Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2015., 11:28   #61
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
ajme, kak zabrijavaš.

kad mi s enetko svidi, ja mu dam šansu i prepustim se. pojma nemam u kojem će to smjeru ići, može jednu noć, može cijeli život. glupo je takvo što unaprijed zadavati. treba jednostavno vrijeme da se osobe upoznaju. treba smanjiti tenzije oko traženja cilja.
nije neozbiljno isto što i opušteno. a i redovan seks je važna komponenta koja smanjuje pritisak.
da ali ti u tome trenutku vjeruješ da je to-to i zato se prepustiš, kada bi se odmah ohladila... bome se nebi formsirala ..

On ne osjeti da je to-to ni na kratko...

Morao bi malo manje tražiti cure i biti sam duži period, jer sada u ovom stadiju cure su mu kao na traci...
visina, težina, izgled, zanimanje... i stavlja kvacice i minuse ...
Neka se malo ohladi od toga da sebi da priliku za dublje povezivanje...
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 11:30   #62
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
da ali ti u tome trenutku vjeruješ da je to-to i zato se prepustiš, kada bi se odmah ohladila... bome se nebi formsirala ..

On ne osjeti da je to-to ni na kratko...

Morao bi malo manje tražiti cure i biti sam duži period, jer sada u ovom stadiju cure su mu kao na traci...
visina, težina, izgled, zanimanje... i stavlja kvacice i minuse ...
Neka se malo ohladi od toga da sebi da priliku za dublje povezivanje...
a kaj ja znam kak one cure nalazi.
ja se obično oduševim nekim i hoću samo njega taj tren. kad mi je mlak, preoprezan, preziheraš i sl, gubim interes.
ne tražim odmah dalje, već sam više tip da naletim.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 11:42   #63
sad sam se sjetila stihaa pjesme hladnog piva: kad nema velike ljubavi, dobresu i male

poslušaj si stvar, baš je u temi.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 11:44   #64
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
a kaj ja znam kak one cure nalazi.
ja se obično oduševim nekim i hoću samo njega taj tren. kad mi je mlak, preoprezan, preziheraš i sl, gubim interes.
ne tražim odmah dalje, već sam više tip da naletim.
Pa kužiš...
Ne možeš biti ljut na sebe ako si vjerovao..
No da on ide protiv sebe i bude nesretan odabirom... pa to je glupo.

Dubina odnosa je zaista presudna...
Draži mi je i tak/tak odnos u kojem si ušao u srž osobe...
nego "dobar" a površan... a nema takvog koji je dobar a površan..
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 11:47   #65
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
sad sam se sjetila stihaa pjesme hladnog piva: kad nema velike ljubavi, dobresu i male

poslušaj si stvar, baš je u temi.
znam tu stvar

Kada osjetiš ljubav, ona je uvjek velika.. rok trajanja joj je teško predvidjeti zato se i čini velika ..

On ga samo zna predvidjeti i prije nego veza počne.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 12:42   #66
Za dubine i visine treba vremena. Ne mozes odmah znati kakav je pogled s vrha, nego korak po korak. Iznenadenja su uvijek moguca.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 12:59   #67
Zato se u vezu ne ulazi nakon 3 kave ...
niti kao što je trend da se upoznaju na netu i odmah požuruju da se nađu ćim prije...
odmah vidim "pličake"...
Posrijedi je uvjek sex sex i samo sex...
Jel ce biti straga, sprijeda, voliš ovako onako, jesi mokra , tvrd... kako izgledaš.
kakav ti je penis...
kakva ti je vagina...

Malo tko ovdje na forumu I svim sličnim stranicama (na netu općenito) je sposeban voditi normalni razgovor, upoznavati osobu... te ljude uopće ne možeš zavoljeti...
nemaš na temelju čega...
Svi su isti...

