Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2004., 18:12   #1
Question zašto mi Anderlon ne da da budem moderatorica politike?

kao što već (ne) znate, ja sam se nedavno kandidirala za moderatoricu podforuma politika... to se događalo na onom nevidljivom podforumu o kojem je u svom potpisu već pisao uvaženi forumaš Tomo.. gazda Anderlon mi je rekao da sam tamo uvijek dobrodošla, ali da zbog svojih desnih stavova ne mogu biti moderatorica politike

rasprava o mojoj kandidaturi bila je toliko žučna da su na kraju cijeli topic obrisali... a na što je to sve skupa sličilo, najbolje opisuje činjenica da se čak i ljevičar Whatever odlučio u znak protesta povući s moderiranja politike..
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 18:23   #2
Quote:
kao što vec (ne) znate, ja sam se nedavno kandidirala za moderatoricu podforuma politika...
svasta! a zasto bi ti zeljela biti moderatorica ? bili nama smrtnicima bilo bolje pod tvojom cizmom ? bili i dalje trpjeli gotuslepove, risove pofratke, eonele i ine ?


Quote:
najbolje opisuje cinjenica da se cak i ljevicar Whatever odlucio u znak protesta povuci s moderiranja politike..
nije me volio... al nije jedini, sta cu!



Quote:
gazda Anderlon mi je rekao da sam tamo uvijek dobrodošla, ali da zbog svojih desnih stavova ne mogu biti moderatorica pol
gazda nije dobro informiran !
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 18:47   #3
Quote:
WeM kaže:
a zasto bi ti zeljela biti moderatorica ?
Da moze zbanat Powerlocka.
Master Bejts is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 18:55   #4
Quote:
Master Bejts kaže:
Da moze zbanat Powerlocka.
ak je to ravno orgazmu...onda razumijem i jednu i drugu stranu!

samo ne bih rekao da mi je placebo takva! efekta radi!

__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 18:56   #5
Re: zašto mi Anderlon ne da da budem moderatorica politike?

Quote:
placebo kaže:
kao što već (ne) znate, ja sam se nedavno kandidirala za moderatoricu podforuma politika... to se događalo na onom nevidljivom podforumu o kojem je u svom potpisu već pisao uvaženi forumaš Tomo.. gazda Anderlon mi je rekao da sam tamo uvijek dobrodošla, ali da zbog svojih desnih stavova ne mogu biti moderatorica politike

rasprava o mojoj kandidaturi bila je toliko žučna da su na kraju cijeli topic obrisali... a na što je to sve skupa sličilo, najbolje opisuje činjenica da se čak i ljevičar Whatever odlučio u znak protesta povući s moderiranja politike..
e jebeš whatevera ako je zbog tebe napustio moderiranje politike, inače jasno je da jedino Wem ima potrebne kvalitete za obavljanje tog odgovornog posla .. evo navest ću samo jednu - objektivan
__________________
"your friends have a high mortality rate" Harmonica

filmovi, nogomet, politika, spletke na dvoru i sva ostala ljevičarenja...
Jesus Quintana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 18:57   #6
Quote:
WeM kaže:
svasta! a zasto bi ti zeljela biti moderatorica ? bili nama smrtnicima bilo bolje pod tvojom cizmom ? bili i dalje trpjeli gotuslepove, risove pofratke, eonele i ine ?
bili nama, bili nama..

ask not what placebo can do for you - ask what you can do for placebo
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 18:59   #7
Re: Re: zašto mi Anderlon ne da da budem moderatorica politike?

Quote:
Jesus Quintana kaže:
e jebeš whatevera ako je zbog tebe napustio moderiranje politike
e ne *ebem! mi smo samo prijatelji
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 19:00   #8
Re: Re: zašto mi Anderlon ne da da budem moderatorica politike?

Quote:
Jesus Quintana kaže:
e jebeš whatevera ako je zbog tebe napustio moderiranje politike, inače jasno je da jedino Wem ima potrebne kvalitete za obavljanje tog odgovornog posla .. evo navest ću samo jednu - objektivan

nabijem te na objektivnost! a sest tisuca postova! kad sam htio napustiti forum a whatever mi nije dao, imao sam svega dvi tisuce i lupao se po glavi!

p.s.

a moras misliti i na zdravlje svogatelagospodar... dehidrirat ce jebote!
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 19:02   #9
Wem, ne budi pička .. preuzmi odgovornost i uvedi malo reda u ovaj srbokomunistički raspašoj, ovo leglo lenjinizma i jugonostalgije
__________________
"your friends have a high mortality rate" Harmonica

filmovi, nogomet, politika, spletke na dvoru i sva ostala ljevičarenja...
Jesus Quintana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 19:03   #10
Quote:
placebo kaže:
bili nama, bili nama..

ask not what placebo can do for you - ask what you can do for placebo
ne bih! to bi bilo za chat i LJES !
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 19:03   #11
zašto Anderlon Cvebi ne da? zato jer je pametan!

