Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2008., 20:33   #1
Ljubav ne poznaje granice

Imam 18 godina. Prvi put sam spavala s dečkom sa 17.

Inače sam izvanredno zrela za svoje godine, čak i za bilo koje druge. Ispred svog vremena sam i malo me ljudi razumije, pogotovo ako se radi o mojim vršnjacima. Nikad nisam imala dečka na duže vrijeme jer su mi svi nepodnošljivo djetinjasti.

U suprotnosti s tim, zaljubljive sam prirode, ali zadržavam realnost - svaki dečko u kojeg se zaljubim ima očite mane, i ja ih vidim, ali ignoriram dok me zaljubljenost ne prođe.

Lani sam se zbližila s prijateljem kojeg poznajem gotovo cijeli život. On ljeti često dolazi u moje mjesto, i tada se družimo. On je kao osoba odličan - pametan, šarmantan, ima odličan smisao za humor, tolerantan, zanimljiv... Ma sve. Obožavam provoditi vrijeme s njim. I on je mene zavolio s vremenom, i nije mu jasno kako osoba mojih godina može biti tako zrela i savršena.
Onda je došla zima, i tokom zime smo se vidjeli samo jednom, proveli smo jednu večer zajedno.

Onda sam ovo ljeto postala punoljetna, i sve se promijenilo. Postao je puno otvoreniji prema meni, i svaki put kad bismo se sreli pitao bi me jesam li izgubila nevinost i ljutio se kad mu nisam htjela odgovoriti.
Jedne smo večeri imali privatnu feštu u njegovom dvorištu. Cijelu me večer oblijetao, i koristio svaku priliku da me dotakne i pomazi. Tu sam se večer napokon zaljubila u njega.

Onda je jednom došao s najboljim prijateljem, i tu smo se večer družili.
Ponapijali smo se dobrog talijanskog vina, i skrenuli, naravno, na temu seksa. Ispitivali su me jesam li djevica, i nakon podužeg vremena tlake, popustila sam i rekla da nisam. Obojica su se razveselila. Zatim me on otvoreno pitao bih li spavala s njim. Nakon šoka, sabrala sam se i umjesto da odmah ispalim DA, izvlačila sam se frazama poput molim i kakvo je to pitanje.

Naravno, tu smo večer spavali skupa.

To je apsolutno bio sex iz ljubavi, obostrano.
Problem je u tome, što on ima 29 godina, 11 više od mene.

Nakon toga nije se više ništa između nas dogodilo, ništa više od poljubaca. On je u neku ruku obiteljski prijatelj, i da bilo tko dozna za nas, to bi bilo ravno smrti.
On mene i dalje želi, znam, rekao mi je, ali ništa se nikad više neće dogoditi.
Neki dan smo se skoro posvađali, i on je otišao, a između nas su ostale tenzije koje će nam visjeti nad glavama sve dok se sljedeći put ne sretnemo.

Je li najbolje da se ne vidimo do sljedećeg ljeta? Vjerojatno će to tako i biti.

Što da radim kad ga sljedeći put vidim? Nisam ga još zaboravila, ne mogu, toliko sam sretna bila što napokon imam nekoga koga sam željela toliko dugo... Mislim da nije ni on mene zaboravio, jer je on to držao u sebi duže od godine dana.

On je jedina osoba koja je bila toliko blizu savršenstva, a u koju sam se zaljubila, i s kojom sam tako sretna bila što se išta dogodilo, bez obzira na to što nema šanse za razvoj... On je dar s neba, ali zašto mi ga onda nebo uzima natrag sebi? Je li shvatilo da je presavršen za mene?

xxx

----------------
Now playing: Chris Rea - Driving Home For Christmas
via FoxyTunes
__________________
"I asked her, 'What do you think of the new album.' She goes, 'I'm terrified.'
I said, 'What are you terrified of?' She replies, 'Don't you understand? He means it.' And I go, 'No, he doesn't mean it; it's art.'
And guess what, he fucking meant it."
mrak_694 is offline  
Old 08.11.2008., 20:41   #2
Hm... što da ti kažem kad niti ne znam zašto više ništa nije bilo? Ili barem ja nisam skužila.