Nisam aseksualna, no nemaš koga zavoljeti ovdje da bi uopće poželio kavu a kamoli šta drugo...
Tako da niti mi pada napamet s takvima se nalaziti, a njemu je palo napamet...
pa je zaključio ono što je mogao i kroz razgovor ovdje...
no zavisi kakav se razgovor vodi ..
Točno onakav kakav malo tko ovdje poznaje, kraj tolike plitkosti, ideš s tom osobom negdje i normalno da ju gledaš ko komad mesa na traci...
Nemaš se u šta zaljubiti ...
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 13:06   #68
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
Nemaš se u šta zaljubiti ...
Ja i ti imamo identicno misljenje,Na zalost,u pravu smo
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 19:36   #69
Quote:
mett kaže: Pogledaj post
Ja nisam toliko super da sad mogu birati svaku. Ali mislim da mi je izbor ipak jako širok.
Apsolutno da je izbor širok.

Ima naš više milijardi.


Quote:
Problem je što nemam neku veliku želju prema nekoj. Na dejtove bih odlazio šlampavo znajući da će se raditi o 1-2-3 kavi max.
To znači da ti nije dovoljno stalo.
Kad bi bude dovoljno stalo, imat ćeš i želju.
A nije ti dovoljno stalo jer ti očito nešto na njoj/oko nje smeta.
Koliko je to realno, a koliko si cjepidlaka.... to ti procijeni.


Quote:
Jednostavno nema one prave na vidiku, štoviše uvjeren sam da prava i ne postoji, postoji iluzija da je netko meni dobar ali znam da će se to sa svakom razvodniti.
Oprosti, ali kako ti na osnovi površnog poznanstva možeš znati tko je ona prava? Da je to moguće, ne bi postojale duge veze, već bi se ljudi vjenčali nakon pet dana, zar ne?

Nema toga "Ona je/nije prava".
To ćeš saznati nakon što budete skupa neko vrijeme i budeš vidio kako vam ide. Za početak je bitno:
- da ste slični
- postoji fizička privlačnost
- zabavno vam je skupa.

Dalje ćeš vidjeti u hodu.


Quote:
Problem je što mi se u glavi vrti da je ljubavni odnos kombinacija kompromisa, trpljenja, odricanja i nešto malo zadovoljstva a prevaga je na ovome prvome.
Ma šta ti je... nešto malo zadovoljstva?
A govorimo o novoj vezi dvoje ljudi cca 30-ak godina?
Uh.

Oraspoloži se malo.

Quote:
Osobno ne poznajem niti mislim da se u mojoj blizini kreće osoba toliko meni kompatibilna da bih ja rekao ''e ovdje ja krećem u akciju, oko ove se isplati truditi''. A to je prilično gadna vjera i spoznaja.
Ne mora se kretati u tvojoj neposrednoj blizini.

Može biti u istom gradu, ali i ne mora.
Može biti u susjednoj županiji.
Možeš je slučajno upoznati preko nekoga, kombinacijom čudne sreće i xy okolnosti.
Može biti daljnja rođakinja tvog kolege koju slučajno susretneš.
Može biti bilo tko...

ALI.

Da bi ti upoće vidio koja ima POTENCIJALA za nešto više, ti U STARTU moraš biti takav da se ŽELIŠ POTRUDITI upoznati je bolje. U startu moraš KRENUTI U AKCIJU.

Ne postoji scenarij da ćeš ti prvo nju upoznati uzduž i poprijeko, a tek onda krenuti u akciju. To jedino možeš onda s nekom koja ti je deset godina najbolja prijateljica.


Evo mog viđenja tvojih zadnjih 5:

Quote:
1.... svidjelima se vizualno i za priču, ali bila mi je spremna dati na prvom spojiu, skočila na mene / nisam je jeb.o ali dobila je pedalu
Mislim da si tu pretjerao.

Nemaš ti više 15 godina, a ni ona. To što se htjela s tobom seksati mogao ti je biti jedino plus. Nisi trebao odmah dati odjeb, već porazgovarati, reći da ne želiš žuriti itd.

Prvi spoj je širok pojam. Jedno je ako si je znao već od ranije, čuli ste se, razgovarali, družili i onda službeni prvi spoj, i eto, dogodi se nešto vs. doslovno se vidite prvi put u životu i ona skoči na tebe. Ali čak i u drugoj varijanti, ja curu ne bih odmah osudila. Čudne su priče ljudi kad ih malo pogledaš, i možeš se ti seksati odmah a da kasnije budete godinama skupa, a možeš godinama biti u vezi bez seksa i na kraju prekinete. Pravilo je da nema pravila.

