Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2003., 16:13   #61
Quote:
Boudoir kazˇe:
...e basˇ mi je drago da vam se svi?a,a fotografije je radila neponovljiva Mare Milin...ja nju jednostavno obozˇavam,jer u svaku fotku unese neku atmosferu...radim s njom i u petak,ona mi je mrak..
Ne snimku, nego sminku , make up... Tko je radio sminku?
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2003., 18:25   #62
Quote:
Princeza kaže:
Ne snimku, nego sminku , make up... Tko je radio sminku?
...e,pa stvarno,kak sam ja to krivo pročitala ...
...šminku je radio Saša Joković...on je the best
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2003., 11:38   #63
Quote:
Boudoir kaže:
..ili možda netko zna gdje u Zagrebu ima za kupit švedski Elle...
svedska ambasada, kulturni centar...?
zasto te nema u francuskom Elle? bas si neka...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2003., 13:15   #64
Quote:
Boudoir kaže:
...još mi nijedna nije došla u dučkas i rekla "bok,ja sam sa FORUMA"...ništa ne košta da si malo pogledate,a možemo i kavu popit
Jebiga, kad ovo nisam do sad vidjela.
A na povratku od Keti bi mi taman bilo usput.
Drugi put...
Kaj nema nigdje nikakvih slicica na webu? Di bum zela Globus, Elle ili gdje vec jesu...?
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2003., 13:23   #65
Quote:
Boudoir kaže:
...šminku je radio Saša Joković...on je the best
Je, stvarno ju je odlicno nasminkao.

Nego, smijem te pitati jedno insajdersko dizajnersko pitanje? Kako ti se svidja nacin na koje stilist N. Ciganovic uredjuje ljude (uglavnom u Nacionalu)? Meni osobno je u vecini slucajeva
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2003., 13:29   #66
Ja se samo prijavljujem da cu doci u ducan kada prvi puta budem dolazila u Zagreb. Da ne bih ostala bez popusta .
ljutika is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2003., 14:56   #67
Quote:
Princeza kaže:
Je, stvarno ju je odlicno nasminkao.

Nego, smijem te pitati jedno insajdersko dizajnersko pitanje? Kako ti se svidja nacin na koje stilist N. Ciganovic uredjuje ljude (uglavnom u Nacionalu)? Meni osobno je u vecini slucajeva
...meni je to što on radi odvratno...uglavnom,znam da puno stvari koje radi,radi isključivo zbog love,pa ako mu i kažeš nešto tipa "pa kak to možeš radit?" ,on odgovara "pa kaj lova je super!"...zadnje kaj sam vidjela od njega je onaj styling za Indiru Vladić i Danijelu Martinović u Extra,isfurao ih je kao na temu filma Chicago,mislim da se i on slikao
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2003., 15:04   #68
Skuzila sam da kad Ciganovic komentira u Nacionali recimo haljine na Dori, onda redovito popljuje one koje on nije odijevao, a "svoje" uzdize do neba uz komentare: kraljica stila (za suncicu lalic recimo), na vrijeme je shvatila da je uz dobar glas bitan i dobar stilist sl.
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2003., 22:07   #69
nisam vidjela kako si uredila Hrgu, nazalost. Joka je uvijek dobar. A tko je delal zurku? Joka suradjuje sa Dukicem. Jel on? Fenomenalan je frizer.
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2003., 23:41   #70
I meni je Neven Ciganović ...njegovi stylinzi vbaš znaju djelovati jeftino i prostački....

Uglavnom i nema neke svoje ideje ili vizije nego se uvijek isfurava na Shakiru ili Britney ili nešto...sve u svemu ne sviđa mi se nikako kako to ispadne.....
 
Odgovori s citatom
Old 24.04.2003., 04:31   #71
Quote:
Boudoir kaže:
...meni je to što on radi odvratno...uglavnom,znam da puno stvari koje radi,radi isključivo zbog love,pa ako mu i kažeš nešto tipa "pa kak to možeš radit?" ,on odgovara "pa kaj lova je super!"...zadnje kaj sam vidjela od njega je onaj styling za Indiru Vladić i Danijelu Martinović u Extra,isfurao ih je kao na temu filma Chicago,mislim da se i on slikao
Dragi i ja, kad smo vidjeli tu "umotvorinu" prvo nismo vjerovali da je tak nesto ruzno moguce, a onda smo padali od smijeha (osobito na Indirine "nogice" koje su prilicno velike i debele za onako fine cipelice, a mi Danijelin tupe bas nije dobro stajao.) Sve u svemu, to je bila Groteska, a ne Chicago.
Ja nemam pojma jel to taj tip koji je bio na fotki, ali taj ima tako napumpane usne da je to
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2003., 08:54   #72
Talking

Quote:
lahor kaže:
Ja nemam pojma jel to taj tip koji je bio na fotki, ali taj ima tako napumpane usne da je to
Onda je to sigurno bio on (NC).
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2003., 15:04   #73
Quote:
Boudoir kaže:
...daj mi please to donesi kad dođeš u Zagreb ...

..ili možda netko zna gdje u Zagrebu ima za kupit švedski Elle...
Polsacu ti samo javim na PM di, np, zahvali urediteljicu? (jel se tako zove) hrvatskot Elle interiera. Ona je navela par top butike za shoping u Zagrebu
__________________
I hate quotations. Tell me what you know.
zucchera is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2003., 17:18   #74
neven ciganovic toyboy je dokaz kako u hrvatskoj stilist moze biti svatko
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2003., 21:57   #75
...evo i nekih slikica...
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2003., 21:59   #76
...evo još malo mimi...
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2003., 22:00   #77
...la mimi...
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2003., 22:03   #78
...zadnja hrga...
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2003., 22:06   #79
...jedna sa Majom...
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2003., 22:07   #80
...još da vas malo udavim...
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:18.