Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2004., 16:19   #1
Psihijatrija

iako se iz proračuna ove godine tradicionalno špara na zdravstvu, čak je i zloglasnom dr. hebrangeleu postalo jasno da je neophodno pod hitno investirati u psihijatrijsku bolnicu pa što košta da košta.

i evo nas! rečeno, učinjeno! pred nama je ova prekrasna suvremeno opremljena ustanova, sa odjelima otvorenog i zatvorenog tipa.

kao ravnatelj ove ugledne institucije, obavještavam sve da su posjete bolesnicima dozvoljene i dobrodošle. nudimo i besplatan screening, te primanje u instituciju na licu mjesta bez uputnice.
iskoristite ove pogodnosti i učinite nešto za svoje zdravlje!

na odjelu zatvorenog tipa, u luksuznim bijelim, gumom i spužvom obloženim prostorijama sa neprobojnim staklom, trenutno borave dva pacijenta: I.L. i secundus.

odjel otvorenog tipa u kojem se bolesnici kreću slobodno, doduše sa chipom ugrađenim u metalnu narukvicu kojim se vrši svojevrstan monitoring u centrali, nalazi se puno više pacijenata: ljutibronxbomber, inkvizitor, hehehohoho, tifoz, wem, phil lynott i vuco.

pri posjeti vodite računa da je pacijentima potreban i odmor. zabranjeno je bolesnicima donositi alkohol, drogu i ustaške parafernalije uključujući thompsonove cd-e. hvala!
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2004., 16:27   #2
Re: Psihijatrija

najstrožije je zabranjeno pacijentima donositi vazelin!
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2004., 16:48   #3
nakon pet minuta promatranja

"sestro, ovog premjestite s napoleonima tamo !"
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2004., 17:02   #4
Re: Psihijatrija

Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
odjel otvorenog tipa u kojem se bolesnici kreću slobodno, doduše sa chipom ugrađenim u metalnu narukvicu kojim se vrši svojevrstan monitoring u centrali, nalazi se puno više pacijenata: ljutibronxbomber, inkvizitor, hehehohoho, tifoz, wem, phil lynott i vuco.
Ne, gledaj, da bismo uštedjeli, trebamo vidjeti za koga ima nade!
Za Metu nema, tu se svi slažemo.
WeM-u treba prevoditelj i netko tko će ga maknuti sa google-a i biće sve u redu.
hehehehenešto nije psihički poremećen, nego jednostavno tupast. Kao i Vuco i Tifoz.
Za Inkvija predviđam samoizlječenje od lažnih ideala nakon deset-petnaest godina.
A Phil će se smiriti kad se oženi. Dakle, tu bi i placebo mogla odigrati svoju ulogu, jer je i ona sjebana zato što nije udana.
I to je to, problem riješen bez ekstra sredstava.

Ah da, BronxBomber. On je ko Meta.

Prepustimo liječenje zemljama dovoljnom ludim da ih prihvate.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2004., 17:21   #5
Re: Re: Psihijatrija

Quote:
walter kaže:
Ne, gledaj, da bismo uštedjeli, trebamo vidjeti za koga ima nade!
kolega walter, cijenim vaš idealizam i entuzijazam...no, realnost...kao što reče freud...nas prisiljava na danas pomalo zaboravljenu metodu ponovo predstavljenu na nedavno održanom kongresu psihijatara tranzicijskih zemalja sa klerofašo-sindromom: tough love

bolesniku se pruža istovremeno bezgranična ničim uvjetovana ljubav , ali i kazna..

pogledajte kako se liječi problem urangsta:
u zatvorenim odjelima, gdje je sve meko i obojeno u bijelo, bolesnici imaju mogućnost čak i u snu, na slijepo pronaći ispupčene bradavičaste cijevi-hranilice-sisaljke - samo jedan primjer na koji način se simulira okruženje izgubljenog raja in utero i tako kod njih postepeno vraća povjerenje u svijet.

ili problem analne fiksacije:
bolesnicima se daju laksativi i anksiolitici kako bi se svakodnevno mogli oprostiti od vlastite kakice bez želje za nasilnim zadržavanjem i kontrolom.

molim vas proučite manual...ukoliko se želite uključiti u terapijski proces...bolesnici bi vam bili zahvalni...posla ima..i previše
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2004., 17:30   #6
Quote:
WeM kaže:
nakon pet minuta promatranja

"sestro, ovog premjestite s napoleonima tamo !"
"i da! u prva dva mjeseca ne dozvolite da mu u posjete dolazi walter!... kao sto ste i sami rekli... poceo je i frojda spominjat!"
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2004., 18:30   #7
"sestro, jeste li culi sto svogatelagospodar dobacuje mirnim prolaznicima?"