p.s. očekuj vjerojatno više postova koji će se osvrnuti na tvoje izjave o tebi kao osobi, tako ti je to tu (mislim na stvari poput: izvanredno zrela za svoje godine, čak i za bilo koje druge, tako zrela i savršena)
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Old 08.11.2008., 20:46   #3
Quote:
Hella Good kaže: Pogledaj post
Hm... što da ti kažem kad niti ne znam zašto više ništa nije bilo? Ili barem ja nisam skužila.
Zbog toga što je to bila jedina večer koju smo bili sami, izuzev njegova prijatelja, ali on nije bitan u tome, jer on neće nikome reć. I to se sasvim slučajno zalomilo, inače kad on dođe, dođe kod tog svog prijatelja, koji apsolutno ne smije doznati ništa o nama! I to je problem, koje su šanse da ćemo ikad opet biti sami? Nikoje!

Ugh... Šta ću...
__________________
"I asked her, 'What do you think of the new album.' She goes, 'I'm terrified.'
I said, 'What are you terrified of?' She replies, 'Don't you understand? He means it.' And I go, 'No, he doesn't mean it; it's art.'
And guess what, he fucking meant it."
mrak_694 is offline  
Old 08.11.2008., 20:49   #4
Mobitel- sms? poziv?
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Old 08.11.2008., 20:51   #5
Sve u svemu tebi je sada strasno dosadno i prisjecas se necega lijepoga sto ti se desilo, a problem je sto ti sad nije pri ruci i neznas kad ce biti.?
Dildac ili nest slicno u ruke i radi i mastaj, vise ti bude pomoglo nego nase pametovanje ovdje.
bingooo is offline  
Old 08.11.2008., 20:54   #6
čovjek je htio samo seks,a kao i večina muškaraca kad popije kriteriji padaju(tu mislim na razliku u godinama i obiteljsko prijateljstvo).E sad ti kao zrela osamnaestogodišnjakinja si se odmah zaljubila do ušiju i želiš brak s njim.
On bi vjerovatno još seksa sa tobom ali ne i vezu i to je cijeli problem.

Traži drugoga ili mu daj bez obaveza.
Poduzetnik is offline  
Old 08.11.2008., 20:58   #7
Ja licno ne vidim nimalo ljubavi ovdje s njegove strane, mislim da je samo zelio sex od tebe, pitanja tipa jesil nevina ili nisi, kao da je samo cekao da postanes punoljetna pa da spava s tobom,izvini ali takav utisak imam! Ne vidim nikakvu ljubav ni postovanje prema tebi s njegove strane!
Pogotovo mi nisu jasne neke tvoje izjave..
I nije mi jasno je li ti zelis vezu s njim ili samo sex? Ako je prava ljubav godine nisu bitne, ni sto je porodicni prijatelj, ni bilo sta...ali mi to uopste ne lici na ljubav, nazalost
__________________
"Samo je jedan kutak svemira koji sigurno možete promijeniti, a to ste vi sami."
Sekana is offline  
Old 08.11.2008., 21:01   #8
ja se samo nadam da si ti njemu savršena isto kao on tebi...al malo me zbunilo to što si rekla da su se on i prijatelj razveselili kad si rekla da nisi djevica, tu se slažem s ostalima , izgleda kao da te samo htio odvest u krevet
jbone is offline  
Old 08.11.2008., 21:03   #9
zasto ja mislim da se nije sevio s tobom iz ljubavi?

edit: ipak mislim da nisi toliko zrela koliko sama smatras da jesi
__________________
----nesto ultrakul pametno i originalno----
Direktorica_svemira is offline  
Old 08.11.2008., 21:05   #10
[QUOTE=mrak_694;16969169]
Onda je jednom došao s najboljim prijateljem, i tu smo se večer družili.
Ponapijali smo se dobrog talijanskog vina, i skrenuli, naravno, na temu seksa. Ispitivali su me jesam li djevica, i nakon podužeg vremena tlake, popustila sam i rekla da nisam. Obojica su se razveselila. Zatim me on otvoreno pitao bih li spavala s njim. Nakon šoka, sabrala sam se i umjesto da odmah ispalim DA, izvlačila sam se frazama poput molim i kakvo je to pitanje.

