Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2012., 21:48   #1341
Quote:
plemenko kaže: Pogledaj post
ja se na bavim s tim stvarima.
samo prepričavam šta sam čuo.
Ukratko, ne znaš o čemu pričaš.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 10:33   #1342
Problemi kod prizivanja svetih duša mogu nastati ako ih se priziva bez razloga -- eto tek tako da ih se prizove, iz zezancije -- .Ako ih zovete sa određenom namjerom , a sa određenom namjerom nesmije se zvati bilo koga već određenu osobu koju želite nešto pitati ili moliti za neku pomoć . Sam kontakt da je sveta duša prizvana i da je tu ona daje na sebi osobit način kuckanjem , toplinom ,hladnoćom a prvenstveno pokretanjem stvari . najčešće zovem na iglu koja se počne pomicati od slova do slova stvarajući riječi . dobro je zvati i na ključ i molitvenik . zovem i na čašu ali takva seansa traje jako dugo p to radim rijetko . Nakon svakog odgovora se mora svetoj duši zahvaliti i opet sa poštovanjem zamoliti sljedeći odgovor .................
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 10:55   #1343
Quote:
plemenko kaže: Pogledaj post
da to je problem šta ih ne znaju vratiti.
ap onda više nikada nema mira u toj kući
Puno puta sam vraćao svete duše iz kuća gdje su se ljudi osjećali neugodno radi njihovog prisustva . Nedavno sam vraćao svetu dušu čovjeka koji se objesio njegovi nasljednici su znali za njegovo prisustvo pa su kuću prodali , nakon nekog vremena su također njegovo prisustvo osjetili i novi vlasnici , vraćanje je trajalo tri dana sveta duša spremljena na svoje mjesto vlasnici kuće sretni i zadovoljni u svom novom domu .
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 22:04   #1344
Da li mi netko može reć kakve posljedice ostavlja prizivanje duhova. Da li ja mogu osjećati posljedice ako mi je majka u mladosti prizivala duhove sa čašom koja se sama micala po stolu ?
RoyalJelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2012., 08:44   #1345
Nemožeš
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 13:12   #1346
Kako ? Zašto?

Pozz,
novi sam ovdje..ali to sad nije ni važno..
danima citam webove forume bla bla o prizivanju duha umrle osobe..
e sad molio bih vas da mi opišete najbolji postupak kako ga prizvati..
i koje je vrijeme najbolje za prizivanje duah umrle osobe ?

molio bih samo ozbiljne odgovore od iskusnih ljudi..
a i volio bi sliku koju ,, npr kako bih ritual trebao izgledati.

lp,
spirito
Spirito is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 13:28   #1347
@ Spirito, nikakvo ti posebno prizivanje nije potrebno ako je 'umrla' osoba završila svoj ovozemaljski razvoj i otišla na više stupnjeve. Ako je voliš, samo u miru s ljubavlju misli na nju i ona će ti doći.
Međutim, ako je osoba još 'zarobljena' u svojim zemaljskim ciklusima, možeš joj jako naškoditi jer sve tehnike prizivanja otvaraju procijep kroz koji energija te osobe 'curi', 'prelijeva se' odande gdje joj treba ovamo gdje joj više ne treba. A i ne može se kontrolirati koja će dio energije doći. Može se dogoditi da dođe upravo onaj najgori.
Jedino što od svake osobe može i smije a da joj to nikako ne naškodi ostati kada ona ode je ljubav jer ljubav nije vremenski ni prostorno ograničena. Dakle, ljubav je ionako ostala, a ti razmisli želiš li prizivati nešto drugo.
pronađena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 14:22   #1348
plus, to se ne opisuje preko foruma i apsolutno je ne preporučljivo ulaziti u sfere bez stručne osobe tj.medija..
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 21:46   #1349
Quote:
pronađena kaže: Pogledaj post
@ Spirito, nikakvo ti posebno prizivanje nije potrebno ako je 'umrla' osoba završila svoj ovozemaljski razvoj i otišla na više stupnjeve. Ako je voliš, samo u miru s ljubavlju misli na nju i ona će ti doći.
Međutim, ako je osoba još 'zarobljena' u svojim zemaljskim ciklusima, možeš joj jako naškoditi jer sve tehnike prizivanja otvaraju procijep kroz koji energija te osobe 'curi', 'prelijeva se' odande gdje joj treba ovamo gdje joj više ne treba. A i ne može se kontrolirati koja će dio energije doći. Može se dogoditi da dođe upravo onaj najgori.
Jedino što od svake osobe može i smije a da joj to nikako ne naškodi ostati kada ona ode je ljubav jer ljubav nije vremenski ni prostorno ograničena. Dakle, ljubav je ionako ostala, a ti razmisli želiš li prizivati nešto drugo.
Radi se o mladoj osobi.i napraviti cu to zbog odgovora. na vama je hoćete li mi objasniti ritual ili ne . Naravno ako nitko ovdje ne želi neću stati dok ne nađem ritual .

Zamolio bi bilo koga ko zna da mi pomogne.
Spirito is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 22:21   #1350
Quote:
Spirito kaže: Pogledaj post
Radi se o mladoj osobi.i napraviti cu to zbog odgovora. na vama je hoćete li mi objasniti ritual ili ne . Naravno ako nitko ovdje ne želi neću stati dok ne nađem ritual .

