Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2005., 21:20   #1
Linea exclusive

Jedna poznanica mi veli da se kod njih može naručiti izrada haljina po želji.
E sad, mene zanima jel to istina? Jel rade oni po narudžbi 'običnih smrtnika', jer navodno da su prijateljici od te poznanice šili vjenčanicu, al to je bilo pred jedno tri godine.

Ako 'rade', koliko to 'perija' dođe?

Kolika je šansa da bi 'obična' krojačica 'skinula' do detalja haljinu koju čuvam u favorites bar godinu dana??

Pojma o materijalima nemam, zato mi je i pala ideja na Lineu... ono ja njima šibnem sliku mejlom, sve dogovorimo i fino čekam prvu probu

??
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2005., 23:22   #2
Čak i da rade tak nešto za "obične smrtnike", masno ćeš platiti (pretpostavljam).
A mislim da ti svaka krojačica s malo više iskustva u šivanju vjenčanica može isto to napraviti.
Kaj misliš da oni imaju neke posebne krojačice.
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2005., 00:12   #3
Ne mislim da imaju 'posebne' krojačice, ali sam čula da jako dobro rade
sad... zanima me jel ima netko tko je kod njih šivao pa da mi veli iz 'prve ruke' koliko naplaćuju? koliko su skuplji od 'običnih' kvartovskih krojačica? dali se za materijal (kupovinu) pobrinu sami? itd. ... ma u biti sve me zanima...
Thans

Prvo sam mislila iznajmiti vjenčanicu, ali svekrva mi veli da je njezina nečakinja za svoju posudbu izdvojila oko 3000-3500 kn
Mislim... ja sam se na ovaj iznos smrzla... pa si kontam da onda 'slobodno' mogu dati šivati, pa mi na kraju ostane i kao dodatni rekvizit u ormaru
Slučajno sam došla do Linee... pa eto da vas pitam
a zanima me ako se netko sjeća jel bio sličan topic o šivanju vjenčanica da linka topic, jer ga ja ne mogu nači... a nekako sam garant da se o tome već raspravljalo.

Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2005., 01:24   #4
link 2

link 1

ali ne vjerujem da ce ti puno pomoci
Rinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2005., 11:11   #5
Re: Linea exclusive

Quote:
Paw kaže:
Jedna poznanica mi veli da se kod njih može naručiti izrada haljina po želji.
E sad, mene zanima jel to istina? Jel rade oni po narudžbi 'običnih smrtnika', jer navodno da su prijateljici od te poznanice šili vjenčanicu, al to je bilo pred jedno tri godine.
ja imam jednu haljinu od LE i obicni sam smrtnik doduse, ja sam se zaljubila u jednu gotovu koju su samo prepravili po meni, ali dok sam obilazila i pricala tamo s njima, objasnjavali su mi da mogu dobiti i haljinu po zelji.... to je bilo dosta davno...

vidjela sam jednu curu kojoj su (isto tad, davno) napravili dvije haljine
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2005., 20:17   #6
ja sam prije neke tri godine nasla tamoprekrasnu haljinu za maturu ali mi je bila mrvicu uska u struku.....
za sto ili dvjesto kuna vise od cijene u ducanu su mi sasili istu po mjeri...i mogla sam dati ideje da nesto dodam ili izbacimako mi se ne svida...l.

cijena je bila oko 2000 kn.... ljetna leprasva haljina...odlicna,ali dva puta obicena

Sve u svemu bila sam jako zadovoljna
simba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2005., 22:23   #7
Re: Linea exclusive

Quote:
Paw kaže:
Jedna poznanica mi veli da se kod njih može naručiti izrada haljina po želji.
E sad, mene zanima jel to istina? Jel rade oni po narudžbi 'običnih smrtnika', jer navodno da su prijateljici od te poznanice šili vjenčanicu, al to je bilo pred jedno tri godine.
rade.
ali zašto pobogu Linea?
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2005., 08:17   #8
zašto baš linea? ja sam svoju šivala u sposi i napravili su je točno kako sam htjela.istina je da sam ju obukla dva put u životu ali je mrak izgledala
hator is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2005., 11:02   #9
ja sam kuma na svadbi za mjesec dana i taman sam dala krojacici svojoj sivati haljinu (ono korzet i suknja)...

krojacice su bile u linei i kasnije kad su izucile zanat, dale otkaz i njih dvije otvorile svoj salon...

i prva su liga...

i naprave dobro...

i daju svojih ideja...

i crteza...

i slika...
BettyBoop is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2005., 11:16   #10
Quote:
BettyBoop kaže:
ja sam kuma na svadbi za mjesec dana i taman sam dala krojacici svojoj sivati haljinu (ono korzet i suknja)...

krojacice su bile u linei i kasnije kad su izucile zanat, dale otkaz i njih dvije otvorile svoj salon...

i prva su liga...

i naprave dobro...

i daju svojih ideja...

i crteza...

i slika...

