Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2014., 20:18   #41
Nadolazeca serija dobila redatelja za pilot epizodu - Danny Cannon Tapped to Direct Batman Spin-Off TV Series ‘Gotham’
Quote:
Warner Bros. Television has hired Danny Cannon (Judge Dredd 1995) to direct and executive produce the pilot for Fox’s Batman spin-off TV series, Gotham, reports Deadline. The DC Comics TV series will focus on the early years of The Dark Knight’s police ally Commissioner Gordon and explore the origins of some of Gotham city’s most notorious evil doers. There’s no word yet on who will play Gordon. Fox has already given the show a straight-to-series order, which means the network won’t bother waiting for a pilot episode before committing to a full season.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 23:15   #42
#Gotham will have a young Bruce Wayne, with an origin story that leads to Batman putting on cape in final episode of series #TCA14

#Gotham will also include origin stories for Riddler, Penguin, Joker and Cat Woman, says #Fox's Kevin Reilly #TCA14

Odlične vijesti, samo da ne ukenjaju, tj. da ne bude neki treš tipa Smallville, Arrow, Shield.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 23:47   #43
Dobre vijesti, nadam se da ce to napravit kako spada.
S obzirom da ce biti i Batmanov origin od 12-godine kao klinac, pa sve do dana dok nije postao hero, bit ce i dosta pomicanja timelinea.

Btw. Smallville je bila dobra serija, bar zadnje 3 sezone
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 00:01   #44
Ma Smalville je bio treš samo takav, efekti, gluma, radnja, bože te sačuvaj.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 00:27   #45
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Dobre vijesti, nadam se da ce to napravit kako spada.
S obzirom da ce biti i Batmanov origin od 12-godine kao klinac, pa sve do dana dok nije postao hero, bit ce i dosta pomicanja timelinea.

Btw. Smallville je bila dobra serija, bar zadnje 3 sezone
Smallville je bila dobra teen serija za teen populaciju, ali čim si probali biti ozbiljni postali su loš trash.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 00:44   #46
Ukusi su razliciti - samo to cu rec.
Nekima nije legla jer im je Superman origins dosadan iako vole tog lika.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 02:09   #47
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
#Gotham will have a young Bruce Wayne, with an origin story that leads to Batman putting on cape in final episode of series #TCA14

#Gotham will also include origin stories for Riddler, Penguin, Joker and Cat Woman, says #Fox's Kevin Reilly #TCA14

Odlične vijesti, samo da ne ukenjaju, tj. da ne bude neki treš tipa Smallville, Arrow, Shield.
Možda Smallville i SHIELD, al Arrow je za sad na dobrom putu.
__________________
I met a homeless man named Rich. He wasn't.
batsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 12:18   #48
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
#Gotham will have a young Bruce Wayne, with an origin story that leads to Batman putting on cape in final episode of series #TCA14

#Gotham will also include origin stories for Riddler, Penguin, Joker and Cat Woman, says #Fox's Kevin Reilly #TCA14

Odlične vijesti, samo da ne ukenjaju, tj. da ne bude neki treš tipa Smallville, Arrow, Shield.
Šta nisu svi ti negativci nastali nakon što je Batman već postojao?.
Smallville je odlično odrađen od početka do kraja,Arrow je na dobrom putu da ga dostigne,a Shield je totalni promašaj za sada.Tako da ako bude kao ove dvije bit će super.Nadam se da neće biti ništa pre ozbiljnog,tipa ova zadnja BAtman triologija jer će tek tada biti
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 12:22   #49
Arrow je pretekao Smallville nakon prve epizode...
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 12:23   #50
Moš mislit...
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 12:25   #51
Mislim reći da je Smallville bolji od Arrow je kao da mi tvrdiš da je SG-1 bolji od Star Trek, nema usporedbe.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 12:41   #52
Šta ćeš,kad je.Bolja priča,efekti,gluma,likovi,zapleti.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 12:44   #53
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
Šta ćeš,kad je.Bolja priča,efekti,gluma,likovi,zapleti.
Što češ, večina gledatelja kako imdb pokazuje se ne slaže s tobom.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 13:04   #54
Te službene ocijene mi nisu nikad niš značile
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 13:09   #55
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
Šta ćeš,kad je.Bolja priča,efekti,gluma,likovi,zapleti.
Molim ?
__________________
I met a homeless man named Rich. He wasn't.
batsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 13:37   #56
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Što češ, večina gledatelja kako imdb pokazuje se ne slaže s tobom.
Uh, razlika u ocijeni je 0.7, nes ti razlike Ta ocijena ce ionako pasti kad se jos digne user rating counter. Sad je razlika dobrih 40.000 glasova medju njima.

Ali kao sto rekoh, ukusi su razliciti. Nekome vise pase origin od Supermana, a nekome origin o Green Arrow.

Ovo ubacivanje origina drugih likova u Gotham seriju mi se cini ok, samo se nadam da ce to dobro napravit, da nece previse skretat sa svog puta.
Jel to samo meni pocinje liciti na svojevrsni prequel Nolanovog Batman Begins?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 13:40   #57
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
Te službene ocijene mi nisu nikad niš značile
Pa dobro, nemoraju svi ljudi imati dobar ukus Neki moraju i voljeti teen drame kao Smallville ili TVD
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 13:47   #58
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Pa dobro, nemoraju svi ljudi imati dobar ukus Neki moraju i voljeti teen drame kao Smallville ili TVD
Haha,šta ćeš, ne mogu samo HBO ili Amc serije pratiti,treba mi i malo laganice.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 14:25   #59
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Pa dobro, nemoraju svi ljudi imati dobar ukus Neki moraju i voljeti teen drame kao Smallville ili TVD
Najveci broj glasova sto od zenskih sto od muskih je bila populacija ljudi od 18-29 godina starosti, za obje serije, Smallville i Arrow.
Tak da ne znam ko tu koga j* s tim teen forama, kad su serije jednakog kalibra.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 18:14   #60
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Najveci broj glasova sto od zenskih sto od muskih je bila populacija ljudi od 18-29 godina starosti, za obje serije, Smallville i Arrow.
Tak da ne znam ko tu koga j* s tim teen forama, kad su serije jednakog kalibra.
Ta brojka ti ništa ne znači jer teen su godine do 18. Ali si prekočio drugu važnu brojku koja kaže da mlađi od 18 su dali najveće prosječne ocjene u slučaju obje serije.

Ali opet moj komentar o seriji za teenove se nije bazirala na imdb ocjenama i rasporedu istih nego na temelju toga da sam i ja gledao par sezona te serije i znam jako dobro kakvo je sranje i kakva je radnja bila. Što se tiće superman serija još uvijek je bila bolja od onog smeća Lois&Clarke što god to značilo..
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:48.