Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2006., 08:51   #81
Da, autom smo pa ćemo se vozikat kako nam pase. Nisam baš ni mislio kupat se direktno u Hvaru, ali nije baš da mi se da vozit svaki dan do Sućuraja. Zato i pitam di ima dobrih plaža, a mislim da će ovaj prijedlog oko Milne pa malo istočnije ili nešto poslužiti sasvim dobo. Sam da nađemo neš mirno i super. Odmor iz snova..
HicksX is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 20:08   #82
Hm, ne znam jesi li vec otputovao i jel prekasno za odgovor...
Uglavnom, u blizini samog grada Hvara imas uvalu Pokonji dol s onim prekrasnim otocicem sa svjetionikom ispred nje . Dostupno autom. Vidi slike Pokonji dol uvala i svjetionik

Preporucam jos posjetiti uvalu Dubovica, na putu od Hvara prema Starigradu, prije samog tunela. Nije bas dostupna autom, tj. auto ostaje parkiran gore na cesti, a spustas se pjeske kozjom stazicom 10tak min do uvale. Al isplati se, prekrasna je
Dubovica
Leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 09:50   #83
Nije prekasno. U nedjelju putujemo. Posjetit cemo sigurno Pokonji dol, a Dubovicu cemo barem probat. Ako nam to vrijeme dopusti.
Puno hvala
HicksX is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 22:28   #84
Quote:
HicksX kaže:
Nije prekasno. U nedjelju putujemo. Posjetit cemo sigurno Pokonji dol, a Dubovicu cemo barem probat. Ako nam to vrijeme dopusti.
Puno hvala
ako nisam zakasnila...imas uvalu Zaraće prije grada Hvara,lijepo je.ja sam bila i u Ivan Dolcu,mislim da je to skretanje poslije Jelse prema Sucurju.imas malo vise voznje od grada Hvara al plaza je prekrasna.i svakako odi katamaranom Bola,Zlatni Rat se isplati vidjeti.

joj,bude se sjecanja....

a za Paklinske otoke imas prijevoz brodicama sa rive i natpis na njima je "Palmizana 50 kuna" al to je samo u jednom smijeru za jednu osobu.kad se vracas na Hvar moras platiti jos 50 kuna.a udaljenost je nikakva.inace u Palmizani brodovi znaju ispusatati spremnike fekalija pa ako bas nemas srece....

joj,uzivaj,Hvar je prekrasan....al ne znam koliko si upucen,cesta od Sucurja do Hvara je HOROR! uska cesta na litici bez ograde nadam se da dosta govori .zato 338 kuna za trajekt iz Splita do Starigrada za auto i dvije osobe je jako malo.moj savjet ti je trajekt.prosla sam tu cestu do Sucurja i ispovracala sam se kad smo dosli na odrediste.
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 19:38   #85
Quote:
studentica21 kaže:
natpis na njima je "Palmizana 50 kuna" al to je samo u jednom smijeru za jednu osobu.kad se vracas na Hvar moras platiti jos 50 kuna.
a joooj, studentice21, al ga nadrobi... Ova cijena za taxi-brod je 50kn u oba smjera, nadam se da se HicksX nije prepao od tvog izvjestaja...

Ivan Dolac je na juznoj strani otoka i ne skrece se za Sucuraj, nego se s ceste Jelsa-Sucuraj, kod Jelse skrece prema tunelu Pitve. Uf, predivno nesto - sva ova sela (Pitve, Vrisnik, Svirce) u unutrasnjosti, pa onaj minimalisticki tunel u zivoj stijeni i onda na drugoj strani Zavala, Ivan Dolac, Sv.Nedilja...

Hm, a cesta od Sucurja do Jelse... pa, je koma, al nije da se ne moze. Ima ih cak i koji to vole odvozit i nema sanse da bi isli na trajekt na Split.

Definitivno, Hvar je cijeli prekrasan i isplati se obici otok uzduz i popreko
Leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 23:46   #86
Quote:
Leda kaže:
a joooj, studentice21, al ga nadrobi... Ova cijena za taxi-brod je 50kn u oba smjera, nadam se da se HicksX nije prepao od tvog izvjestaja...

Ivan Dolac je na juznoj strani otoka i ne skrece se za Sucuraj, nego se s ceste Jelsa-Sucuraj, kod Jelse skrece prema tunelu Pitve. Uf, predivno nesto - sva ova sela (Pitve, Vrisnik, Svirce) u unutrasnjosti, pa onaj minimalisticki tunel u zivoj stijeni i onda na drugoj strani Zavala, Ivan Dolac, Sv.Nedilja...
krivo sam se izrazila i mislila sam na cestu od Jelse prema Sucurju.moja isprika.

a tunel sa semaforom u zivoj stijeni se svakako isplati vidjeti.a tek vina sa juzne strane Hvara...

ne,cijena je u jednom smijeru.sigurno znam.

a ovo sa "drobljenjem"...a rekla sam mozda gluposti?
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 11:57   #87
Quote:
studentica21 kaže:
ne,cijena je u jednom smijeru.sigurno znam.
onda je tebe netko dobro izvozao
Leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2006., 21:15   #88
Quote:
Leda kaže:
onda je tebe netko dobro izvozao

probaj pa ces vidjeti.
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 08:12   #89
Hvala vam svima. Evo sad smo se vratili. Bilo je fantastično. Baš fenomenalan odmor. Pogodilo nam se i vrijeme tako da smo baš uživali.. Ima super stvari za vidjeti. One plaže ispod Amfore pa malo desno su čisto ok.. Unatoč onom kaj su ljudi govorili.. Na Palmižanu nismo išli da ne plaćamo bezveze, tako da nisam siguran, ali mislim da sam stvarno i vidio cijenu karte u jednom smjeru 50 kuna. Tvrđava iznad grada je čist ok šetnjica a lijepo je vidjeti gradić iz ptičje perspektive.. Vegetacija je nešto sasvim drugačije od svega kaj sam vidio. Doduše ak se neki od pijanih turista spotakne i opadne u hrpu agava ili puničinih jezika nebu dobro
Hvala svima još jednom.
HicksX is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 11:47   #90
Quote:
studentica21 kaže:

