Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2008., 14:52   #21
U zadnje vrijeme mi je najjača ona:

"Kako je tvoja kosa tako lijepa?"
"To nisam ja, to je moja šauma"



Jebote smišljaju valjda 6 mjeseci neku reklamu i onda smisle - ovo
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 14:55   #22
ona o silovanjima (25% muskaraca i 6% zena misli da NE znaci DA) mi je malo nejasna
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 15:03   #23
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post

Unicefovi plakati, jeboteee - "djeca su dovoljno slatka i bez slatkiša" wtf
ta reklama nije glupa, samo neznaš na što se misli.
poanta reklame je da za malu djecu slatkiši nisu dobri. ali da, malo su ju čudno koncipirali, mogli su oni to i bolje.

ma joj ima toliko glupih reklama da neznam odakle bi počela nabrajati. ima samo par koje su mi ok.
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 15:07   #24
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
ona o silovanjima (25% muskaraca i 6% zena misli da NE znaci DA) mi je malo nejasna
e, i o tome sam pričala :

Ima još jedna koja me raspizdila totalno. Čuje se seksi žensko stenjanje, face u orgazmičkom stanju- a ono reklamna kampanja za osvještavanje silovanja, nešto tipa kad žena kaže "ne" u 90 % slučajeva to misli, al 35 % muškaraca misli da kaže "da".
Ono- koji kurac, korištenje erotike u najgorem mogućem slučaju? Moš bit samo još zbunjeniji nakon tog.
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 15:09   #25
meni je ova za niveinu DNAge kremu presmijesna. ne znam sta bi trebao biti ovaj DNA u imenu. nanosenjem kreme manipuliramo sa DNA? razmisljala sam dugo o tome i shvatila da je to zapravo kao kamen mudraca, samo bolje. kamen mudraca ti daje vjecni zivot, ali ipak staris. s ovime mozes biti vjecno mlad.
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 15:09   #26
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
e, i o tome sam pričala :

Ima još jedna koja me raspizdila totalno. Čuje se seksi žensko stenjanje, face u orgazmičkom stanju- a ono reklamna kampanja za osvještavanje silovanja, nešto tipa kad žena kaže "ne" u 90 % slučajeva to misli, al 35 % muškaraca misli da kaže "da".
Ono- koji kurac, korištenje erotike u najgorem mogućem slučaju? Moš bit samo još zbunjeniji nakon tog.
pa na tu mislim.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 15:10   #27
Quote:
awia kaže: Pogledaj post
ta reklama nije glupa, samo neznaš na što se misli.
poanta reklame je da za malu djecu slatkiši nisu dobri. ali da, malo su ju čudno koncipirali, mogli su oni to i bolje.

ma joj ima toliko glupih reklama da neznam odakle bi počela nabrajati. ima samo par koje su mi ok.
reklame su im glupe. takve glupe reklame me neće navest da dajem lovu za djecu neku.

ima još jedna sa maženjem djece, ne mogu se sjetit točno kak ide
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 15:11   #28
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
reklame su im glupe. takve glupe reklame me neće navest da dajem lovu za djecu neku.

ima još jedna sa maženjem djece, ne mogu se sjetit točno kak ide
meni je jedna unicefova reklama bila bas dobra, samo se sad ne mogu sjetiti koja.

'svako dijete traba obitelj' mi je ok, i 'najvaznije su prve tri' isto.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 15:11   #29
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
pa na tu mislim.
znam da na tu misliš, al fakat mi nije jasno kaj su oni mislili dok su je radili


Sjetila se još jedne.

Ona za obnovu Petrove bolnice sa zblajhanom džanerskom trudnicom što se ljulja na krevetu i pjevuši pjesmicu, ravno ko iz horor filma. Mislim, ta trudnica suluda.
Bizarno.

