Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2011., 20:06   #4501
Quote:
MindBlowing kaže: Pogledaj post
Videlo se po njemu da je izrazito nervozan i onako...temperamentan.
Moguce da si u pravu. Ali da cekam i saznam, no thanks.

Eto vidis prva prava od tebe danas... Mi decki dosta smo ALFE a u biti smo trecerazredne GAME... Sama mozes shvatiti tko ti je ok, ljubav nije vjecna, imas parova koji su se morali zeniti pa su super ispali i parova koji su htjeli a nikako da dodu na zelenu granu... Ljubav je predivna i samo takva bi se trebala stovati... Ako nije, onda nije ni vrijedna, nema nista bolje od toploga zagrljalja i razumnoga para...

Neka ti to bude uputa...)) Sretno i nadam se da ces biti sretna...
ksgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 22:10   #4502
Quote:
ksgo kaže: Pogledaj post
Eto vidis prva prava od tebe danas... Mi decki dosta smo ALFE a u biti smo trecerazredne GAME... Sama mozes shvatiti tko ti je ok, ljubav nije vjecna, imas parova koji su se morali zeniti pa su super ispali i parova koji su htjeli a nikako da dodu na zelenu granu... Ljubav je predivna i samo takva bi se trebala stovati... Ako nije, onda nije ni vrijedna, nema nista bolje od toploga zagrljalja i razumnoga para...

Neka ti to bude uputa...)) Sretno i nadam se da ces biti sretna...
Jao hvala ti, bas si divan.
Uglavnom, nije ovo ostavilo neki veliki utisak na mene, samo sam htela da podelim svoje iskustvo sa drugima.
__________________
Do it because you want to. Because it's fun. Because it makes you happy.
MindBlowing is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 00:07   #4503
Quote:
ksgo kaže: Pogledaj post
Eto vidis prva prava od tebe danas... Mi decki dosta smo ALFE a u biti smo trecerazredne GAME... Sama mozes shvatiti tko ti je ok, ljubav nije vjecna, imas parova koji su se morali zeniti pa su super ispali i parova koji su htjeli a nikako da dodu na zelenu granu... Ljubav je predivna i samo takva bi se trebala stovati... Ako nije, onda nije ni vrijedna, nema nista bolje od toploga zagrljalja i razumnoga para...

Neka ti to bude uputa...)) Sretno i nadam se da ces biti sretna...

jako ljepo i iskreno napisano...da vas je više takvih
bejbe28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 01:25   #4504
Quote:
ksgo kaže: Pogledaj post
Citajuci tvoj post rekao bih ovako:

- da on je posesivno ljubomoran ali ne kuzim kako je tako nastao iz toga sto ga je JEDNA cura prevarila iliti sto vec, to nema nikakve veze svatko se razocarao u ljubavi kad tad...

- Prekida sa tobom jer mu ocito fali nesto, onaj unutarnji nabon oni prvi leptirici (posto si napisala da je bivsi ovisnik jasno se odrazuje na to da mu uvijek treba onaj "gold fix" bez obzira radilo se to o drogi ili ljubavi iliti necemu trecem... (jednom ga je probao nece ga prestati traziti)

-Sad malo sarkazma, napisala si da te obozava, pa tko te ne bi obozavao kad mu "fiksas" ljubav konstanto, za sve se opravdavas, pokusavas sve izgurati iz zivota osim njega, pazis na svaki korak, SAD SAMO FALI DA TI NABIJE MARAMU NA GLAVU I DA HODAS 2 METRA IZA NJEGA (ni to mu nece biti dovoljno)... Daj razmisli malo bas o ovome...

- PREKID JE NEZAMISLIV??? Draga djevojcice ocito je da moras pobjeci glavom bez obzira jer ovo bi moglo strasno zavrsiti, citaj dolje zasto...

