Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2017., 11:45   #7421
Hvala vam svima cure od srca
Nekako sam znala kada nije krenuo spotting da će to biti to, ali sam se malo kočila da se ne razočaram ako me prevari.
Jučer idem kupiti test...i gledam GraviGnost mini i ovaj Clearblue i mislim si ma prvi je sigurniji, ali meni treba potvrda za uspomenu a ne papirić (od prve dvojice imam spremljene ovakve s napisanim datumom kada sam ih radila).
Jutros napravim test, kako se ona mokra linija penjala tako se odmah pojavljivao i + tako da mislim da mu mogu vjerovati. Sada trebam dočekati 1. pregled da ne bi opet bio blitet ovum, ali kako nije bilo nikakvih krvaruckanja dosta sam optimistična ( u prošlim lošim trudnoćama je toga bilo, ali je pripisivano implantacijskom što kod mene nije bilo).
Sretna sam jako, ali pomalo u strahu od prvog pregleda...čak začuđujuće malo s obzirom na moju povijest....i drago mi je da poslovi i obaveze nisu gotovi pa će mi brže proći do pregleda.
Elinga is offline  
Old 18.08.2017., 11:52   #7422
Elingaaa!!! Cestitam! Neka je sa srecom!

Kod mene ni simptoma ni plusa, jutros pisnula minus. Nemam pojma kad trebam dobit, danas bi mi trebao biti cca 12dpo.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
angiebanangie is offline  
Old 18.08.2017., 12:56   #7423
Drage sve...evo i mene natrag s odmora i za komp...

Čestitke svima...
elingaaaaa kakva prekrasna fotka i vijest!
Bogu hvala i nek je lijepo i dalje
Ja sam malo opušteno zadnja dva mjeseca...pa se nadam i da smo se svi barem pomalo odmorili - ako ništa barem i drugačije umorili i da će nam jesen donijeti blaženih novosti... za mnoge ovdje...

Elinga osim stresa i bt, jesi štogod dodala...
Anda is offline  
Old 18.08.2017., 13:09   #7424
Probala sam quotati ali mi nije skroz uspjelo


Monikag e onda se pratimo, i ja procurila 23. i sljedeću neću dobiti 18.8

Anda is offline  
Old 18.08.2017., 13:18   #7425
Quote:
Elinga kaže: Pogledaj post
puffsterl što se mene tiče dobro došla, malo ti je prerano za simptome, a što se tiče pišanja kažu minimalno 10 dpo, ali ja sam pristaša onoga da se pokuša pričekati barem do 12 (kažem to, a neki dan piškila na 11 )

[

Monikag e onda se pratimo, i ja procurila 23. i sljedeću neću dobiti 18.8


angie možda ni to nije loš scenarij...bolje ranije prekinuti ono što ne obećava pa krenuti u novi savršeni ciklus . Onda se pratiš sa mnom i Monikom

cjepidlaka čestitam na curici i sada kada vidiš koliko je to lijepo vrati nam se po još :mig

Slugterra je isto mislim da jačina te crtice na testu ne predstavlja nikakav podatak. Nije mi jasno ni zašto je to opetovano piškenje testa radi uspoređivanja intenziteta boje na testu ušlo u modu na ovom pdf-u. Ja mislim da ti treba čestitati, a napraviti betu je svakako za preporučiti.

Aria i ja sam optimistična za tebe i super ako se istreniraš na strpljivost do 6.8.

Evil sviđa mi se tvoj stav...u svemu probati naći nešto pozitivno znači duže ostati normalna
Anda is offline  
Old 18.08.2017., 15:46   #7426
Bok svima! Čitam vas već neko vrijeme i skupljam iskustva pa reko, ajde da se pridružim.
čestitam curama koje su dobile očekivani plus :klap:

mm i ja se trudimo od 5.mj., zasad sve ok koliko nam je poznato, ciklusi uredni, prosjek 29 dana. zanimljiv je bio ovaj mjesec: zadnja menga 20.7., ovulacija već 29.7. (ona sluz, jelte). naravno da smo iskoristili sve te dane bila na pregledu 2.8., ginić potvrdio da je već bila ovulacija, štoviše vidio žuto tijelo, stijenka debela 8mm.
Danas mi je 20.dpo, po aplikaciji bi trebala danas dobit, po onoj pretpostavci da lutealna faza traje 12-16, već sam trebala dobit. sutra ujutro radim test, drž'te mi fige!
tashee is offline  
Old 18.08.2017., 15:52   #7427
Elinga cestitam i ja javljaj nam se i dalje