Quote:
placebo kaže:
gazda Anderlon mi je rekao da sam tamo uvijek dobrodošla, ali da zbog svojih desnih stavova ne mogu biti moderatorica politike
da si desničarka, kao npr. pallas, ne bi bilo problema ali ti si ekstremna desničarka. prema tome anderlon ima pravo ak te ne želi postaviti na mjesto moderatorice politike.

Quote:
ljevičar Whatever odlučio u znak protesta povući s moderiranja politike..
whatever nije ljevičar kao prvo, kao drugo what nije bio nepristran moderator. preživjeli smo i vutzu i whata. sada je vrijeme za demokraciju.
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 19:06   #12
Re: zašto Anderlon Cvebi ne da? zato jer je pametan!

Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:


whatever nije ljevičar kao prvo, kao drugo what nije bio nepristran moderator. preživjeli smo i vutzu i whata. sada je vrijeme za demokraciju.
nemoj tako .. whatever je ljevičar ali ponekad mu proključa južnjačka krv ..
__________________
"your friends have a high mortality rate" Harmonica

filmovi, nogomet, politika, spletke na dvoru i sva ostala ljevičarenja...
Jesus Quintana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 19:06   #13
Re: Re: zašto mi Anderlon ne da da budem moderatorica politike?

Quote:
Jesus Quintana kaže:
e jebeš whatevera ako je zbog tebe napustio moderiranje politike,
ma nije, what bi letio tak i tak...to je izjava za javnost...
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 19:11   #14
zna li netko što se dogodilo sa moderatorom desnom rukom ...
__________________
"your friends have a high mortality rate" Harmonica

filmovi, nogomet, politika, spletke na dvoru i sva ostala ljevičarenja...
Jesus Quintana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 19:11   #15
Quote:
Jesus Quintana kaže:
Wem, ne budi pička .. preuzmi odgovornost i uvedi malo reda u ovaj srbokomunistički raspašoj, ovo leglo lenjinizma i jugonostalgije
u redu! poslije uskrsa daj mi jedno deset dana da vjezbam brisanje na svogatelagospodar i jos nekim likovima!
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 19:29   #16
Quote:
WeM kaže:
u redu! poslije uskrsa daj mi jedno deset dana da vjezbam brisanje na svogatelagospodar i jos nekim likovima!
a di bi ti miškec znal kak se zbriše? pa ti ne znaš kvotat nakon 7000 postova..buš se zgubil sa svim tim gumbekima, lampicama..ni to za tebe...morti bi nehotice zbrisal celoga foruma...?
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 19:32   #17
Quote:
WeM kaže:
u redu! poslije uskrsa daj mi jedno deset dana da vjezbam brisanje na svogatelagospodar i jos nekim likovima!
ne čisti se kuća poslije Uskrsa, nego prije
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 19:34   #18
ja očekujem punu podršku Desnog krila.. iako smo u prošlosti imali nesuglasica, mislim da je sad, kad sam ja u pitanju, vrijeme da zaboravimo antagonizme
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 19:35   #19
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
a di bi ti miškec znal kak se zbriše? pa ti ne znaš kvotat nakon 7000 postova..buš se zgubil sa svim tim gumbekima, lampicama..ni to za tebe...morti bi nehotice zbrisal celoga foruma...?
khm khm... necemo o padanju foruma! necemo! davno je bilo


a ovo ostalo, nema ti tu puno gumbica, SGT... i nema bas odvise materijala za trening! ti i jos par nekih! pa to i kumica s placa moze a kamoli ja!
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 19:38   #20
Quote:
placebo kaže:
ja očekujem punu podršku Desnog krila.. iako smo u prošlosti imali nesuglasica, mislim da je sad, kad sam ja u pitanju, vrijeme da zaboravimo antagonizme
za sada se ne vidi ni jedan glas podrške placvebi...glasači di ste?


ja sam naravno, protiv cvebe ......
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:18.