Naravno, tu smo večer spavali skupa.

To je apsolutno bio sex iz ljubavi, obostrano.
Problem je u tome, što on ima 29 godina, 11 više od mene.

Gdje ovdje iko vidi ljubav? Obostrana ljubav? Po cemu si to zakljucila? I sta znaci ovo "Obojica su se razveselila" i obojica su te ispitivali...sve je jako cudno...kao da su obojica hteli nesto vise od tebe,a ne samo on....

I mislim da nije problem u njegovim godinama, nego u tvojim jer si previse naivna..Okani se toga, sve najbolje
__________________
"Samo je jedan kutak svemira koji sigurno možete promijeniti, a to ste vi sami."
Sekana is offline  
Old 08.11.2008., 21:07   #11
Tip je htio samo seks. Čekao je da napuniš 18, dobio što je htio i to je to. Ne vidim nikakvu "ljubav koja ne poznaje granice" u ovome što si napisala.
__________________
...and then she'd say, it's ok, I got lost on the way
but I'm a supergirl, and supergirls don't cry...

Zadnje uređivanje Ice Tea™ : 08.11.2008. at 21:14.
Ice Tea™ is offline  
Old 08.11.2008., 21:15   #12
Quote:
mrak_694 kaže: Pogledaj post
Inače sam izvanredno zrela za svoje godine, čak i za bilo koje druge. Ispred svog vremena sam i malo me ljudi razumije, pogotovo ako se radi o mojim vršnjacima.
A da se počneš baviti književnošću umjesto da pišeš po forumu?
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Old 08.11.2008., 21:17   #13
Quote:
Direktorica_svemira kaže: Pogledaj post
zasto ja mislim da se nije sevio s tobom iz ljubavi?

edit: ipak mislim da nisi toliko zrela koliko sama smatras da jesi
Bolje pitanje je zašto ona misli da JE.
ODGOVOR- jednu tako zrelu i savršenu djevojku NITKO ne može gledati samo kao komad mesa.
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Old 08.11.2008., 21:19   #14
Quote:
Sekana kaže: Pogledaj post
pitanja tipa jesil nevina ili nisi
ovo je i meni upalo u oko. na stranu godine i situacija s obitelji, to nije bitno kad se ljudi zbilja zaljube. ali da te netko stalno ispituje jesi li nevina, i k tome u društvu svog prijatelja, i onda se oni vesele obojica kad kažeš da nisi. meni sve djeluje kao da su se kasnije zajedno smijali tome kako te uspio poseksati.

ne znam.. ne poznam čovjeka, i ne znam kakav je, ali curo moja (mislim na autoricu topica), nijedan normalan, pametan i savršen muškarac od 29 godina, kada priča sa osobom do koje mu je stalo i koja mu je intelektualno i psihički zanimljiva ne inzistira na razgovorima o seksu, niti pitanjima ovog tipa, a ako i da, onda to ne radi u društvu. i naravno, ne bi te, da mu je stalo do tebe, pred prijateljem pitao da li bi spavala s njim. meni se čini da su oni tebe lijepo nasamarili. ne kažem da si nezrela, ali neiskusna i naivna si sigurno.
__________________
People change, if they don't they are no better than statues
pucca-smile is offline  
Old 08.11.2008., 21:43   #15
Moj savjet ti je da nađeš sebi nekog momka koji ti je bliže i po godinama i po mjestu življenja, a ne da pokušavaš ostvariti neku vezu s tipom koji je stariji od tebe 11 godina, koji živi daleko od tebe i koji, kako se čini iz tvog posta, od tebe želi samo jednu stvar, a to je seks.
__________________
Mudar čovjek oblikuje sebe. Budala živi samo zato da bi umrla.
sancho panza is offline  
Old 08.11.2008., 21:51   #16
Quote:
mrak_694 kaže: Pogledaj post
...Inače sam izvanredno zrela za svoje godine, čak i za bilo koje druge. Ispred svog vremena.... I on je mene zavolio s vremenom, i nije mu jasno kako osoba mojih godina može biti tako zrela i savršena.... i svaki put kad bismo se sreli pitao bi me jesam li izgubila nevinost i ljutio se kad mu nisam htjela odgovoriti.... popustila sam i rekla da nisam. Obojica su se razveselila....
Naravno, tu smo večer spavali skupa. To je apsolutno bio sex iz ljubavi, obostrano.... On je dar s neba, ali zašto mi ga onda nebo uzima natrag sebi? Je li shvatilo da je presavršen za mene?
Sad pročitaj ovo izdvojeno, i još jednom dobro razmisli jesi li zbilja tako zrela kao što misliš, i je li to zbilja bio seks iz ljubavi.
A onda kad stvarno sazriješ, znat ćeš odgovore na ta pitanja.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Old 08.11.2008., 21:58   #17
Quote:
mrak_694 kaže: Pogledaj post
Inače sam izvanredno zrela za svoje godine, čak i za bilo koje druge. Ispred svog vremena sam i malo me ljudi razumije, Nikad nisam imala dečka na duže vrijeme jer su mi svi nepodnošljivo djetinjasti.

