Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2017., 08:37   #121
Meni izgleda prilično dobro. Zanimljivo razdoblje, nije copy paste već viđenoga vizualno, te zanimljivi novi pristupi tehnologiji.
Novi st za novo razdoblje. Još samo da scenarij bude na razini, jel vidim da gluma i mogla biti.
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 16:31   #122
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
2:05 novi bathlet.

Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Živciraju me svjetlosni efekti i ta prenaglašenost boja....svjetlosni efekti me jako živciraju
meni bas lijepo izgledaju boje. nadam se da ce cijela serija tak lijepo izgledat tak da cu sve gledat u full hdu
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 17:33   #123
pa kad vec nabrajamo mene zivcira politicka korektnost u vidu zenskih kapetanica - crne i zute
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 18:44   #124
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
pa kad vec nabrajamo mene zivcira politicka korektnost u vidu zenskih kapetanica - crne i zute
Crna nije kapetanica. Ona je prvi časnik. U traileru nije ni prikazan brod Discovery na kojem će se većina radnje odvijati. Na tome brodu Michael Burnham (crna) će postati Lieutenant Commander. Kapetan Discoveryija je Lorca (Jason Isaacs).
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 19:07   #125
Meni bas dobro izgleda.
Gledat ce se.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 23:25   #126
Quote:
JureT kaže: Pogledaj post
Crna nije kapetanica. Ona je prvi časnik. U traileru nije ni prikazan brod Discovery na kojem će se većina radnje odvijati. Na tome brodu Michael Burnham (crna) će postati Lieutenant Commander. Kapetan Discoveryija je Lorca (Jason Isaacs).
Ima li neki gay lik, da ima neku bitnu funkciju? Je li Meksikanac barem kuhar?

Ljudi vec komentarisu da ona serija Seth Greena, The Orville, bolje izgleda na trailer od STD
https://www.youtube.com/watch?v=Yy9sKeCE8V0
:klap:
nelle_tz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 13:52   #127
I tako vi imate pamćenje kao white male only za seriju koja je u 60setima stavila crnu ženu na most, vanzemaljca kao prvog časnika i prvi međurasni poljubac na tv.
Te među prvim su stavili ženu i crnca kao kapetane.

Lokalni kritičari su samo sretni kad su na kobasa partijima. Ni prismrdit ženi na tv, ili ne bijelom muškarcu. Circle jerks for the win!
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 14:14   #128
Ako zele bit progresivni morat cese malo vise potruditi. Ovo nije danas usporedivo sa progresivom originalne serije buduci samo slijei mainstream holivudskog trenda i vjerojatno je vise motivirano sirenjem publike i pozitivnim kritikama nego idealizmom i mogucim otporima
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 14:47   #129
Ako nećeš u st prihvatiti multikulturalizam, nemoj se ni truditi gledati st.
To je doslovna cijela poanta st.
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 16:31   #130
meni je samo bitno da prve 2, 3, 4 epizode budu dobre ili ce bit losa gledanost pa ce otkazat seriju ko enterpize koji je, osim prve sezone, bio dobar.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 17:18   #131
Bitna ideja Treka je multikulturalizam. To je jedna od glavnih značajki. Imajući to na umu, nema logike zašto bi ikome smetalo koje je boje kože (ili spola ili čak spolne opredijeljenosti) neki lik u seriji.

@nelle_tz
Orville će, čini se, biti veoma glupa parodija Treka. Humor nula (Galaxy Quest je bio izvrstan btw). No moram priznati da mi se dopada kostimografija, scenografija, specijalni efekti. (ako je netko primijetio, ima dvoje glumaca koji su gostovali u DS9).
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 17:29   #132
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Ako zele bit progresivni morat cese malo vise potruditi. Ovo nije danas usporedivo sa progresivom originalne serije buduci samo slijei mainstream holivudskog trenda i vjerojatno je vise motivirano sirenjem publike i pozitivnim kritikama nego idealizmom i mogucim otporima
Progresivni mogu biti ako imaju smislen i zanimljiv scenarij sa što manje lens flarea a ne ako stave trospolnog hibrida vulkanca i klingonca koji mjenja spol zavisno od toga koji im je najbliži tip zvjiezde a boja kože mu varira zavisno udaljenosti od centra galaktike
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 18:44   #133
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
meni je samo bitno da prve 2, 3, 4 epizode budu dobre ili ce bit losa gledanost pa ce otkazat seriju ko enterpize koji je, osim prve sezone, bio dobar.
Ma kakvi. Ovo ide na CBS All Access-u. To je kao Netflix ali samo za CBS serije. Njima je cilj podignuti preplatu na taj servis i misle da ce ako imadnu novu ST seriju na njemu to i uspjeti. Prodali su internacionalna prava emitiranja Netflixu i time pokrili sve troškove. Serija je 101% sigurna za drugu sezonu.
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 17:09   #134
Serija kreće 24. rujna 2017 godine..... u prvoj sezoni biti će 15 epizoda.....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 11:43   #135
Star Trek: Discovery | Official Trailer [HD] | Netflix

https://www.youtube.com/watch?v=oWnYtyNKPsA
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 12:03   #136
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
Star Trek: Discovery | Official Trailer [HD] | Netflix

https://www.youtube.com/watch?v=oWnYtyNKPsA
Meni ovo dobro izgleda malo su usrali klingonce ali ajd možda im kosa naraste u međuvremenu
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:16   #137
Fino objasne zašto su klingonci drugačiji u TOS i TNG i onda ih opet promijene ko idioti. Battlestar Trek Galactica: Discovery, ne sviđa mi se previše kuda ovo ide.
__________________
volim ptice što seru po ljudima, a žao mi je što krave ne lete
pseto kaiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 15:26   #138
Bolji je drugi trailer. Ali i dalje neznam kaj da očekujem od ove serije.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 16:13   #139
Meni izgleda kao da im je bilo bitnije snimiti seriju nakon koje će svi komentirati kako je famozno to izgledalo, s efektima i inim stvarima, a radnju će moći prepričati u dvije i pol rečenice...

I moram biti politički nekorektna i reći da će očito igrati na to da ističu do besvijesti razlike među likovima. U svakom serijalu su se i vrste pojavile kao da je to najnormalnija stvar na svijetu, a sad će, očito, svaki od njih imati trenutak u kojem će nam nabijati na nos kako je kul biti drugačiji...
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 16:56   #140
Fino su to modernizirali, meni se sviđa.

A i čitam da kreće i Stargate Origin.

Jedva čekam.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:22.