Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2017., 18:15   #1061
Odgledah 1. Epizodu "Handmaid's Tale" ili Sluskinjinu priču.
hock:
Prvo sam ju htjela procitati ali nazalost nije je bilo.
Nakon prve epizode sam u šoku i nekako mi se čini da smo na dobrom putu da fikcija postane realnost.

Ann Dowd mi je uljevala strah u kosti i u gore navedim "Leftooversima" i mislim da joj te uloge odlicno stoje.

Pogledajte.. ako imate dobar želudac..
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 08:19   #1062
Preporuka za seriju Cardinal; krimi serija, 6 epizoda, radnja se odvija u malom kanadskom gradiću, puno snijega i bjeline, serijski ubojica, detektiv sa osobnim problemima i dilemama.....serija je ekspresno obnovljena za 2. i 3. sezonu......
Moja ocjena prve sezone je 8/10....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 02:00   #1063
Trebao bih preporuke švedskih serija, i tu mi je bitno da je serija na švedskom (tj. molim bez danskih i norveških - pa i miješanih švedsko - norveških i švedsko - danskih koprodukcija). Žanr i godine snimanja i nisu previše bitni.

Također, molim preporuke "jednosezonki", znači serija otkazanih nakon jedne sezone, i da je staro recimo bar nekih 5 godina (da bude sigurno da je serija mrtva i završena), osim ovih najpoznatijih tipa Firefly, My So-called Life, Freaks and Geeks i drugih serija sa sličnim kultnim statusom.
The Great Duck is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 13:15   #1064
Jel mi može netko reć naziv jedne novije SF serije koja se bavi otmicama ljudi od izvanzemaljaca? Sjećam se da sam čitao topic o toj seriji na ovom pdf-u, ali ne mogu je nikako pronać. Može netko pomoć?
Seascape is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 17:19   #1065
https://www.forum.hr/showthread.php?t=683800
The Great Duck is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 22:21   #1066
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Trebao bih preporuke švedskih serija, i tu mi je bitno da je serija na švedskom (tj. molim bez danskih i norveških - pa i miješanih švedsko - norveških i švedsko - danskih koprodukcija). Žanr i godine snimanja i nisu previše bitni.

Također, molim preporuke "jednosezonki", znači serija otkazanih nakon jedne sezone, i da je staro recimo bar nekih 5 godina (da bude sigurno da je serija mrtva i završena), osim ovih najpoznatijih tipa Firefly, My So-called Life, Freaks and Geeks i drugih serija sa sličnim kultnim statusom.


Pippi Långstrump
The Singing Detective
Outcasts
Otherworld
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 04:23   #1067
Imam ti ja jednu jednoipolsezonku iz 2000ih za preporucit koja je meni osobno jako jako draga a to je Tru calling. (Sve skupa nekih 20ak ep Obozavao sam je, seriju, radnju, glumicu, theme song, znaci, sve. Meni je ideja fascinantna.

Sto je najgore ukinuli su ih odjednom a scenaristi su imali u planu odlične storylineove do kraja druge sezone koje nikad nisu uspjeli ostvariti ali su na kraju objavljeni na wikipediji.

Navijam za reboot jednog dana, to je sad in.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 11:18   #1068
Ne znam je li imala jednu ili dvije sezone, ali Dark Angel je meni jako draga serija s početka dvijetisućitih.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 17:55   #1069
Oduševljen sam Fargom, Mr.Robotom i sa True Detective pa molim preporuka za slične serije mračne i depresivne atmosfere, sci-fi isključeni.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 10:20   #1070
Probaj breaking bad i narcos.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 00:43   #1071
BrBa se definitivno isplati ali meni je baš trebalo nekoliko epizoda dok sam se navukao kako treba.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 04:32   #1072
Hvala!
Mada, neke od ovih su miniserije, ili su i bile planirane kao jednosezonke, što baš i nije točno ono što sam tražio, al dobro sad, nećemo cjepidlačiti.

Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
Imam ti ja jednu jednoipolsezonku iz 2000ih za preporucit koja je meni osobno jako jako draga a to je Tru calling. (Sve skupa nekih 20ak ep Obozavao sam je, seriju, radnju, glumicu, theme song, znaci, sve. Meni je ideja fascinantna.

Sto je najgore ukinuli su ih odjednom a scenaristi su imali u planu odlične storylineove do kraja druge sezone koje nikad nisu uspjeli ostvariti ali su na kraju objavljeni na wikipediji.

Navijam za reboot jednog dana, to je sad in.
Ajme, ovo mi baš vuče na nešto u stilu onih teen - fantasy/sf serija koje su bile popularne kad sam bio mali, al me tad nisu privlačile (i još uvijek ih nisam pogledao )
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Ne znam je li imala jednu ili dvije sezone, ali Dark Angel je meni jako draga serija s početka dvijetisućitih.
Dvije.
The Great Duck is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 19:11   #1073
kaj da gledam: The Handmaid's Tale ili American gods ili zadnju sezonu The 100?
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 20:48   #1074
Od sve tri sam pogledao samo pilot, ali tu prvu namjeravam i dovršiti. Tako da gledaj Sluškinje.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 23:16   #1075
Braking Bad...Fargo..Thrue detectives...Ray Donovan...House if cards..Homeland.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 18:24   #1076
gledao itko The Bloodline?
poceo gledat taman danas...pogledao prvu epizodu i ono,ne znam sta da mislim...nesto me vuce da gledam dalje,ali me 1.epizoda bas i nije odusevila...

isplati se gledat dalje? (ni sam više ne znam šta da gledam,ništa me više na netflixu baš ne privlači)
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 17:50   #1077
Quote:
Seascape kaže: Pogledaj post
Jel mi može netko reć naziv jedne novije SF serije koja se bavi otmicama ljudi od izvanzemaljaca? Sjećam se da sam čitao topic o toj seriji na ovom pdf-u, ali ne mogu je nikako pronać. Može netko pomoć?

Stranger Things ?
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 15:11   #1078
Nisam prije pisala ovdje, ali pratim temu.
U zadnje vrijeme sam gledala Ozark, Handmaid's Tale, Big Little Lies i sve tri su za preporuku. Pregledane u dahu.
Trenutno gledam The Sinner, dvije epizode su izašle i za sada mi je priča zanimljiva i obećavajuća.
cosmicstorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 18:19   #1079
Quote:
Seascape kaže: Pogledaj post
Jel mi može netko reć naziv jedne novije SF serije koja se bavi otmicama ljudi od izvanzemaljaca? Sjećam se da sam čitao topic o toj seriji na ovom pdf-u, ali ne mogu je nikako pronać. Može netko pomoć?
http://www.imdb.com/title/tt4695530/
meni je ok, ako je to ta. grupna terapija i alien otmice.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:02   #1080
Dakle kako zivite nakon Downton Abbeyja?

Sve prije ikad sam pogledala, The Crown mi nije sjela, Victoria isto. Prestala pratiti Midwives, ukinuli mi Home fires koju sam jako voljela.

Malo mi je dosta Ozarka, Black Mirrora, cekam Stranger things I novu sezonu Handmaid's.

Ima li netko neki skriveni dragulj mozda?
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:34.