Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 06.11.2010., 21:35   #1
Moja psihoza

Imam dijagnosticiranu psihozu f23.2 i zanima me nesto vise o njoj,pa ako ko ima da napise nesto vise od toga da je to kao akutna shizofrenija neka pomogne pa napise svoja iskustva ili znanje o ovoj psihozi. I jos jedno pitanje,ako je osoba (kao i ja) dozivila psihoticni napad usred intenzivnijeg citanja religijske literature pa zabrijavala na opcu ljubav,bratstvo i slicno koliko je stetno ponovo citanje slicnih tekstova? Ili jednostavno kad dode napad ono zadnje sto je covjek radio izade sve odjednom van iz podsvijesti? Sad sam oko 5mj izvan bolnice i pijem zyprexu 5 mg ujutro i 10 mg navecer i diazepam 5 mg ujutro i 10 navecer. Dali postoje kakve knjige koje bi mogle pomoc u razvijanju kritickog misljenja da se lakse nosim u slucaju ponovnog napada? Dali je ova bolest cisto bioloski uvjetovana? Kakva je uopce razlika izmedu bioloske i socijalne psihijatrije? Dali je emocionalno otupljivanje zbog terapije i bolesti moguce izbijeci? Ja evo radim sve i svasta i nikako da nadem neki veci interes za bilo sta,nekako je sve tmurno i dosadno,cak i stvari koje su mi bile zanimljive prije bolesti (nogomet,pc igrice) sad su mi zatupljujuce i ne zanimaju me.
Eto,valjda sam na dobro mjesto postavio post,ako netko ima nekakvo pitanje za mene rado cu odgovorit.

Zadnje uređivanje DiabolusUmbra : 06.11.2010. at 21:53.
DiabolusUmbra is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:37.