Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2011., 01:22   #21
Quote:
Ovcoder kaže: Pogledaj post
Nije istina da se ne bi složili oko ničega. Ja bih se itekako dobro složio s ljudima tipa ovih što sam nabrojao, ali bi npr. jedan Adler, Miško Piško ili Pištolj Doktor bili dovoljni da dođe do svađe.
Znači ako nije po vašem, ništa od koalicije? A ovako pak, gdje bi bila demokracija? Kako recimo da ljevičar, vama desnim dokaže ljubav prema Hrvatskoj? Je li ljubav prema Hr ako netko kaže, stranka opasnih namjera i to se pokaže točnim?Jest ! A za vas je to izdaja. Pa kako onda ?

Ja se recimo ne bi složio s vašim gospodarskim planom. Vi biste prvo počeli s otkopavanjem jama po Hr I Slo, pri tom zaposlili mnogo radnika s lopatama, forenzičara, laboranata, medicinara, povjesničara, onda policajaca, zatvorskog osoblja, sudaca i advokata, mnoštvo pomoćnog osoblja, dželata, pogrebnika itd. I to sve na dug ! E vidite s tim se ja ne slažem, jer kakva nam korist od toga. A vjerojatno bi se u sve uspjelo uglazbiti i nešto kriminala, jer takvi ste. Dokazano !
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 01:26   #22
Quote:
Ovcoder kaže: Pogledaj post
Čini mi se da sam zaboravio gore nadodati da bi i jedan Mc Ozy također bio dovoljan da potakne svađu širokih razmjera.
Ne samo svađu nego i makljažu. I to je tradicija trulozapadne parlamentarne demokracije !
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 07:58   #23
Mogu li ja biti šef odjela za likvidacije "zaslužnih" koje su sudovi zaobišli
Falkon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 08:08   #24
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Znači ako nije po vašem, ništa od koalicije? A ovako pak, gdje bi bila demokracija? Kako recimo da ljevičar, vama desnim dokaže ljubav prema Hrvatskoj? Je li ljubav prema Hr ako netko kaže, stranka opasnih namjera i to se pokaže točnim?Jest ! A za vas je to izdaja. Pa kako onda ?

Ja se recimo ne bi složio s vašim gospodarskim planom. Vi biste prvo počeli s otkopavanjem jama po Hr I Slo, pri tom zaposlili mnogo radnika s lopatama, forenzičara, laboranata, medicinara, povjesničara, onda policajaca, zatvorskog osoblja, sudaca i advokata, mnoštvo pomoćnog osoblja, dželata, pogrebnika itd. I to sve na dug ! E vidite s tim se ja ne slažem, jer kakva nam korist od toga. A vjerojatno bi se u sve uspjelo uglazbiti i nešto kriminala, jer takvi ste. Dokazano !
Ja vama nebi dao ni blizu brodogradilišta jer ste ih upropastili. Provjeravao bi sve natječaje za javne radove, da si ti i Adler nebi namještali poslove.
Provjeravao bi i ministarstva jer bi si recimo revolution u svom kabinetu, čim bi došla promijenila kompletni namještaj.
Također i vozni park. Ako bi prvi dan došao na posao sa biciklom, onda bi ga stalno vozio, jer si pretpostavljam zadovoljan stim prijevoznim sredstvom. Malo mi je bez veze da dođeš prvi dan na posao sa biciklom, a Adler sa traktorom, a drugi dan mijenjate cijeli vozni park i kupujete si BMW-e. Moramo biti primjer građanima, ali ne samo jedan dan.
Robert Warren is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 03:04   #25
Pa dobro, sudeći po postovima, po zlu se možete udružiti.
dzo dinamitas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 09:07   #26
Quote:
Robert Warren kaže: Pogledaj post
Ja vama nebi dao ni blizu brodogradilišta jer ste ih upropastili. Provjeravao bi sve natječaje za javne radove, da si ti i Adler nebi namještali poslove.
Provjeravao bi i ministarstva jer bi si recimo revolution u svom kabinetu, čim bi došla promijenila kompletni namještaj.
Također i vozni park. Ako bi prvi dan došao na posao sa biciklom, onda bi ga stalno vozio, jer si pretpostavljam zadovoljan stim prijevoznim sredstvom. Malo mi je bez veze da dođeš prvi dan na posao sa biciklom, a Adler sa traktorom, a drugi dan mijenjate cijeli vozni park i kupujete si BMW-e. Moramo biti primjer građanima, ali ne samo jedan dan.
Naj oprostiju spomenuta gospoda, ti si ih prozvao, ali ni Adler, ni rev., ni ja nismo u HDZ-u, ne istražuje nas se, ne hiti, ni pritvara. Bar se od srca nadam. I nismo baš u svemu istomišljenici, ali ovo što si napisao ide neke hadeze-ovce !? A to je tvoja strana i tvoja teorija: Svi su isti ! No pasaran !
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 09:28   #27
Quote:
F10EXX kaže: Pogledaj post
To su gospodarska. Pusti sad to. Meni nikad nece biti jasno zasto je vama mrznja hrvatske sve sto se ne slaze s vasim misljenjem.
Meni nikad neće biti jasno kako to da se hr ljevičarima odmah digne živac kad netko ukazuje na zločine partizana, a sasvim opušteno pričaju o potrebi da se svaki zločin ratnika iz dom. rata treba procesuirati...
Daj mi to objasni pa ću ja tebi objasniti ovo što tebi nije jasno.

Vidiš kako je svako bedast na svoj, uvijek isti način.
alenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 10:30   #28
zločini partizana, a ko je izdao nacionaliste na koncu rata.
dzo dinamitas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 10:56   #29
Quote:
alenn kaže: Pogledaj post
Meni nikad neće biti jasno kako to da se hr ljevičarima odmah digne živac kad netko ukazuje na zločine partizana, a sasvim opušteno pričaju o potrebi da se svaki zločin ratnika iz dom. rata treba procesuirati...
Daj mi to objasni pa ću ja tebi objasniti ovo što tebi nije jasno.

Vidiš kako je svako bedast na svoj, uvijek isti način.
Svaki zločin treba procesuirati i kazniti. I onaj u DR i onaj u WW II. Ali prvo treba biti dokazan. Imenom i prezimenom žrtva i počinitelj. To tražim i kad se procesuira koji branitelj, ali i kad je u pitanju 1945. Treba dokazati da je Blajburg bio zločin, u pravnom smislu. Utvrditi tko je koga, gdje i kako. Ne možeš paušalno osuditi i zatvoriti npr. VI Ličku ili VII Dalmatinsku brigadu, za likvidaciju " Hrvata". U pravnom smislu to ne može. A to tražiš? Deklarativno može, ali kakva korist od toga ?
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 10:58   #30
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Naj oprostiju spomenuta gospoda, ti si ih prozvao, ali ni Adler, ni rev., ni ja nismo u HDZ-u, ne istražuje nas se, ne hiti, ni pritvara. Bar se od srca nadam. I nismo baš u svemu istomišljenici, ali ovo što si napisao ide neke hadeze-ovce !? A to je tvoja strana i tvoja teorija: Svi su isti ! No pasaran !
Nede HDZ,nego SDP, jer su se oni tako ponašali i upropastili su brodogradnju.
Robert Warren is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 11:36   #31
Quote:
Ilova Blues kaže: Pogledaj post
da zaista... zašto se forumaši ne angažiraju na političkom planu??
Moje je mišljenje da je ovdje, kao i na nekim drugim forumima veeeeliki broj pošteno promišljajućih Hrvata koji itekako imaju što reći....
Molio bih vaše mišljenje!
Već smo angažirani.
PoliJones is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 19:16   #32
Quote:
Falkon kaže: Pogledaj post
Mogu li ja biti šef odjela za likvidacije "zaslužnih" koje su sudovi zaobišli
Možeš druže kako da ne. Baš jednog takvog trebamo koji puno ne pita već samo ra-ta-ta-ta-ta. Bit ćeš šef za likvidacije Novo-Jugoslavenkoj Sekuritatei.
Pištolj doktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 19:51   #33
Quote:
Pištolj doktor kaže: Pogledaj post
Možeš druže kako da ne. Baš jednog takvog trebamo koji puno ne pita već samo ra-ta-ta-ta-ta. Bit ćeš šef za likvidacije Novo-Jugoslavenkoj Sekuritatei.
Ako se radi i na domaćem terenu (a ne samo u peronospori), prijavljujem se.
PoliJones is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 20:11   #34
Ma dajte decki pa zar ne znate da @Mc Ozy ima cak i na papiru da je Hrvatina od 1574 godine Sto vise takvih hrvatina na vlasti i opet ce nam rasti cvijece, a da ne spominjem bratstvo i jedinstvo On i Adler zajedno bi bili pravi tandem
Saint06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 20:11   #35
Quote:
PoliJones kaže: Pogledaj post
Ako se radi i na domaćem terenu (a ne samo u peronospori), prijavljujem se.
Vidi se da si pravi domoljub. Ne zanimaju te dnevnice i putni troškovi. Bit će posla i za tebe. Pripremamo velik broj drIve by attacka.
Pištolj doktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 20:15   #36
Evo i ja se javljam, ako mi dopuštate da onda preustrojim vojsku - preimenovat ću je u Domobranstvo i prvi zakon će biti minimium od 250 000 ročnika po godini .

I onda trk po naftna polja u južnom Sudanu!Ameri nemaju pojma kaj ih čeka !

Naravno, imam jedini skroman zahtjev, a to je da ja budem jedini vrhovni zapovjednik oružanih snaga !
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 20:54   #37
Ja bi iznio svoju skromnu ponudu za Novu UDBU, odjel dijaspore. Uključujući BiH i Austriju, Canadu itd., gdje bih pazio da se našim domoljubnim perjanicama nešto ne desi u zatvorima ili kad ne daj Bože budu izlazili !
Quote:
Saint06 kaže: Pogledaj post
Ma dajte decki pa zar ne znate da @Mc Ozy ima cak i na papiru da je Hrvatina od 1574 godine Sto vise takvih hrvatina na vlasti i opet ce nam rasti cvijece, a da ne spominjem bratstvo i jedinstvo On i Adler zajedno bi bili pravi tandem
Da sine. 1574. U mojoj župi popisano je stanovništvo poslije seljačke bune, te je nađeno preko 250 stanovnika mojeg prezimena u " 7 selišća i 26 dimova" !

Poslije bratstva-jedinstva, nastupila je vaša opcija. Rat, smrt, razaranja, progoni, pljačka !
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 21:48   #38
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Poslije bratstva-jedinstva, nastupila je vaša opcija. Rat, smrt, razaranja, progoni, pljačka !
Ako se ne varam hvalio si se kako si i ti sudionik u ovom ratu, prema ovome sto si napisao ocito si i ti u svemu tome onda sudjelovao.

Kako kaze ona narodna: "U lazi su kratke noge"

Moze se tvoje prezime spominjati i prije 5000 godina ali biti Hrvat i zivjeti kao Hrvat, a posebno postivati svoju drzavu to je za tebe nemoguca misija. Uglavnom dobro su te skuzili ostali i definitivno ti je mjesto sa Adlerom, tko zna mozda uspijete i u politici jer takve u danasnje vrijeme upravo trebaju.
Saint06 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 24.01.2011., 21:59   #39
Quote:
Pištolj doktor kaže: Pogledaj post
Možeš druže kako da ne. Baš jednog takvog trebamo koji puno ne pita već samo ra-ta-ta-ta-ta. Bit ćeš šef za likvidacije Novo-Jugoslavenkoj Sekuritatei.
Ne bi ti ja to, prije bi bio šef hrvatske Metsade
Falkon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 01:06   #40
Quote:
Saint06 kaže: Pogledaj post
Ako se ne varam hvalio si se kako si i ti sudionik u ovom ratu, prema ovome sto si napisao ocito si i ti u svemu tome.
Čuj, novi si ovdje i već pušiš opomene. Ako tako nastaviš odletjet ćeš s foruma vrlo brzo. Pročitaj pravila ponašanja, informiraj se o temi koju komentiraš, upoznaj forumaše koje prozivaš. U zaostatku si nekoliko godina i tisuća postova. Mi se ovdje manje više znamo.

Dakle Ozy se nikad ne hvali, nego sprda sa svojim i tuđim učešćem u DR. Samo 1 % ih je bilo u pravom kreševu. Ostalo goli kurac razularena, pijana rulja, koja je ginula bez veze ili činila zločine, paljevine, krala. Ja sam mobiliziran, odazvao se nevoljno u nepotreban rat, braniti ljude od četničkog noža, a ne praviti državu Tuđmanu i HDZ-u. I da, ja Hrvat, katolik mrzim ovu državnu tvorevinu pod mafijaškom huntom, ne priznajem je i odričem se. A volim svoju jadnu domovinu Hrvatsku !

Molim oprost za off topic ! (ne od tebe, mrš ! )
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:11.