Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2006., 12:35   #81
je, ali jučer ga nije bilo
ali u frigu di su gljive imaš već gotovu smjesu ako ti je krizno stanje
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 01:10   #82
Fondue

pozdrav svima,

zamolila bih za pomoc. dobila sam na poklon fondue, ali ne znam nista o tome kako ga koristiti. vjerujem da medju vama ima neko ko bi me mogao posavjetovati.

hvala.
 
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 07:19   #83
Moras se odlucit da li imas namjeru raditi fondue od sira (prvobitna koncepcija) ili s mesom ili od cokolade. Onda mozemo krenuti u recepte.

Svakako preporucam sir, ali ne bas precest.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 09:30   #84
shtefitza, hvala na odgovoru....

mislim da cu prvo pokusati s mesom...nasla sam ne natu mnostvo recepata, ali ne i osnovne upute kako koristiti fondue. valjda se podrazumijeva da ga, kad ga vec imas, znas i koristiti. a ja cak ne znam ni koji se materijal, odnosno "gorivo" koristi znaci, totalni sam pocetnik
 
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 12:39   #85
A koji model imas? Najcesce se koristi ona zelatina koja se potpali a po baumarktovima imas i tekucu verziju od litre koju onda doljevas po potrebi.
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 14:38   #86
recimo da izgleda nesto slicno ovom:

http://www.kuhinja.net/index.php?sho...age=&group=148

mozda ne ovako lijep
 
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 17:08   #87
Ajmo redom:

Za zagrijavanje imaš za kupit konzervice nalik mesnom naresku punjene gelom koji se zapali. Uobičajeno pakiranje je 3-5 komada u kartonu po cijeni od cca 40 kn. (Merkatone, Imperkop, Austrija...) procedura se može i radit na priručnom limenom plehu (donji dio pivskog lonca od 5l) u kojem je stavljena vatica i natočen špirit, ako si osnovne sastojke zagrijala na plinu, struji ili šta već koristiš.

osnovni recepti (6 osoba):

Fondue (sir). - (meni najbolje pakiranje imaju mađari već zavareno kao polugotovo jelo)

1/2 kg groyera ili emetnalera ili pola pola
1 režanj češnjaka (samljeven u kašu i s njim se namaže posuda obilato)
1/2 l bijelog vina
1 žličica škrobnog brašna (gustin, meko brašno kao zamjena)
malo muškatnog oraščića
1 čašica kirscha (rakija od koštica višnje), a može i druga voćna rakija

U namazani lonac dodati vino sir (narezan, riban) i na laganoj vatri rastopiti da smjesa postane gusta i tekuća Dodati škrobno brašno razmješano u vodi i začine. Doliti rakiju premjestit na stol sa plamenikom. Svaki gost dobije svoju viljušćicu i u posudama sa strane stoje razne vrste kruhova narezane na kockice 2x2 cm koje se nabodu i namaču u otopini sira.

Fondue (pivo)
1/2 kg gaude (ovdje ima izbora i u pivskim sirevima tipa brije i komadići plavo pljesnivih i sl.)
3 dcl piva
kockica maslaca (veličine hotelskog doručka)
stučeni češnjak
sol ili kajenski papar (volim sol)
škrobno brašno

ovdje super idu oni kruhovi sa sjemenkama

Bretonski fondu
75 dkg skute
3 dkg brašna
2,5 dcl mlijeka
4 žumanjka
sol

Rastuči skutu sa mikserom, razmučeno brašno s malo mlijeka zakuhati u ostatak mlijaka. Dodati skutu Zgusuti istučenim žumanjcima, ovo se pusti prohladit pa tek onda se odnese na stol da se jaja ne skuhaju u umaku ima blagi okus. Ide uz kukuruzni kruh.

Fondue od rajčice

30 dkg zrelih paradajza
bosiljak
češnjak
kockica malaca
malo slatke paprike (pola male žličice)
1 dcl bijelog vina
30 dkg sira (gauda)

Poparene rajčice izrežu se na male kockice i izvade sjemenke. U namazani lonac (uvjek se koristi češnjak) doda se maslac i zagrije. U kipuće začini i sir, smajit vatru dok se ne skuha u kašu (ovdje je mikser dobro došla naprava). Obično ide sa prepečenim tostom.

Fondue gljive

3/4 kg vrganja, mogu dedeki , lisičke, šampinjoni, bukovaće, sunčanice, pečurke...
so, papar, ulje
umućeno tijesto: (12-13 dkg brašna,2 jaja, sol, 1 dcl piva, ulje u smjesu malo gušću od tijesta za palačinke)

Gljive narezati na kockice manje ostavit cijele posolit, poparit i ostavit stajat 1/2 sata pa ocijedit.

Svaki gost lovi gljivu umače je u tijesto i prži u posudi na dubokom ulju.

