Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2003., 20:18   #21
Quote:
Winona kaže:
margarita ti imas opakih problema. Mi fondue radimo najmanje jednom mjesecno i tako vec godinama i isprobali smo desetke umaka. Recepte s neta skidas ti, pa ih onda ni ne znas prevesti nego ih u orginalu na engleskom copy paste sa stranice.

No ni to nije problem, ako si ih probala.

tebe ocito smeta dobiti savjet od mene a ne cinjenica da mi e umake jako dugo radimo.

Drugi put striktno navedi koje osobe ti se smiju javiti.



A sad ciao, prepustiti cu drugima koji se upravo tuku za mjesto, da odgovore na ovom topicu
Koji jebeni savjeti od tebe, ti pojma nemas, sve prepisujes s neta. Daj se zgubi vise.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 21:05   #22
ja bih isto ovom prilikom molila da ni meni ne dijeli savjete i da mi se vise ne obraca
opet hvala unaprijed
amigos
 
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 22:04   #23
Ja nazalost neznam recept za fondue, al mislim da je relativno jednostavno ako mozes nac u Hr u ducanu kupit smjesu za fondue.

Ja ga jedem jednom godisnje jer mi je to preteska hrana i onda mi je osjecaj u zelucu ko da sam se najela cementa. Usput se i dobrano nacugam od tog. Inace dobre su mi kombinacije sa gljivama i takvim slicnim stvarima. Fora mi je i kineski fondue.
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 22:11   #24
Quote:
Indi kaže:
Ja nazalost neznam recept za fondue, al mislim da je relativno jednostavno ako mozes nac u Hr u ducanu kupit smjesu za fondue.

Ja ga jedem jednom godisnje jer mi je to preteska hrana i onda mi je osjecaj u zelucu ko da sam se najela cementa. Usput se i dobrano nacugam od tog. Inace dobre su mi kombinacije sa gljivama i takvim slicnim stvarima. Fora mi je i kineski fondue.
ja sam cula i da je Shabu-Shabu - japanski dobar

izvukla sam recept sa neta i ne izgleda lose....probam u subotu pa javim kako je bilo
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 22:16   #25
Nikad cula za taj Japanski! Kakav je to? Bas sam znatizeljna jer inace jako volim Japansku hranu. Daj napisi.
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 22:17   #26
subota je sutra, joj,javi,bas bi htjela probati. obozavam fondue
 
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 22:20   #27
koristi se kokosja juha umjesto sira i u tome kuhas tanko isrezane listice/komadice govedine, piletine, gljiva, kineskog kupusa, luka, racica, tofu sira (kockice) i onda umaces u soja i hoishin sos


zvuci pravo primamljivo - posebno sto mi se cini lakse za zeludac nego sav taj topljeni sir


inace i ja obozavam japansku hranu

i zelene cajeve njihove
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 01:41   #28
Klasicni fondue od sira

cesnjakom natrljati unutrasnjost zdjele za fondue
Uliti 2/3 salice (salica = 2,5 dl) bijelog vina
malo limunovog soka
Staviti na plamen.
Pomalo dodavati sir (2 salice ribanog gruyere-a, 2 salice ribanog ementalera), mijesajuci dok se potpuno ne otopi.

Kad se pocnu stvarati mjehurici, ubaciti rastopljeni skrob (gustin, 1 zlica) u kirsch-u (2 zlice).

Kuhati dodatne 2-3 minute.

Dodati sol, mljevenu papriku, muskatni orascic po zelji.

Posluziti uz kockice kruha (za umakanje). Prilog: zelena salata, kriske kruske (Hm, ova je igra rijeci slucajno nastala).



Sir prvo rastopis na stednjaku. Poslije plamenom (mi koristimo alkoholnu lampicu) samo odrzavas temperaturu, da sir ostane rastopljen.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 02:06   #29
eee,ovo sam cekala,hvala!
 
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 16:08   #30
Quote:
margarita kaže:
koristi se kokosja juha umjesto sira i u tome kuhas tanko isrezane listice/komadice govedine, piletine, gljiva, kineskog kupusa, luka, racica, tofu sira (kockice) i onda umaces u soja i hoishin sos


zvuci pravo primamljivo - posebno sto mi se cini lakse za zeludac nego sav taj topljeni sir


inace i ja obozavam japansku hranu

i zelene cajeve njihove
Aha! Jako slicno tom sam jela - to se kod nas zove foundue chinois iliti kineski
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 16:42   #31
Quote:
Indi kaže:
Aha! Jako slicno tom sam jela - to se kod nas zove foundue chinois iliti kineski
ovo jos nisam probala. recept za fondue od sira ne znam napamet, jer ja uzimam gotovu smjesu. da prepisujem s neta, to nema smisla.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 18:04   #32
E sad ste me napalile.
Jutros sam u billi vidjela prekrasan set za fondue i rado bi ga kupila.
Jel mi može netko napisat neku varijantu za provincijalku tj. mene?
Dakle, nikakve gruyere, shabu-shabu, kirsch i slično jer ja nemam pojma ni šta je to. Neš onako, domaće , i slano, ne slatko. Žemo?