- Nabrojala si sve (relativno) lose osobine ali ni jednu dobru, vidis da ti sama podsvjest istice sve najgore od njega (sto uistinu i je najgore od osobe sa kojom planiras zivot)... Sama sebi pises razloge zasto bi trebala pobjeci glavom bez obzira... Nece ti ovaj forum pomoci sama vec znas sto bi trebala napraviti... I napravi to, jer, nema tebi srece tu... on je obican :asshole:
Pa da, u pravu si. Nema tu kruha...
silvia30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 16:34   #4505
Quote:
ksgo kaže: Pogledaj post
Nemoj zaboravit da od majmuna ima uvijek vecega majmuna... Ako nista drugo HR ih je prepuna... Nadi si nekoga tko je pripadnik recimo BlackWaterUSA iliti tome slicno, pa da vidis kako ti "dragi" odjednom zacepi gubicu podvije rep i ode... (P.S. Ima ih 30-tak u HR)
Nisam u HR tako da se ne mogu okoristiti tim povlasticama.
Al tu si lako jednog HellsAngelsa mogu nabavit
Vrvi selo moje malo
__________________
Carpe the fuck out of diem !Jag måste bajsa.
majaazdaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 18:32   #4506
Quote:
patuljica kaže: Pogledaj post
velik broj vas je,pretpostavljam,bilo u nekoj vezi koju biste okarakterizirali kao nasilnu ili posesivnu (i ne mislim pritom nuzno na ekstreme,tipa batine ili izoliranje od prijatelja).
zanima me, jesu li postojali neki znakovi za uzbunu u prvih par dejtova?
znam da ih je tesko opisati,ali ako ima rjecitih,molim vas potrudite se
bila sam u posesivnoj vezi, bilo je znakova tipa: ucjenjivanje (ako odeš solo s frendicama otići ću i ja sa dečkima i povest ćemo neke cure) ili nabijanje krivnje (ja sam svoje frendove odjebo radi tebe a ti i dalje izlaziš s frendicama)

U početku se činilo da je u pitanju samo početni strah i ljubomora ali nakon bar mjeseci mi je prekipilo.
Tako da mislim da uopće nije teško prepoznat znakove posesivno-ljubomornog partnera, barem ne onima kojima društveni život nešto znači
Leongirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 19:05   #4507
ja imam primjer nasilnog para!
moja susjeda ima jednako godina kao ja, cesto popijemo kavu i tak...


pred par dana dolazi do mene uplakana trese se.. ja ju pitam kaj se dogodilo ona mi pocne pricati. no prvo da kazem zivi sama u stnu i starci joj dolaze kod nje u zg iz slavonije dost cesto.
decko joj je dao neku svoju odjecu da opere i tak je i napravila usput oprala i neke svoje stvari. kad je oprala dosao on po to i odnio kuci, iza toga usljeduju poziivi kurvetino cije si mi ovo bokserice poslala, kurvas se , crkla dabogda itd...

ona cijela u panici zove pokusava opravdati da su vjerovatno tatine itd...

o joj govori da laze da ga vara da je godinu dana bio s kurvom u vezi... itd td...

i ona mu pocne govorit da prestane prijetiti ili ce ona napavit sranje...
- DAKLE OVDJE IZGLEDA ONA JE JEDINA ZRTVA, sve dok ne pocne ona povlacit neke ''pametne'' poteze:

ode pred nejgov sta gdje zivi on s bratom i pocne mu slati svakakve prijetece poruke, od one da ce mu zbog ruznih rijeci slomit auto pa na dalje...
onda mu pocne zvoniti na pralafon i ne zeli uci iako joj je otvorio,i tak pola sta maltretira ona njega i na krju o nazove njenu staru i kaze da ga ona maltretira da mu je prijetila itd..

i ona dolazi kod mene uplakana majka ju zove ona se javi i isprica joj citavu pricu, naravno bez navoda toga da je ona njemu prijetila, tj rekla joj je nes al skroz ublaženo...


i šta sada misliti? on je ocito ljubomorni kreten ( pogotovo zato kaj je ona zgodna cura a nigdje ne izlazi, stalno su skupa, i vjerna mu je 100% )

a opet kad pogledas te njene drame i prijetje... ne znas tko je tu lud, ja uopce ne znam kak ju posavjetovat
vendela is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 23:59   #4508
a opet kad pogledas te njene drame i prijetje... ne znas tko je tu lud, ja uopce ne znam kak ju posavjetovat[/QUOTE]