"čitao sam da je dobro svaki put kada odlaziš iz stana van...isključiti sve električne uređaje...štednjak, hladnjak, radio, TV, škrinju za zamrzavanje, comp, DVD...isto napravaiti i prije spavanja...jer..naime...što se događa?

oni šalju signale...tajne signale...i vibracije...koje od čovjeka naprave poslušnu lutku...koja onda pleše po njihovim satanskim notama...od tebe naprave zombija...ali, možeš se zaštiti sa jednim starim narodnim lijekom...osim križa na vratu i molitvi...valja namazati sve utičnice u stanu sa maslacem....posvećenim u crkvi....a na glavi moraš nositi, dok si u kući...šešir od obične alu folije...metal sprječava vibracije koje prodiru kroz mozak...i tako ćeš osujetiti njihove nakane....i sprječiti ih da zavladaju svijetom "


" molim vas da pripazite da VISE ne izlazi vanka po kisi!"
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2004., 22:30   #8
mogu li i ja postati pacijent?
__________________
Forum.hr - Neodređenost Mjesta i Vremena Radnje Znači Mogućnost Sličnih Zbivanja Svuda Oko Nas.
Zgaženi mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2004., 23:31   #9
Exclamation

Quote:
Zgaženi mrav kaže:
mogu li i ja postati pacijent?
pošto si se sam prijavio znači da si prezdrav..
ali, ako prihvaćaš posao bolničara, primljen si

odi prekontroliraj na zatvoreni odjel da li štićenici secundus i I.L. mirno spavaju. danas su imali naporan dan pun uzbuđenja. oprez! ne ulazi u prostoriju. možeš ih vidjeti kroz staklo.
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2004., 23:56   #10
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
pošto si se sam prijavio znači da si prezdrav..
ali, ako prihvaćaš posao bolničara, primljen si

odi prekontroliraj na zatvoreni odjel da li štićenici secundus i I.L. mirno spavaju. danas su imali naporan dan pun uzbuđenja. oprez! ne ulazi u prostoriju. možeš ih vidjeti kroz staklo.
Nemoj da te ja uhvatima taman sam sad u elementu bit ces ti i doktor i pacijent istovremeno , jebem li ti sunce licko da ti jebem .
__________________
Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo, i lahko zaboravljamo krivice, koje nam drugi učine.
HELIX14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 00:14   #11
Quote:
HELIX14 kaže:
Nemoj da te ja uhvatima taman sam sad u elementu bit ces ti i doktor i pacijent istovremeno , jebem li ti sunce licko da ti jebem .
imaš čudan odnos prema lici. dopusti da ti postavim nekoliko pitanja.

sjedni i odloži bocu.

koja je danas godina?
tko je hrvatski predsjednik?
koliko prstiju vidiš pred sobom?


sestroooo! osposobite još jednu sobu na zatvorenom odjelu. ovog primamo.
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 15:59   #12
Re: Re: Psihijatrija

Quote:
walter kaže:
WeM-u treba prevoditelj i netko tko će ga maknuti sa google-a i biće sve u redu.
Ovo mora da je po nekom novom pravopisu.
Tifoz41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 16:44   #13
Re: Re: Re: Psihijatrija

Quote:
Tifoz41 kaže:
Ovo mora da je po nekom novom pravopisu.
Biće da je tebi svaki pravopis nov.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 19:27   #14
Re: Re: Re: Re: Psihijatrija

Quote:
walter kaže:
Biće da je tebi svaki pravopis nov.
Još jedan slučaj za psihijatriju.
Tifoz41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 19:29   #15
Re: Psihijatrija

Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:

na odjelu zatvorenog tipa, u luksuznim bijelim, gumom i spužvom obloženim prostorijama sa neprobojnim staklom, trenutno borave dva pacijenta: I.L. i secundus.

odjel otvorenog tipa u kojem se bolesnici kreću slobodno, doduše sa chipom ugrađenim u metalnu narukvicu kojim se vrši svojevrstan monitoring u centrali, nalazi se puno više pacijenata: ljutibronxbomber, inkvizitor, hehehohoho, tifoz, wem, phil lynott i vuco.

pri posjeti vodite računa da je pacijentima potreban i odmor. zabranjeno je bolesnicima donositi alkohol, drogu i ustaške parafernalije uključujući thompsonove cd-e. hvala!
Sve je to lijepo, nego reci ti meni dolaziš li na slijedeći party u Tvornicu? Čujem da je prestao padati snijeg u Lici, pa lijepo osedlaj mazgu i na put! Vidimo se!
Tifoz41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 19:49   #16
Re: Re: Psihijatrija

Quote:
Tifoz41 kaže:
Sve je to lijepo, nego reci ti meni dolaziš li na slijedeći party u Tvornicu? Čujem da je prestao padati snijeg u Lici, pa lijepo osedlaj mazgu i na put! Vidimo se!
Osedlat ce njega Dikembe kad ga uhvati...

Knicks su izgubili sinoc, raznijet ce mu crncuga guzu.
LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 20:05   #17
Re: Re: Re: Psihijatrija

Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Osedlat ce njega Dikembe kad ga uhvati...
Osedlat' i zajašit'!
Tifoz41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2004., 20:38   #18
Brankec, pizdo, tebe ćemo u Jasenovac!
 
Odgovori s citatom
Old 28.02.2004., 18:34   #19
Re: Re: Re: Psihijatrija

Quote:
Tifoz41 kaže:
Ovo mora da je po nekom novom pravopisu.
tifice....
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2004., 18:38   #20
Re: Re: Re: Psihijatrija

Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Osedlat ce njega Dikembe kad ga uhvati...

Knicks su izgubili sinoc, raznijet ce mu crncuga guzu.
o tome sanjaš, hm?
kako često razmišljaš o homoseksualnim odnosima?

svakih pet minuta?

mislim da će ti biti lakše ako izađeš iz ormara...
i priznaš svojim roditeljima da si peder...

ali, ako inzistiraš možemo probati sa ljekovima..sestroooo!
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:23.