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
*Aria* is offline  
Old 18.08.2017., 17:18   #7428
Ajme, Elinga, CESTITKEEEE!

Anda, kod mene jos nista.. ali cekam 20.8. jer ce to biti 5 dana od zadnje tablete, tak mi je prosli put...
Monikag5 is offline  
Old 18.08.2017., 17:21   #7429
Quote:
Monikag5 kaže: Pogledaj post
Ajme, Elinga, CESTITKEEEE!

Anda, kod mene jos nista.. ali cekam 20.8. jer ce to biti 5 dana od zadnje tablete, tak mi je prosli put...
Drzim fige
Anda is offline  
Old 18.08.2017., 18:43   #7430
Quote:
Anda kaže: Pogledaj post
Drzim fige

Kakvo je kod tebe stanje?
Monikag5 is offline  
Old 18.08.2017., 18:51   #7431
tashee de ti lepo probaj pišnut jednoga, pošto ti je rano O bila :fige:
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 18.08.2017., 18:56   #7432
Tashee mislim da ce kod tebe bit vec posten plus, aj ti to nama potvrdi jednim testom.
Nije uopce bitna aplikacija niti kad ti predvida menstruaciju, tj koji je dan ciklusa. Bitno je jedino koji je dan poslije ovulacije, a ti si vec na 20. dpo. Svaka cast na strpljenju dosad, ja bih davno piskila.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
zp123 is offline  
Old 18.08.2017., 22:18   #7433
Quote:
tashee kaže: Pogledaj post
Danas mi je 20.dpo, po aplikaciji bi trebala danas dobit, po onoj pretpostavci da lutealna faza traje 12-16, već sam trebala dobit. sutra ujutro radim test, drž'te mi fige!
mislim da ti ne valja aplikacija koja ti predviđa M tek 20 dana nakon ovulacije

napravi test jučer :klap:
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 19.08.2017., 03:06   #7434
Elinga cestitam!
luckygirl2207 is offline  
Old 19.08.2017., 08:13   #7435
Napravila test jutros-veliko ništa. Ni sjene, ma ništa. A baš sam se ponadala... Ma di je onda vještica dosad??
tashee is offline  
Old 19.08.2017., 09:28   #7436
Elinga Divno! Čestitam! :klap:

tashee Dobrodošla! Pretpostavljam da imaš onu aplikaciju 'Ženski rokovnik' s ikonicom roze knjižice sa cvjetićem. Ako da, ne pouzdaj se u nju! Ta aplikacija ne označava O prema unešenim parametrima, nego je automatski stavlja na sredinu ciklusa pa makar ti tjedan dana ranije unijela pad temperature, plodni iscjedak ili ne znam što drugo. Reagira jedino na pozitivnu lh trakicu i to O označi onog dana kada si registrirala pozitivan rezultat. Dakle, cirkus! Moguće da si ti imala O kasnije, nego ti je iscjedak ukazao. Ako ne pratiš ništa drugo (lh, BBT ili neke svoje hintove ako ih osjetiš), onda zapravo ne možeš biti baš sigurna kada je O bila. Skini si FF ili Flo i onda ćeš imati aplikaciju koja računa O prema svim parametrima koje ti zadaš.
Ovo tvoje 'kašnjenje' na 20.DPO, mi djeluje kao da je O bila dosta kasnije, nego si ti mislila. Naravno pod uvjetom da je sve u redu!

