Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2012., 23:10   #2521
Onda debelo kasnim jer sam tek pronašla stranicu. Hvala ti za odgovor.
addenda20 is offline  
Old 04.04.2012., 00:13   #2522
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
ova i Triple Action Mascara, al nema je na njihovom sajtu. mislim da crne i dalje ima u dućanu, znam da su plavu 100% izbacivali, zato sam ju čopila na sniženju

@addenda20: pola foruma naručuje sa tog sajta, jedan od najboljih za kozmetiku, ne drže fejkove, ugl provjereno

btw, na ostale: ja kupujem samo prek devizne u PBZ-u, i na ebayu i ostalim sajtovima, ide ko podmazano oduvijek
tnx, al čini mi se da mi ove četkice bi meni napravile sljepljene trepavice.. Općenito mi je najbolja dosaad Loreal Volume million lashes jer ima duge i guuste dlačice i super mi razdvaja, ali sada želim kupiti neku koja dolazi tvornički zapakirana pa tražim alternativu
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Old 04.04.2012., 07:27   #2523
Kakva su vaša iskustva s naručivanjem s FragranceDirect? Jeste li dobili koji put falš robu? Koliko ste čekali?...
sam101 is offline  
Old 04.04.2012., 09:33   #2524
Quote:
sam101 kaže: Pogledaj post
Kakva su vaša iskustva s naručivanjem s FragranceDirect? Jeste li dobili koji put falš robu? Koliko ste čekali?...
za sada sam samo jednom naručila parfem od njih. sve je bilo o.k. i stiglo je za 10-12 dana
Doreen is offline  
Old 05.04.2012., 21:36   #2525
Dobila na mail "reklamu" za neki meni novi site s kozmetikom pa me zanima imate li iskustva s njima?
Koliko sam malo čačkala dostavljaju kod nas,poštarina nekih 5 dolara za prvi proizvod,kasnije umanjena za svaki sljedeći ...

Evo link: http://www.aluxabeauty.com

Zadnje uređivanje Pslava : 05.04.2012. at 21:44.
Pslava is offline  
Old 07.04.2012., 10:06   #2526
Jel ovo fejk, kaj mislite:
http://www.ebay.com/itm/Loreal-Volum...item3f14ef2b7e
?

Zbunjuje me zato jer mi je ovo prvi put da vidim loreal maskaru tako upakiranu...
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Old 07.04.2012., 10:23   #2527
nije, ameri sve tako pakiraju.
muukigirl is offline  
Old 07.04.2012., 13:15   #2528
naručivao tko sa beautybaya.com?
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Old 07.04.2012., 16:23   #2529
Koliko je pouzdano naručivati s ebay.co.uk od sellera koji nisu top reated? Naime, za jednu kremu nijedan nije ocijenjen, a uštedila bih negdje oko 5 funti pa ne znam isplati li se ulaziti u rizik...
__________________
Wherever I am
I am what is missing.
merlinka is offline  
Old 07.04.2012., 16:50   #2530
Quote:
slavapelintrava kaže: Pogledaj post
Dobila na mail "reklamu" za neki meni novi site s kozmetikom pa me zanima imate li iskustva s njima?
Koliko sam malo čačkala dostavljaju kod nas,poštarina nekih 5 dolara za prvi proizvod,kasnije umanjena za svaki sljedeći ...

Evo link: http://www.aluxabeauty.com
Nisu li malo prejeftini Opici il se varam
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Old 07.04.2012., 17:03   #2531
Quote:
merlinka kaže: Pogledaj post
Koliko je pouzdano naručivati s ebay.co.uk od sellera koji nisu top reated? Naime, za jednu kremu nijedan nije ocijenjen, a uštedila bih negdje oko 5 funti pa ne znam isplati li se ulaziti u rizik...
imaš jako dobrih sellera koji nisu top rated. ja imam ugl poz.iskustva na eBayu i sa top rated i ovim koji nisu. najbitnije ti je pregledati feedback, i ako nema neg.komentare tipa: fake, slow shipping/didn't shipped, no (bad) communication i ti elementi koji su ti bitni, ona je ok. al stvarno ovisi. ja u principu ne kupujem kod nijednog koji ima ispod 99 %
Acid_2 is offline  
Old 07.04.2012., 18:06   #2532
Hvala ti Bacam se na proučavanje!
__________________
Wherever I am
I am what is missing.
merlinka is offline  
Old 07.04.2012., 21:17   #2533
Quote:
sam101 kaže: Pogledaj post
Kakva su vaša iskustva s naručivanjem s FragranceDirect? Jeste li dobili koji put falš robu? Koliko ste čekali?...
Fejk je MAC. Sve ostalo sto sam narucivala je bilo original. Dosta brzo dodje, kroz tjedan dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Suey is offline  
Old 08.04.2012., 20:41   #2534
Trebala bih pomoc ako tko zna. Jel tko zna kakav online shop gdje se moze kupiti physician formula i milani, jer sam si donijela iz USA kozemtike od physician formula i prezadovoljna sam. .. Bila bi jako zahvalna..
hard.fallxxx is offline  
Old 11.04.2012., 13:32   #2535
Quote:
hard.fallxxx kaže: Pogledaj post
Trebala bih pomoc ako tko zna. Jel tko zna kakav online shop gdje se moze kupiti physician formula i milani, jer sam si donijela iz USA kozemtike od physician formula i prezadovoljna sam. .. Bila bi jako zahvalna..
E ovo i mene zanima

Inače cure kad tražite nešto bilo da se radi o kistovima, preparativi ili dekorativi da li imate neku tražilcu u koju upišete proizvod ( a da nije google), pa Vam ona izbaci sva mjesta , tj. web shopove gdje se prodaje?
Hvala
peachwoman is offline  
Old 11.04.2012., 18:50   #2536
ja mogu pogledati u drugstoreu u kanadi samo nije jeftino, ni proizvodi ni postarina.
chiasm is offline  
Old 12.04.2012., 11:52   #2537
Jel možda još nekome od vas american express javio da postoji šansa da su vam ukradeni podaci s kartice i to zbog jagode možda?

Meni jesu
Madison Avenue is offline  
Old 12.04.2012., 12:46   #2538
Jesi li na Jagodi plaćala direktno s AMEXom ili preko Pay pala ?
Mirella is offline  
Old 12.04.2012., 12:48   #2539
Quote:
hard.fallxxx kaže: Pogledaj post
Trebala bih pomoc ako tko zna. Jel tko zna kakav online shop gdje se moze kupiti physician formula i milani, jer sam si donijela iz USA kozemtike od physician formula i prezadovoljna sam. .. Bila bi jako zahvalna..
Pa imaš ih na eBayu stvarno dosta.
Mirella is offline  
Old 12.04.2012., 14:32   #2540
Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Ajoj nadam se da mi paket nije ukraden baš sam sad tužna, ima nade da dođe još sutra ili prekosutra, zaista se nadam, ako ne, javljam se ponovno ceapsmellsu da me reefundiraju, jel bit će me strah naručit ponovno da mi i to ne dođe :/ (ovo mi je 1.put da mi nešto što sam naručila nije došlo , i to baš Macadamia koja mi je fakat potrebna kosa mi žudi za njom, baš sam )

btw. iz kojeg si grada?
Heh, sad tek ovo vidim. Sorry.
Ne vjerujem da ti je ukraden paket. Meni ga poštar donese doma ili ako nikog nema, ostavi porukicu da dodjem po njega kao jučer npr. s drugim paketom koji sam naručila sa cheapsmellsa. Isto je sve stiglo i nije bilo problema. Iz okolice Osijeka sam inače.

Jel ti stiglo napokon to tvoje?
nevermindMe is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:33.