Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2017., 19:01   #721
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
A gle, tesko ce ti povjerovati jer mu rusis koncepciju, kuzis. Konsekvence spoznaje da su neke zene samo kurca zeljne poprilicno moze dovesti u pitanje njegov jebacki integritet.

Integritet jebacha....rumene kadulje
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:06   #722
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Sve to stoji. Samo mi nije jasno zasto pises u mnozini

Isto sto je poprilicno komicno kod tvog upisa je kako samouvjereno tvrdis da poznas sto je u glavama i penisima svih, svih, SVIIIIIH muskaraca ove nase planete, a o zenama, hm, izgeda znas vrlo malo
Zato što to vrijedi za cijeli muški rod.

Pročitaj recimo:

Crenshaw Th. L 1997. The alchemy of love and lust

pa ćeš shvatiti da nama (ljudima) NEMINOVNO upravljaju hormoni i da je to tako....

Jedina situacija kada muško nakon seksa ne želi otići je kada i prije seksa osjeća neke dublje emocije prema ženi (ne samo napaljenost) ili ženu smatra premijom za sebe.

A ti nosi roza naočale, ako te to veseli.
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Sve je to ok...ali kao sto rekoh...sve to vrijedi i obrnuto...vjeruj mi
Je, važi.....

Zato valjda žene i trguju muškarcima kao seksualnim robljem u podjednakom broju, kao što i muškarci jadni idu na abortuse i ostanu trudni kada ih žene "uzmu" na silu....
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:06   #723
Poznajem mlađahnih muškaraca..koji su bili ljubavnici udanim ženama..ali ne poznajem ni jednog slobodnog mlađahnog koji je udvarao udatoj sa djecom i mužem od 40 i kusur...da je to završilo nekim brakom i zajedničkom djecom..

Možda sam pesimist..ali realnost pokazuje drugačije činjenice..
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:08   #724
Puno toga vi ne znate...a imate ih tu na forumu...podosta. Zato je jos zanimljivije citati ove upise
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:08   #725
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
A gle, tesko ce ti povjerovati jer mu rusis koncepciju, kuzis. Konsekvence spoznaje da su neke zene samo kurca zeljne poprilicno moze dovesti u pitanje njegov jebacki integritet.

Ne možeš ni zamisliti koliko smiješna ispadaš pišući ovakve stvari, a željna si kurca....
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post

A mene zaboli sto ti meni priznajes, mos mislit.

Zapravo, ne da mi se vise s tobom komunicirat. Aj, bok!
Drago mi je, ali onda me nemoj spominjati ni u 3. licu.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:11   #726
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Puno toga vi ne znate...a imate ih tu na forumu...podosta. Zato je jos zanimljivije citati ove upise
Moja ljubav je 6 godina mladja od mene. Malo manje od 6, ajde.
(a znas sto smo sve skupa napravili )
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:11   #727
Quote:
Lutkina kuća kaže: Pogledaj post
Na toj temi se može vidjeti na kakav način muškarac može razmišljati i biti istovremeno slatkorječiv i obećavati brda i doline.
Može. Samo i žene znaju biti mustre. Pa na ovom pdfu su se neke sprdale sa svojim mužekima i ismijavale to što su mužekima (ovo mužek nisam isisala iz prsta prenosim kako je bilo navedeno u postu) govorile da ih vole a mislile cijelo vrijeme na ljubavnika. Znači ljudi s kojima su godinama i s kojima imaju djecu. Ono - sprdačina.

A lika se na LJESu pribija na križ jer je muljavio ženu s kojom se zna...koliko...mjesec dana. Daleko od toga da ga treba opravdati i da ga se može opravdati ali ako je ispravno opisao tu ženu ona nije sva svoja. Nemam pojma u kakve sve probleme ljudi mogu upasti, kredite, dugove...ali ne bude ti nikakav lik sa Iskrice pomagao oko love i sličnih pizdarija.

Ko što je Orak napisala "jel to neki sajt za retardirane"...da se namjerio na pravu igračicu ta je mogla nešto i izmisliti i poslati mu nekog muškog člana obitelji ili frenda doma umjesto da mu sama zvoni.
Od bivšeg dečka je frend tak završio - muljavio je s nekom ženom, na kraju ga je njen brat prebio ko mačku nasred ulice.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:12   #728
Quote:
Slakica kaže: Pogledaj post
Poznajem mlađahnih muškaraca..koji su bili ljubavnici udanim ženama..ali ne poznajem ni jednog slobodnog mlađahnog koji je udvarao udatoj sa djecom i mužem od 40 i kusur...da je to završilo nekim brakom i zajedničkom djecom..

Možda sam pesimist..ali realnost pokazuje drugačije činjenice..
Ok, cisto diskusije radi, zasto ti je to toliko nemoguce zamisliti?
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:13   #729
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Puno toga vi ne znate...a imate ih tu na forumu...podosta. Zato je jos zanimljivije citati ove upise
Jest, forum ispunjavaju sve same inkarnacije Žuži Jelinek.

Ne znam samo kako onda po temama na kojima su pisale ispadnu tako nesretne, očajne i neznalice o odnosima među spolovima....

A kada im oni sretno oženjeni / udani / zaljubljeni - nastavi niz u pozitivnom tonu - objasne neke stvari, prorade obrambeni mehanizmi.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:17   #730
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Moja ljubav je 6 godina mladja od mene. Malo manje od 6, ajde.
(a znas sto smo sve skupa napravili )
Znam...zato i kazem. Cini mi se da sa godinama ovdje dolaze samo zadrtiji i iskompleksiraniji ljudi koji pokusavaju svima nametnuti svoju istinu. I to me nasmijava...zaista.
Rekla sam autorici da proba dececa pa da onda pricamo o pravim problemima
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:19   #731
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Jest, forum ispunjavaju sve same inkarnacije Žuži Jelinek.

