Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2010., 16:25   #1
Hawaii Five-0 (2010-2020)





HAWAII FIVE-0 is a contemporary take on the classic series about a new elite federalized task force whose mission is to wipe out the crime that washes up on the Islands' sun-drenched beaches. Detective Steve McGarrett (Alex O'Loughlin), a decorated Naval officer turned cop, returns to Oahu to investigate his father's murder and stays after Hawaii's governor persuades him to head up the new team: his rules, her backing, no red tape and full blanket immunity to hunt down the biggest "game" in town. Joining McGarrett is Detective Danny "Danno" Williams (Scott Caan), a newly relocated ex-New Jersey cop who prefers skyscrapers to the coastline but is committed to keeping the Islands safe for his 8-year-old daughter; and Chin Ho Kelly (Daniel Dae Kim), an ex-Honolulu Police Detective wrongly accused of corruption and relegated to a federal security patrol, who is also a former protégé of McGarrett's father. Chin's cousin, Kono (Grace Park), is a beautiful and fearless native, fresh out of the academy and eager to establish herself among the department's elite. McGarrett vows to bring closure to his father's case while the state's brash new FIVE-0 unit, who may spar and jest among themselves, is determined to eliminate the seedy elements from the 50th state. Peter Lenkov, Alex Kurtzman and Roberto Orci are executive producers for CBS Television Studios.



Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 17:01   #2
Ovo mi nekako baca na trash, al definitvno ću pogledati koju epizodu

Nisam gledala orginalnu seriju, tak da ovu neću moći ni usporediti sa starom serijom. Glupo je što nemaju novih ideja, nego samo rade obrade starih serija.
No, kako rekoh bacam oko na ovo.

http://www.youtube.com/watch?v=wWpsiUBuPJU -promo

I intro već ima http://www.youtube.com/watch?v=orOpL...eature=related
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 16:07   #3
Hawaii Five-0



Uploaded with ImageShack.us


Nova akcijska serija, tj. remake serije iz 1968 godine, koja je tada išla u 12 sezona.

Vojna faca, detektiv, bivši lokalni policajac i naravno cura koja je tek završila policijsku akademiju.... Hvataju sve brojnije negativce na Hawaiima, pod sponzorstvom guvernerke, koja im daje imunitet... Naravno tu ima i osobne osvete, vojna faca želi osvetiti smrt oca, bas kao i guvernerka koja je izgleda nesto mutila s njegovim ocem....

Sve u svemu nije loše, očekivao sam ta će biti expresno, isforsirano i naivno, ali ajde za pilot epizodu nije loše... Ako nista drugo vidjet cemo malo Hawaiia i dobrih žena

Jedina zamjerka bi bila da malo porade na akcijskim scenama, ono da bas nebude u stilu "Stevan sve bum ih spasio Segall"
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 18:29   #4
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
"Stevan sve bum ih spasio Segall"


a gle, ipak je on bivsi americki nesto nabrojali su mu hrpu toga, a tko ce pamtiti u 1 ujutro

ja sam ocekivala akcijski baywatch, a na kraju je ispalo cisto ok

scena na kraju kad se mlati sa "spikeom" (fajt dvojice bivsih vampira)
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”
NorthGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 18:35   #5
Quote:
NorthGirl kaže: Pogledaj post


a gle, ipak je on bivsi americki nesto nabrojali su mu hrpu toga, a tko ce pamtiti u 1 ujutro

ja sam ocekivala akcijski baywatch, a na kraju je ispalo cisto ok

scena na kraju kad se mlati sa "spikeom" (fajt dvojice bivsih vampira)
Ja nisam skužio da je onaj tip Spike sve dok nije završila špica i ispod počelo vrtit ono guest starring
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 18:39   #6
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ja nisam skužio da je onaj tip Spike sve dok nije završila špica i ispod počelo vrtit ono guest starring
da spike koji jako lose stari i mick iz moonlighta (ako koga zanima )

stari od glavnog je serif iz roswella :znahrpubeskorisnihinfo:
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”
NorthGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 18:53   #7
sasvim ok serija
prvih 15 minuta je dosadno pa sam čak i prekinuo al ajd nakon toga se popravilo dosta
nadam se da će postat bolje
Dark Logic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 19:43   #8
Kako glupa serija - nemam riječi
Prva serija koja ove sezone otpada odmah nakon pilot epizode.

P.S. Kako ameri mogu gledati ovakvo sranje?
djdusko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 19:56   #9
Pa akcijski treš. Ne znam šta si očekivao.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 20:05   #10
Ma nisam imo nikakva očekivanja, ali ovo je... Dno dna. Gluma loša, a priča
djdusko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 14:10   #11
Quote:
NorthGirl kaže: Pogledaj post
ja sam ocekivala akcijski baywatch, a na kraju je ispalo cisto ok
meni bi bilo ok da je stvarno akcijski baywatch
ovako mi je ko akcijski CSI
cisto sumnjam da cu gledati dalje
noah_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 16:50   #12
Sad nakon ovih kometara izgubila sam volju za gledanjem, a ionako imam previše serija za ovu sezonu, tako da ne žalim puno
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 22:11   #13
Pogledah pilot i nije loše, ne mogu zaključiti iz jedne epizode.
Gledam dalje, iako nekako sumnjam da će serija imati uspjeha, a i Alex O'Loughlin nema sreće sa serijama. Uvijek glumi u nekima koje budu otkazane.
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 21:59   #14
Ova druga epizoda je bila blagi užas Tako klišejasto i patetično, maj gaaaad.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 23:27   #15
uz neizostavne balkanske (ovaj put su susjedi bili na redu ) kriminalce

i svaki slucaj rijese metodom -i know a guy who knows a guy who knows a guy-

__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”
NorthGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 22:46   #16
Baš klišejsto, slažem se.. Ovaj Steve glumk frajerčinu. Ovaj drugi je kao good cop. A ovo drugo dvoje još nisam definirala. ok mala je rookie. a ovaj je iz ''losta'', pa ga još nemrem definirati

Baš je onak glupava serija. Ali gledam dalje.. ne znam zakaj

E, a kakvi su rejtinzi? Bude potrajala serija ili ne
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 22:58   #17
Quote:
jazz0 kaže: Pogledaj post
E, a kakvi su rejtinzi? Bude potrajala serija ili ne
Naravno, Ameri se pale na ovakve stvari
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 00:15   #18
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Naravno, Ameri se pale na ovakve stvari
a lone star je očito previše intelignetna serija za njih
noah_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 14:20   #19
Jel gleda još tko ovo

Baš mi je treši, ali nemrem prestati gledati, navukla sam se.

Danny mi je najbolji lik (možda zato što volim sarkastične likove). I Kono mi je super, onako.. kick ass bad girl

Steve mi je kao neki reatard

Chin mi je najnormalniji.

Kamekona mi je isto simpatičan.
i onaj Sang Min(onaj zatvorenik kaj je pobjegao iz zatvora)

Sama radnja tak niš posebno. Slučajevi večinom bezveze. Mogli bi malo radnju bolje smisliti. Razraditi malo bolje likove.

Sad jedino kaj namjeravaju razotkriti ubojice Steve-ove stare. I onog Wo Fata za kojeg sumnjam da ima prste u onoj vračenoj lovi (onih 10 miliona).
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 00:59   #20
dao sam joj šansu do 8 epizode a onda odustao, jasno mi je da je trash, i baywatch je bio trash ali je imao sise i guzice , ovdi toga nema , čak ni ona havajka nema ni sisu ni guzicu, radnja i rasplet su na nivou chuck norisovog teksaškog renđera, zapravo lošiji su, teksaški renđer je trash kult , ovo neće ni to postat. Možda bi serija bila bolja da je Scott Cann glavni glumac bez onog drugog specijalca, s manje akcije a boljom pričom s više Cannovog njujorškog cinizma i neuklapanja u novu sredinu.
benisio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:13.