Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2009., 13:58   #1
NCIS: Los Angeles (2009-2023)



NCIS:Los Angeles - IMDb

Preview


Gleda još netko? Spin off NCIS serijala sa novim likovima i mjestom radnje. Pogledao prve dvije epizode i nije loše, prosječni humor, pomalo jače glumačke ''face'', iako blago zaboravljene, i solidno sklepane priče (barem prve dvije epizode). Ostatak ostaje da se vidi.




P.S Isprike ako tema postoji (nisam je pronašao).
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 18:24   #2
Eric Christian Olsen postao član stalne postave.

Quote:
Eric Christian Olsen—who recurred on NCIS: LA last season as LAPD liaison Marty Deeks—has been promoted to a full-fledged series regular, CBS confirms.
“We are thrilled to have Eric join the cast,” said executive producer Shane Brennan in a statement. “He has already proved himself to be a great asset and invaluable member of the team, and Eric’s fans will be delighted to see what we have in store for him.”



NCIS: LA‘s second season kicks off with a two-hour episode on Sept. 21.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 21:25   #3
Jao.. ja sam odustala od ovog dvije ili tri epizode prije kraja sezone..Toliko su me iživcirali radnjom da ih više nisam mogla gledati.

Likovi mi nisu niš posebno. Najgluplji su mi zapravo ova dvojica glavnih Sam i G(debilana to kaj nema ime)

Ostali su ok. Kensy najzanimljivija.

Ok, sad spojler za one koji nisu gledali prvu sezonu

ovako što me iživciralo da sam odustala od serije
To što očito ne mogu biti dva crnca u jednoj seriji, pa su išli prvo Doma maknuti..kako? tako što ga je netko oteo.. zatim su ga par epizoda prije kraja našli, tragali cijelu epizodu za njime i na kraju ga ubili. I onda doveli ovog gore na slici (bjelca naravno ) kao novog lika i člana tima.
Nakon te epizode sam cijelu seriju obrisala sa laptopa.

A i serija je i ovako bezvezna, glupava radnja, bezvezni iritirajući likovi i gledala sam ju iz navike. Bilo je par dobrih epizoda, ali su mi i te već isparile iz glave.
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 13:06   #4
POcela sam da gledam od proslog vikenda na Sat1, cini mi se kao jako slaba serija ali gledat cu je kada god ne budem imala nista pametnije za raditi, dati cu joj priliku.
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 23:02   #5
Meni je baš dobra serija. Trenutno gledam šestu sezonu koja se emitira u SAD-u
semky23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 20:48   #6
kada ce 7 sezona zna li itko
Wetrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 22:24   #7
Quote:
Wetrix kaže: Pogledaj post
kada ce 7 sezona zna li itko
Rujan.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 23:55   #8
Umro Miguel Ferrer aka Owen Granger , NCIS assistant director u seriji .

http://tvline.com/2017/01/19/miguel-...an-twin-peaks/

Vidjelo se je praktički kroz cijelu ovu sezonu kako je slab , ali je očito nastavio glumiti do samog kraja . Nisam znao da je bolestan . Mislio sam da tako dobro igra sam lik, budući da je i sam lik postao teško bolestan . Ali , očito scenaristi su to znali i ubacili . Nemam informaciju koju epizodu je snimio posljednju.

RIP Miguel Ferrer
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 00:36   #9
Počivao u miru
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 01:00   #10
A joj, koma, sjajan glumac, kao i otac što mu je bio, Jose Ferrer.
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 01:17   #11
A baš šteta, nije ni bio star.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 17:08   #12
Da... tužno. Stvarno se vidjelo u zadnjim epizodama koliko ga je bolest pojela. A dostojanstveno se o tome uopce nije pisalo. Ljudi su se bas pitali jel glumi ili je stvarno bolestan... :-(

Usput, ova zadnja epizoda je bila predobra! Nadam se da će konačno otkriti i riješiti tko je uljez.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 20:28   #13
Šteta što nema prijevoda nove sezona, serije gledam u gluvo doba noći pa ne volim smetati drugima dok spavaju. Tako da gledam tv uglavnom skroz stišano, pa mi fale prijevodi.
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 18:03   #14
Ubili Samovu suprugu u sinoćnjoj epizodi .
Potpuno nepotrebno , ionako se pojavljuje samo tu i tamo .

RIP Michelle Hanna
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 19:05   #15
Da, bzvz.

Toliko su se izvlačili kroz sve sezone bez takvih smrti i onda ubiju nju...
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 00:11   #16
Završila nam jučer 8 sezona .
Sezona odlična
Oprostili smo se od Michelle Hanna i od Owena Grangera , makar nisu uopće spomenuli da je mrtav , nego da je samo nestao iz bolnice .Možda će u 9 sezoni njegov lik biti i službeno mrtav .

Posljednja epizoda tužna . Jadni Sam
Ali se je barem osvetio .


Ali koji je Deeks jadnik . Cijelu sezonu želi zaprositi Kensi , a sad ona njega zaprosi u posljednjoj epizodi .

Slijedeću sezonu dogurat ćemo do 200 epizode .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 07:47   #17
Meni je već taj Khaleed dojadio... I onda taj nepotreban twist s Michelle, likom kojeg nismo vidjeli od ne znam kada...

Super su mi svo ovo vrijeme, al ovo mi je bzvz bilo.


Kensi i Deeks su mi predobri. Nisu presladunjavi, već skroz realni.

Ako niste odgledali, pogledajte na you tubeu kad Daniella priča kako joj se rodio prvi sin, kod Queen Latife. Kad je dobila trudove je otišla doma kod Erica i njegove žene, a njega su poslale po uloške.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 20:50   #18
Nia Long se priključuje castu.
Quote:
The actress will play Shay Mosely, the Office of Special Projects' newest executive assistant director. As a former Secret Service agent, the character is said to be an experienced Washington insider who brings an east coast style to the west coast team.

"The character was created specifically for Nia to capitalize on her strengths and personality, and we are excited about the new opportunities and dynamics she brings to the show," said NCIS: Los Angeles Executive Producer R. Scott Gemmill. "We couldn't be happier to have her join our family."
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 22:44   #19
Zanimljivo .

Sad su s ovime riješili 2 problema : našli su zamjenu za Grangera i novi potencijalni love interes za Sama .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 00:28   #20
Sad kad i ona ispadne jedna od Hettynih nekadašnjih siročića-sleš-budući-tajnih-agenata.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:10.