Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2009., 03:27   #1
Kako da ga vratim?

Skratit cu pricu sto vise mogu..

Upoznali smo se prije dvije godine, nisam ga uopce dozivjela...slucajno, nakon par mjeseci poceli se dopisivat (znamo se prek istog drustva) izlazit, tak bezveze...ko frendovi, ja imala decka, on solo. Nakon nekog vremena ja luda, totalno, abnormalno zaljubljena...ko nikad..on isto. Divno, krasno... sve smo se cesce poceli cut, vidat, bla,bla...NISMO BILI ZAJEDNO! To je bitno, iskljucivo frendovi koji su bili zaljubljeni (ne,nemam 17 godina, zacudujuce znam) uglavnom...Jedan dan kaze mi da se odlucio pomirit s bivsom...Ja pala u komu, gotova...Dva mjeseca ga nisam ni vidjela ni cula...Nakon toliko vremena napila sam se ko nikad i posto me jos nije prosla depra oko njega poslala mu poruku...mi se opet poceli cut ko da nikad nista nije bilo... Samo sto je on jos uvijek bio s curom, a ja sam ostavila decka zbog njega. Ugl, tako je to trajalo par mjeseci, nase druzenje (ne sex i te stvari) nego fakat ponasali smo se ko da smo u vezi, pozivi do 7 ujutro, non stop smo se culi, brijali gluposti kak nam je super, kak ovo, kak ono, izlazili, gledali filmove bla,bla...Jedan dan...zovem ga, ne javlja se, drugi dan, zovem ga, ne javlja se, treci dan...ista stvar...i eto otad proslo ravno sedam mjeseci...

Ne znam sta se desilo, znam da osjeca nesto prema meni i svaki put kad me vidi noge mu se odsjeku, rekao mi je da me voli al da ne moze bit samnom.
Vidjet cu ga za dva dana (silom prilike) jos uvijek ludim samo kad mi neko njegovo ime spomene, volim ga, stvarno ga volim i ne mogu zamislit da zivim vise ovako bez njega.

Moje pitanje...KAKO DA GA VRATIM? i manje bitno...sto je moglo prouzrocit to da mi se ko balavac odjednom bez objasnjenja prestao javljat?!

Hvala guys... :*
toosweet2handle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 03:32   #2
vrlo jednostavno - odjebi ga - život ide dalje slatkice
BENCZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 03:32   #3
a jesi provjerila da li je ziv?
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 03:35   #4
A tko zna šta je njemu u glavi, osim ništa dobro za tebe. Jebiga.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 03:42   #5
ziv je...halo...daj nemojte me zajebavat

nemrem ga odjebat...volim ga razumijes? nije vise aaaa ne znam hiperventiliram kad ga vidim (dobro aj nekad mozda ) ali ono vidim se s njim, s djecicom nasom, nas onak fino, do kraja

ne ozbiljno, nije tak banalno, stvarno ga volim
toosweet2handle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 03:44   #6
gle, ima curku koja ga ipak posevi valjda, ti mu to nisi priustila, a ipak znas kakvi smo mi muski svinje pa ono...
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 03:46   #7
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
A tko zna šta je njemu u glavi, osim ništa dobro za tebe. Jebiga.

ne gle, znam da sam mu ja u glavi kuzis...bar na nekoj povrsnoj, fizickoj razini ak nis drugo...nemrem proc kraj njega da vrat ne ispotrga kuzis?

sam kaj...ne znam kaj da napravim...imali smo fakat brutalan odnos, nikad se s nikim nisam tak nasla...i isto mogu rec za njega, al ne kuzim kaj s tom curom svojom radi, ne bi da je od zlata
toosweet2handle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 03:49   #8
Quote:
StetoCina kaže: Pogledaj post
gle, ima curku koja ga ipak posevi valjda, ti mu to nisi priustila, a ipak znas kakvi smo mi muski svinje pa ono...

s tom curom je bio 4 godine prije mene i sad ima kaj ja znam godinu dana da su se pomirili...i nije stvar u seksu, jer zna se ko je tu bolji neg ne znam u cemu...evo ne znam...a treba je navodno preodvratna prema njemu i svi njegovi frendovi ju nemogu podnijet i sl. ne kuzim jednostavno...

ajde vi muski mi molim vas objasnite
toosweet2handle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 03:51   #9
Quote:
toosweet2handle kaže: Pogledaj post
s tom curom je bio 4 godine prije mene i sad ima kaj ja znam godinu dana da su se pomirili...i nije stvar u seksu, jer zna se ko je tu bolji neg ne znam u cemu...evo ne znam...a treba je navodno preodvratna prema njemu i svi njegovi frendovi ju nemogu podnijet i sl. ne kuzim jednostavno...

ajde vi muski mi molim vas objasnite
kak se zna ko je bolji? kolko kuzim vas dvoje ste bili samo frendovi koji se ludo vole,,,bez ikakvog fizickog kontakta??
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 03:54   #10
nema se tu šta objašnjavat - lik je budala, sudeci po tvojim rijecima

zato ga i odjebi
__________________
don't let me die with that silly look in my eyes
BENCZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 03:55   #11
Quote:
StetoCina kaže: Pogledaj post
kak se zna ko je bolji? kolko kuzim vas dvoje ste bili samo frendovi koji se ludo vole,,,bez ikakvog fizickog kontakta??
ma bilo je na kraju fizickog kontakta...al nije bio u prvom planu, prvenstveno smo bili ko zaljubljeni ne znam trinaestogodišnjaci...nasli smo se, totalno i naravno da je moralo kulminirat nekako al to je manje bitno, znam ga i to mu je manje bitno 800% kuzis ti mene?
toosweet2handle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 03:55   #12
Zašto ga vraćat kad te ne želi?
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 03:57   #13
Quote:
BENCZ kaže: Pogledaj post
nema se tu šta objašnjavat - lik je budala, sudeci po tvojim rijecima

zato ga i odjebi
a molim vas nemojte mi govorit da ga odjebem, jer to nije opcija...znam sebe, ja se ne zaljubljujem, ja ne placem, ne patim i sl. (mislim nisam do sad) i znam da je on to i gotovo i odustajanje ne dolazi u obzir...
toosweet2handle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 03:58   #14
Quote:
toosweet2handle kaže: Pogledaj post
a molim vas nemojte mi govorit da ga odjebem, jer to nije opcija...znam sebe, ja se ne zaljubljujem, ja ne placem, ne patim i sl. (mislim nisam do sad) i znam da je on to i gotovo i odustajanje ne dolazi u obzir...
Patit ćeš još i više bzvz.....fakat ste tvrdoglave cure
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 03:59   #15
Quote:
Pali_andjeo kaže: Pogledaj post
Zašto ga vraćat kad te ne želi?
zato sto ja njega zelim...toliko jako da to jednostavno nece proc...

sta niko vise ne vjeruje u prave ljubavi?
i najbolje od svega, znam da zeli...ali se izgubio po putu...tesko je ovak kad ne znate o kakvoj osobi pricam i nije da ga idealiziram jer nisam takva nego stvarno je najdivnija osoba koju znam ...
toosweet2handle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 04:00   #16
Quote:
toosweet2handle kaže: Pogledaj post
ja se ne zaljubljujem, ja ne placem, ne patim i sl.
al zato pricas nebuloze
__________________
don't let me die with that silly look in my eyes
BENCZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 04:03   #17
Quote:
toosweet2handle kaže: Pogledaj post
zato sto ja njega zelim...toliko jako da to jednostavno nece proc...

sta niko vise ne vjeruje u prave ljubavi?
i najbolje od svega, znam da zeli...ali se izgubio po putu...tesko je ovak kad ne znate o kakvoj osobi pricam i nije da ga idealiziram jer nisam takva nego stvarno je najdivnija osoba koju znam ...
Prava ljubav je između dviju osoba koje se vole, on tebe ne voli očito pa nije ljubav. Drugo, vrijeme liječi sve tako da ćeš ga sigurno prebolit.
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 04:03   #18
Quote:
toosweet2handle kaže: Pogledaj post
ma bilo je na kraju fizickog kontakta...al nije bio u prvom planu, prvenstveno smo bili ko zaljubljeni ne znam trinaestogodišnjaci...nasli smo se, totalno i naravno da je moralo kulminirat nekako al to je manje bitno, znam ga i to mu je manje bitno 800% kuzis ti mene?
pa onda tako reci...gle, onda ste dakle bili u normališe vezi više manje....gle, ne znam sto bi ti rekao, ali 7 mjeseci ludovati za nekim ko ti se ne javlja...onak....move on
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 04:04   #19
Quote:
BENCZ kaže: Pogledaj post
al zato pricas nebuloze

pa nisu nebuloze...nisam nikada do sad...a imam godina, imala sam deckiju i za nikim nikada..osim za njim...i vjerujem i znam da je on to i gotovo.

sta je tu nebulozno?
toosweet2handle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 04:04   #20
Quote:
toosweet2handle kaže: Pogledaj post
pa nisu nebuloze...nisam nikada do sad...a imam godina, imala sam deckiju i za nikim nikada..osim za njim...i vjerujem i znam da je on to i gotovo.

sta je tu nebulozno?
koliko godina imas?
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:15.