Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2015., 13:47   #81
Volio bi da sam ga znao držati u gaćama, e to je članak koji bi htjela čitati, još da je unutra opis o tome kak mu sad djeca zamjeraju jer su se starci rastali, kako sad umjesto u kući sa psom i vrtom živi u sobi tri sa tri metra jer nema para za pristojan stan i alimentaciju, nad tim bi se već ljudi i zamislili (AKO i nad tim). Ovako, tekst je bez svrhe, ako si se htio ispričati ženi staviš pismo u omotnicu i poližeš marku. A ne da žena otvori portal jedno jutro uz kavicu i zagrcne se kad pročita priču o sebi na netu.

Plus, i sama sam prepričavala neke svoje dogodovštine na netu i uvjerena sam da ono što je zbilja INTIMNO čovjeku, e to neće podijeliti sa svima potpuno javno.
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 16:50   #82
Quote:
Anthony D'Ambrosio je kolumnist i spisatelj koji je svojom serijom članaka "Varanje je puno više od seksa" privukao veliku pažnju javnosti...
Valjda sad ima para da i dalje vara...
Shy-Ning is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 17:29   #83
Potpisujem sve što je Valissa kazala. Ne volim ovakve javne egzibicije kad je riječ o izljevima osjećaja i ne vidim razloga zašto ovo pismo nije moglo biti isporučeno samo osobi na koju se odnosi. Prihvaćam da nismo svi isti, ali kad je riječ o mojoj intimi, želim da ona ostane u privatnoj sferi. Osoba koja bi mi javno poslala ovakvo pismo samo bi mi učvrstila odluku što više nismo zajedno kao dobru i dokazala da me ne poznaje.

Pisala sam i sama svojedobno po šupendarama, no te zgode su bile iznesene anonimno, na mjestu koje služi iznošenju takvih iskustava i ne doživljavam ih prostituiranjem svojih osjećaja. Prvenstveno zato što nisu bile namijenjene drugoj osobi, nego zato što sam ih pisala isključivo zbog sebe i terapeutske svrhe koje je njihovo iznošenje imalo na mene u to vrijeme.
violent_violet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 17:55   #84
Zanimljivo je kako je u onom intervjuu na pitanje što se zapravo dogodilo najednom počeo pričati o privatnosti. Vjerojatno se iza divnog krasnog pisma (koje ok, realno ima lijepih dijelova, ali uglavnom mi se bljuje od njega ), krije sva sila ne toliko lijepih stvari koje ga bi prikazale u puno gorem svijetu pa će taj dio priče ostaviti neispričan. Mogu si misliti kako je ugodno toj njegovoj bivšoj ženi kad čita kako on lijepo razvlači priču okolo....al možda je to samo moja cinična pretpostavka...
__________________
No winter lasts forever, no spring skips it's turn...
alanis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 22:52   #85
Nije važno što im se putem dogodilo.
Pismo je mogao poslati njoj, ne ga objaviti.
Pismo sam pročitala, no za mene je izgubilo poantu kod "trebao sam"...
Na muci se poznaju junaci. Sve ostalo je nebitno.
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 22:53   #86
Quote:
alanis kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je kako je u onom intervjuu na pitanje što se zapravo dogodilo najednom počeo pričati o privatnosti. Vjerojatno se iza divnog krasnog pisma (koje ok, realno ima lijepih dijelova, ali uglavnom mi se bljuje od njega ), krije sva sila ne toliko lijepih stvari koje ga bi prikazale u puno gorem svijetu pa će taj dio priče ostaviti neispričan. Mogu si misliti kako je ugodno toj njegovoj bivšoj ženi kad čita kako on lijepo razvlači priču okolo....al možda je to samo moja cinična pretpostavka...
Tip je naprosto dosljedan. Bio i ostao gad.
Ardie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 00:15   #87
Uložio je toliko volje i truda da napiše ovaj esej, a nije ulagao niti imao volje i truda da se brine bolje o svojoj ženi. Sramota. Što je tražio to je i dobio. Sve ima svoju cijenu.
Nakamai is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 09:17   #88
Nevjerojatno kako se uvijek, ali uvijek muškarci "osvijeste" tek kad baba već prođe s kolačima... to je već postalo iritantno! čemu sada taj trud oko pisma (iako je lijepo napisano i vjerujem iskreno), ali je kasno, ustvari, prekasno za "iskupljivanje", ako je uopće i to u pitanju. lako je sada brinut i mislit o stvarima na koje je daaavno prije trebao mislit... nisam mrziteljica muškaraca, ali ipak moram primjetit kako su muškarci TUPI po pitanju žena, toliko da je to smiješno! da, teške smo i mi i strašno komplicirane, ali barem na vrijeme znamo prepoznati problem i pokušamo ga riješiti, a muškarci "rješavaju" problem tako da se odu ili oblokat u birtiju s prijateljima, ili otić po "utjehu" kod druge žene... zašto je to tako? zašto mora biti tako? pa kuda ovaj svijet ide...
maliseljo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:34.