Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2006., 15:42   #21
Lightbulb Farbanje cipela

ko luda pretražujem topice i tražim gdje je pisano o boljanju cipela.
imam jedne super balerinke, ali su ružne boje, pa bih ih rado dala pofarbat.
jel' ono bilo nešto u berislavićevoj?
heeelp!!!!
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2006., 15:45   #22
E oni ti farbaju,al samo u crno i smede.I ako su antilop,nece vise bit takve vec postanu glatka koza.Tako mi rekla zene tamo jer ja svako malo tamo nesto cistim pa sam priupitala.
Dakle Star,svud se nademo
 
Odgovori s citatom
Old 31.03.2006., 15:52   #23
da, stvarno ;-)
iako me nije bilo dugo...
to je neki postolar u berislavićevoj?
di točno?
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2006., 16:00   #24
Ne.To ti je kemijska cistiona koze.Kad dolazis iz Preradoviceve s lijeve strane,odmah blizu.Ne mozes fulat.Ciste kozu,krzno,ciste i cipele,bojaju...
Evo ti br.telefona njihov ako ti ustreba 487 23 87
 
Odgovori s citatom
Old 31.03.2006., 16:06   #25
thx! :-)
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 17:50   #26
...a mozes ih i sama pofarbat. kupis farbu koja kosta trinaest kuna, kupis kistic, stavis novine na pod, namazes i cekas da se osusi.
naravno, ako ti se to da radit/imas uvjete/vremena.
ja sam tako obojala sandale, i boja se nije skinula.
a i balerinike cu morat, bijele su a nekako njusim da to vise nije moderno .... mrzim te neke stvari koje postanu in odjednom, pa ih onda svi nose, a nakon booma ispadnes papak ako ih jos nosis.
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 20:25   #27
Quote:
vilinska musica kaže:
...a mozes ih i sama pofarbat. kupis farbu koja kosta trinaest kuna, kupis kistic, stavis novine na pod, namazes i cekas da se osusi.
naravno, ako ti se to da radit/imas uvjete/vremena.
ja sam tako obojala sandale, i boja se nije skinula.
a i balerinike cu morat, bijele su a nekako njusim da to vise nije moderno .... mrzim te neke stvari koje postanu in odjednom, pa ih onda svi nose, a nakon booma ispadnes papak ako ih jos nosis.
je,pa zasto i ti to onda nosis? furaj neki svoj stil, pa nikad neces bit van mode
mayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 23:34   #28
jer imam nesrecu da su mi se balerinke svidjale puno prije nego su postale moderne a onda ih nigdje nije bilo.
kako god okrenes, zrtva si ponude
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 13:52   #29
Quote:
vilinska musica kaže:
...a mozes ih i sama pofarbat. kupis farbu koja kosta trinaest kuna, kupis kistic, stavis novine na pod, namazes i cekas da se osusi.
A koju farbu? I gdje ju kupiš?
B&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 15:36   #30
Quote:
vilinska musica kaže:
...a mozes ih i sama pofarbat.
uf... ne bih se u to upuštala. za 50ak kn ili koliko već košta.
isto kao što ne bih kosu sama bojala.
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2006., 14:17   #31
...a mozes ih i sama pofarbat. kupis farbu koja kosta trinaest kuna, kupis kistic, stavis novine na pod, namazes i cekas da se osusi

Quote:
B&B kaže:
A koju farbu? I gdje ju kupiš?
Ponavljam ovo pitanje jer i mene jako zanima!!
hajdi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 09:17   #32
Farbanje cipela?

pomoć! Gdje mogu ofarbati cipele u ZG? (cipele su svijetlo plave, treba mi nešto tamnije).
merak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 09:25   #33
imaš u berislavićevoj mislim br.13 (uglavnom kad ideš iz tesline iz smjera od hard rock caffea, skreneš desno u berislavićevu i sa desne strane ti je to) obrt koji se bavi farbanjem kože. moja frendica je farbala čizme, super su ispale.
lola rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 09:27   #34
tnx
merak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 10:35   #35
da,da,samo,nema boja nekih vec samo smeda i crna,al oni su super majstori,ja ko d njih godinam cistim kozu i farbam
 
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 11:31   #36
please,zna li ko kako da ofarbam bijele sandale u srebrne?
nada is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 18:11   #37
Quote:
nada kaže:
please,zna li ko kako da ofarbam bijele sandale u srebrne?
Ako mislis sama to raditi - oprez

To u biti mozes srebrnim auto lakom, stavis podlogu ispod onoga na sto ces spricati, ali moja prijateljica je to radila i ispalo je dosta ravnomjerno, no nakon nekog vremena joj se taj lak poceo guliti i pucati. Ne znam neki drugi nacin, ako netko zna neka napise, ali pazi da ih ne unistis. A i sve ovisi trebas li prebojati dio cipele koji je od koze, umjetne koze, gume... Ne mogu ti reci sa sigurnoscu
Profinjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 18:19   #38
Joj i mene zanima! Imam svijetlo plave kožne tenisice koje su se naprijed ogulile i sad to ružno izgleda... Zna li netko jel barem postoji negdje za kupiti kakva svijetlo plava krema za cipele da malo to prekrijem?
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 11:49   #39
Quote:
Profinjena kaže:
Ako mislis sama to raditi - oprez

To u biti mozes srebrnim auto lakom, stavis podlogu ispod onoga na sto ces spricati, ali moja prijateljica je to radila i ispalo je dosta ravnomjerno, no nakon nekog vremena joj se taj lak poceo guliti i pucati. Ne znam neki drugi nacin, ako netko zna neka napise, ali pazi da ih ne unistis. A i sve ovisi trebas li prebojati dio cipele koji je od koze, umjetne koze, gume... Ne mogu ti reci sa sigurnoscu
thanks
nada is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 16:49   #40
...bojanje cipela...

...dakle, drage moje...
...izgubila sam i ponovno pronasla svoje omiljene cipelice ...strasno su udobne, od mekanog velura, a nekad su bile i vrlo lijepe, ruzicaste - medjutim, kako su vec par godina stare, s vremenom su se malo i ofucale, a mnogo vise isprljale, tako da vise nisu ni priblizno svjetloruzicaste kao nekad, vec nekako prljavoruzicasto-sive s tamnijim rubovima medjutim, kako ih jako volim, ne zelim ih se josh odreci, vec bi ih rado nosila josh barem malo, ali bi ih bojanjem dovela u red - medjutim, ne znam gdje bi se u Zagrebu mogle obojati cipele od velura...najradije bi ih obojala ponovno u neku veseliju boju (ne mora biti roza, ali crvena, plava...iako bi ruzicasta bila idealna ), ali ne znam radi li se to uopce igdje?
...ima li medju vama netko tko zna malo vise od mene? svaka pomoc je dobrodosla...
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.