Ne znam samo kako onda po temama na kojima su pisale ispadnu tako nesretne, očajne i neznalice o odnosima među spolovima....

A kada im oni sretno oženjeni / udani / zaljubljeni - nastavi niz u pozitivnom tonu - objasne neke stvari, prorade obrambeni mehanizmi.
Prestrasno....koja kolicina samozavaravanja...jel to neka nova moda
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:19   #732
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Znam...zato i kazem. Cini mi se da sa godinama ovdje dolaze samo zadrtiji i iskompleksiraniji ljudi koji pokusavaju svima nametnuti svoju istinu. I to me nasmijava...zaista.
Rekla sam autorici da proba dececa pa da onda pricamo o pravim problemima
Vidjela sam taj tvoj savjet - slazem se. Samo, ako su tako jako nabrijani jedno drugo, mislis da ce se moguca sexualna nekompatibilnost odmah pokazati?
Jer, ono, ne treba podcjenjivati moc fantazije
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:20   #733
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Ok, cisto diskusije radi, zasto ti je to toliko nemoguce zamisliti?
Nije nemoguće..ali je u praksi više nego rijetko..

Upravo se slažem sa ovim što forumaš opisuje..da muškarcima upravljaju hormoni..dok dođu do plijena...naravno...uz to su spremni obećati brda i doline...dok se isto ne ostvari..

Iznimke su oni..po meni isto..koji su izljeve nježnosti..ljubavi..čega god..ponovili i nakon čina...

Ne znam..meni je ovo prosto ko pasulj..

Znači ne pričamo o dvoje slobodnih ljudi...
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:21   #734
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Vidjela sam taj tvoj savjet - slazem se. Samo, ako su tako jako nabrijani jedno drugo, mislis da ce se moguca sexualna nekompatibilnost odmah pokazati?
Jer, ono, ne treba podcjenjivati moc fantazije
Ne mozes fantazirati da je velik i cvrst ako nije
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:24   #735
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Moja ljubav je 6 godina mladja od mene. Malo manje od 6, ajde.
(a znas sto smo sve skupa napravili )
Pa ček, jel ljubav ili je samo kurca radi - da te citiram?
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Prestrasno....koja kolicina samozavaravanja...jel to neka nova moda
Gdje se ja samozavaravam?
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:25   #736
Quote:
Slakica kaže: Pogledaj post
Nije nemoguće..ali je u praksi više nego rijetko..

Upravo se slažem sa ovim što forumaš opisuje..da muškarcima upravljaju hormoni..dok dođu do plijena...naravno...uz to su spremni obećati brda i doline...dok se isto ne ostvari..

Iznimke su oni..po meni isto..koji su izljeve nježnosti..ljubavi..čega god..ponovili i nakon čina...

Ne znam..meni je ovo prosto ko pasulj..

Znači ne pričamo o dvoje slobodnih ljudi...

Ne znam sto bih na ovo rekla. Najbolje da nista ne kazem. Muskarcima upravljaju hormoni, a zenama jednorozi koji seru duge.
Mislim stvarno.....

Fakat neki tu na temi pisu kao da RLa nisu vidjeli i da sve sto su naucili su naucili na forumu.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:27   #737
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Ne mozes fantazirati da je velik i cvrst ako nije
Ma, da, da, daaaaa.
Ali ne bi bila niti prva niti zadnja koja ne bi neuspjeh opravdavala nervzom radi zaljubljenosti i bla truch kenj.

Pa mu onda treba dati jos jednu sansu, pa jos jednu, pa jos jednu.....
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:27   #738
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post

Ne znam sto bih na ovo rekla. Najbolje da nista ne kazem. Muskarcima upravljaju hormoni, a zenama jednorozi koji seru duge.
Mislim stvarno.....

Fakat neki tu na temi pisu kao da RLa nisu vidjeli i da sve sto su naucili su naucili na forumu.
Ti stvarno ne kužiš o čemu pišeš. Ženama upravljaju isto hormoni- ali DRUGAČIJI. Znači, ženi se luči hormon kod orgazma koji ju ZALJUBLJUJE i PRODUBLJUJE osjećaje prema partneru.

Kod muškarca - suprotno.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:31   #739
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Ti stvarno ne kužiš o čemu pišeš. Ženama upravljaju isto hormoni- ali DRUGAČIJI. Znači, ženi se luči hormon kod orgazma koji ju ZALJUBLJUJE i PRODUBLJUJE osjećaje prema partneru.

Kod muškarca - suprotno.
Ma da....tako je

Samo ti u to vjeruj.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:34   #740
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post

Ne znam sto bih na ovo rekla. Najbolje da nista ne kazem. Muskarcima upravljaju hormoni, a zenama jednorozi koji seru duge.
Mislim stvarno.....

Fakat neki tu na temi pisu kao da RLa nisu vidjeli i da sve sto su naucili su naucili na forumu.
Prvo i osnovno..muškarac i žena nisu isto..ne funkcioniraju isto..ni na jednom polju..

Upravo ovo je iz RL..

Koliko žena od 51 g. poznaješ..da je muž ne zadovoljava..pa naskače na svakog prvog..
Dođe do dejting stranica...i tamo pronađe samohranog oca..kojem obeća dignuti kredit na 70 tis ojera..samo da joj napravi liz..

Evo obrnuto..od one teme..jednostavno ne funkcioniramo isto..

Hormoni ženski..hormoni muški...ali ne ispoljavamo isto..ne reagiramo isto..

Ima iznimki..
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:11.