Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2014., 17:06   #41
@TincH: Da, tipično za Ovnove... Sve bi oni nabrzaka, na ho-ruk.

@Quorgyle: Hvala najljepša!
Metal is offline  
Old 03.05.2014., 17:58   #42
Weee, evo nas tu
Pozdraf svima, a ne samo njima
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Old 03.05.2014., 20:40   #43
Ja sam se nedavno metnula na Behance, al sam skužila da tamo puno ljudi bilda svoj portfolio tako da folovaju i aprišijetaju (lajkaju recimo) apsolutno sve i svakog. Vjerojatno tako pecaju iste te lajkove nazad jer ćeš naravno pogledat folio onog ko te lajkao i uzvratit ako niš drugo iz pristojnosti.
Isto tako, zaključila sam ako pomalo dodaješ radove, onda stalno pomalo dobivaš i poglede i lajkove, al ako sve staviš odjednom, i ostaviš tako, neko vrijeme će biti aktivnosti, a onda sve zamre... treba oko toga tentati, a ja baš nemam strpljenja...

Inače moram priznat da me obeshrabruje nevjerojatna količina fenomenalnih radova tamo, osjećam se tako malenom ispod zvijezda...
kakoko is offline  
Old 03.05.2014., 20:48   #44
Ja lajkam samo ono kaj mi se zbilja sviđa.. Nisam gotov nikad (ok možda 1-2 puta) lajkala one koji su zapratili mene ili mi dali appretiation Jer su začudo to uglavnom ljudi iz sfera koje me ne zanimaju.

Ni inače ne lajkam iz zahvalnosti skoro nikad... Iskreno, nije da mi je puno do lajkova već više do širenja, da si povećam šanse da budem viđena što više.

Glede radova, da, ima zbilja fenomenalnih pored kojih se ja osjećam stručnjakom za čiča gliše ali me u konačnici to motivira a ne bedira. Onako, mislim si, još ponešto rada i ja ću se približiti tome.. Realno, zaš ne?

Pa napredovala sam i unazad dve godine pa zašto ne bi i dalje..

Glede dodavanja radova, to sam baš danas skužila kad sam dodala još par fotki u projekte od prije... Vidjet ćemo
TincH is offline  
Old 03.05.2014., 20:51   #45
Čovjek se uči dok je živ...
Metal is offline  
Old 03.05.2014., 20:52   #46
Znači, tu smo....
Ja posljednjih mjesec dana rastežem papke ne radeći ništa. Čekam da se zaključe dva otvorena posla na Elanceu, jer na klijentu je loptica, odnosno klijentovih klijenata, a to znade trajati... I finalist sam u jednom natječaju, a u međuvremenu sam skontala da i to traje...izbor pobjednika.

Zaklinjala sam se da ću, kad uhvatim vremena, lickati profil, raditi na web stranici, ali ništa, baš ništa!

Imam grižnju savjesti, ali sve u svemu, baš mi je lijepo!
nadzakbaba is offline  
Old 03.05.2014., 21:08   #47
@nadzak Ti si znači majstor prokrastinator! (joj kako mi je moćna ta riječ)

@Tinch Ja osjećam grižnju savjest ako ne uzvratim bar folovanjem, to bar mogu povuć ako se predomislim

Još jedna stvar koju sam zamijetila, ne znam je li bug, ili namjeran feature. Dakle, kad pretražuješ folie ljudi, pored im piše neki broj aprišijejšna i folovera (divne riječi ) al kad im otvoriš folio, taj broj bude puno veći. Isto tako, ako je neko zapostavio folio (ja naprimjer) možeš skrolat do podruma, naćeš se naći nigdje, al ako si aktivan, guraju te na vrh.
Tako, ko se želi održat vidljivim na Behancu, bogami mora non stop plivat.
kakoko is offline  
Old 03.05.2014., 21:18   #48
Vidim da ovdje imamo prokrastrinatorski grupnjak u zadnje vrijeme

Ako ništa, barem nam se nije dogodilo ovo pa smo se uspjeli premjestiti

Inače, ja sam sve napravila, sredila neke albume, slažem si novi web, počistila fajlove na kompu, pregledala detaljno i Behance i Pinterest jer lovim jednu ideju a nikako da budem zadovoljna dosad sinulima

A sva šljaka koja je morala biti gotova još jučer stoji

Inače, evo jedan zgodan video na tu temu koji me baš baca u zen stanje
https://www.youtube.com/watch?v=UXziurFkQxM

Da, naravno da sam našiljila sve olovke i očistila drške kistova Što jedva da ikad radim.