Onda sam ovo ljeto postala punoljetna, i sve se promijenilo...Tu sam se večer napokon zaljubila u njega.

Naravno, tu smo večer spavali skupa.

To je apsolutno bio sex iz ljubavi, obostrano. On je jedina osoba koja je bila toliko blizu savršenstva.... On je dar s neba, ali zašto mi ga onda nebo uzima natrag sebi? Je li shvatilo da je presavršen za mene?


ako si ispred svog vremena, onda ovo tu nije nuzno pravo mjesto za savjet. mislis li ida je forum ispred svog vremena?

zasto se zaljubljujes u djetinjaste? malo mi je kontradiktorno. ocito ti se nesto svidja u njima.
sta mijenja punoljetnost? ikome od vas? osim sta ga policija ne moze krivicno gonit za sex s maloljetnicom.
sex iz ljubavi, apsolutno. ovo ne budem komentirala.
dar s neba...pazi sta zelis.
molim te shvati ovo kao dobronamjeran post. Muskarac od 29 je mozda malo ispred tvog vremena i zeli kratkorocno zadovoljstvo. ti jos projiciras film glavi gdje vrlo superiorno kontroliras emocije i onda padas pred sarmantnim, skoro-pa-savrsenim-od-Boga-poslanim tipa koji bi jebao
pisem ovo pod pretpostavkom da nisi troll.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 08.11.2008., 23:05   #18
Ignoriraj ga. Pravi se kao da ništa nije bilo. Na to svi padaju k'o kruške.


I sorry ali, samo te tia jebat.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 08.11.2008., 23:34   #19
Mrak mi je kako prva stvar koju bilo tko od 13-23 kaze o sebi jest "puno sam zreliji/a od djetinjastih vrsnjaka"
PilotInstruktor is offline  
Old 09.11.2008., 00:03   #20
Quote:
Sekana kaže: Pogledaj post
Ja licno ne vidim nimalo ljubavi ovdje s njegove strane, mislim da je samo zelio sex od tebe, pitanja tipa jesil nevina ili nisi, kao da je samo cekao da postanes punoljetna pa da spava s tobom,izvini ali takav utisak imam! Ne vidim nikakvu ljubav ni postovanje prema tebi s njegove strane!
Potpis. Žao mi je što ti ovo moram reći, ali nakon tvog posta ne djeluješ mi baš kao zrela osoba. Jer da si zrela shvatila bi da je to bio klasičan slučaj zavođenja mlade neiskusne cure.
Taj tip te ispitivao jesi li nevina i to u prisustvu nekog drugog muškarca, dapače ispitivala su te obojica???

Halo

Da on osjeća neku ljubav prema tebi ne bi to izveo na takav kurvanjski način, skrivajući to kao zmija noge (bojeći se pljuske tvog tate). I moram i ovo reći mada je grubo...ne bi na kalendaru gledao kad ćeš napunit 18 pa se onda ukazao i postavio pitanje!

Zaboravi ti njega i osvrni se lijepo oko sebe, svijet je pun divnih muškaraca koji te mogu voljeti kako zaslužuješ.
Full loaded is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger