu u salonu morati zvacati bas kao i naziv teme.
jel kad koja radila i cula o tome sto...? znal ko pravi naziv...?
HipPiE... is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 10:57   #94
Meni to ne pada na pamet. I ovako sam jedva sijede prekrio.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 11:01   #95
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Meni to ne pada na pamet. I ovako sam jedva sijede prekrio.
nek si se ti ugurao u zenske price:P
HipPiE... is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 12:05   #96
Nek si ti mene poklopila.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 14:38   #97
Quote:
HipPiE... kaže: Pogledaj post
nisam znala da skoro a onda sam cula i vidjela na tv-u.... nisam se raspitala u svom gradu jer cu u salonu morati zvacati bas kao i naziv teme.
jel kad koja radila i cula o tome sto...? znal ko pravi naziv...?
Prijateljica mi je to radila.
Frizerka ju je prije pripremala na način da je par mjeseci prije toga promjenila boju u par nijansi svjetliju(imala je tamno smeđu kosu), tako da budu bolji rezultati kad počnu skidati boju. Kod nje je to bilo dosta uspješno, došla je do nijanse vrlo slične njenoj prirodnoj kosi.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 14:49   #98
Kaj nije lakše pustiti kosu da izraste, a ovu pofarbanu pošišati?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 15:14   #99
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Kaj nije lakše pustiti kosu da izraste, a ovu pofarbanu pošišati?


pa nego...
odma na nula, čemu čekat
__________________
tri točkice...
kalei is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 15:19   #100
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Kaj nije lakše pustiti kosu da izraste, a ovu pofarbanu pošišati?
Ne. Jesi svjestan te ružnoće, izrasta od 10 cm i tamne boje još 10 cm na vhova, a plus, tih deset cm treba narasti, pa se možeš odmah preseliti na ćelavo šetalište.




Jedini način posvjetljivanja tamne boje kose je blajh, u svakom slučaju 3postotni hidrogen, ako već misliš cijelu kosu. Može se dogoditi da ne primi svugdje jednako jer je proces malo složeniji, a one vlasi kose koje su poroznije, prije će posvijetliti tako da nakon tog blajhanja, nipošto u više od dvije nijanse terba nanijeti i farbu, bilo bi poželjno, barem preljev ako ništa drugo.

Druga solucija je izvlačenje pramenova, manje će biti oštećene kose, ali i dugotrajniji proces, višemjesečni u biti. Isto preporučam 3postotni hidrogen.


Treća solucija
Ako imaš kratku kosu, možeš posvijetliti i za više nijansi jer će ti ionako izrasti nova za mjesec-dva.
To se odnosi i na dugu koju kaniš skratiti.
arubi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:59.