Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2011., 16:11   #121
Quote:
Aalayah kaže: Pogledaj post
iako imam u ormaru podosta obuće TH (prvenstveno zbog meni super dizajna), moram priznati da se i ja slažem s carrie_. Kvaliteta im baš nije jača strana, posebno tenisice i balerinke, koje se stvarno brzo razljepe, osobito guma na prstima. Mokasine i čizme su ok, jer su i opšivene, ali ako je samo ljepljeno, vrlo brzo će se otkeljiti...
Potpis!
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 09:51   #122
Ljudi, molim pomozite ako možete . Napišite mi gdje sve ima u/oko Zgb-a za kupiti Hilfiger obuću. Hvala
__________________
she has the blood of reptile just underneath her skin
~*Aurora*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 10:38   #123
Da li netko zna gdje se u Zg mogu kupiti Hilfiger ženski satovi?
natalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 17:41   #124
Quote:
~*Aurora*~ kaže: Pogledaj post
Ljudi, molim pomozite ako možete . Napišite mi gdje sve ima u/oko Zgb-a za kupiti Hilfiger obuću. Hvala
imaš u Vlaškoj između Importanne galerije i Draškovićeve, u Tkalčićevoj prije Krvavog mosta, u Ilici prije Frankopanske, u Kaptol centru, u Varšavskoj, ima nešto obuće i u Avenue Mallu..
Aalayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 18:01   #125
Quote:
Aalayah kaže: Pogledaj post
imaš u Vlaškoj između Importanne galerije i Draškovićeve, u Tkalčićevoj prije Krvavog mosta, u Ilici prije Frankopanske, u Kaptol centru, u Varšavskoj, ima nešto obuće i u Avenue Mallu..
Hvala
__________________
she has the blood of reptile just underneath her skin
~*Aurora*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 15:36   #126
Moze li mi netko reci kakva je kvaliteta njihovih jakni? Nasla sam u a.mallu jakne snizene s 3100kn na 900kn pa nisam sigurna da li da kupim ili ne. Jakna je crna,malo sjajna.do koljena i skroz ok izgleda,ali me prvenstveno zanima kvaliteta.
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 20:50   #127
Pa koliki je to popust u a mallu ?
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 21:55   #128
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
Moze li mi netko reci kakva je kvaliteta njihovih jakni? Nasla sam u a.mallu jakne snizene s 3100kn na 900kn pa nisam sigurna da li da kupim ili ne. Jakna je crna,malo sjajna.do koljena i skroz ok izgleda,ali me prvenstveno zanima kvaliteta.
Ja imam jaknu od TH, a također i moja mama (slična je tvom opisu, samo što je koštala 1900kn) i jako smo zadovoljni. Također imam i hlače koje su po meni jako kvalitetne. Ali opet, svatko ima drugačija iskustva, kao što je gore netko iznad napisao da njihove traperice neće više u njezin ormar.
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 22:03   #129
i ja imam hilfiger jaknu već 3. zimu i prezadovoljna sam...punjena je paperjem i jako je topla...moja je kratka...bila je 1500 kn...i stvarno se isplatila...u njoj preživim zimu...inače sam jako zimogrozna...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 22:21   #130
Jakne su vrhunske, cuvaju me od zime vec duze a traperice su meni super, samo njih imam u ormaru zadnjih nekoliko godina. I love Tommy
__________________
I love the way you love me...
kendi_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 23:15   #131
hvala svima na odgovorima

kupila sam jaknu, imala sam rezerviranu m veličinu (za koju mi je prodavačica rekla da ju je nakon mene rezerviralo jos troje ljudi, ako ja ne dodem po nju), ali sam na kraju ipak uzela s, zadnju sam čoipla, od ovih crnih je ostala samo jos l veličina, a bijelih jos ima. crne sve nestale

netko je pitao za popust, popust je od 50-70%, počeo je danas, ali nije na sve, vidjela sam u prolazu da imaju snizene neke pulovere (muske i zenske), traperice, remenje , a ostalo nisam gledala.

