Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2017., 12:28   #41
Jooj i mene ubi to cmoktanje, mljackanje i glasno srkanje juhe. Daj ono čovjek si, jedi kulturno
Ili nedaj bože prdne ili podriguje za stolom, onda kažu ''a bože moj to je normalno'', a bože oklagijom bi ga po sred čela mlatnula
A moj stari kad cucla čokoladu, isusebože to je nepodnošljivo, ja moram otić u drugu sobu nemogu ga slušat, onda kad vidi da me nervira, e onda još bolje mljacka
Ne znam kako ljudi mogu biti tako nekulturni dok jedu
__________________
''Briga vuka što ovce o njemu misle!''
Lady Mona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 23:13   #42
nemoj ti mljackanje i prdac u isti koš, molim lijepo.


to du dijametralno suprotni pojmovi.

a i oklagija nije za u čelo, već za u picku.
babarogac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 15:54   #43
Obozavam glasno mljackanje, obozavam cak i prdez lijepih zena
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 19:53   #44
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Obozavam glasno mljackanje, obozavam cak i prdez lijepih zena
"Ružne" su samo animalne, nepristojne, neodgojene, smrdljve.... "žen(skic)(k)e"?
__________________
This is not an exit.
descender is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 22:19   #45
Quote:
descender kaže: Pogledaj post
"Ružne" su samo animalne, nepristojne, neodgojene, smrdljve.... "žen(skic)(k)e"?
Ruzne su one koje mrznjom krecu u {na}boj
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 07:47   #46
Super su mi ovi iznad 20 god kojima smeta sto tata mljacka. Mozda se covjek trudi otjerati djecicu u samostalan zivot pa da ima mira od produzenog puberteta.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 05:58   #47
Quote:
Lady Mona kaže: Pogledaj post
A moj stari kad cucla čokoladu...
Čokolada se stavi da se topi u ustima. Čokolada se ne cucla. Cuclaju se neke druge stvari.
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Obozavam glasno mljackanje, obozavam cak i prdez lijepih zena
Diskriminacija po spolu i izgledu.
Quote:
descender kaže: Pogledaj post
"Ružne" su samo animalne, nepristojne, neodgojene, smrdljve.... "žen(skic)(k)e"?
Prdež' "lijepih'' je ugodan za njuh i sluh.lol Plastično, umjetno, lažno...po društvenim standardima. Svi bi kakti prirodno, ali ono prirodno u njihovim glavama, ne ono stvarno prirodno. Animalnost je zakon.
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Mozda se covjek trudi otjerati djecicu u samostalan zivot pa da ima mira od produzenog puberteta.
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 18:24   #48
Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post
Prdež' "lijepih'' je ugodan za njuh i sluh.lol Plastično, umjetno, lažno...po društvenim standardima. Svi bi kakti prirodno, ali ono prirodno u njihovim glavama, ne ono stvarno prirodno. Animalnost je zakon.
Mozak je super igračka. No očito je kako sve ostale biološke ("animalne") funkcije, primarno moraju biti zadovoljene, ne bi li isti došao do izražaja.. "ili riječi". Animalnost nije zakon. Da je; netko tko glasnim žvakanjem izaziva (pojedincu.. do, nekolicini prisutnih) bijes.. bio bi "moguće" (moguće i namjerno, glasno) prožvakan. Ili bi to bila ljudska animalnost koja jede kulturno i fino.. koristi se beštekom.. ne grebe po tanjuru, ne struže vilicom po zubima..... Životinjska (samosvjesnost) nije (muta(de)geno) križana s "intelektom", te je nekako prirodnija. Sasvim jasna, prirodna pravila, ovisna od vrste do vrste. "Je8o" evi i adamu.. zmiji, drvetu i jabuci.. i.. "mater". Glasno, bijesno i nelagodno, žvačući ih.. u đuture, sve skupa. Nakon fuckfesta.
__________________
This is not an exit.
descender is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 03:53   #49
Quote:
descender kaže: Pogledaj post
Mozak je super igračka. No očito je kako sve ostale biološke ("animalne") funkcije, primarno moraju biti zadovoljene, ne bi li isti došao do izražaja.. "ili riječi". Animalnost nije zakon. Da je; netko tko glasnim žvakanjem izaziva (pojedincu.. do, nekolicini prisutnih) bijes.. bio bi "moguće" (moguće i namjerno, glasno) prožvakan. Ili bi to bila ljudska animalnost koja jede kulturno i fino.. koristi se beštekom.. ne grebe po tanjuru, ne struže vilicom po zubima..... Životinjska (samosvjesnost) nije (muta(de)geno) križana s "intelektom", te je nekako prirodnija. Sasvim jasna, prirodna pravila, ovisna od vrste do vrste. "Je8o" evi i adamu.. zmiji, drvetu i jabuci.. i.. "mater". Glasno, bijesno i nelagodno, žvačući ih.. u đuture, sve skupa. Nakon fuckfesta.
Mislila sam na životinjsku animalnost. Animalnost u ljudi je i uvijek će biti, ovisno od pojedinca do pojedinca, zatomljena, pripitomljena. Intelekt kao dvosjekli mač. Vratiti se unatrag, nemoguće. Raspolaže se s onim što se ima ovdje i sada, sve ostalo je mašta.
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 17:52   #50
Spomenuo sam obje kao paralelu. Bijes kad netko štucne, bijes kad netko kihne, bijes kad netko prdne, bijes kad netko.. štoštasvaštanešto. Kolektivne slučajno poklopive (bijes na....) "istine", imaju jedan zajednički nazivnik. Nisu "oni koji..".. glasno, bučno, ovako ili onako štogod.... Bijes, možda, prije. Zavisno moguće od kuta "mjerenja".

