Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2010., 19:56   #501
usisavači

http://online.konzum.hr/categories/6...ducts/50034959

jel netko slučajno ima ovakav usisavač, kupio bi ga za podstanarski stan?
umjetnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 00:16   #502
Sasvim solidan za podstanarstvo. Dovoljno je jak, malo bucniji ali nebitno uzimajuci u obzir koliko kosta.
milomoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 22:42   #503
Quote:
Weselka kaže: Pogledaj post
http://www.emmezeta.hr/bijela-tehnik...owenta-ro3463/

Mi kupili ovaj po ovoj cijeni. Definitivno najbolji usisavač koji sam ikad imala, omjer cijene i kvalitete i više nego dobar! Nema vrećice na koje sam inače alergična nego posudu koja se nakon usisavanja isprazni i mrak. Nisam pojma imala koliko smeća imam po kući dok nisam ovime počela usisavati ( a nemam tepihe nigdje osim mali u kupaoni i prostirke koje perem uz krevete ). Moja preporuka u svakom slučaju!
... ja se dvoumim između ovog i samsunga 6780...cijena je tu negdje...s tim da ja iskreno ne kužim razliku između ciklonske tehnologije i hepa filtera...može mi to neko objasnit i reć šta je bolje s obzirom na skupljanje i zadržavanje prljavštine i alergena ili je to isto

...čitala sam ja malo temu od početka, netko je objašnjavao ciklon filter, ali u kombinaciji sa hepa filterom(a na ovom tvom piše samo ciklonska tehnologija, jel to podrazumijeva ciklon + hepa )...a na ponudama u opisu pojedinih usisavača vidim i da imaju kombinacije hepa + vrećica, a onda i nešto supernano...uglavnom sve mi se pomiješalo i sve mi je nejasno
__________________
trebam novo telo

Zadnje uređivanje gica : 05.03.2010. at 23:06.
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 10:27   #504
...sad se dvoumim između philips fc 8615(crveni) i 9071(plavi)...

...za ovaj crveni piše da ima Super Clean Air HEPA 12 i Clinic S-bag, usisnu snagu 350 i nema trio četku...

...plavi ima AirSeal HEPA , HEPA 13 i S-bag, trio četku i usisnu snagu 450...

...cijena je potpuno ista...koji da uzmem
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 10:38   #505
...mislim, ne kužim zašto ovaj plavi nije skuplji s obzirom na hepa13 i trio četku...u čemu je caka
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 12:12   #506
ja imam 9071, ne bih ga dala nizašto na svijetu
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 18:50   #507
...znači, dobar je...daj malo pojedinosti, kako se čisti, kako se izmjenjuju posuda i vrećica, možebitne mane

...nego, skužila sam da 8615 ima turbo četku, kakva je to, i jel bolja trio
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 21:54   #508
Quote:
gica kaže: Pogledaj post
...znači, dobar je...daj malo pojedinosti, kako se čisti, kako se izmjenjuju posuda i vrećica, možebitne mane

...nego, skužila sam da 8615 ima turbo četku, kakva je to, i jel bolja trio
A čuj, kad smo kupovali usisivač bilo nam je bitno da nije više od 1.000 kuna, da nije ogroman i da nekog vraga vuče, dakle nismo neki stručnjaci
Htjela sam prvo Electrolux, ali onda mi je ženska u dućanu rekla da Philips ima veću usisnu snagu or smtg pa smo se odlučili za ovaj.

Malen je, lagan, super vuče, vrećica se mijenja kao i kod većine modela (otvoriš, izvučeš, staviš novu), ima i onu kutijicu za mirisne granule pa onda fino miriši kad se usisava. Četka je super zbog tih dlačica sa strane pa mi super očisti kuteve prostorija. Uz njega ide i nastavak za kutove i ona mala četka za namještaj.

