Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2009., 11:56   #1
Strah od odbijanja - kako ga izbjeći?

Pa evo kao što naslov govori zanima me da li netko ima neki dobar
savjet za izbjegavanje ili barem ublažavanje straha od odbijanja?
Kako skupiti hrabrost i kako izgraditi samopouzdanje dovoljno da
drugi ne osjete tremu i zbunjenost?
Naime kod svakog prilaska curi osjećam ko da gutam knedle i kao da ona odmah primjećuje sve moje mane.
U tim svojim "kontaktima" nisam imao previše uspjeha pa nekad mislim da je od mene jači samo onaj tip iz Big Brothera koji je bilježio svaki svoj ulet i pokušavao matematičkim metodama utvrditi što ne valja .

Svaki savjet je dobrodošao
soulboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 13:34   #2
Igraj fliper.

Ako nešto onako maleno i nježno poput kuglice može trpjeti onoliko odbijanje, može i muškarac.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 17:50   #3
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Igraj fliper.

Ako nešto onako maleno i nježno poput kuglice može trpjeti onoliko odbijanje, može i muškarac.
Njezno?
Celicna kugla promjera 1" moze biti svasta, ali njezna nikako!!
__________________
***** Maxxy *****
Maxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 18:40   #4
pa, ne moraš ti sad nešto šakom u glavu pokušavat. pokaži curi simpatiju...toplinu, razumiješ kaj ti želim reći, a onda vidi kako će odreagirati.
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 18:44   #5
veći bi ti bio problem da ti je lako privuć curu , a teško zadržati. moraš najprije razmislit šta te koči....
__________________
Angel
ZZARA@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 18:51   #6
Quote:
ZZARA@ kaže: Pogledaj post
tražiš savjet kako izgraditi samopouzdanje? otvaraj teme na forumu, sigurno će ti pomoći....
izađi, uletavaj i opet i opet i opet itd
Moj savjet bi bio na ovom tragu

Pomaže i alkohol u tom momentu, samo svakako kupi žvake da cura ne padne sa stolice kad dobiješ dar govora!
A ono, nemoj odustajati, ima gdje koja cura kojoj je zbunjenost simpatična, ali nemoj se na to oslanjati!

Zuji zuji dok ne ubodeš -Nema predaje!!!
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 18:54   #7
Quote:
Mayki kaže: Pogledaj post
Moj savjet bi bio na ovom tragu

Pomaže i alkohol u tom momentu, samo svakako kupi žvake da cura ne padne sa stolice kad dobiješ dar govora!
A ono, nemoj odustajati, ima gdje koja cura kojoj je zbunjenost simpatična, ali nemoj se na to oslanjati!

Zuji zuji dok ne ubodeš -Nema predaje!!!
može i alkohol- definitivno je prijatelj u tim situacijama
__________________
Angel
ZZARA@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 18:56   #8
Quote:
ZZARA@ kaže: Pogledaj post
može i alkohol- definitivno je prijatelj u tim situacijama
Jasno, ne se upokojit pa puzat do cure, ali ubije tremu i budi maštu
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 20:08   #9
Quote:
Mayki kaže: Pogledaj post
Jasno, ne se upokojit pa puzat do cure, ali ubije tremu i budi maštu



Ovo se često viđa vanka.
Aliera is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 20:13   #10
Quote:
Aliera kaže: Pogledaj post
Ovo se često viđa vanka.
oh da, meni je to pregrozno
obicna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 20:59   #11
Quote:
obichna kaže: Pogledaj post
oh da, meni je to pregrozno
hvala 2 čaše votke đus, jer sam frendici "sredila" dečka, ma daj pregroznoooo
__________________
Angel
ZZARA@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 21:08   #12
nikako alkohol...najgore je vidit dečka mrtvog pijanog kako se nabacuje curi(iako vidit žensku mrtvu pijanu je još gore).. prvo uvidi situaciju, i ako koja klikne, to je to, samo polakoooo...
just_smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 21:14   #13
Quote:
just_smile kaže: Pogledaj post
nikako alkohol...najgore je vidit dečka mrtvog pijanog kako se nabacuje curi(iako vidit žensku mrtvu pijanu je još gore).. prvo uvidi situaciju, i ako koja klikne, to je to, samo polakoooo...
šta ne alkohol, nemoraš se sašit ko đubre, ali jedan, dva dupla pelina tek da se razbije trema
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 21:16   #14
Quote:
Tijs Verwest kaže: Pogledaj post
šta ne alkohol, nemoraš se sašit ko đubre, ali jedan, dva dupla pelina tek da se razbije trema
Pa da. Tako u filmovima uvijek bude; lik sjedi za šankom, gleda neku zgodničku, strusi nešto žestoko u sebe i u akciju!
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 00:37   #15
I ja se slažem... Alkohol za početak a onda kad se uhodaš neće bit potrebno!
Trix!e is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 11:34   #16
može se i bez alkohola
just_smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 15:28   #17
Moraš imati jak mentalni sklop i vjerovanje. Manjem strahu od odbijanja pridonosti stalno prilaženje ženama. Stalno prilaženje ženama ne mora uvijek imati motiv za ostvarivanje nekog daljnjeg kontakta. Može imati samo predznak bezbrižnog slobodnog čavrljanja. U tom slučaju će se strah smanjti, a vjerovanje, optimizam i samopuzdanje povećati. Ako češ čitati samo knjige a ne i primjenjivati ono što piše unutra nečeš daleko napredovati. Također pomaže to da pri pomisli o pristupanju nekoj ženi što manje misliš. Bolje je da bez ikakvog razmišljanja započinješ situaciju, ako ti se pojavi misao i razmišljanje, odustani od prilaza. Na taj način češ sebe sam potaknuti da ti ne dolaze različite misli u pristupanju. Također je poželjno da imaš zanimljiv životni stil kako bi mogao što kreativnije i što zanimljivije ostvariti komunikaciju. Nije dovoljno samo raditi spavati, nego je potrebno imati hobije i prijatelje od kojih češ čuti mnogo zanimljivih priča, koje češ dalje prepričavati.
BCT is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 15:30   #18
Quote:
BCT kaže: Pogledaj post
Moraš imati jak mentalni sklop i vjerovanje. Manjem strahu od odbijanja pridonosti stalno prilaženje ženama. Stalno prilaženje ženama ne mora uvijek imati motiv za ostvarivanje nekog daljnjeg kontakta. Može imati samo predznak bezbrižnog slobodnog čavrljanja. U tom slučaju će se strah smanjti, a vjerovanje, optimizam i samopuzdanje povećati. Ako češ čitati samo knjige a ne i primjenjivati ono što piše unutra nečeš daleko napredovati. Također pomaže to da pri pomisli o pristupanju nekoj ženi što manje misliš. Bolje je da bez ikakvog razmišljanja započinješ situaciju, ako ti se pojavi misao i razmišljanje, odustani od prilaza. Na taj način češ sebe sam potaknuti da ti ne dolaze različite misli u pristupanju. Također je poželjno da imaš zanimljiv životni stil kako bi mogao što kreativnije i što zanimljivije ostvariti komunikaciju. Nije dovoljno samo raditi spavati, nego je potrebno imati hobije i prijatelje od kojih češ čuti mnogo zanimljivih priča, koje češ dalje prepričavati.

Vidim da ti je totalno legao "što manje razmišljati" princip.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.