e da, ako mi netko moze dati savjet u vezi te jakne i pranja - naime, jana je od perja i strah me oprati ju da mi se to perje u pranju ne premjesti na jednu stranu, ne znam objasniti, ali to se dogada s pernatim jaknama. prodavacica mi je rekla da je ona svoju oprala i da joj se to dogodilo tak da mi je savjetovala da ju ne perem, al opet...rado bi ju oprala. spomenula je pranje s kuglama nekim, to bi kao moglo pomoci..pa ako netko zna...
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 23:53   #132
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
e da, ako mi netko moze dati savjet u vezi te jakne i pranja - naime, jana je od perja i strah me oprati ju da mi se to perje u pranju ne premjesti na jednu stranu, ne znam objasniti, ali to se dogada s pernatim jaknama. prodavacica mi je rekla da je ona svoju oprala i da joj se to dogodilo tak da mi je savjetovala da ju ne perem, al opet...rado bi ju oprala. spomenula je pranje s kuglama nekim, to bi kao moglo pomoci..pa ako netko zna...
Ma to perje samo kad se jakna osuši raščerupaš izvana prstima (jer se slijepi u nekakve kvrge) i protreseš jaknu da se opet dobro rasporedi i to je to. Meni se to dešava sa svim pernatim jaknama. Uz Tom Tailor jaknu sam dobila dvije te loptice (izgledaju kao obične teniske loptice ), ali nisu ništa pomogle, perje se opet slijepilo zajedno.
DNS_U2_fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 00:20   #133
pernate jakne je najbolje sušiti na buri tj. bilo kakvom jakom vjetru, tako ja moje već godinama i uvijek su kao nove....bura dobro protrese perje i ono se vrati nazad na mjesto...

al ove godine nisam stigla to doma napraviti i htjela bih je oprati, al je nemam kako posušiti...nema smisla da se 3 dana suši pored radijatora, jer će to ispasti katastofa....razmišljala sam je odnijeti na kemijsko...ima tko kakva isukustva...iznutra je punjenje 100 % paperje...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 01:17   #134
Meni je na ušivnoj deklaraciji prekriženo kemijsko čiščenje, pa sumnjam da li bi je i primili ako bi je kojem slučajem odnijela. Znači, ostaje samo pranje.
Moja prijašnja iskustva su takva da zimske jakne (imam ih nekoliko i sve ih sezonski perem) perem krajem sezone i nije mi bitna dužina sušenja. Dugo se suši, jer ne uključujem centrifugu. Kad ih stavljam na štrik, okrenem je naopačke i nekoliko puta dnevno je protresem. Isto i kad se osuši. Prilikom nošenja, potrebno je nekoliko minuta ili sat-dva, da se perje izjednači, tj. "rastrese". I živim u stanu, tako da nemam mogućnost korištenja pomoći od vjetra
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 01:34   #135
imaju i obično pranje, ne samo kemijsko pitam zbog sušenja....

meni je jedna jakna upropaštena, nikad mi se perje nije vratilo na ono kako je bilo prije prvog pranja to je bilo prvi i zadnji put da sam sušila u stanu...trebalo je 3 dana da se posuši i perje je ostalo sljepljeno, grudvice su iznutra, nekako se to grudvičaso porazmjestilo, nije svugdje jednako i na nekim mjestima ni nema perja koliko god tresla jaknu

zato uvijek iskoristim priliku za pranje i sušenje doma...al ovaj put nisam stigla

btw. jednom sam prala i sušila tu u zg...bio je jako vjetroviti proljetni dan i stavila sam na visoki štrik na terasi, posušilo se u roku odmah kako spada....al sada baš i nema vjetra...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 01:47   #136
uf, mene je strah upustit se u to i nadat se da cu ju dobro "rascerupat"() kad se osusi

vec mi se jednom dogodilo da mi je perje ostalo u rukavima, a ostalo prazno, i ne da se to rastrest nikako tak da sam novu jaknu bacila

ova mi je preskupa da se igram s njom. Alexis, ne smije ti jakna s perjem u kemijsko, tak mi je prodavacica rekla, ali mozda bi mogli odnjet u neki veseraj il kaj vec, pa ako krivo ispadne, bar mozemo tete tam okrivit?
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 01:49   #137
Jedino što mi se čini pozitivno kod tih kemijskih čistionica (btw. pretpostavljam da oni imaju i perilice za obično pranje) su velike sušilice, što bi trebalo utjecati i na perje. Na dekli piše da se može sušiti u sušilici, tako da sad i ja razmišljam da je tamo odnesem. Barem bi se oslobodio od višednevnog rastresanja, a i opet nikad se ne zna da se meni ne može desiti što i tebi. Jakne nisu jeftine, pa bi trebale imati i poseban tretman
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 03:12   #138
ja svoje pernate perem i susim u perilici/susilici s teniskim lopticama i uvijek izadju ko nove. cak koristim i obicni tekuci detergent, omeksivac nikada i susim na laganom. ako nemate susilicu, kemijska cistiona je bolji izbor od radijatora. sa svijetlim pernatim postoji drugi problem i njih bi uvijek nosila u cistionu jer pri pranju (zalutalo) tamnije perje ponekad pusti boju i masnoce i jakna je za smece.
stela.mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 09:38   #139
meni na jakni pise da se ne smije susiti u susilici
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 14:31   #140
Nakon jednog nesretnog pranja doma, jakne obavezno nosim u kemijsku cistionicu. I budu super. I potpisujem ovo sa vjetrom, ali ako nema vjetra samo se sljepi perje....
__________________
I love the way you love me...
kendi_3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:26.