Riblji fondue

3/4 kg ribljih fileta (oslić, repi škampa, kozice, prokuhane i otvorene dagnje, ...
(ili komadići grgeča, štuke, štupsera, šnajdera, jeza namočene u octenoj otopini preko noći - omjer 1 dcl kvasie i 5 dcl vode + žlica soli za slatkovodne ribe) narezati na kockice 2x2 cm ili kako uspije
limunov sok
šafran
sol, malo bijelog papra
ulje
umućeno tijesto kao gore

Riblje filete pokapati limunom (ako je riječna riba u pitanju ujutro je ocijedit osušit na krpi i ponašat se isto) posut začinima i ostavit pola sata. Ocijedit i posolit dalje kao gljiive.

Mesni fondue

Lijepe šnicle, bez masnih i žilavih dijelova, narezat na kockice 2x2 cm. Posolit i popaprit i ostavit neko vrijeme (može preko noći u frižideru) Ocijedit sok i osušit meso prije upotrebe. Zagrijat ulje jako i svak sebi prži komadiće. Tu ima puno prostora za eksperimantiranje sa začinima.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 17:17   #88
Umaci uz fondue:

Umak od curryja (uz ribu)

2 žumanjka
1 žličica maslaca
2 žlice brašna
2 šalice juhe (iz kockice povrtna ili ujušak od kostiju ako si sama vadila filete)
1 žlica currya
5 mljevenih bajama (ako ima gorkih)
limunov sok

Razmutit žumanjke i sok od limuna. Ugrijat maslac, dodat brašno, ali da ne požuti. Zalit juhom i prouhat u mesu dodat ostale začine i prelit u zdjelicu.


Bojane majoneze

Crvena majoneza:

kečap i kajenski papar

Žuta majnoneza

Đumbir, šafran i curry

Zelena majoneza

sjeckani peršin, mali kiseli krastavac, vlasac

Pašu i svi umaci od hrena, kopra, jaja (tipa holandskog), luka i sl.

Za slatke recepte će se valjda pojavit Polly. Dobar tek.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 19:48   #89
d@d@
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 21:48   #90
mene umakanje komadića kruha ili mesa u vrlo jake vruće umake koji krčkaju na stolu u kotliću nikad nije privlačilo, ali nakon ovih D@dinih recepata mislim da ću uskoro počet eksperimentirat sa švicarskom kuhinjom!
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 22:25   #91
Ako ulovite onaj mađarski paket izgleda ko kutija i unutra imate u foliji zapakiran neku sirnu otopinu - nalik na prožvakanu žvakaću, koja smrdi na rakiju to kad se spremi prema uputi (ima ne engleski) je super. a za početak je odlično.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 10:37   #92
hvala puno svima na pomoci i idejama, a narocito d@d@, nesto od predlozenog cu svakako isprobati....veceras je testiranje, pozvali smo nekoliko prijatelja na veceru, javim vam kako je proslo valjda se necemo obrukati
 
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 16:14   #93
Smile fondue

Pozdrav!!Lijepo molim sve one koji imaju tu stvarčicu doma da mi kažu svoja iskustva te ako imaju koji dobar recept za umak,bila bi zahvalna.....Ja ga danas planiram kupiti i jedva čekam da pozovem društvance.....
 
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 16:44   #94
vidi ovdje
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 01:13   #95
fondue

Dobila sam set za fondue i šta sad? Mislim, vidjela sam to samo na televiziji i u katalozima
Dakle, gastronomske iskusnjare, recepte, savjete, ponude za degustacije itd. molim Razdjevičite mi fondue
keana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 01:15   #96
mmmmm. kupis puno vrsta sira ili specijalnu mjesavinu rastopis ih unutra, ispeces kruh i umaces
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 01:18   #97
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
mmmmm. kupis puno vrsta sira ili specijalnu mjesavinu rastopis ih unutra, ispeces kruh i umaces
Di ima tih specijalnih mješavina za kupit?
I kak to misliš, ispečem kruh? Sad ću morat novi topik otvarat za to
keana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 01:19   #98
Quote:
keana kaže: Pogledaj post
Di ima tih specijalnih mješavina za kupit?
I kak to misliš, ispečem kruh? Sad ću morat novi topik otvarat za to
u svicarskoj i francuskoj

http://www.coolinarika.com/recept/fondue
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 01:19   #99
mmmmmm. rastopiš crnu čoksu sa slatkim vrhnjem, kapneš nekakvog finog alkohola (bourbon bi bio moj izbor, može maraskino ili konjak pa čak i rum), na grubo smrviš nekakvih orašastih plodova i ubaciš unutra i umačeš suho ili svježe voće ili nekakve kekse
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 01:20   #100
Vidi ovdje
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:16.