Tenk ju.
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 19:23   #33
Gruyere je masni sir (od kravljeg mlijeka), intenzivno aromaticni sir. Mozda mozes probati zamijeniti ga nekim domacim, malo intenzivnijim, ali ne presuhim.

Ementalera (svicarski sir, sa velikim rupama kao iz Tom and Jerry crtica ) ima svugdje za kupiti.

Kirsch je "tresnjevaca", zamijeni ga alkoholom kojeg volis.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 19:35   #34
Drugi najcesci fondue koji se radi Bourguignonne (burginjon):

U vrucem ulju prze se komadici govedine, koja se poslije umace u razne soseve.

Postoje razne varijacije, i kombinacije s azijskim przenjima. Covjek se stvarno moze opustiti i biti kreativan.

Jednom smo bili u nekom Koreanskom restoranu. Imaju ogromnu plocu na sred stola (nesto kao ogromni raclette), doneses si meso i povrce koje zelis, razni sosevi i na toj ploci sam pece tanke snitice mesa i povrca do stupnja przenosti koji ti odgovara. Imas milijardu soseva u koje sve to mozes umakati. Bilo je odlicno, poslije nam je odjeca uzasno smrdila.

Postoje i Japanski restorani (npr lanac Benihana), sjedis oko stednjaka, chef pred tobom sjecka, kuha, izvodi razne akrobacije i svakom priprema jelo koje zeli, jako je zabavno, jedino sto se oko stola sjedi u slovo u, a jednu stranicu tog stola-stednjaka okupira kuhar. Tako da ne mozes bas razgovarati, nego je cijela vecer koncentrirana na spektakl koji izvodi kuhar (baca stvari u zrak, lovi ih u kuharsku kapu, slaze male vulkane od luka itd...)
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 19:46   #35
Štefa
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 20:15   #36


Sad, treba nabaviti jos jednu posudu za fondue. Tako da se vecer moze zapoceti recimo sirom i nastaviti govediinom. Ili poceti govedinom i dovrsiti cokoladom.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 21:23   #37
Dajte vi meni recite koliko bi otprilike kostao neki set za fondue i gdje toga ima po Zagrebu?

Mislim da bi se jako dobro uklopio u moj nacin zivota (dragi i ja gurmani, volim topljene stvari i umake, a cesto nam dolazi i ekipa samo nam se ponekad neda kuhati za njih jer onda imamo tonu sudja za prati drugi dan.

I da...mislim da bi za neke osobe bilo jako korisno da si ukljuce ignore opciju. Ovo je stvarno sick.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2003., 15:24   #38
joj bilo je fenomenalno

postavili smo dva seta u jedan smo stavili umak od sira, rastopili grujer, ementaler i edam sa malo Kirscha i malo bijelog vina i onda to presuli u fondu posudu od keramike koja se stavi u bakarnu posudu sa malo vrele vode i sve to se grije onim malim plamenikom. U to smo umakali kockice francuskog kruha....ma super!


za shabu-shabu (ili kineski) smo prokuhali pilecu juhu sa sitno nasjeckanim mladim lukom i lemon grass (ne znam ovo na hrvatskom) i to smo presuli u emajliranu posudu s plamenikom
u tome smo kuhali tanko-tanko nasjecenu govedinu, tanko nasjecenu i mariniranu u Teryaki sosu svinjetinu, racice, bok-choy (kineski kupus), na ploske izrezane sampinjone, mladi grasak (onaj skroz plostanti - snow peas) i brokole


super je bilo - mislim da cemo ubrzo ponoviti
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2003., 15:47   #39
i ja bi voljela znati kaj taj sport košta?
koliko je cijena tom loncu?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2003., 16:14   #40
Quote:
chiquita kaže:
i ja bi voljela znati kaj taj sport košta?
koliko je cijena tom loncu?
a ja toi ne znam u Hrvatskoj

a ovdje je od 3 do 150 dolara - zavisi kakav hoces (dosta ih je precijenjeno)

ova dva sto smo mi dobili su jednostavni
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:11.