Betty, može broj na pm?
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2005., 23:15   #11
Meni su tamo napravili savrsenu vjencanicu, 4 000Kn. Uz manje preinake, postati ce svecana haljina za svadbe i sl. prigode. Da sam iznajmila, dala bih 3000kn, a od haljine bi ostalo nista.
shoosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2005., 14:40   #12
Quote:
hator kaže:
zašto baš linea? ja sam svoju šivala u sposi i napravili su je točno kako sam htjela.istina je da sam ju obukla dva put u životu ali je mrak izgledala
znatizeljna sam, oprosti: kako to da si istu vjencanicu obukla dva puta u zivotu?
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 15:13   #13
Re: Linea exclusive

Quote:
Paw kaže:
Jedna poznanica mi veli da se kod njih može naručiti izrada haljina po želji.
E sad, mene zanima jel to istina? Jel rade oni po narudžbi 'običnih smrtnika', jer navodno da su prijateljici od te poznanice šili vjenčanicu, al to je bilo pred jedno tri godine.

Ako 'rade', koliko to 'perija' dođe?

Kolika je šansa da bi 'obična' krojačica 'skinula' do detalja haljinu koju čuvam u favorites bar godinu dana??

Pojma o materijalima nemam, zato mi je i pala ideja na Lineu... ono ja njima šibnem sliku mejlom, sve dogovorimo i fino čekam prvu probu

??
Meni su tamo šivali vjenčanicu i kompletić za posliej i bila sam preeeeeeeeezaaaaaaddddddoooooovvvvvoljna...
__________________
Ako sanjam,nemoj me buditi.
Ako sam budna, ne dopusti mi da zaspim.
Ennia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 23:07   #14
Ennia, molim te, moš mi dati broj tel. od nekoga sa kim se može kulturiška razgovarati (naime, prije tjedan dana sam dobila na tel neku ribu koja nije znala što je e-mail ... pa sam joj skoro rekla da ću joj sliku haljine poslati poštom, al sam se predomislila

- koliko si platila haljinu?
- koliko je sve skupa trajalo vremenski - izbor materijala, šivanje, probe... konačan proizvod ??

Sve me zanima
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2005., 00:07   #15
Quote:
BettyBoop kaže:
ja sam kuma na svadbi za mjesec dana i taman sam dala krojacici svojoj sivati haljinu (ono korzet i suknja)...

krojacice su bile u linei i kasnije kad su izucile zanat, dale otkaz i njih dvije otvorile svoj salon...

i prva su liga...

i naprave dobro...

i daju svojih ideja...

i crteza...

i slika...

Jel to mozda onaj krojacki salon J&B?
smjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2005., 09:13   #16
Quote:
Paw kaže:
Ennia, molim te, moš mi dati broj tel. od nekoga sa kim se može kulturiška razgovarati (naime, prije tjedan dana sam dobila na tel neku ribu koja nije znala što je e-mail ... pa sam joj skoro rekla da ću joj sliku haljine poslati poštom, al sam se predomislila

- koliko si platila haljinu?
- koliko je sve skupa trajalo vremenski - izbor materijala, šivanje, probe... konačan proizvod ??

Sve me zanima
ja sam kontaktirala sa D. Car jer znam par ljudi koji su snjome dobri. Ideja-model za vjenčan je bila moja, a materij. su oni izabrali, naravno s mojim odobrenjem, a komplet je kreirao Betti.

Mogu ti na PM reć cijene i poslat slike ak očeš


pozdrav

p.s. frendici mi je vjenč-haljinu kreirala M. Vujica i isto je bilo mrak, probaj i tamo
__________________
Ako sanjam,nemoj me buditi.
Ako sam budna, ne dopusti mi da zaspim.
Ennia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 17:07   #17
Vadim temu iz naftalina...

Zanima me dali oni još uvijek izrađuju haljine po mjeri? Ja bih ovakvu ( trudničku );
http://www.linea-exclusive.com/image..._popup_115.jpg

treba mi početkom 9. mj...

kako se od prilike kreću cijene?
minnie158 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 17:22   #18
Quote:
minnie158 kaže: Pogledaj post
Vadim temu iz naftalina...

Zanima me dali oni još uvijek izrađuju haljine po mjeri? Ja bih ovakvu ( trudničku );
http://www.linea-exclusive.com/image..._popup_115.jpg

treba mi početkom 9. mj...

kako se od prilike kreću cijene?


rade i ako nemaju takvu haljinu u salonu samo reci da bi onu koju je lana klingor nosila kad je bila trudna, ja bila nedugo tamo i baš sam sa tetom u salonu pričala o toj haljini, predivna mi je i super mi je ta fora sa isticanjem trbuha!!! cijene su ti 2000-8000 ovisno o materijalu i naravno da su noviji modeli skuplji ali ova ne spada više u to. koliko sam shvatila princip kod njih većinom i je da si ti dole u salonu probaš izložbenu pa ideš na kat gdje te lijepo izmjere i šivaju haljinu za tebe. ja s njima imam samo dobra iskustva!
__________________
When it's cold outside And all your soul is naked
When there's one last try One last chance Then take it..
beata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 18:05   #19
Beata , thanx!!

Meni je isto totalna guba ta haljina zbog naglašenog trbuha. Strašno se veselim trudnoći , trbušini , bebi , pa zašto da to pokušam sakriti?

hvala , još jednom
minnie158 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 01:05   #20
ta je 3.500 koliko se sjećam...
grogica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:50.