Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2007., 19:02   #1
Arrow Salvete

Zanima me gdje mogu kupiti ljubičaste salvete?Treba mi za vjenčanje od sestrične, prošli smo 100 i jedan dučan i niko nema ljubičastih,a mora biti ljubičasta jer su takve i pozivnice i tako če sala biti ukrašena. Može pomo č
C.Ronaldo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 19:58   #2
I ja sam prošla 100 dućana i više i nisam ih našla. Najsličnije koje sam našla bile su svjetlo ljubičaste tako da na slikama izgledaju rozo...
Možda da potražiš negdje vani. U hr je loš izbor.

Good luck!!
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 20:46   #3
slobodno pogledaj u lesnini, ja sam prije par dana za svoju frndciu koja živi vani (a koja planira organizirati neku ludu zabavu-te su joj potrebne salvete na školjke) pronašla ih tamo. mogu ti reći da je bilo ludilo izbora, barem u dugopolju, ali uvjerena sam da je ista situacija i u zg

sretno
mare74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 08:59   #4
Jednobojnih salveta sam vidjela u Pevecu, ali dali ima bas ljubicastih nebih znala,ali ako nema mozes na pakiranju procitati dekleraciju na kojoj pise tko je proizvodac tj. uvoznik ako su izvana,pa ga nazvati i pitat za ljubicastu boju.
tiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 09:16   #5
C. Ronaldo imala sam i ja taj problem ovo ljeto, sve prešla i nigdi.A kad ono, salvete ti pred nosom. U svakom Konzumovom dućanu ih ima, Palomine su. Ja tada nisam mogla naći nego one srednje veličine, pa su ih u sali omotavali preko bijelih velikih, i bilo je super. Ljubičasta je teška boja za naći detalje za pir, a ako i ima nešto ljubičasto to obično bude ona "mrtvačka" nijansa.
wildrose013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 13:35   #6
Te male sam i ja imala i isto namotane oko bijelih ali su jako svjetlo ljubičaste pa na slikama izgledaju kao da su roze
Kupila ih u Getrou.
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 11:19   #7
malo oživiti ovaj post...šta nisu salvete organizirane u sklopu sale ili ih trebam sama nabavljeti
anella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 11:41   #8
Mislim da svaka sala ima bijele salvete, i eventualno u bojama u kojima imaju nadstoljnjake - a ljubičasta je rijetka u toj kombinaciji.
Riješenje ti je možda bijela salveta, a na njoj prsten za salvetu od ljubičaste trake ili sa ljubičastim cvijetom ili tako nešto.
Nolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 12:21   #9
Naš restač ima platnene ubruse bijele i boje breskve,a kako će nam svadba biti u bijelo-bordo kombinaciji,dogovorili smo s njima da će nam platnene bijele kombinirati s papirnatim bordo salvetama, tak da se razbije bijelina...
Ima u metrou 500kom nekih 50ak kuna,samo nije neki izbor boja, kak se naleti.
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 20:31   #10
Bok ljudi!
Ja imam isti problem u sali mi je sve bijelo, a ja bi bar salvete i detalje smeđe.
Dobila sam informaciju gdje mogu kupiti platnene salvete u BILO KOJOJ boji za 8,5 kn + PDV.
To nije puno ali meni za 200 komada ispadne 2034kn pa mi je to dosta.
Ukoliko nekom pašu smeđe ja bi barem po pola
Ukoliko trebate broj ja vam dam ne smijem ovako...
Zašto naši restorani imaju tako malo izbora?!!!!
__________________
05.07.2008
Glavna stvar u životi je ljubav, a voljeti se ne može ni u prošlosti ni u budućnosti.
Voljeti se može samo u sadašnjosti. Tolstoj
Mihica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 20:15   #11
gdje naći salvete...

Ej ljudi!
Znam gdje možete nabaviti super kvalitetne papirnate salvete, platnene su sad out! Ja ih nabavljo i puno su praktičnije a nisu ni skupe! Super se daju oblikovati a nakon upotrebe ih jednostavno baciš, ko bi se više mučio s pranjem.. a i često na platnenim ostaju neodstranjive mrlje! ima ih u raznim bojama....
ako kog zanima nek mi javi pa ću mu poslat privatnu poruku s adresom i telefonom...
Legiru is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 21:30   #12
Quote:
Mihica kaže: Pogledaj post
Bok ljudi!
Ja imam isti problem u sali mi je sve bijelo, a ja bi bar salvete i detalje smeđe.
Dobila sam informaciju gdje mogu kupiti platnene salvete u BILO KOJOJ boji za 8,5 kn + PDV.
To nije puno ali meni za 200 komada ispadne 2034kn pa mi je to dosta.
Ukoliko nekom pašu smeđe ja bi barem po pola
Ukoliko trebate broj ja vam dam ne smijem ovako...
Zašto naši restorani imaju tako malo izbora?!!!!
znam da je riskantno,ali da kupiš bijele i ofarbaš ih bojom za tkaninu..
__________________
I want to hug you and squeeze you into itty bitty pieces ♥
Br2B is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 04:51   #13
a da kupš platna i daš nekoj teti krojačici posla?
insomnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 15:50   #14
Cure, imate možda kakvih dobrih ideja na koj načine oblikovati (frkati) salvete?
Većinom su to trokuti, tuljci, male lepeze.. Ja bi nešto drugačije..

Sviđa mi se ideja sa trakicom oko bijele salvete, ili cvijetićem, ali..neznam..

Ideje??
klaunina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 19:44   #15
klaunina, ovdje imaš nekoliko načina "motanja" salveta http://freehouse.biz/savjeti.php , ne obavezno motanja. Nadam se da će ti pomoći, i naravno ostalim curama...
__________________
11. 7. 2009. The day we became one.
xantippa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 21:56   #16
Quote:
xantippa kaže: Pogledaj post
klaunina, ovdje imaš nekoliko načina "motanja" salveta http://freehouse.biz/savjeti.php , ne obavezno motanja. Nadam se da će ti pomoći, i naravno ostalim curama...
hvala,hvala,hvala milijun puta hvala..
ovaj valentines mi je super...imat ću takve makar ih morala sama motat na dans vadbe
__________________
I want to hug you and squeeze you into itty bitty pieces ♥
Br2B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 22:01   #17
je, fakat je fora stranica..
__________________
16.08.2008.-from this day forward..
mary25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 13:26   #18
kako sve slagati salvete

hej... evo na netu samo par stranica kako slagati salvete i to sve nest komplicirano.. ajd imate vi mozda neku stranicu kako slagati salvete ili nesto slicno.. ajd please... vjencanje za mjesec dana, trebala bih kupiti salvete ovih dana pa poceti slagati, a ne znam jos ni kako...
Marina2602 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 13:42   #19


meni je recimo ova fora, jednostavno i sa stilom



i ova isto...
__________________
znatizelja je ubila macku...ali ja nisam macka....
Noel 28.12.09.
dabrica2711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 14:11   #20
Quote:
Marina2602 kaže: Pogledaj post
hej... evo na netu samo par stranica kako slagati salvete i to sve nest komplicirano.. ajd imate vi mozda neku stranicu kako slagati salvete ili nesto slicno.. ajd please... vjencanje za mjesec dana, trebala bih kupiti salvete ovih dana pa poceti slagati, a ne znam jos ni kako...
Hoćeš li kupovati platnene ili papirnate salvete...ja još ne znam...
__________________
...život mi se promijenio 02.11.2010.
Amric is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:05.