Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2015., 12:51   #341
Quote:
Marija2007 kaže: Pogledaj post
H..
1. Koliko mala je placa? Zenska je meni rekla 3000 + prijevoz + bonusi! Dakle koliko se realno moze očekivati s tim bonusima?
2. Kako ide s pauzama? Moze li se normalno na wc, posto mi je jednom netko rekao da nema odlazaka na wc kad je sila nego kad oni dozvole?! Ima li se gdje zapalit?
3. Kako je sa slobodnim danima, receno mi je 5 dana radis, 2 dana free!? Mogu li ta 2 dana u komadu ili odvojeno?
4. Sto ako se razboliš, moras na bolovanje, ili ti treba slobodan dan? (Pitam jer adecco produžuje ugovore svaki mj, pa da ne bi bila pedala zbog bolovanja ili sličnog)
5. Jel pritisak šefova velik?
6. Kakve su šanse za napredovanjem? Receno mi je da se moze napredovati
7. Kada raste placa, za koliko raste?
8. Posto sam preko adecca, a oni ne drze duze od godinu dana, slijedi li mi onda otkaz ili?
9. Imaju li zaposleni neke benificije, popust kod kupnje uređaja, besplatne bonove i slično?
10. Jesu li tamo uglavnom studenti?
11. Kakve su cijene u restoranu?
12. Na sto se treba jako pazit?
13. Zasto si ti otisao?
uff da se sjetim

1.) na 6 sati je oko 2600 na 8 3200 kn
2.) vidi odgovor bivšeg kolege
3.)da
4.)možeš na bolovanje
5.) da, kao agencijski radnik ti si radnik drugog reda
6.) nikakve, samo krevet ili veza.
7.)ne raste
8.) svakih godinu dana ti se promijeni naziv radnog mjesta, recimo "agent call centra" u "podrška prodaji", dakle, trivijalna promjena, i tako maximalno 3 godine kada, ako se baš dopadaš šefovima, ti se prekine ugovor na mjesec dva i onda sve nanovo
9.)imaš bon 100 kn. Kao agencijski djelatnik, nemaš pravo na božićnice, uskrsnice, i sve ostale bonuse kao redovni djelatnik. Al, ne brini, redovito ćeš dobivati podjebavajuće mailove tipa "božićnica je isplaćena!" i nakon 5 min "ali to se ne odnosi na agencijske djelatnike":klap:
10.) Bio je odnos 50/50 studenata i agencijskih
11.) 25 + kn gablec.
12.) Na ništa posebno. Jednostavno radi svoje korektno. Prije ili kasnije ideš van, ne nadaj se "uhljebljenju"
13.) poslao sam ih sve u nepotističko seljački k****, dosta mi je bilo da me
primitivci vrijeđaju preko telefona, i gledam dupelisce od šefova uživo

Imaj na umu, dosta ljudi, koji su stvarno valjali tamo, su dobili pedalu u onih
100 + otkaza 2011 g. Plus ako su uveli prodaju, stanje je još gore.

Ako nemaš baš izbora, idi. Ako imaš ne idi.
Dobri Varan77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 22:31   #342
Hrvatski Telekom d.d.

Evo ja danas bijah na razgovoru u Draškovićevoj za HT-ovu službu za korisnike.

Simpatičan neki lik bio na razgovoru. Pitao me što studiram, zašto to studiram, koji ruter imam doma i jesam ikad imao problema s njim i kako sam ih riješio.

Ništa teško niti komplicirano. Pitao me i čime se bavim u slobodno vrijeme i tako. Ništa me nije tražio da mu prodam niti je spominjao ikakve IQ ili bilo kakve druge testove. Rekao mi je da će me zvati negdje za 10-15 dana kada počne sljedeća edukacija jer sam na ovu trenutnu zakasnio 2 dana.

Uglavnom, posao je tu, nije ništa teško. Poslao sam životopis i molbu u nedjelju, u utorak su me već zvali da danas dođem. Pa eto, možda nekom pomognu ove informacije.
ThePoseidon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 20:35   #343
Quote:
ThePoseidon kaže: Pogledaj post
Evo ja danas bijah na razgovoru u Draškovićevoj za HT-ovu službu za korisnike.

Simpatičan neki lik bio na razgovoru. Pitao me što studiram, zašto to studiram, koji ruter imam doma i jesam ikad imao problema s njim i kako sam ih riješio.

Ništa teško niti komplicirano. Pitao me i čime se bavim u slobodno vrijeme i tako. Ništa me nije tražio da mu prodam niti je spominjao ikakve IQ ili bilo kakve druge testove. Rekao mi je da će me zvati negdje za 10-15 dana kada počne sljedeća edukacija jer sam na ovu trenutnu zakasnio 2 dana.

Uglavnom, posao je tu, nije ništa teško. Poslao sam životopis i molbu u nedjelju, u utorak su me već zvali da danas dođem. Pa eto, možda nekom pomognu ove informacije.
Javi se kroz par mjeseci i bas me zanima oces li i dalje imati isto misljenje.Imas temu o szk i procitaj malo ili se raspitaj kod onih koji su imali "srece" uzivati u slicnom.Nije sve dakako crno,ekipa je za 5,tl takodjer dobri koliko je to moguce,placa u dan i tocno u kn ovisno o smjeni.Sve u svemu za probat,ali ne na duze vrijeme ako ti nije do posjete ustanovama.Sretno na poslu
__________________
jebem skoro svaki dan 1950
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 17:47   #344
Cao ljudi moze li mi tko reci sto sve treba donesti na prvi dan obude u HT-u ?? Žena sa kojom sam se cula rekla mi je presluku osobne i indeksa iii još nesto al nisam skuzila sto
tnx )
Suky2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 20:36   #345
Šta nema nitko da radi za Amazon, da malo podijeli iskustva?

Hvala.
Druga tema se zove rad u call centru.
Ciao is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 23:53   #346
Quote:
Dobri Varan77 kaže: Pogledaj post
uff da se sjetim

9.)imaš bon 100 kn. Kao agencijski djelatnik, nemaš pravo na božićnice, uskrsnice, i sve ostale bonuse kao redovni djelatnik. Al, ne brini, redovito ćeš dobivati podjebavajuće mailove tipa "božićnica je isplaćena!" i nakon 5 min "ali to se ne odnosi na agencijske djelatnike":klap:
Zapravo, imaš. Inače sudovi ne bi bili puni tužbi prema tim agencijama (Dekra), i redovno dobivaju (radnici).
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 15:52   #347
Pozdrav, da li je netko radio sezonski za ADAC ? Brat mi se prijavio preko Moj posao, natječaj im je završio ovaj tjedan.
gandalfina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 11:06   #348
Znam da je u prodaji preveliki pritisak što se posla tiče. Prije je radnicima bio pritisak sam rad sa ljudima tj. strankama, a možeš misliti da je sad to ostao san svih djelatnika (znam ženu koja je radila tamo ), jer je najveći pritisak da se mora prodati svaki mjesec zadanih 10 ak grupa pojedinih usluga, i težina rada sa strankama je kamilica u usporedbi kako je sad kada se doslovno svaki dan mora prodati određene kvote usluga tj. novih priključaka pretplate, pa posebno dodatne opreme, pa posebno interneta, tv-a, itd, itd, pa zadržati da ti netko ne isključi nešto.....svaki dan, svaki mjesec nove zadane kvote koje ako ne ispuniš možeš se pozdraviti. Dakle ako tražiš posao barem kraće vremenske sigurnosti to su ti svakodnevne borbe sa tim zadanim kvotama. Moja frendica je nažalost dobila otkaz, i njezina neka frendica jer nisu par mjeseci stigle ispuniti sve te zadane ciljeve, pa sad radi u nekom maloprodajnom dućanu i odahnula je što se takvog svakodnevnog pritiska tiče

Zadnje uređivanje santamarina : 07.09.2016. at 11:19.
santamarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 20:25   #349
Možete li vi koji ste radili napisati kakve su plaće?

Ja sam bio danas na jednom razgovoru i rekli su mi 2600 neto. Tu sam pogledao dvije stranice u nazad i vidim svašta 2600, 3200, 4500.

Ako ste radili ili znate molim vas napišite pa da vidimo što je uobičajeno.
Laki001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2018., 18:30   #350
Pozdrav!

Zanima me ima li tko iskustvo rada u Q experience (u Zagrebu)? Kakvi su uvjeti rada, smjene, plaća, opis posla? Hvala.
Charlie21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2018., 09:53   #351
Radio u VIP szk 11 mjeseci. Najgore životno razdoblje. Radije bih prosio na ulici nego prolazio sve to ponovno.
Bazarov is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2018., 11:33   #352
i jel prosiš?
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:07.