@koka ja sam skužila da mi se sa zakašnjenjem bilježe lajkači i followeri. Totalno je neusklađen trenutak lajkanja, trenutak notifikacije i promjena broja na profilu...
Glede aktivnosti, eh, odsad se dodajem jednu po jednu fotku
TincH is offline  
Old 03.05.2014., 21:42   #49
Ja sam nažalost užasno loš prokrastinator
Trudim se otezat, al ako me čeka neki posao, jednostavno budem tolko živčana da ne mogu ni o čem drugom mislit dok ne završim.
Kolko sam stvari izdizajnirala u snu, da bi ujutro otišla na posao i samo poklikala

@Tinch Mislim da oni namjerno ne usklađuju te brojke. Kad sam otvorila profil, dok sam bila aktivna, nakupila sam nekog vremena recimo 20 lajkova (bubam) Od tog je samo 5 vidljivo na listi autora kad pretražuješ ali mogla sam se naći na nekom pristojnom mjestu bliže vrhu.
Sad ima jedno 10ak dana da ne radim ništa, našla sam se jedva kad sam ful suzila kriterije (država, grad), i piše mi da imam 0 lajkova! Kad otvorim profil, normalno, piše 20, ali u tražilici 0.

Eto, zanimljivo to funkcionira...
kakoko is offline  
Old 04.05.2014., 10:55   #50
Oba su mi poslala poruku, a meni se tako spava. I ja sam prokrastinator.
Lozimka is offline  
Old 04.05.2014., 11:17   #51
Ja ne znam ni šta to znači...
Metal is offline  
Old 04.05.2014., 11:34   #52
Opet sam izrod. Uvijek sam izrod
Ima l' negdje tečaj prokrastinacije?
kakoko is offline  
Old 04.05.2014., 11:40   #53
Quote:
kakokokakaka kaže: Pogledaj post
Ima l' negdje tečaj prokrastinacije?
Ja sam razmišljala o tome da pokrenem tečaj prokrastinacije, ali mi se baš nekako nije dalo. Možda sljedeći tjedan
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 04.05.2014., 12:04   #54
kakoko is offline  
Old 04.05.2014., 12:24   #55
Quote:
Metal kaže: Pogledaj post
Ja ne znam ni šta to znači...
procrastinate = odlagati, odugovlačiti
Nešto moraš danas, ali prebaciš na sutra.
Lozimka is offline  
Old 04.05.2014., 12:54   #56
Aha... U biti, odlaganje obaveza.
Fala Lozi.
Ja ipak više vjerujem u onu staru: Sve što možeš uraditi danas, ne ostavljaj za sutra.
Metal is offline  
Old 04.05.2014., 14:27   #57
Upravo sam odradila nešto dugo odlagano.
Sad se pakiram i idem na teren.
Ispisujem se iz kluba prokrastinatora
TincH is offline  
Old 04.05.2014., 14:39   #58
I ja svoje. Požurila sam se s poslom tako da se mogu vratiti surfanju.
Lozimka is offline  
Old 04.05.2014., 15:35   #59
Ja uglavnom poletim da završim sa crtanjem, da bi se vratio- crtanju.
Metal is offline  
Old 05.05.2014., 00:36   #60
Evo kako je to s netom u razvijenom svijetu za 30 funti (26 + neki bzvz fee) mjesecno. http://www.speedtest.net/my-result/a/817404835

Pa ce bit i ugodnije radit nego u eRHa
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:32.