Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2013., 02:24   #201
Quote:
bandit12 kaže: Pogledaj post
u tom i je problem ja nevjerujem da to mogu
Je li ti prihvatljivo da je do vjenčanja varaš? Ili siluješ?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 02:25   #202
pa na poslu se najlakse i nade drugi/ga ako za nista drugo ,za povremeno druzenje u 4 oka
CROBRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 02:26   #203
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Je li ti prihvatljivo da je do vjenčanja varaš? Ili siluješ?
nisam tip za varanje nikad nisam ni nebi tak da otpada
bandit12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 02:27   #204
Quote:
CROBRA kaže: Pogledaj post
pa na poslu se najlakse i nade drugi/ga ako za nista drugo ,za povremeno druzenje u 4 oka
ma gle ako sam u neš siguran onda je to da se stvarno ne vida niti necuje s nekim niti niš to stvarno znam jednostavno je razlog vjera
bandit12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 02:27   #205
Quote:
bandit12 kaže: Pogledaj post
nisam tip za varanje nikad nisam ni nebi tak da otpada
Okej, koje ti još rješenje pada na pamet?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 02:29   #206
a neznam ja sam mislio čekati kolko mogu jer sve je to meni čak i k ali za prijašnja vremena da ja znam da cu se ženiti iduče godine čak bi i čekao ali ja nemam nikakvu financijsku situaciju niti ne živimo zajedno niti ništa tako da neznam kad bi uopce bio taj brak po mojim nekim pretpostavkama bi bio za minimalno 3 godine ako bi okolnosti bile uopce moguče ... pa sam mislio bar probati cekat kolko mogu
bandit12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 02:31   #207
Ona se ne želi seksat s tobom. Da, nakon pet godina nepostojanja želje da se seksate sigurno će ti se nasadit na kitu i svršit odmah.

Al dobro, uvijek možeš čekat da vidiš jesam li ja cinična i u krivu.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 02:31   #208
ali sve mi to neide na dobro
bandit12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 02:32   #209
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ona se ne želi seksat s tobom. Da, nakon pet godina nepostojanja želje da se seksate sigurno će ti se nasadit na kitu i svršit odmah.

Al dobro, uvijek možeš čekat da vidiš jesam li ja cinična i u krivu.
ovo nisam baš skuzio aj objasni sory
bandit12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 02:37   #210
Quote:
bandit12 kaže: Pogledaj post
ovo nisam baš skuzio aj objasni sory
Ona. Se. Ne. Želi. Seksat. S. Tobom.

Šanse da se nakon pet godina neželjenja seksa s tobom poželi seksat s tobom dosta su malene, rekla bih.

Ali možeš čekat i saznat.

(Btw, ovo je vjerojatno politički nekorektno, ali nisam još čula ni za koga tko je naprasno otkrio boga i hardkor zabrijao na slijeđenje njegovih uputa za nabavljanje ulaznice za raj, a da nema ozbiljne išjuze iz kategorije kontrolfrikstva.)
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 02:40   #211
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ona. Se. Ne. Želi. Seksat. S. Tobom.

Šanse da se nakon pet godina neželjenja seksa s tobom poželi seksat s tobom dosta su malene, rekla bih.

Ali možeš čekat i saznat.

(Btw, ovo je vjerojatno politički nekorektno, ali nisam još čula ni za koga tko je naprasno otkrio boga i hardkor zabrijao na slijeđenje njegovih uputa za nabavljanje ulaznice za raj, a da nema ozbiljne išjuze iz kategorije kontrolfrikstva.)
a eto sad si čula to je stvarno istina i prije smo išli u crkvu ali sve je bilo ok i odjednom je sve počelo ... za sve postoji prvi put tako da i cujes za nes ovako
bandit12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 02:42   #212
A kakav vam je bio seks prije?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 02:42   #213
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ona. Se. Ne. Želi. Seksat. S. Tobom.

Šanse da se nakon pet godina neželjenja seksa s tobom poželi seksat s tobom dosta su malene, rekla bih.

