Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2016., 19:35   #61
Meni je prva bila gledljiva..bar bolje nego Arrow.
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 20:24   #62
malo mi se preglumljavaju i išlo je u početku prebrzo ali sve skupa onako,gledljivo
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 18:06   #63
Nisam oduševljena ali je blo gledljivije nego što sam očekivala. Pogledaću još sljedeću epizodu, koju su nazvali Pilot2, pa ću onda da odlučim.
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 21:48   #64
Ja ovo gledam zbog braće i supermana

I na ovo gledam kao na zabavnu akcijsku sf seriju koja ima obilje humora (kojem trebaju dati više prostora). Za razliku od Marvelovih koje su ekstra dark i ne završavaju uvijek dobro, nema razloga da ovo bude totalno suprotno! I ja se tomu veselim

Zamišljam to kao seriju između marvelovih mračnjaka i relativno mračnih Killjoyevaca. A vidjet ćemo.

PS. Ne znam kaj da si mislim o Letećim ljudima ( Pa kaj sad, oni su reinkarnacija reinkarnirane reinkarnacije) i onoj Bijeloj Kanarinki. Malo su mi onak dosadni. Svi ostali mogu proć.
__________________
"Katkad te život tako preoptereti da ne znaš tko si bio na početku.'' ( Ramiz Karaeski )
LoisKent is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 10:58   #65
Neznam što mislite ali ja znam da Firestorm i Atom moraju prvo se riješiti Stormtrooper sindroma.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 13:14   #66
ono, treš gledljivo....Mr Colda i Saru već vidim da se natežu, buraz mu je toliko produbio glas da je presmiješno......Firestorm ok, novi lik onakoc, ne znam još, a ovi leteći su mi bezveze.....njih bi izbacila ...ali naravno, gleda se
žaks is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 14:05   #67
Cini mi se dobar pocetak serije. Svidja mi se ideja sa time travel forama.
Iako se jako malo vidi, dobro izgleda scena Londona u 2166. godini.

Chronos dodje u sadasnjost a neka dva panja mu kazu ''look Darth Vader'' (ili tako nesto).
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 16:21   #68
Žao mi je Victora Garbera šta je u ovom smeću, ajd i Brandona Routha jer iako nije nešto glumački jak, bar je karizmatičan. Sve ostalo živi očaj, ugasio nakon 20-ak minuta pilota.
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 11:46   #69
Imao velike nade koje su zabijene u zemlju.

Po meni, problem serije jest sto su pokupljeni likovi iz Arrowa/Flasha koji su u najbolju ruku bili podnosljivi sidekicks/comic reliefs i bili su podnosljivi jer su imali relativno skromno vrijeme prikazivanja. Sad kad ih se vidi cesce, jednostavno prelosa gluma, nepostojanje karizme (osim kod Snarta) dolazi na vidjelo.

Hawk duo ima nepostojecu kemiju, a girl dio ima totalno prelosu karizmu, White canary je bila dosadna u Arrowu, ATOM je u najbolju ruku dosadno smetalo, Firestorm - profa je ok, drugi dio mu je dosadnjakovic, Snart je zabavan, Heatwave ima premalo vremena da bi dal neku odluku. Zbrda zdola napravljen pilot, oke efekti, karizma svih njih zajedno - blize nuli.

Edit: Necu ni pricati njih 9 protiv Chronosa, borba koju bi 100% dobili jer realno isti je pokazan kao lik u oklopu, al s puskom, no oni za potrebe price odu. Prelose.
__________________
All You Zombies.

Zadnje uređivanje phiber : 26.01.2016. at 12:00.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 15:19   #70
Ala kakvo smeće od serije. Mislio sam da ne može gore od Agents of SHIELD, ali izgleda da sam pogriješio. Mislim da ne postoji niti jedna pozitivna sitnica koju bi mogao izdvojiti.
SonaLive is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 21:51   #71
Quote:
SonaLive kaže: Pogledaj post
Ala kakvo smeće od serije. Mislio sam da ne može gore od Agents of SHIELD, ali izgleda da sam pogriješio. Mislim da ne postoji niti jedna pozitivna sitnica koju bi mogao izdvojiti.
kolko si odgledao epizoda AoS? Sad je serija genijalna
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 03:40   #72
Ep 2 je bila bolja ali i dalje totalno blesava serija. Nevjerojatno kako su likovi retardirani pola vremena.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 12:18   #73
Baš, skoro sam ugasio na pola.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 13:52   #74
imam osjecaj da ce ova serija imati dosta crossovera ili pojavljivanja arrowa pa tek onda flasha (darkh se pojavio i pitanje je vremena kada ce krenuti isto s njime se obracunavati kao side misiju do ostvarenja glavnoga cilja ,a tj. ubiti vandal savagea)
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 14:38   #75
ne znam zasto sam ovo gledala al mislim da cu jos koju ep :mazohist:
najdosadniji su mi ovi sa krilima strasno su zamorni
sara mi je ovdje cak ok
i ja se nekak bojim da ce biti crossovera sa arrow, nadam se da nece biti sa flashom
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 22:58   #76
Druga epizoda je, ako ništa, bila napeta.

Izbacio bih pola likova.

I dalje imaju dobru gledanost.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 02:49   #77
Sad kad je spomenut i Darhk, moram se zapitat, ko bi pobjedio u borbi izmedju njega i Vandal Savagea?
Jedan je besmrtni psihopat a drugi psihopat sa magijom kojeg se ne moze ubit hladnim oruzjem.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 04:36   #78
Vjerojatno Savage, ako je moga drzat svoje protiv cilog arrow tima, moga bi i darkha sredit
__________________
URL]
Gajgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 19:44   #79
Ja sam totalno smanjio očekivanja prije gledanja i meni je serija super Skroz zabavan trash, meni ta kemija između likova funkcionira, čak mi je i užasno iritantna Sara ovdje podnošljiva.
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 20:32   #80
Koliko taj darkh ima godina kad je '75 izgledal isto ko i u arrowu? I kaj je on isto neki besmrtnik?
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:51.