Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2005., 19:46   #1
Jacques Houdek

Gledao sam na HTV 2 ovog momka sto peva ovu pesmu i strava mu je .Moze li neko da mi posalje ovu pesmu bio bih mu veoma zahvalan.Ja sam skinuo samo deo sa njegove web stranice,tako da nije u celosti.Unapred zahvalan.
stefan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2005., 22:25   #2
mislim da si na krivom mjestu za ovog umjetnika......
Kishon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2005., 04:25   #3
Ha ha, topic stolječa
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2005., 12:02   #4
Molio bih postovane Kishona i Paranoida da obrazlose svoje postove.O zastiti autorskih prava i ukusima mi nemojte drzati predavanja jer niste kompetentni za to.Ako imate administratore neka zatvotre thread zbog autorskih prava.,lepo Vam pise sta je potrebno.
stefan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2005., 12:28   #5
Nisu nikakva autorska prava u pitanju, već te ovdje nazočna gospoda jebu zato što smatraju da te tvoje simpatije prema pjesmi Hudog Žaka čine glupim, smiješnim i manje vrijednim od njih. Sâm procijeni je li to vrijedno reagiranja.

np The Damned - Smash It Up
__________________
"I'm going to leave my body to medical science fiction!" - Lemmy Kilmister
Mr. Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2005., 13:34   #6
Do Žaka u 12 Koraka..KLIK br.30..str.68.

BonoVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2005., 16:55   #7
Quote:
Mr. Wrong kaže:
Nisu nikakva autorska prava u pitanju, već te ovdje nazočna gospoda jebu zato što smatraju da te tvoje simpatije prema pjesmi Hudog Žaka čine glupim, smiješnim i manje vrijednim od njih. Sâm procijeni je li to vrijedno reagiranja.


Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2005., 23:22   #8
he he i fatman je dobio svoj topic
__________________
lost in space
Spavalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 00:28   #9
Quote:
BonoVox kaže:
Do Žaka u 12 Koraka..KLIK br.30..str.68.

Daj skeniraj to!!!
__________________
Jag är inte en människa. Det här är bara en dröm, och snart vaknar jag.
Brown Acid is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 09:24   #10
Quote:
BonoVox kaže:
Do Žaka u 12 Koraka..KLIK br.30..str.68.


Mislis OKO Zaka u 12 koraka?
__________________
the workers are going home
Ponor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 09:33   #11
Quote:
stefan kaže:
Molio bih postovane Kishona i Paranoida da obrazlose svoje postove.O zastiti autorskih prava i ukusima mi nemojte drzati predavanja jer niste kompetentni za to.Ako imate administratore neka zatvotre thread zbog autorskih prava.,lepo Vam pise sta je potrebno.
stari moj ništ se ti ne živciraj,ja ti imam njegov album čarolija i uredno mi stoje kod iron maidena i metallice i u2.pa me zaboli kaj bu mi se netko smijao kaj slušam smeće.slušam ga za sebe.
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 19:27   #12
Pivka sto se tice U2 mislim da su cista klasika pogotovo oni prvi albumi ,ovo sto sada sviraju mi nekako vise zvuci na komercijalu.
Iron Maiden i Metalicu ne slusam tako da ne zelim komentarisati o njima nista.Sto se mene licno tice slusam sve ono sto mi se svidi,
pa kako klasiku (kompilacija od 37 audio CD-a) pa do muzike iz filma Blade.(New Order - Confusion pump panel mix) neka ovi strucnjaci sto pametuju preslusaju ovu zadnju pesmu pa neka vide da nije sve u tralala pesmama.Osim toga ne znam zasto tolike polemike oko nicega,ja sam samo trazio da mi neko posalje
doticnu pesmu sto i dalje trazim,A o ukusima je relativno komentarisati.Pozdrav svima iz hladne Subotice.
stefan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 19:41   #13
P.S. Odnosi se na Zagrepcane ili one koji ga poznaju.
Voleo bih opet posedeti kod Purgera (mislim da se tako zvala picerija) ili onaj kafic kod Narodnog kazalista na cosku (zaboravih kako se zove) ali je kafic na pocetku onog parka ispred kazalista gde prolazi tramvaj (bar je nekad tako bilo)
stefan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 19:42   #14
evo ti link:

Žak Debeljak

morao sam promjeniti ime pjesme, da mi se netko nebi smijao.

uživaj.
__________________
my common sense is tingling...
juggalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 20:48   #15
Samo da udovoljim znatiželjnicima..
ŽAK


BonoVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 00:12   #16
Re: Jacques Houdek - Nepobjediva

Quote:
stefan kaže:
Gledao sam na HTV 2 ovog momka sto peva ovu pesmu i strava mu je .Moze li neko da mi posalje ovu pesmu bio bih mu veoma zahvalan.Ja sam skinuo samo deo sa njegove web stranice,tako da nije u celosti.Unapred zahvalan.
stari moj jel se ti salish il ti nije bilo bash dobro kada si pisao ovaj topic?!
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 20:58   #17
Re: Re: Jacques Houdek - Nepobjediva

Quote:
C2V3N kaže:
stari moj jel se ti salish il ti nije bilo bash dobro kada si pisao ovaj topic?!
Pa da znas da i nije sa obirom koliko je napolju hladno.Ova pesma mi nekako lezi po usima,one ostale sam malo preslusao sa njegovog sajta i nemogu bas da prodju sto se tice filinga.


Za "juggalo" - ovo nesto nece da sljaka kako treba,dobijam neku poruku - Incorrect link
stefan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 21:04   #18
Squeeeeeeeek!!!!
__________________
Jag är inte en människa. Det här är bara en dröm, och snart vaknar jag.
Brown Acid is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 23:29   #19
Žan Žaka Debeljaka se jednostavno NE SMIJE SLUSHATI!!!
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 00:50   #20
Majko mila! Od svih pjesama na svijetu, njemu je baš ta "pjesma" od Žaka Debeljaka "ostala u uhu". Kako je to moguće?
KGB is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:34.