Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2009., 23:11   #21
Pa nisu baš jeftine. evo tu si pogledaj. http://www.net-a-porter.com/Shop/Des...v_level1=Shoes
renalicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 23:15   #22
Quote:
Cinnamon Girl kaže: Pogledaj post
Pa i Christian Louboutin ima razlicitih modela, nemoguce je reci da ti se bas nijedne ne svidjaju. A to sto imaju crvene potplate cini ih sexy, jos elegantnijim, posebnijim i prepoznatljivim.
Klasicne CL pumpsice ti dodju nesto kao Chanel 2.55 ili Burberry trenchcoat, nesto kao Rolling Stones ili Beatles, nesto kao Dostojevski i Shakespeare... Jednostavno: KLASIKA. Moze biti ili ne biti tvoj stil/ukus, ali ne moze se ne svidjati i ne priznavati
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 23:21   #23
Quote:
Sponza ri kaže: Pogledaj post
al cijenu definitvno ne opravdava kvaliteta..barem ne pogotovo potplata koji se gotovo izguli nakon jednog nosenja
Zbilja?? To se desilo tvojima vec?? Ne mogu virovat! Ja sam mislila da je to za u naslijedstvo....

Quote:
Cinnamon Girl kaže: Pogledaj post
Pa i Christian Louboutin ima razlicitih modela, nemoguce je reci da ti se bas nijedne ne svidjaju. A to sto imaju crvene potplate cini ih sexy, jos elegantnijim, posebnijim i prepoznatljivim.
Klasicne CL pumpsice ti dodju nesto kao Chanel 2.55 ili Burberry trenchcoat, nesto kao Rolling Stones ili Beatles, nesto kao Dostojevski i Shakespeare... Jednostavno: KLASIKA. Moze biti ili ne biti tvoj stil/ukus, ali ne moze se ne svidjati i ne priznavati
__________________
Čekam da se stvari same dese...
_kleo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 23:24   #24
860$??
ajd da je cca 350$...ok...ali više nedam
pa to je više od prosječne hrvatske plaće....ok oni koji imaju tu lovu...ali oni koji će grecati na hrpu samo da imaju "klasičnu cipelu"...mislim divne su...samo malo previše love...al dobro svatko zna što želi..
pebbles is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 23:26   #25
Ma znam da nisu baš jeftine...
Al sad kad gledam 3 000 kn bi se još nekako moglo skrpat za njih koliko koštaju one klasične crne
Jednom..jednom čim počmem malo više zarađivat, bit će moje!!!
Treba pitat tete u Nicolasa jel daju na rate .. Nije valjda da samo Todorić family i njima slični kupuju kod njih
* Ling * is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 23:39   #26
Quote:
Cinnamon Girl kaže: Pogledaj post
Pa i Christian Louboutin ima razlicitih modela, nemoguce je reci da ti se bas nijedne ne svidjaju. A to sto imaju crvene potplate cini ih sexy, jos elegantnijim, posebnijim i prepoznatljivim.
Klasicne CL pumpsice ti dodju nesto kao Chanel 2.55 ili Burberry trenchcoat, nesto kao Rolling Stones ili Beatles, nesto kao Dostojevski i Shakespeare... Jednostavno: KLASIKA. Moze biti ili ne biti tvoj stil/ukus, ali ne moze se ne svidjati i ne priznavati
joj ma daleko od toga da mi nisu lijepe. pa rekla sam da jesu ali su mi malo ta cijena i dizaj ne idu skupa. zato sam i pitala jer ih nemam pa nemam poima sta je tu fora. inace jesam klasicarka i chanelicu 2.55 vrebam do 6mj ove godine.
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 23:50   #27
offtopic obrisan.
molim vas da ne skrećete s teme.
tema o tome -koliko tko troši na robu i zašto- je puna Moda, upotrijebite tražilicu.
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 00:05   #28
Quote:
_kleo_ kaže: Pogledaj post
Zbilja?? To se desilo tvojima vec?? Ne mogu virovat! Ja sam mislila da je to za u naslijedstvo....
kolko vidim, i cujem, potplat je skroz gladak i vjerojatno se stoga izguli.. mislm, nije da hodam po podu, nego vise nema crvene boje
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 00:10   #29
Quote:
Sponza ri kaže: Pogledaj post
kolko vidim, i cujem, potplat je skroz gladak i vjerojatno se stoga izguli.. mislm, nije da hodam po podu, nego vise nema crvene boje
To je tako tuuuuuuznooooo
__________________
Čekam da se stvari same dese...
_kleo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 00:16   #30
Nije sad bas tako tuzno


__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 01:12   #31
ajme ne ne mogu virova da se ta boja tako lako skida necu se tako igrat ovako izgledaju ofucano
__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 04:37   #32
Quote:
Reptiliaa kaže: Pogledaj post
ajme ne ne mogu virova da se ta boja tako lako skida necu se tako igrat ovako izgledaju ofucano
pa normalno da se boja zguli tijekom nošenja.. al taj potplat se i ne vidi, ne kužim u čem je tolki problem? crvena boja ostaje na onom nagnutom dijelu potplata i tamo se normalno vidi..

a što se louboutina tiče.. cipele su mu vrhunske kvalitete i dizajna.. cijene jesu malo pretjerane ali tako je kod svih popularnih dizajnera.
mishica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 10:17   #33
Quote:
mishica2 kaže: Pogledaj post
pa normalno da se boja zguli tijekom nošenja.. al taj potplat se i ne vidi, ne kužim u čem je tolki problem? crvena boja ostaje na onom nagnutom dijelu potplata i tamo se normalno vidi..

a što se louboutina tiče.. cipele su mu vrhunske kvalitete i dizajna.. cijene jesu malo pretjerane ali tako je kod svih popularnih dizajnera.
pa nije normalno moga je to malo kvalitetnije napravit...sestra ima neki fejk od 30 franaka i josh uvik su crvene
a sad ko vidi, ko ne vidi..to mi nije bitno...ja bi bila mnogo tuzhna jer znam da je vishe nema
__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 10:41   #34
ja sam negdi procitla da su jako neudobrne. istina ili laž ??
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 10:44   #35
Quote:
piccola kaže: Pogledaj post
ja sam negdi procitla da su jako neudobrne. istina ili laž ??
sponza kazhe da nisu, a nebi nas ona lagala
__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 11:15   #36
Quote:
piccola kaže: Pogledaj post
ja sam negdi procitla da su jako neudobrne. istina ili laž ??
možda zbog toga što većinu cipela radi s dosta visokim potpeticama, npr. salonke oko 13 cm, čizme oko 16..
mishica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 12:28   #37
Quote:
Sponza ri kaže: Pogledaj post
ja manolice ne kuzim
me too
Louboutin pumpsice su baš klasika, kupiš jedne npr. crne i imaš predivnu cipelu za cijeli život!

Da li se dno može obojiti kod postolara?? jer na jednim čizmicama imam tamno crveni potplat i otišla boja nakon prvog izlaska vani , a tako mi je to ružno!
__________________
I love the way you love me...
kendi_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 13:18   #38
pa sigurno mozes al ce se opet zgulit, pa ne vidim bas smisao u bojanju.
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 13:18   #39
Quote:
Reptiliaa kaže: Pogledaj post
sponza kazhe da nisu, a nebi nas ona lagala

sponza ,di su kupila svoje, i koliko si platila ??
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 13:20   #40
Quote:
piccola kaže: Pogledaj post
ja sam negdi procitla da su jako neudobrne. istina ili laž ??
Ovisi mnogo od modela.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:52.