Fakat kreteni rade reklame.
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 15:24   #30
reklama za cocktu (se tak pise)
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 15:44   #31
Zašto se zadovoljiti mirišljavim svijećama kad postoje xxx mirišljava ulja?
Incongruity is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 15:54   #32
Coca.cola zero s tipom u busu mi je debilana.Ovi u avionu još i prolaze....
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 15:56   #33
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
Sjetila se još jedne.

Ona za obnovu Petrove bolnice sa zblajhanom džanerskom trudnicom što se ljulja na krevetu i pjevuši pjesmicu, ravno ko iz horor filma. Mislim, ta trudnica suluda.
Bizarno.

Fakat kreteni rade reklame.
stravicna reklame. ko da ceka khm sotonino mlado...
oke, treba im lova blabla, al da nisu nesto bolje mogli nac to mi nije jasno. nikako.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 16:03   #34
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
stravicna reklame. ko da ceka khm sotonino mlado...
oke, treba im lova blabla, al da nisu nesto bolje mogli nac to mi nije jasno. nikako.
ja sam mislila da je to reklama za sanatorij neki. taman uvrijeme izbora, pa ajde..
a inače ok i je reklama ona s klinkom i lutkama- hoćeš da ti nacrtam??
vrlo rječito i vrlo pogođeno.
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 16:04   #35
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
meni je ova za niveinu DNAge kremu presmijesna. ne znam sta bi trebao biti ovaj DNA u imenu. nanosenjem kreme manipuliramo sa DNA?
Kada se prvi puta pojavila ta reklama otišla sam na Niveine stranice da vidim kako to njihova krema utječe na DNA... u biti me zanimalo dali su samo ubacili DNA u ime da zvuči znanstveno.
Uglavnom, ta krema djeluje tako što spriječava UV zrake da dođu do DNA u stanicama kože.
Da, Nivea DNDage krema je - krema za sunčanje
Tsunade is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 16:10   #36
Quote:
Tinach kaže: Pogledaj post
ja sam mislila da je to reklama za sanatorij neki. taman uvrijeme izbora, pa ajde..
a inače ok i je reklama ona s klinkom i lutkama- hoćeš da ti nacrtam??
vrlo rječito i vrlo pogođeno.
ma lampa koja se njise. pjesma. ok, sigurno im nije ugodno tamo; al scene iz horor filmova

mala s lutkom je odlicna.. skinula je to prestrasno tocno.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 16:17   #37
i jeste skužili da su počeli šaptati ono brini o sebi,autoemotion...
uglavnom to su uzeli s njemačkih reklama tamo su šaptali prije 5 godina još na najmanje 10 reklama.
ili ona reklama s oliverom mlakarom gdje s rukama po nečemu u zraku pokazuje/pipka takvih ima još
kao ona žena za ledo povrće...kak debilno

a one unicefove reklame su mi zapravo super.
CosmaShiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 16:21   #38
[QUOTE=Šmizla;13033851]reklame su im glupe. takve glupe reklame me neće navest da dajem lovu za djecu neku.

ima još jedna sa maženjem djece, ne mogu se sjetit točno kak ide[/QUOTE

mislim da nije poanta da daješ lovu za djecu. nego to je kampanja za to da su prve 3 godine važne i da se treba bolje brinit za malu djecu. bar sam ja to tako shvatila. možda sam u krivu.
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 16:22   #39
Ima ona jedna sa dvije koke u convertible-u, ona koja vozi je zgodna mladica, a na mjestu suvozaca je dobrodrzeca dama u cetrdeseto-pedesetim... a dva mladca u autu do njih namiguju ovoj starijoj jer ona, jelte, koristi tu nekakvu kremu...

Pa mislim, naravno da ce mladci uvijek na stariju gospodju, i bez te neke kreme...
__________________
Mora li se imat sig?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 16:23   #40
eeeeeeee, al definitvno mi je dno oliver d. u reklami za lidl. ako on nije tresnuo pare - onda odustajem od zivota.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:46.