BHL Good news! Duphaston djeluje! Aleluja, on djeluje! Doduše, još nije gotovo! Danas očekujem spotting (svi znamo da je to ustvari jučer navečer ) i nema ga. Ostao je onaj oker/bež kremasti iscjedak, ali spottinga nema. Možda se tijelo samo treba naviknut, a možda fakat ovaj sistem uzimanja djeluje. Ne znam...
minesota is offline  
Old 19.08.2017., 09:39   #7437
Quote:
minesota kaže: Pogledaj post

tashee Dobrodošla! Pretpostavljam da imaš onu aplikaciju 'Ženski rokovnik' s ikonicom roze knjižice sa cvjetićem. Ako da, ne pouzdaj se u nju! Ta aplikacija ne označava O prema unešenim parametrima, nego je automatski stavlja na sredinu ciklusa pa makar ti tjedan dana ranije unijela pad temperature, plodni iscjedak ili ne znam što drugo. Reagira jedino na pozitivnu lh trakicu i to O označi onog dana kada si registrirala pozitivan rezultat. Dakle, cirkus! Moguće da si ti imala O kasnije, nego ti je iscjedak ukazao. Ako ne pratiš ništa drugo (lh, BBT ili neke svoje hintove ako ih osjetiš), onda zapravo ne možeš biti baš sigurna kada je O bila. Skini si FF ili Flo i onda ćeš imati aplikaciju koja računa O prema svim parametrima koje ti zadaš.
Ovo tvoje 'kašnjenje' na 20.DPO, mi djeluje kao da je O bila dosta kasnije, nego si ti mislila. Naravno pod uvjetom da je sve u redu!
..
Kužim sve to, al o mi je bila ranije, što mi je ginekolog i potvrdio. Bila sam kod njega 14.dc i vidio je žuto tijelo na uzv. Mislim da nisam tolko zabrijala
tashee is offline  
Old 19.08.2017., 10:31   #7438
Elinga cestitam!! Koja pluscina, vidljiva iz aviona

Dobrodosle Lucky i Tashee!

Minesota- woohooooo!!! Drago mi je cuti da je nevoljeni D ipak poceo odrađivati svoj posao kod tebe :klap: !!

Nisam nista htjela pisati, jer sam vec dosadila i samoj sebi, a kamoli vama, ali izgleda da kod mene 'radi' kad brljam . Nakon preskocene 2 tbl, ona tockica spottinga se vise nije ponovila, odnosno do danas joj uopce nema tragova, a trebala bih dobiti 23.8. Cak je i potop od creamy iscjetka nestao, u toj mjeri da bih komotno mogla izbaciti dnevne uloske iz upotrebe. Ali zato sam jucer skoro plakala od bolova u lijevom jakniku (nemam pojma uzrok, mozda prehlada, mozda se stvara cista?!?!). Sad cekam M, pa cu smisliti plan za dalje..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bad Hair Life is offline  
Old 19.08.2017., 10:40   #7439
Quote:
tashee kaže: Pogledaj post
Kužim sve to, al o mi je bila ranije, što mi je ginekolog i potvrdio. Bila sam kod njega 14.dc i vidio je žuto tijelo na uzv. Mislim da nisam tolko zabrijala
Jao, sorry! Čitala sam sinoć post, ali mi se nije dalo tipkat. Jutros sam zaboravila.

BHL Ne znam je li to zbog propuštene tablete, ali meni bi inače spotting krenuo i onda zadnja dva dana kad iščekujem M, kad sam već prestala piti, ne bude ničega. Kao da tijelo želi po starom, a Duphaston mu ne da i onda ispravlja krive drine. Naposljetku i uspije.
minesota is offline  
Old 19.08.2017., 10:42   #7440
Tasheee dobro došla! Zao mi je radi negativnog testa. Ako ti je gin potvrdio onda je moguće da se na kraju stvorila cista žutog tijela. Ili da je bila biokemijska pa da nisi ulovila plus, ali se lutealna produžila. Mozda bi bilo dobro da odeš opet kod gina.

Elinga ma to je stvarno predivan plus i nema nikakve sumnje!
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:01.