Uostalom, ti sa 33 g. sigurno možeš procijeniti tko je lapača, prostakuša i dežurna prostitutka, a tko je ok cura kojoj si se svidio i koja jasno zna što želi i ne boji se seksa. Po meni ti je odjeb samo zbog ovoga bio greška.


Quote:
2.... jako inteligentna osoba, načitana i po meni fizički savršena ali s puno muških manira, hiperaktivna, 200 km/h živi, i ako bih trčao za njom prespor bih bio za nju
Ovo je više-manje OK procjena, jer ako ti u startu misliš da vam životni stil nije kompatibilan, te da se ne biste nadopunjavali, nema puno smisla.


Quote:
3. ...ok cura, ništa spec. fizički, nešto iznad prosjeka ali meni ok, za priču dobra ...ali po fejsu ima fotke zabava sa Zrća, i baš njene fotke tih partya (koje nisu bile baš obične) su me odbile
A kakve su bile fotke, što je na njima?


Quote:
4.... jako joj bilo bitno koliko zarađujem, koliki su mi materijani apetiti, dobro je zarađivala ali ubila bi se za 10kn, samoljubiva, krive noge, nabijala mi na nos manjak ambicioznosti, odbilo me to sve....(krive noge bih mogao istrpiti)
To je malo previše, tu se slažem.

Quote:
5. .... zgodna, ali intelekt nisko...stekao sam dojam da s njom nem o čemu pričati..., samo bi klimala glavom o svim mojim tezama....
S tom nisi onda trebao ni izaći.


A gdje si onda upoznao te sve cure? Na koij način?
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 20:48   #70
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
ajme, kak zabrijavaš.

kad mi s enetko svidi, ja mu dam šansu i prepustim se. pojma nemam u kojem će to smjeru ići, može jednu noć, može cijeli život. glupo je takvo što unaprijed zadavati. treba jednostavno vrijeme da se osobe upoznaju. treba smanjiti tenzije oko traženja cilja.
nije neozbiljno isto što i opušteno. a i redovan seks je važna komponenta koja smanjuje pritisak.
Jedna noć? Na šta misliš?
mett is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 20:53   #71
Kakav auto voziš,kakav ti je izgled?
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 20:54   #72
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
da ali ti u tome trenutku vjeruješ da je to-to i zato se prepustiš, kada bi se odmah ohladila... bome se nebi formsirala ..

On ne osjeti da je to-to ni na kratko...

Morao bi malo manje tražiti cure i biti sam duži period, jer sada u ovom stadiju cure su mu kao na traci...
visina, težina, izgled, zanimanje... i stavlja kvacice i minuse ...
Neka se malo ohladi od toga da sebi da priliku za dublje povezivanje...
Nisu kao na traci, tek jedna kraca veza u 2 god. Ja sam konstantno sam u ljubavnom smislu.

Možda sam ja roba sa greškom.
mett is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 20:57   #73
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Kakav auto voziš,kakav ti je izgled?
Ja smatram da to nije presudno curi koju tražim a nema je.
mett is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 20:59   #74
Quote:
mett kaže: Pogledaj post
Ja smatram da to nije presudno curi koju tražim a nema je.
Zašto je nema?Jer ti je sužen izbor.Nemoj zanemarivati i ostale komponente.
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 21:00   #75
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
sad sam se sjetila stihaa pjesme hladnog piva: kad nema velike ljubavi, dobresu i male

poslušaj si stvar, baš je u temi.
Volim Hladno pivo, al ljubav je ili nije, nema tu rangiranja.

Poslušajte od Rundeka, Šal od svile
mett is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 21:04   #76
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
Pa kužiš...
Ne možeš biti ljut na sebe ako si vjerovao..
No da on ide protiv sebe i bude nesretan odabirom... pa to je glupo.

Dubina odnosa je zaista presudna...
Draži mi je i tak/tak odnos u kojem si ušao u srž osobe...
nego "dobar" a površan... a nema takvog koji je dobar a površan..
Smoki mene kuži.
mett is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 21:24   #77
Quote:
Laetitia kaže: Pogledaj post
"Ne mogu?" Samo je pitanje odlučnosti.

Ljubav je davanje.
Kaje to ? Ostavština TIPSS,a

Quote:
Valissa kaže: Pogledaj post
Ah, mette, pođi u nemiru... :P op:

Traži dalje ili u askezi čekaj čudo.
Tj. miješaj, kombiniraj gore navedeno. :ka va:
Pere ga biološki sat :klap: a boji se da ne zatrudni s krivom

Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Tvoj jedini problem je sto si realan. Vecina veza propadne kad tad, ili ljudi postanu nezadovoljni i netko pati. To je realnost.
Zasto onda ljudi ulaze u veze? Jer ne razmisljaju. A jednom kad i pocnu vec imaju djecu i optereceni su drugim brigama.

Predlazem ti da pocnes vise piti, manje ces razmisljati o posljedicama.
Pa da , nije loše nacugat se , tu i tamo :klap: dok ne dođe prava :klap:

Quote:
mett kaže: Pogledaj post
Ja nisam toliko super da sad mogu birati svaku.

1.... svidjelima se vizualno i za priču, ali bila mi je spremna dati na prvom spojiu, skočila na mene / nisam je jeb.o ali dobila je pedalu
Samo se bahati :klap: da ti se nebi desilo :daBogda imao pa nemao :klap:

Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
problem je što ti tražiš doživotnu partnericu pa gledaš sve elemente. to se desi kad je suđeno, a ne kad ti napraviš audiciju.

živi dan po dan, uživaj u ženi (u onom dobrom kod nje), više jebi, manje cendraj i eto rješen problem.:mi g:
Daaa , pere ga biološki sat , a ziheraš je :klap:

Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
Zato se u vezu ne ulazi nakon 3 kave ...
niti kao što je trend da se upoznaju na netu i odmah požuruju da se nađu ćim prije...
odmah vidim "pličake"...
Posrijedi je uvjek sex sex i samo sex...
Jel ce biti straga, sprijeda, voliš ovako onako, jesi mokra , tvrd... kako izgledaš.
kakav ti je penis...
kakva ti je vagina...

Malo tko ovdje na forumu I svim sličnim stranicama (na netu općenito) je sposeban voditi normalni razgovor, upoznavati osobu... te ljude uopće ne možeš zavoljeti...
nemaš na temelju čega...
Svi su isti...

Nisam aseksualna, no nemaš koga zavoljeti ovdje da bi uopće poželio kavu a kamoli šta drugo...
Tako da niti mi pada napamet s takvima se nalaziti, a njemu je palo napamet...
pa je zaključio ono što je mogao i kroz razgovor ovdje...
no zavisi kakav se razgovor vodi ..
Točno onakav kakav malo tko ovdje poznaje, kraj tolike plitkosti, ideš s tom osobom negdje i normalno da ju gledaš ko komad mesa na traci...
Nemaš se u šta zaljubiti ...


Kakav bed i čemer od doživljaja
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 21:46   #78
imaj avanture onda ili otvorene veze i problem riješen. imat ćeš neku vrstu bliskosti bez prevelikih očekivanja i emotivnog angažmana.
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 08:48   #79
Quote:
mett kaže: Pogledaj post
Nisu kao na traci, tek jedna kraca veza u 2 god. Ja sam konstantno sam u ljubavnom smislu.

Možda sam ja roba sa greškom.
Nisi ti roba s greškom!!!
Roba s greškom se jebe u wc-ima po klubovima a s prijateljima se jebu... tjedno promjene i po tri partnera, ne traže ljubav već samo parenje...
To je roba s greškom (životinjski mentalitet u ljudskom tijelu)
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 08:53   #80
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
Nisi ti roba s greškom!!!
Roba s greškom se jebe u wc-ima po klubovima a s prijateljima se jebu... tjedno promjene i po tri partnera, ne traže ljubav već samo parenje...
To je roba s greškom (životinjski mentalitet u ljudskom tijelu)
nego,je li se ti to njemu upucavaš?

podržavam.

ja bi vas najradije spojila, baš si odgovarate. nadam se da će ova tema imati romantičan svršetak.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:04.