Meni je ovaj usisivač super.. doduše, mi nemamo doma nikakve kućne ljubimce, ali okruženi smo gradilištima pa imamo dosta prašine.. dok ne uključimo usisivač

Za razlike u četkama ne znam
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 07:52   #509
...nemam ni ja kućne ljubimce, tak da sam se ipak odlučila za ovaj 9071, mislim da je najbolje šta mogu dobit za te pare...skužila sam da ima neki s kojim dobiješ i turbo i trio četku, al mi je trenutno stvarno preskup...enivej, hvala
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 18:03   #510
Nema na čemu, vjerujem da ćeš biti zadovoljna
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 03:51   #511
Quote:
niksa66 kaže: Pogledaj post
I meni je super ali gdje ima za kupiti filteri za njega
filtere možeš kupiti u philipsovom servisu: Centralni ovlašteni servis. za male kućanske aparate i aparate za osobnu njegu. SINGULI d.o.o.. Primorska 3-5, 10000 Zagreb Tel.: +385 1 3779 029.
__________________
* web ormar *
*brazilka* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 08:29   #512
Ovakav je nas malisan:

__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 09:14   #513
a ovo naš miljenik, meni je osim snage bila važno da stane u ormar (zahvaljujući preklopnoj cijevi a ne da ga moram razmontiravati svaki put), da ima dovoljno veliku vrećicu da ne moram mijenjati prečesto i da je tihhh, e to mi je ajko bitno...

ovaj još ima turbo četku i četku za parkete

http://www.konikom.hr/p2851/usisavac...duct_info.html
jabito is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 20:53   #514
Pozdrav ekipi, Koji je po vašem mišljenju usisavač ima najjaču usisnu snagu od proizvođača?Kolko vidim prije sam se lovil za snagu motora, a nema nigde označeno u specifikacijama usisavača usisna snaga.Može preporuka do 1400-1500kn?Tnx
zvonac_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 11:12   #515
moj Rowenta ima 34 kPa, navodno jedino oni naznačuju tu usisnu snagu a puno ljudi uopće ne kuži u čemu je stvar i gleda samo wate, a navodno je taj Kpa bitna stvar..ja mogu samo reći da ovih 34 kPa je zbilja impozantno, zalijepi se za pod doslovno, sada moj ima 2200 W ali novi su navodno s 1400W ali s istom usisnom snagom jer su poboljšali te neke stvari i zapravo ej usisivač upsio uštediti 35 % energije (zato 1400 umjesto 2200 ali s istom usisnom snagom), ja sam kupila taj stariji model s 2200, ne znam dali već prodaju taj novi
jabito is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 23:24   #516
pozdrav, kakvo misljenje imate opcenito o usisavacu bosch?
Jel neko ima iskustva s tim usisavacima?
baumax is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 03:49   #517
Quote:
zvonac_1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipi, Koji je po vašem mišljenju usisavač ima najjaču usisnu snagu od proizvođača?Kolko vidim prije sam se lovil za snagu motora, a nema nigde označeno u specifikacijama usisavača usisna snaga.Može preporuka do 1400-1500kn?Tnx
...pa navodno philips fc 9170 ima trenutno najjaču usisnu snagu - 500 W

...a on ti je u emezetti taman 1500 kn...

...dobar, ja jako zadovoljna
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 13:48   #518
500 w iliti 34kPa, moj Rowenta ima 34kPa usisne snage ali ima 69dB buke nasuprot ovome od 78dB, obzirom da ja mrzim zvuk usisivača (jednako koliko mrzim i usisavanje), meni je ovo bio predudan faktor između ova 2 usisivača
jabito is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 13:59   #519
ja bi usisavač ko bult....
__________________
Ne gledaj u meni svoga goluba
*dobra s modicama*
Sabur..ti je kad gutaš..kiselo..gorko..i ljuto..a da ti se na licu ništa, sem osmjeha ne vidi..
PLAVI GOLUB is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 22:44   #520
Quote:
bulthaup kaže: Pogledaj post
Ovakav je nas malisan:
ne mislim niš loše o mališanu, al moram reći da mi je prva asocijacija bila kad sam ga ugledala - mašina za mljevenje mesa

reci nešto više o svom mališanu....
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:52.