Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2016., 17:10   #2221
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
U tu djelotvornost jos i vjerujem, moguce da bi bilo od pomoci a sto se oralne primjene tice, nisam ziher bas.
Ma ne bih ja to pila, WTF!

Btw. svratila sam danas kod nas u ljekarnu jednu i ženska mi izvadi neku spjesšatl Silverex bočicu. Onako uska, a visoka, jako facy, puna neke metalne mreže i navodno se u to uspe voda i nakon 24 sata je spremno za uprabu, a traje 100 godina. Rekla joj da meni to izgleda skupo kao sv. Petra kajgana i da nisam spremna dati baš tako puno novca za nešto što nisam sigurna da će raditi neku razliku pa je išla provjeriti cijenu. Kaže:"A možda nije skuuuu... Ah, je! Skupo je!" Čula sam 300 kn + još neki kusur koji dalje više nisam doživjela.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 19:11   #2222
otkud ja znam sta bi ti sve sa srebrom radila. Da znas za sta ga ljudi koriste

Haha skupo je to cudo. Nego, nisam ti rekla, kad/ako ga budes uzimala vodi racuna da bude u tamnoj boci.


Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 19:59   #2223
Čitala sam po raznoraznim forumima, oči mi ispale. Ludi ljudi!

Uzet ću u ponedjeljak u Bio&bio. Kod njih je pakovano bočicu od tamnosmeđeg stakla.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 22:28   #2224
Pinceta

Ne znam pod sta da to stavim, i jesam li uopce dobro pogodio podforum...no, da ne duljim, zna li netko gdje se moze kupiti neka pinceta koja hvata one najfinije i najtanje dlacice, i da se takodjer kroz upotrebu ne osteti pa prestane biti "precizna". Znaci treba mi neka pinceta koja hvata i mikronske vlasi. Ima li netko neku preporuku? Hvala.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 23:30   #2225
Vitamin E - koncetrat

Djevojke, žene, curke... zanima me gdje se može nabaviti koncetrat ulje vitamina E? Mislim na neki čisti oblik koji nije već mješan sa drugim uljima, koji bi mogla moksatis a svojim biljnim mješavinama ulja? Par koje sam našla na našem tržišti tioa Dr. Organic su već mješavina sa drugim uljima koja meni ne odgovaraju...

poz svima
JackieWild is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 01:00   #2226
Imaš u svakom DM-u dobre pincete prilično jeftine, bitno je da ne kupiš onu sa širim tupim vrhom nego onu tanju oštriju koja izgleda skoro kao nožič. Meni ta čupa i one mikroskopske dlake pod povečalom, samo trebaš malo zategnuti kožu da ih uhvati i ne uštipne te.
Znači NE ovo...


Nego ovakav tip!!!


E sad svaka ima rok trajanja, vjerojatno je i do metala, naravno ima i skupljih pa je i građa vjerojatno dugotrajnija, ali bitniji ti je sam vrh tj. oblik...
JackieWild is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 01:50   #2227
Jedina takva koja mi je čupala sve (i mikronske dlake) je pinceta švicarske marke Rubis. prvenstveno sam koristila onu oštrog vrha (pointed tweezers). sjećam se da sam je s Beautybay-a naručivala. problem je što mi je pala na pod pa je prestala biti prezicna. imala sam i slant verziju koju sam zagubila. možda bi mogao probati još sa Tweezermanom, no njih nisam probala, ali mislim da se davno spominjalo po forumu da se i u Zagrebu može kupiti. Znam da je za ove Rubisove vani čak bilo moguće dobiti besplatno oštrenje vrha.
dona_dona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 08:00   #2228
Quote:
JackieWild kaže: Pogledaj post
Imaš u svakom DM-u dobre pincete prilično jeftine, bitno je da ne kupiš onu sa širim tupim vrhom nego onu tanju oštriju koja izgleda skoro kao nožič. Meni ta čupa i one mikroskopske dlake pod povečalom, samo trebaš malo zategnuti kožu da ih uhvati i ne uštipne te.
Znači NE ovo...


Nego ovakav tip!!!


E sad svaka ima rok trajanja, vjerojatno je i do metala, naravno ima i skupljih pa je i građa vjerojatno dugotrajnija, ali bitniji ti je sam vrh tj. oblik...
Ja imam upravo ovakvu od Essence, jedino su boje drugacije. I meni je odlicna. Em je ostra em je kosog vrha. Cupa sve po redu Mozes ju kupiti u DM-u, Kozmu, Bipi, Mulleru....a i nije skupa. Tako da ako ti i ne bude dobra neces puno izgubiti
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 10:53   #2229
Quote:
JackieWild kaže: Pogledaj post
Djevojke, žene, curke... zanima me gdje se može nabaviti koncetrat ulje vitamina E? Mislim na neki čisti oblik koji nije već mješan sa drugim uljima, koji bi mogla moksatis a svojim biljnim mješavinama ulja? Par koje sam našla na našem tržišti tioa Dr. Organic su već mješavina sa drugim uljima koja meni ne odgovaraju...

poz svima
Mislim da toga nema kod nas jer se sjećam da sam tražila i nisam našla na ništa. P.S. Ako ga nabaviš pazi na koncentracije, ali vjerojatno si to već provjerila (govorim o postotcima sigurnim za korištenje).
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 14:46   #2230
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Mislim da toga nema kod nas jer se sjećam da sam tražila i nisam našla na ništa. P.S. Ako ga nabaviš pazi na koncentracije, ali vjerojatno si to već provjerila (govorim o postotcima sigurnim za korištenje).
ajme, kao prvo, isprike za moj pravopis, bila sam na mobu! Pa nevjerojatno mi je da ne mogu nista naci, sto se tice ulja e vitamina cula sam price cura iz ZG koje su to koristile, i to bas u onom najboljem prirodnom obliku. Potrazit cu jos pa ako nadem javim.
JackieWild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 12:36   #2231
Quote:
JackieWild kaže: Pogledaj post
ajme, kao prvo, isprike za moj pravopis, bila sam na mobu! Pa nevjerojatno mi je da ne mogu nista naci, sto se tice ulja e vitamina cula sam price cura iz ZG koje su to koristile, i to bas u onom najboljem prirodnom obliku. Potrazit cu jos pa ako nadem javim.
Ako nisi već našla, probaj vidjeti u Kemigu. Znam da se oni bave farmaceutskim sirovinama i koliko vidim na webu, imaju prirodni d-alfa tocopherol.
jessic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 18:21   #2232
Quote:
jessic kaže: Pogledaj post
Ako nisi već našla, probaj vidjeti u Kemigu. Znam da se oni bave farmaceutskim sirovinama i koliko vidim na webu, imaju prirodni d-alfa tocopherol.
Heeej, hvala ti puno, otkrila sam kasnije kopanjem po netu da bi tamo mogli imati, a vidjela sam i da imaju i u Terra Organici upravo to;
http://www.terra-organica.hr/prirodn...tokoferol.html
Ako nece oni imati svratim do Kemiga. Eto ako nekoga zanima, ima..

Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Mislim da toga nema kod nas jer se sjećam da sam tražila i nisam našla na ništa. P.S. Ako ga nabaviš pazi na koncentracije, ali vjerojatno si to već provjerila (govorim o postotcima sigurnim za korištenje).
Evo ipak smo našli nešto. I da, znam da se koristi u jaaako malim postocima-
JackieWild is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 14:21   #2233
Može li se u ikojem dućanu kod nas (preferabilno fizičkom dućanu u ZG) kupiti podlak Orly Bonder? I gdje bih isto tako mogla kupiti Seche Vite Restore thinner za lak? Do sada sam naručivala s eBayja, al mi se ne da čekati da dođu.
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 01:02   #2234
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Može li se u ikojem dućanu kod nas (preferabilno fizičkom dućanu u ZG) kupiti podlak Orly Bonder? I gdje bih isto tako mogla kupiti Seche Vite Restore thinner za lak? Do sada sam naručivala s eBayja, al mi se ne da čekati da dođu.
Daniel Cosmetics u Petrinjskoj mozda i jedno i drugo.
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 14:13   #2235
zna li netko gdje kupiti limecrime velvetine metallic u nijansi eclipse?

__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 10:17   #2236
Zna li netko gdje bi se mogao kupiti Wilkinson Quattro brijač/trimer for women?
Ja sam ga kupila prije cca 2-3 godine u DM-u za oko 100 kn, no izgubila sam ga, a više ga u DM-u ne nalazim. To je fakat bila super spravica

__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 12:07   #2237
Ja ga imam al' je star k'o Biblija Nekih 8 g, tako nešto. I prije nekoliko god sam ga tražila ali ga nigdje nisam nalazila, samo patrone. Pa si nekak' mislim da ga više nema u prodaji
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 12:35   #2238
Možda nema kod nas, vidjela sam na Ebayu, Amazonu... možda netko vidi ovo pa mi proda svoj koji ne koristi?
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 14:34   #2239
kaj nije toga nedavno bilo u Mulleru? po 80-90kn.
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 19:40   #2240
Hvala na hintu, pogledat ću
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:58.