Zamolio bi bilo koga ko zna da mi pomogne.
Ako se osoba već ponovno rodila, nema ti smisla nju zazivati. Kako si siguran gdje je ta osoba sada?
Odgovor bi te mogao malo iznenaditi, evo zašto: https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...&postcount=147
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 23:56   #1351
Quote:
Spirito kaže: Pogledaj post
Radi se o mladoj osobi.i napraviti cu to zbog odgovora. na vama je hoćete li mi objasniti ritual ili ne . Naravno ako nitko ovdje ne želi neću stati dok ne nađem ritual .

Zamolio bi bilo koga ko zna da mi pomogne.

Žao mi je, ja ti ne mogu pomoći. Mogu pomoći 'umrlima' da odu kamo je najbolje za njih, da prihvate, prepoznaju vodstvo, da vide da nisu sami i izgubljeni. A puno ih je izgubljenih. Nisu svjesni da su 'umrli' i boje se otići. Pa kada se još nađe hrpa 'živih' koji ih zadržavaju svojim žalovanjem, ljutnjom, zamjeranjem, a pri tom najviše žale sebe, 'svoj' gubitak, postaje još teže.
Ne znam kako se prizivaju niti bih im željela krasti energiju.
Vjeruj mi, ljubav te osobe ostala je s tobom i možeš je osjetiti ako prestaneš sebe žaliti zbog 'svog' gubitka.
pronađena is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 01:21   #1352
Pitanje je jasno , tko me moze uputiti u to i tko hoće.
zahvaljujem se svima ali ovakvi komentari su suvišni,odlučio sam da to moram bar pokušati i napraviti ću tako.
Tko želi pomoći i ima volje neka mi se slobodno javi u privatne poruke.

lp,
spirito
Spirito is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 01:03   #1353
Quote:
Spirito kaže: Pogledaj post
Radi se o mladoj osobi.i napraviti cu to zbog odgovora. na vama je hoćete li mi objasniti ritual ili ne . Naravno ako nitko ovdje ne želi neću stati dok ne nađem ritual .

Zamolio bi bilo koga ko zna da mi pomogne.
zbog kojeg odgovora ,?
__________________
kad god nešto razumijem navučem se na to. zato pažljivo biram. svi su ljudi anđeli, to razumijem
atko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 22:42   #1354
na žalost nemožeš prizvati nikoga jer je to plod ljudske mašte možeš samo čut hrpetinu teorija kako to nije dobro i kako možeš naškoditit duši na žalost jedino možeš sebi naškoditit kad skužiš da je to sve glupost kaj se tiče medija i tamo češ se razočarati jer bu ti uzeli pare za badava i još će te raditi budalom opet na forumu ti nitko nebu napisao ritual jer takav nit ne postoji .

moja preporuka bi ti bila iskrena dobar psiho terapeut a od rekla kazala nemaš apsolutno ništa jer nitko u životu od prisutnih ovdje nije dozbao nikakvog duha iz razloga jer se to nesmije i ostalih inih pričica ..
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 08:51   #1355
Molit ću lijepo, ja sam neke vragove prizvao
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 10:39   #1356
I ja sam prizvala vraga.
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 11:32   #1357
Takodjer. Jedva sam ga se poslije rjesila, zapravo ne, otisao je samovoljno
__________________
I think every woman should have a blowtorch! Not only ... , Once
frontalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 15:08   #1358
Evo da se pohvalim, ja ne prizivam...meni sami dodu
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 15:09   #1359
Quote:
RoyalJelly kaže: Pogledaj post
Da li mi netko može reć kakve posljedice ostavlja prizivanje duhova. Da li ja mogu osjećati posljedice ako mi je majka u mladosti prizivala duhove sa čašom koja se sama micala po stolu ?
naravno da se posljedica mogu osjecati .moj otac se bavio magijom i prizivanjem u mladosti i tog se ni dan danas nemoze rjesit,a najbolje od svega je sto su njegove sposobnosti presle na mene i moju sestru. kao mala cesto sam vidala duhove i sanjala snove u kojima sam odrasla i covjeka koji mi se predstavlja kao lucifer,mislim kaj djete od 5 godina zna ko je lucifer. moji nisu znali sta bi samnom s vremenom sam naucila kontrolirat sposobnost,ali kad se netko jednom upetlja u nesto takvo to lako moze prec na druge ako se jasno ne postave granice.
hamstercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 23:01   #1360
Quote:
pronađena kaže: Pogledaj post
@ Spirito, nikakvo ti posebno prizivanje nije potrebno ako je 'umrla' osoba završila svoj ovozemaljski razvoj i otišla na više stupnjeve. Ako je voliš, samo u miru s ljubavlju misli na nju i ona će ti doći.
Međutim, ako je osoba još 'zarobljena' u svojim zemaljskim ciklusima, možeš joj jako naškoditi jer sve tehnike prizivanja otvaraju procijep kroz koji energija te osobe 'curi', 'prelijeva se' odande gdje joj treba ovamo gdje joj više ne treba. A i ne može se kontrolirati koja će dio energije doći. Može se dogoditi da dođe upravo onaj najgori.
Jedino što od svake osobe može i smije a da joj to nikako ne naškodi ostati kada ona ode je ljubav jer ljubav nije vremenski ni prostorno ograničena. Dakle, ljubav je ionako ostala, a ti razmisli želiš li prizivati nešto drugo.
Zanimljivo. Gdje se može više pročitati o tome?


Quote:
pronađena kaže: Pogledaj post
Mogu pomoći 'umrlima' da odu kamo je najbolje za njih, da prihvate, prepoznaju vodstvo, da vide da nisu sami i izgubljeni.
Kako to radiš?
__________________
Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?
Qloe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:48.