Ali možeš čekat i saznat.
kontrolfrikstva.)
o tome sam isto razmišljao ne razumijem kako se uopce moze biti s osobom i da se ograničavaš od nečega što želiš... i ovo što si napisala ne zeli se seksat moguce ali ne vidim razlog jer sto se tice njenog orgazma i svega ostalog to je sve stvarno bilo uvijek i super i neznam cemu sve ovo
bandit12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 02:43   #214
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
A kakav vam je bio seks prije?
ona bi uvijek dozivila orgazam tak da nije bio probelm u tom meni je bio ok htio sam uvjek nes novo isprobat ona bi uvijek bila malo negativna sto se tice novih svari
bandit12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 02:53   #215
Quote:
bandit12 kaže: Pogledaj post
ona bi uvijek dozivila orgazam tak da nije bio probelm u tom meni je bio ok htio sam uvjek nes novo isprobat ona bi uvijek bila malo negativna sto se tice novih svari
To što je svršavala ne znači baš da je silno uživala u vašem seksualnom životu i u tebi i u sebi i u vama dvoma u kombinaciji. Znači da je dobila dovoljno klitoralne stimulacije da svrši.

I sad više ne želi. Mene bi zbilja iznenadilo da nakon tri ili pet godina počne htjet.

Al ako je tebi prihvatljivo da si u vezi s osobom koja seks, koji je divna stvar za radit s voljenom osobom, doživljava kao nešto loše, i koja ga s tobom ne želi, a i dok je htjela je bila inhibirana, i kojoj je važnije da učini dragog boga sretnim uzgajanjem himena i radije će da dragi bog bude sretan nego vas dvoje, svakako probaj čekat. Šta drugo.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 02:58   #216
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
To što je svršavala ne znači baš da je silno uživala u vašem seksualnom životu i u tebi i u sebi i u vama dvoma u kombinaciji. Znači da je dobila dovoljno klitoralne stimulacije da svrši.

I sad više ne želi. Mene bi zbilja iznenadilo da nakon tri ili pet godina počne htjet.

Al ako je tebi prihvatljivo da si u vezi s osobom koja seks, koji je divna stvar za radit s voljenom osobom, doživljava kao nešto loše, i koja ga s tobom ne želi, a i dok je htjela je bila inhibirana, i kojoj je važnije da učini dragog boga sretnim uzgajanjem himena i radije će da dragi bog bude sretan nego vas dvoje, svakako probaj čekat. Šta drugo.
Hvala ti puno na savjetu slazem se s tbom jer meni je to nesto predivno sto djelim samo s njom i neznam probat cu i vidit ali jednostavno se bojim da to nebude dobro jer za mene vec sad nije dobro niti mogu spavati niti normalno razmisljati niti nista
bandit12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 03:01   #217
Quote:
bandit12 kaže: Pogledaj post
Hvala ti puno na savjetu slazem se s tbom jer meni je to nesto predivno sto djelim samo s njom i neznam probat cu i vidit ali jednostavno se bojim da to nebude dobro jer za mene vec sad nije dobro niti mogu spavati niti normalno razmisljati niti nista
Kad tad ćeš prestat htjet jebat je, a onda možete imat krasan brak u kojem vaša seksualna nekompatibilnost neće bit problem.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 03:05   #218
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Kad tad ćeš prestat htjet jebat je, a onda možete imat krasan brak u kojem vaša seksualna nekompatibilnost neće bit problem.
Znaš šta boli ali je istina sve tvoje rjeci sve je to istina a ne zelim si to dokazati
bandit12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 03:06   #219
Quote:
bandit12 kaže: Pogledaj post
Znaš šta boli ali je istina sve tvoje rjeci sve je to istina a ne zelim si to dokazati
Ne gori nigdje, možeš prekinut i za pola godine.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 03:09   #220
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ne gori nigdje, možeš prekinut i za pola godine.
GORI u tome i je problem
bandit12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger