Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2003., 15:26   #41
ja sam vid'la Hrgu i moram priznat da je i-z-v-r-s-n-a!!! cestitam Boudoir! inače obožavam modu 20/30/40 godina proslog stoljeca. to mi je mrak!



cak si razmisljam o vjenjcanju u tom stihu
Bella is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2003., 17:58   #42
I ja.. i ja vidjala Hrgu.... mrak je ....
 
Odgovori s citatom
Old 18.04.2003., 08:43   #43
...he-he,kad kritika dolazi od publike,takvu najviše cijenim(kaj nema nijedan smajlić koji trepče?)....hvala!!
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2003., 15:32   #44
E bas vam je slatka slika u Globusu, gledala sam je 15 minuta, bas ste fora
A koja si ti, ona ciji se odraz vidi u ogledalu ili ona normalno okrenuta ?
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2003., 16:07   #45
...he-he...ona kaj te milo gleda iz špigla...
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2003., 22:14   #46
Jedno pitanjce?
ne kupujem story pa sam vidjela samo naslovnicu. zanimam me kako to da bas mirjana hrga? jel to po izboru ili je bila "zadana"? Ja se nje nikad ne bi sjetila, al bas to sto ona uopce nije tip osobe koju se moze zamislit s takvim lookom izgleda jos posebnije!
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2003., 23:47   #47
Ja isto ne kupujem ni Story ni Globus pa se sad osjecam izostavljena. Je l' moze netko tko na poslu ili doma ima scanner stavit koju sliku na forum?

To bi bilo super!
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2003., 02:05   #48
boudoir ja sam vidjela story sa majom i gabi...jako lijepo
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2003., 10:54   #49
Quote:
Boudoir kaže:
...he-he...ona kaj te milo gleda iz špigla...
ma da, bas si slatka tamo! fora mi je kosa
i sister je super, imate neki stav na faci koji mi se svidja...
stalno tam prolazim kad idem u knjiznicu na krvavi a nisam nikad bila, sram me bilo!!
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2003., 17:11   #50
...svaka poznata ličnost koju radim mi je zadana,a na meni je onda da smislim modnu temu i styling...što se tiče MH njen stil odjevanja privatno je "tabula rasa",pa sam u njenom slučaju imala slobodne ruke,mogla sam s njom bilo što...drugi tjedan radim Ninu Badrić-vjenčanice...
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2003., 19:03   #51
Nego, kakve su cijene? Za sako, torbicu... Cisto za procijeniti mogu li si bilo sto priustiti.
__________________
U svijetu bez ideala covjek je stranac
missy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2003., 16:25   #52
Quote:
missy kaže:
torbicu...
ona torbica koja se vidi u globusu (u ogledalu) je jako slatka.
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2003., 17:38   #53
vidjela sam i hrgu...super je...nego daj nam reci kakve su cijene tipa koliko je sos,top ili hlace prosjecno da ne dolazimo bezveze ak nam je preskupo..ajde boudoir...cekamo
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2003., 21:01   #54
...evo,da ne ostarite,čekajući odgovor...stvari nisu niti skupe niti jeftine ...u svaki model ulažem puno truda i znanja,a na jednom modelu znam raditi i po dva dana ...ima puno ručno obojanih modela u čak tri nijanse,bluza koje su sastavljene iz čak 15 različitih krojnih djelova,uglavnom ,poanta je da svaki model iziskuje moj veliki trud...da ne kažem da su sve unikati,a tko želi biti jedinstven,ne gleda cijenu,ali ajde kad ste tak navalile:
suknje 500-1500 kn
sako(jakna)950-1600 kn
hlaće 500-1200 kn
bluze(majce)500-2000 kn
...eto.
...kome se da,neka dođe i vidi zašto to tolko košta,kao što rekoh dajem popust svim forumašicama!!!! ...još mi nijedna nije došla u dučkas i rekla "bok,ja sam sa FORUMA"...ništa ne košta da si malo pogledate,a možemo i kavu popit
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2003., 21:23   #55
Nisam vidjelu Hrgu (jel može tko attachment staviti??), al vidjeh Maju & Gabi, i fenomenalno su mi sređene!!!

Bravo, bravo
Ninocka-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2003., 12:35   #56
Znam da sam bila prozvana prozvana prije nekog vremena reći cijenu sakoa kojeg sam kupila u Boudoiru...cijena je bila 1500 kn...
Inače nisam sklona ostavljati toliko velike cifre za pojedine komade odjeće, no mislim da se ovom slučaju svaka kuna isplatila...stvari su unikatne i rađene po mjeri...što znači da baš savršeno pristaju "samo meni"

Poznajem rad Boudoir već duže vrijeme i mislim da je ona savršena za žene koje žele svoju osobnost iskazati odjećom i ne biti opterećene trenutnim trendom....
Isto mislim da su modeli vječni i uvijek nosivi jer to nisu pomodni komadi za samo jednu sezonu....

U svakom slučaju ja sam uvijek cijenila takve dizajnere, a štoi se cijene tiće....u svakom slučaju je imaju pravo više držati oni nego nekakve "firmato" stereotipne krpice koje po meni predstavljaju omalovažavanje kupaca jer vidim da je u Zagrebu bitnije imati tuđu potpis na sebi nego vlastiti pečat ma kakv on bio.
 
Odgovori s citatom
Old 22.04.2003., 00:49   #57
Mirjana Hrga

Potaknuta silnim pohvalama, kao i cinjenicom da nitko nije stavio sliku na forum , na kiosku sam pogledala naslovnicu Storyja (teta me grdo gledala, pa se nisam usudila listat ) i Hrga stvarno super izgleda! Svaka cast, Boudoir!

Nego, tko je radio sminku?
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2003., 14:01   #58
Jucer san citala reklamu za Boudoir u Shvedski Elle
__________________
I hate quotations. Tell me what you know.
zucchera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2003., 14:15   #59
...e baš mi je drago da vam se sviđa,a fotografije je radila neponovljiva Mare Milin...ja nju jednostavno obožavam,jer u svaku fotku unese neku atmosferu...radim s njom i u petak,ona mi je mrak..
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2003., 14:18   #60
Quote:
zucchera kaže:
Jucer san citala reklamu za Boudoir u Shvedski Elle
...daj mi please to donesi kad dođeš u Zagreb ...

..ili možda netko zna gdje u Zagrebu ima za kupit švedski Elle...
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:39.