Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2008., 09:02   #21
btw u teslinoj on ima svoj duchan , cipele njegove imaju tamo i nakit od natalie
nussha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 10:25   #22
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
ako su poceli radit ravne cipele, onda su to poceli ove godine...
moja mama je lani narucila u njih cipele (svecanije, na petu) - bile su oko 1400 kuna, a ipak su je zuljale. ma oni cipele ne rade po mjeri, vec imaju kalup za odredjeni broj i to je to.
kakva je kvaliteta, ne znam.
Poceli su radit ove godine niske, al nisu mi bas nesto niski modeli. Sto se tice kalupa, oni rade duzinu za odredjeni broj i sirinu, pa recimo mozes kombinirat broj 41 i da ti naprave sirinu od broja 44 (ako ti je npr slonovska noga)

Btw, ja imam 41 ipo, i dosta usku nogu pa mi rade sirinu od broja 40. Sve sam radila dosad u Ivana Ledenka, i jucer sam narucila cetvrte (dosada nije bilo zamjerki).

U principu su im vrlo slicni modeli, i jedan i drugi mogu napravit sto im narucis.

linkovi:
http://www.ledenko.hr/galerija.htm
http://www.alenledenko.com/kolekcija.html
Annnete is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 11:49   #23
Quote:
annne kaže: Pogledaj post
Poceli su radit ove godine niske, al nisu mi bas nesto niski modeli. Sto se tice kalupa, oni rade duzinu za odredjeni broj i sirinu, pa recimo mozes kombinirat broj 41 i da ti naprave sirinu od broja 44 (ako ti je npr slonovska noga)

Btw, ja imam 41 ipo, i dosta usku nogu pa mi rade sirinu od broja 40. Sve sam radila dosad u Ivana Ledenka, i jucer sam narucila cetvrte (dosada nije bilo zamjerki).

U principu su im vrlo slicni modeli, i jedan i drugi mogu napravit sto im narucis.

linkovi:
http://www.ledenko.hr/galerija.htm
http://www.alenledenko.com/kolekcija.html
ja iman niske od prije 30 godina......mamine...
Tonkich is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 19:00   #24
hmm kak se krecu cijene ak netko zna
npr
http://www.alenledenko.com/ledenko-63.html
i ove http://www.alenledenko.com/ledenko-67.html

se da s njim dogovorit?
Ivancica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 20:42   #25
Quote:
Ivancica7 kaže: Pogledaj post
hmm kak se krecu cijene ak netko zna
npr
http://www.alenledenko.com/ledenko-63.html
i ove http://www.alenledenko.com/ledenko-67.html

se da s njim dogovorit?
oko 1.700,00 kn, alenove su malo skuplje, kod ivana ledenka su vecinom oko 1.500,00 kn.
Annnete is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 23:23   #26
Quote:
annne kaže: Pogledaj post
oko 1.700,00 kn, alenove su malo skuplje, kod ivana ledenka su vecinom oko 1.500,00 kn.
1700???!!! Nisu normalni! Mislim da je to za mene ipak malo previše. Ja sam svoje prije 3 godine platila 1200. Ma previše!
Zekoslawa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 23:38   #27
Quote:
annne kaže: Pogledaj post
oko 1.700,00 kn, alenove su malo skuplje, kod ivana ledenka su vecinom oko 1.500,00 kn.




ove su mi !
Kama is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 06:54   #28
Quote:
annne kaže: Pogledaj post
oko 1.700,00 kn, alenove su malo skuplje, kod ivana ledenka su vecinom oko 1.500,00 kn.

hvala
cijena nije uopce previsoka, misla sam da ce bit preko 2 000 posto je toliko razvikano... mislim malo je skupo al za dobre cipele nije steta dat
Ivancica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 12:56   #29
Quote:
zec gadiš mi se kaže: Pogledaj post
Znam da je tema stara k'o Biblija, ali eto zanima me kako sad stvari stoje s gospodom Ledenko. Koliko sam ja čula, radi se o braći koja nisu u dobrim odnosima, a ovaj u ZG je Ivan, dok je ovaj u ST Alen. Malo sam bacila oko na modele i čini se da je ovaj splitski napokon počeo raditi i niske cipele jer je prije radio samo s petom višom od 3cm. Ja imam jedne s mature stare koliko i ova tema i mogu reći da su prilično kvalitetne, iako ih nisam previše ni nosila, samo u nekim svečanijim prilikama jer su, onako, za svaku prigodu i crne, a ja imam prilično veliku nogu, pa druge takve i nemam. Inače mi modeli ovog splitskoga(Alena) nisu loši, ali ja bih htjela nešto nisko, balerinke npr. Pa zna li netko kako s tim stoje stvari i kakve su cijene? Nisam spremna izdvojiti ne znam koliko, ali ni ne škrtarim budući da s mojim brojim(42-43) nije ni moguće naći cipele. Usput, nogate moje supatnice, ako navratite slučajno ovdje, a vjerujem da hoćete jer ste kao i ja vjerojatno već posjećivale Ledenka, obaviještavam vas da se u Splitu otvorio XL-shoes koji je dosad bio samo u Zagrebu, tj. dućan koji drži samo cipele brojeva od 40-45. Modeli nisu baš najsjajniji-drže se ljudi teorije jer znaju da ne mogu puno prodati, ali eto, barem imamo dućan u kojem će uvijek imati nešto za nas.
govorite o mojim susjedima i koliko ja znam oni su u ok odnosima i cipele su im ok. rade po naruđbi tako da mozes izabrat model sa recimo drugacijom potpeticom itd... ja sam uzimala u njih cipele i stvarno nemam nista lose za rec...
mala s mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 15:03   #30
Bila sam u Teslinoj, ima cipela na petu i ravnih, najrazličitijih modela i krasne su. Ali strasno skupe... mislim da nema ispod 2000kn. Izgledaju jako kvalitetno napravljene tako da mislim da bi izdrzale vise sezona.
Isto imam veliki broj i rade po narudžbi.