ne,cijena je u jednom smijeru.sigurno znam.
godinama vec 50kn za oba smjera..
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 04:03   #91
zna li neko dobar smještaj u ovo vrijeme u hvaru?
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 18:47   #92
Ljudi jel ide neko na hvar ove godine, ili je bio prošle pa da kaže kak je bilo??
Zanimaju me mjesta za izlazak, znam za carpe diem, al kaj se samo tamo izlazi, il ima još nešto??? i odprilike cijene kak se kreću cuga u bircevima i to?
 
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 10:14   #93
Quote:
Ina_antilopa kaže: Pogledaj post
Ljudi jel ide neko na hvar ove godine, ili je bio prošle pa da kaže kak je bilo??
Zanimaju me mjesta za izlazak, znam za carpe diem, al kaj se samo tamo izlazi, il ima još nešto??? i odprilike cijene kak se kreću cuga u bircevima i to?
u samom gradu hvaru imaš dosta toga- disco veneranda i gotovi svi bircevi na koje ćeš naić ti rade dugo i u svima je party tako da nemreš nikako fulat.
kaj se tiče cijena cuge-računaj da je sve skuplje nego u zagrebu i to dosta.

hebiga,hvar je ipak in i to i naplačuju.
ross is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 21:22   #94
Quote:
ross kaže: Pogledaj post
u samom gradu hvaru imaš dosta toga- disco veneranda i gotovi svi bircevi na koje ćeš naić ti rade dugo i u svima je party tako da nemreš nikako fulat.
kaj se tiče cijena cuge-računaj da je sve skuplje nego u zagrebu i to dosta.

hebiga,hvar je ipak in i to i naplačuju.

E hvala na info, ma znam da je hvar ful skup, al nekak će se valjda skrpat pare, a kaj si ti bio tamo ili si možda s hvara, jel znaš neki smještaj za preporučit, ne treba biti niš posebno, glavno da ima krevet i kupaonu??
 
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 13:59   #95
Quote:
Ina_antilopa kaže: Pogledaj post
E hvala na info, ma znam da je hvar ful skup, al nekak će se valjda skrpat pare, a kaj si ti bio tamo ili si možda s hvara, jel znaš neki smještaj za preporučit, ne treba biti niš posebno, glavno da ima krevet i kupaonu??
mene isto zanima smjestaj u hvaru, da je blizu sve!

dolazimo trajektom, ali necemo uzeti auto, kazu da nam ne treba ako se ne mislimo gibat po otoku. na kupanje cemo na paklene, vise manje svaki dan.

dole smo od 28.7-05.08, 2 cure!

e sad, neki smjestaj, da je blizu rive i zbivanja.da se moze lako doci do njega nakon izlaza iz trajketa,posto necemo imati muske da nam vuku prtljagu!


Hvala!!!
nerealizirana_cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 01:03   #96
V.Stiniva. od Jelse cestom prema Sucuraju pa nakon par km dolje lijevo...



uslikano prije par dana...



pogled iz Hotela Podstine, na Paklene otoke, i na lucicu "Titove" vile...
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 09:33   #97
goldietrickz , tu su vjerojatno trebale biti slike !?! Ma nema veze, htjela sam samo informaciju da li je netko bio u Starigradu, šta ima od ponude i td.
Nata07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 18:14   #98
Quote:
Nata07 kaže: Pogledaj post
goldietrickz , tu su vjerojatno trebale biti slike !?! Ma nema veze, htjela sam samo informaciju da li je netko bio u Starigradu, šta ima od ponude i td.
Stari Grad nije dobar izbor, nema lijepe plaze, nema dobar nocni zivot, tmuran je. Bolji izbor Hvar ili Jelsa, a ako vam je najbitnije kupanje juzna strana otoka.
 
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 18:54   #99
carpe diem pogotovo after beach party,kiva bar navečer u centru show program zagarantiran ostalo po meni ništa
zula is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 23:54   #100
Quote:
zula kaže: Pogledaj post
carpe diem pogotovo after beach party,kiva bar navečer u centru show program zagarantiran ostalo po meni ništa
Ajme, ne - opet ti! Ovo nije istina, jednostavno nije. Kako se to onda ja zabavljam ljeti na ovom otoku i u nekim drugim prepunim klubovima s dobrom glazbom Ali njemu je i u Splitu jedina zabava na molu na Firulama Inace, u Jelsi imate nekoliko suuuuper kafica, lounge barova i jedan klub koji nije Vertigo (to cudo vapi prazno 95% ljetne sezone, cijene nabrijane, cak se tu i tamo usude naplatiti upad, ali bed, nemaju kome) vec Dgigibaoo, tamo u visokoj sezoni bude zakon, masu ljudi i dobra atmosfera. Ostala dobra mjesta - Tarantela (super kafic na pjaci, kokteli savrseni 32 kn itd., svega lijepoga, super glazba), Corni Petar (kafic uz more, lezaljke i drvene stolice i stolovi ispod borova, imaju i sladolede, salate, krumpirice, sendvice....), Tabu (lounge bar, jazz glazba), Villa Verde (cocktail bar, ponekad glazba uzivo). Inace, Dgigibaoo je super i za dnevni djir, super pogled, bambus preudobne stolice, dobra glazba, dobra kava....
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:41.