Kraj luđaka lako postaneš luđi od njega. Zato neka bježi. , iako mi se čini da se već debelo uvalila u zlostavljačevu mrežu ,traži načine da se opravda ,prijeti ,moli ,ali to njega nije briga ,on je sretan dok se ona ponižava.
sama45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 14:48   #4509
Bas pisem manji rad o ženama silovanima u braku za kolegij Nasilje u obitelji na faksu i citam ovako po forumima sto ljudi kazu, koja su njihova misljenja i sokirana sam.
Jako visok postotak postova koje su postavili muskarci u sebi sadrzi "neka joj, sto je trazila to je i dobila" i sl. Pa ljudi moji...
Ovo nece na dobro nikako...
__________________
Gabrijel 14. 11. 2011.
mcik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 18:49   #4510
hmm... Moj me decko doslovice sokira s vremena na vrijeme, neki dan vozimo se ulicom, kad mali cigo kod semafora stoji, i umaza mu prozor (htio ga je oprati ahhahah), a ovaj moj otvori prozor i pruzi ruku prema njemu kao da ga hoce uhvatiti za vrat, da nisam urgirala tko zna... Poslije mu bilo zao, ali...
Plus sto je zapostavio drustvo, ne mogu reci da bi mi bilo draze da mene zapostavlja zbog njih.... uvijek hoce sa mnom, a ja bi voljela sa svojim drustvom, pa me malo gusi....
bbb1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 23:45   #4511
Quote:
bbb1 kaže: Pogledaj post
hmm... Moj me decko doslovice sokira s vremena na vrijeme, neki dan vozimo se ulicom, kad mali cigo kod semafora stoji, i umaza mu prozor (htio ga je oprati ahhahah), a ovaj moj otvori prozor i pruzi ruku prema njemu kao da ga hoce uhvatiti za vrat, da nisam urgirala tko zna... Poslije mu bilo zao, ali...
Plus sto je zapostavio drustvo, ne mogu reci da bi mi bilo draze da mene zapostavlja zbog njih.... uvijek hoce sa mnom, a ja bi voljela sa svojim drustvom, pa me malo gusi....
1. dio - ako je izolirani incident ne znaci puno, mozda ga je samo htio prepasti

2. dio - srezi odmah u korijenu, ista situacija je opisana ovdje bezbroj puta.

Savjetujem ti da polako pocnes citati ovu temu ispocetka, da se upoznas s oblicima ponasanja koja ti govore "bjezi od njega!!".
Gamad posesivna manipulatorska se odlicno maskira u "svemirsku ljubav" i lako se desi da si vec duboko u govnima dok shvatis sta se zapravo desava. Drzi oci otvorene
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 10:54   #4512
Quote:
mcik kaže: Pogledaj post
Bas pisem manji rad o ženama silovanima u braku za kolegij Nasilje u obitelji na faksu i citam ovako po forumima sto ljudi kazu, koja su njihova misljenja i sokirana sam.
Jako visok postotak postova koje su postavili muskarci u sebi sadrzi "neka joj, sto je trazila to je i dobila" i sl. Pa ljudi moji...
Ovo nece na dobro nikako...
mislim da je to zato kaj žene previše toga toleriraju otpočetka, i onda su frajeri kasnije kad ženama prekipi zbunjeni..........da žena odmah reagira na uvredu, ne bi se kasnije desio ni šamar, ni razbijanje, ni premlaćivanje, a sve to kaj one godinama trpe i ništa ne poduzimaju njima znači zeleno svjetlo da nastave u tom smjeru.......muškarci su po tim pitanjima kao mala djeca, misle da mogu ako im se dopušta.....zato se nemoj šokirati kad vidiš takve postove jer oni stvarno vjeruju da neke žene to žele.......inače bi napustile takve veze i brakove
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 11:07   #4513
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
mislim da je to zato kaj žene previše toga toleriraju otpočetka, i onda su frajeri kasnije kad ženama prekipi zbunjeni..........da žena odmah reagira na uvredu, ne bi se kasnije desio ni šamar, ni razbijanje, ni premlaćivanje, a sve to kaj one godinama trpe i ništa ne poduzimaju njima znači zeleno svjetlo da nastave u tom smjeru.......muškarci su po tim pitanjima kao mala djeca, misle da mogu ako im se dopušta.....zato se nemoj šokirati kad vidiš takve postove jer oni stvarno vjeruju da neke žene to žele.......inače bi napustile takve veze i brakove
iznimno siplificirano i pogresno razmisljanje koje ide na stranu oslobadjanja krivnje zlostavljaca

i stvarno ne vidim nacin da se netko oslobodi zlostavljaca ako ovaj ima razradjeni masterplan izludjivanja....ljudski utjecaj je limitiran kad se radi o tudjoj volji.
__________________
Sometimes I feel like throwing my hands up in the air
I know I can count on you When food is gone You are my daily meal
voorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 11:43   #4514
Quote:
voorn7 kaže: Pogledaj post
iznimno siplificirano i pogresno razmisljanje koje ide na stranu oslobadjanja krivnje zlostavljaca

i stvarno ne vidim nacin da se netko oslobodi zlostavljaca ako ovaj ima razradjeni masterplan izludjivanja....ljudski utjecaj je limitiran kad se radi o tudjoj volji.
ma nije uopće istina da se itko oslobađa krivnje....... ono je bio samo odgovor na pitanje zašto oni tako razmišljaju......
ne slažem se da je generalno ljudski utjecaj limitiran kad se radi o tuđoj volji...to može vrijediti jednom ali drugi put su obje strane 'voljne'..... plan izluđivanja? mislim da je to prenapuhano i da se češće duže vrijeme ide linijom manjeg otpora i zanemaruje sitnije znakove zlostavljanja u nadi da će biti bolje, a stvari se samo pogoršavaju i prava reakcija nastaje tek kad voda dođe do grla......
(molim pomoć, nova sam tu pa ne kužim kak da citiram sve odjednom..tnx)

Zadnje uređivanje Afrika paprika : 25.05.2011. at 13:42.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 11:50   #4515
Nista ne moze umanjiti krivnju zlostavljaca. Ali i zrtva je kriva ako ne trazi pomoc....i jos vise ako je odbija. Nemojte zaboravit da su zrtve najcesce odrasle, punoljetne i sposobne odlucivati za sebe.

S obzirom da sam dijete iz nasilne obitelji, meni su krivi oboje sto su mi priustili takvo odrastanje
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 11:55   #4516
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
ma nije uopće istina da se itko oslobađa krivnje....... ono je bio samo odgovor na pitanje zašto oni tako razmišljaju......
ne slažem se da je generalno ljudski utjecaj limitiran kad se radi o tuđoj volji...to može vrijediti jednom ali drugi put su obje strane 'voljne'..... plan izluđivanja? mislim da je to prenapuhano i da se češće duže vrijeme ide linijom manjeg otpora i zanemaruje sitnije znakove zlostavljanja u nadi da će biti bolje, a stvari se samo pogoršavaju i prava reakcija nastaje tek kad voda dođe do grla......
(molim pomoć, nova sam tu pa ne kužim kak da citiram sve odjednom..tnx)
ok, tvoje misljenje...ja i dalje tvrdim da je siplificirano...mislim, psihologija ti se dosta bavi tom tematiku...da je tak jednostavno kak ti kazes ne vidim cemu onda razlaganje u znanosti te teme

da, zlostavljaci su najcesce osobe s dubokim psiholoskim poremecajima licnosti....jedna normalna osoba tesko moze utjecati na njihovu volju....
__________________
Sometimes I feel like throwing my hands up in the air
I know I can count on you When food is gone You are my daily meal
voorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 13:44   #4517
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
mislim da je to zato kaj žene previše toga toleriraju otpočetka, i onda su frajeri kasnije kad ženama prekipi zbunjeni..........

Daj molim te nemoj pisati takve gluposti, bar ne po ovom topiku


Ne postoji ništa na svijetu što opravdava nasilje i točka.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 14:04   #4518
Quote:
voorn7 kaže: Pogledaj post
ok, tvoje misljenje...ja i dalje tvrdim da je siplificirano...mislim, psihologija ti se dosta bavi tom tematiku...da je tak jednostavno kak ti kazes ne vidim cemu onda razlaganje u znanosti te teme

da, zlostavljaci su najcesce osobe s dubokim psiholoskim poremecajima licnosti....jedna normalna osoba tesko moze utjecati na njihovu volju....
žena nije muževo vlasništvo, pa da ne ne može utjecati na volju svog gazde....... nažalost je psihologija koja se bavi tom problematikom povezana s drugim problemima koji dodatno otežavaju izlaz iz tih situacija....ako žena i shvaća da je žrtva, nema mogućnosti odlaska zbog raznih razloga (financijska ovisnost, djeca, mentalitet).... one koje ostaju u takvim brakovima, prešutno pristaju na to što im se događa....one koje ne pristaju-odlaze ........prije ili kasnije
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 14:09   #4519
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Daj molim te nemoj pisati takve gluposti, bar ne po ovom topiku


Ne postoji ništa na svijetu što opravdava nasilje i točka.
ispričavam se kaj imam drukčije mišljenje od tvoga.....i kaj tu ne bacam populističke fraze ...
...ali nemoj molim te iskrivljavati moje riječi.......ne opravdavam nasilje ni u kojem obliku....shvatiti zašto je u porastu-da, ali nitko normalan za to ne može naći opravdanje...
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 14:39   #4520
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
ne opravdavam nasilje ni u kojem obliku....shvatiti zašto je u porastu-da
A zašto je nasilje u porastu?
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger