Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2007., 12:43   #81
Od svih koje sam probala, najdraži mi je onaj od Diega Dalla Palme. Ili Vichyjeva termalna voda.
__________________
Beauty is ageless.
Nježna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 22:40   #82
Quote:
l0la_ kaže: Pogledaj post
Jel ko probao fiksator sjenila od Manhattana?

Valja li to išta?
Ona podloga za sjenilo? Je...super je. Nisam vjerovala al fakat drži.
Ad.Miss.G is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 09:32   #83
Quote:
Nježna kaže: Pogledaj post
Od svih koje sam probala, najdraži mi je onaj od Diega Dalla Palme. Ili Vichyjeva termalna voda.
Da li Doegp Dalla Palma firksator i matira ili je potrebno prvo matirat lice pa onda fiksirati?
__________________
Ništa mi neće ovaj dan pokvarit....
marvelN is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 17:14   #84
Quote:
frayla kaže: Pogledaj post
Ja imam od art decoa i uistinu dobro fiksira, jedino kaj me živcira kaj onda ne mogu lijepo sjenćati više sjenila, jer se odmah sve zakelji....
zar se fiksator ne naspreja nakon nanosenja sminke??
__________________
Somewhere over the rainbow...
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 17:29   #85
Quote:
wondergirl21 kaže: Pogledaj post
zar se fiksator ne naspreja nakon nanosenja sminke??
Ja sam taj odgovor napisala prema onom prethodnom, di je netko ptao za fiksator sjenila od Manhattana, pa sam ja pisala o Art decoovom...
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 15:44   #86
aaaaha!
ja sam se vec splasila da krivo nanosim fiksator
__________________
Somewhere over the rainbow...
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 19:14   #87
a fiksator ruža od Manhattana? onaj s navodnim lip volume efektom?

meni treba nešto što bi držalo olovku za usne pa pitam.
l0la_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 09:21   #88
kupila sam u sefori fixator u spreju
za sada lipo miriše
nisam ga još stigla testirati van kuće

jednom daaavno sam bila ne nakoj svadbi i mlada mi platila profi šminkanje u nekom artdeco salonu i našpricali me s tim čudom u 4 popodne

u 4 ujutro sam bila toliko znojava i pijana
al faca maaat
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 13:38   #89
Pitanjce:

mora li se na tekucu ili kremastu podlogu staviti puder u kamenu ili prahu (koji i tak i tak fiksira) pa tek onda fiksator u spreju ili mozemo izbjeci jedan sloj pudera i direkt na tekuću/kremastu podlogu (foundation) posprejati fiksator?
Grl!
__________________
At the end it's all good. If it's not good, it's not the end!
marinas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 13:42   #90
Koji si kupila? Art Deco? Koliko košta?
Thanks!

Quote:
deelayla. kaže: Pogledaj post
kupila sam u sefori fixator u spreju
za sada lipo miriše
nisam ga još stigla testirati van kuće

jednom daaavno sam bila ne nakoj svadbi i mlada mi platila profi šminkanje u nekom artdeco salonu i našpricali me s tim čudom u 4 popodne

u 4 ujutro sam bila toliko znojava i pijana
al faca maaat
__________________
At the end it's all good. If it's not good, it's not the end!
marinas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 15:43   #91
od sefore 40ak kn
evo bila u zubara,pokisla i šminka je in place
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 10:12   #92
Zna netko? Probale?

Quote:
marinas kaže: Pogledaj post
Pitanjce:

mora li se na tekucu ili kremastu podlogu staviti puder u kamenu ili prahu (koji i tak i tak fiksira) pa tek onda fiksator u spreju ili mozemo izbjeci jedan sloj pudera i direkt na tekuću/kremastu podlogu (foundation) posprejati fiksator?
Grl!
__________________
At the end it's all good. If it's not good, it's not the end!
marinas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 14:05   #93
postoji li možda fiksator za maskaru? i gdje ima za kupiti?
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 01:44   #94
i ja kupila od Art decoa aromatičnu vodicu za osvježenje lica i fiksiranje make-upa sa mirisom naranče

zasad je ok..koristila ga 2 puta.....

nudila mi i neki u stiku kao puder...jel taj bolji?
koliko našpricate spreja?
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 13:43   #95
Quote:
deelayla. kaže: Pogledaj post
kupila sam u sefori fixator u spreju
za sada lipo miriše
nisam ga još stigla testirati van kuće

jednom daaavno sam bila ne nakoj svadbi i mlada mi platila profi šminkanje u nekom artdeco salonu i našpricali me s tim čudom u 4 popodne

u 4 ujutro sam bila toliko znojava i pijana
al faca maaat
molim tebe, a i ostale za savjet:
planiram se sama šminkati za svadbu (mislim, ja se udajem) jer nisam u Zg (mislim, jesam, ali starci mi ne žive u Zg, pa taj dan sam doma i fakat nemam kad otići u Zg na šminkanje)
hoće li mi taj (ili neki drugi) fiksator održati šminku dakle od jutra 10-11 do drugog dana rano ujutro? tipa, da se ne razlije, da sam mat i da sam najljepša
napominjem da imam masnu kožu za pop**diti

vizažisti, šminkerice, iskusni, upomoć!
također, je li potrebno s fiksatorom spariti točno neki puder? tipa, dobro se podnose skup?
nadam se da imate iskustva i da ćete mi pomoći...
__________________
Netko to od gore vidi sve...
Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 22:03   #96
Quote:
Kinky kaže: Pogledaj post
molim tebe, a i ostale za savjet:
planiram se sama šminkati za svadbu (mislim, ja se udajem) jer nisam u Zg (mislim, jesam, ali starci mi ne žive u Zg, pa taj dan sam doma i fakat nemam kad otići u Zg na šminkanje)
hoće li mi taj (ili neki drugi) fiksator održati šminku dakle od jutra 10-11 do drugog dana rano ujutro? tipa, da se ne razlije, da sam mat i da sam najljepša
napominjem da imam masnu kožu za pop**diti

vizažisti, šminkerice, iskusni, upomoć!
također, je li potrebno s fiksatorom spariti točno neki puder? tipa, dobro se podnose skup?
nadam se da imate iskustva i da ćete mi pomoći...
Prije šminkanja dobro očisti kožu i stavi neku hidratantnu kremu/podlogu; znam da zvuči ko da te smatram maloumnom, ali ako imaš masnu kožu, za dugotrajni make-up ne bi smjela imati nikakvih "masnoća".

Tekući puder ti je najbolje nanositi vlažnom spužvicom, jer ćeš na taj način morati nanijeti više nego da nanosiš prstima, a bit će ravnomjernije (osobito oko kapaka i ostalih teško dostupnih mjesta) i dugotrajnije.

Kad prekriješ podočnjake i nepravilnosti, cijelo lice prijeđi transparentnim puderom u kamenu ili prahu pomoću velike četke - vjeruj mi, to ti je 80% fiksiranja jer ti se onda neće razmazivati sjenilo i nakupljati u pregibima, preslikavati tuš i sl.

Kad ti se sve posuši (maskara, tuš...) nanesi fiksator (ja isto imam Art Deco) tako da dobro protreseš bočicu i na udaljenosti od cca 30 cm posprejaš, onako naširoko, ne po jednom mjestu da ti se ne love kapljice.
Ja tako našminkana preživim i svadbe i 12 sati preznojavanja u prašnjavim paviljonima Velesajma, a ne koristim ništa ekskluzivno od šminke. Sretno!
__________________
I can resist everything except temptation
in spe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 23:53   #97
@ in spe



sve sam ovo i sama znala, ali si to tak dobro posložila da ću si tvoj post na dan svadbe isprintati i zakeljiti na špigl
__________________
Netko to od gore vidi sve...
Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 18:11   #98
Quote:
Kinky kaže: Pogledaj post
@ in spe



sve sam ovo i sama znala, ali si to tak dobro posložila da ću si tvoj post na dan svadbe isprintati i zakeljiti na špigl
ako si masna,a moguće da jesi,jer želiš ostati mat na svadbi
onda kupi usput od artdecoa papiriće za pošpugat mast.to ti je odličan način da ostaneš mat,paprići su diskretno pakirani,mogu ti i u buket stati
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 15:39   #99
Prošla sam pola grada, mercatone, city centar, king cross, nigdje, ali nigdje nema fiksatora u spreju. Artdeco se navodno više ne proizvodi a ovaj Diego Palma (ili kak se već zove) nigdje nema. Gdje vi to kupujete? Samo je u mulleru u City centru bio neki za 300 kn koji nisam htjela uzet a izgleda da ću morati. Please help, dosta mi je hitno
ina22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 15:49   #100
moj sephorin fiksator je, ono, nešto genijalno
ne samo da fiksira šminku, nego mi puder u prahu izgleda kao tekući, što mi je važno, jer imam suhu kožu, pa mi uđe u borice oko očiju, a nakon ovog fiksatora, to se ne vidi zakon, kažem vam
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:23.