Gdje je taj ducan s velikim brojevima u Zagrebu???
serious_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 15:40   #31
uf evo bila sam danas i odusevljena sam, predivne su... ali nemam 2900, a-a...
Ivancica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 18:06   #32
sad sam gledala cipele, prekrasne su, još ne mogu doći k sebi!!! joj ja bi ih sve kupila!!
__________________
I´m disturbed, I´m depressed, I´m inadequate, I´ve got it all!
You'd be surprised what people will say to an interested stranger.
djevojka69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 08:45   #33
jelda!! zenska me nije mogla otjerat jedno 45 minuta jaooo od prve place kupujem jedne, odma!
Ivancica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 09:54   #34
ja nemam plaću...kmeeee.... joj kad bih si mogla jedne pribaviti... uh...
__________________
I´m disturbed, I´m depressed, I´m inadequate, I´ve got it all!
You'd be surprised what people will say to an interested stranger.
djevojka69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 11:37   #35
ledenko je smeće, ja imam dva para njegovih štikla i oba para su mi se odlijepila, a svaka od tih stikla ima svarovske kristale, počeli su se lagano odlijepivati i to me zivcira, ako sam ih već masno platila tila bi da i traju.
natasa_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2008., 15:24   #36
a gdje si točno kupila cipele? meni izgledaju kao Lanvin!! odlične su!
Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2008., 15:29   #37
Quote:
Glamazone kaže: Pogledaj post
a gdje si točno kupila cipele? meni izgledaju kao Lanvin!! odlične su!
ledenko je poznat postolar u splitu.
odes sa bilo kojom slikom i oni ti naprave cipele..i ti jos mozes doraditi tu sliku kako hoces, smanjit petu..da bude otvorena..kako god..jako je pristupacan a kvaliteta odlicna.
takodjer ima ona i svoj asortiman cipela koje u takodjer predivene.
ima on i web..uguglaj ime ledenko i izbacit ce ti.
antonjetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2008., 15:47   #38
mislila sam da oni imaju određene modele, ali šta sad ja fino dođem sa slikom Louboutinovih cipela i ISTE takve će mi napraviti (sa crvenim potplatom)? sorry na offu
Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2008., 15:52   #39
Quote:
Glamazone kaže: Pogledaj post
mislila sam da oni imaju određene modele, ali šta sad ja fino dođem sa slikom Louboutinovih cipela i ISTE takve će mi napraviti (sa crvenim potplatom)? sorry na offu

imaju oni svoje modele ali rade i po zelji!neznam za potplatom,ali rade sve po zelji..posalji im mail na webu pa ih pitaj
antonjetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2008., 15:59   #40
Quote:
Glamazone kaže: Pogledaj post
mislila sam da oni imaju određene modele, ali šta sad ja fino dođem sa slikom Louboutinovih cipela i ISTE takve će mi napraviti (sa crvenim potplatom)? sorry na offu
mislim da ti ne može napraviti crveni potplat jer ga je louboutin zaštitio i ogromne su kazne za one koji proizvode cipele sa istin potplatom. al ti može stavit rozi, ljubičasti, kakav god želiš. i da, on ima svoje modele, ali i radi cipele kakve ti želiš, doneseš sliku i eto ih
no cijene nisu baš tako prihvatljive kako kaže antonjetta, bar ne meni. cipele po narudžbi koštaju preko 1000 kn sigurno, čak 2000, no ovisi o materijalu i modelu koliko će te u konačnici koštati. moja poznanica ima 2 para, ali već duže vremena, radila je jedne po narudžbi za maturalnu prije 6 godina i mislim da ih je platila oko 1500kn i ima još jedne, sjećam se neke cifre od oko 1200kn...
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*

Zadnje uređivanje anything but angel : 21.09.2008. at 16:29.
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:22.