Životinja je bijesna kad ""ima (encephalitis) bjesnilo"".
Kulturna je (primordijalno iskrena) kada kolje, davi, komada na živo dok žrtva zapomaže, cvili....
No nije ni sva "animalnost", ista.. istina svim "životinjama".

Vratiti se unatrag nemoguće samo zato što u suštini, osim xyz generacijski usavršavanja kenjaže; nismo odmakli nigdje, da bi putovanje ili metoda vračanja bila moguća uopće za zamisliti. Samo smo "fini". Ništa manje (dapače) animalni. S time se raspolaže. Sve ostalo je da, kao i "finoća", samo konceptualna mašta.

Ako je ljepota samo u oku promatrača, "po istome" moguće, da je istina; samo; u glavi promatrača"?"
Kolektivne istine ili "imanja sad".. ne nužno nekome manje kolektivnome, njegova (bijes na, kad..) istina.
__________________
This is not an exit.
descender is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 14:20   #51
Quote:
casioedifice kaže: Pogledaj post
Ima li netko sa slicnim problemom i kako se nosi s tim ??? Obiteljski ruckovi , rodjendani itd su za mene prava nocna mora. Jednostavno poludim kad netko glasno mljacka ili srce juhu , nista me na svijetu ne izbaci iz takta ko to. Vec dugo godina nastojim jest sam kad svak drugi pojede. Dan danas nisam naucio kako to kontrolirat..ali dobro , u zadnje vrijeme citam o tome i lakse mi je kad znam da nisam lud nego je to pravi poremecaj




pretpostavljam da te ne nervira kada deca mljackaju i srcu, vec samo odrasli koji bi trebalo da budu svesni sebe i okoline........
mirmirmir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 14:25   #52
kazu npr, da je medju arapskim svetom podrigivanje znak domacinu da je obrok bio izvrstan.... prakticno nema potrebe recima hvaliti obrok i domacicu, nego ako se fino socno podrigne - to je iskren znak tela da mu je prijala hrana. recima se moze reci da je bilo odlicno i jako fino, a u stvari ste jedva ugurali porciju hrane u usta.............................................. ...
mirmirmir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 16:07   #53
Kao klinac sam znao ne biti za stolom kad mi je otac srkao juhu, nisam to mogao slušati. Sjeo bih za stol kad bi stigla kruta jela.
Od kako sam se osamostalio nemam tih problema, jako rijetko se nađem gdje netko srće a kad znam tko srće onda znam i kada izbjegavati te osobe koje srću.
Smatram to nekulturom. Najradije bi ih prolio jer ne znaju jesti. Jebiga.
Spominju se djeca, djecu razumijem. Ali stare prdonje ne želim razumijeti. Ono šta sam primjetio da mnoge osobe koje srču imaju sjeban život, tipa lijenčine ili pijančine ili neki drugi hendikep. Moguče da je povezano, zapravo vjerujem.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 14:31   #54
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
...mnoge osobe koje srču imaju sjeban život, tipa lijenčine ili pijančine ili neki drugi hendikep. Moguče da je povezano, zapravo vjerujem.
Koje li kreativne pretpostavke. Znači, srkači su lijenčine, pijanci..., a što su onda oni koji jedu otvorenih ustiju, koji cuclaju, koji se podiguju, prde...?
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 14:39   #55
To je mizofonija i nema nikakve veze s ljenčinama, pijančinama ili šta je već tu navedeno.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 00:57   #56
mljackanje i prazno mljackanje pogotovo u javnom prometu kad ti se stane i krene mljackat na uho a u biti nema niš u ustima nego samo mljacka i ono čiščenje zubiju jezikom koje prati cmaktanje isuse bože bolesna sam na to

I naravno pričanje s punim ustima, bez problema sam u stanju posvađat se na mjestu s onim kojeg čujem i vidim da krene brbljat dok žvače tu hranu i onak ju spremi na stranu tak da ima tu grudu u obrazu a dok priča vidiš tu prožvakanu izmiksanu hranu kak se okreče i smuči ti se živo. Takvima odma velim da se hrane prvo proguta a ne priča se punih ustiju. Naježila sam se pri pomisli.
stability is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 13:30   #57
moj bivši dečko s kojim sam živjela je uvijek dok jedemo ispuštao čudne zvukove nešto kao MHHMMM... MHMMM ... Prekinuli smo 2014 ali ja i dalje imam traume zbog toga
baš mi je išao na jetra
Khally is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 03:40   #58
Koji su preduvjeti za dijagnozu mizofonije? Pitam za sebe.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 05:44   #59
Quote:
descender kaže: Pogledaj post
link na kravetinu koja zdere krastavce
Sad ce mi trebati terapija :-))) Pa sta je ovo? Preko 3 000 000 gledanja???? Tko? Zasto? Zasto?
kradljivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 02:00   #60
Hint : imam kornjacu, spava u hodniku jer ne podnosim klapanje.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:04.