Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2016., 15:09   #241
Dobraaa epizoda.

Rekoh ja da mi Chloe smrdi sa tim anđeoskim stvarima.... ili što je već rečeno,
samo je blagoslovljena.

Amenadiel se mislim nafrljio, jer je shvatio da se ništa ne događa bez dozvole Ćaće.. stoga, ni Lucifer nije sam tak banuo na Zemlju.
Sjećate se one epizode kad je poginuo svećenik? Kada je rekao L. da njegov otac ima plan za njega?
OK, previše analiziram

Maze
Mater me i dalje živcira.
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 20:54   #242
Dobra epizoda, opet su mi svi bili na razini.

Maze; i dalje cool.
Ona i detektiv Dan, al' ga je zezala.

Mama mi je bila ok, za promjenu.

A Luciferove bivse (bivsi), joj.

Lucifer i Chloe su me prvo zivcirali svojim "ima nesto medju nama pa nema, nisam te vrijedan", bla, bla, ali kraj epke
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 23:37   #243
Lucifer's in looove lalalalallal.
Premedeni su.
Super epizoda, svi na razini.
Maze iz awsome.
StepDanMama zbilja voli seks.
Kraj je će-će. Nisu mi treš i nije mi jadno.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 10:06   #244
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Lucifer's in looove lalalalallal.
Premedeni su.

Zbog ovoga mi se ne da ni pogledati.

Znala sam da će ga zasrati nekom romansom
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 10:14   #245
Ma nije uopce usrano i treš, pogledaj
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 13:24   #246
Nekako mi Lucifer nikad nije djelovao kao biseksualac pa sam malo razočarana sa tom promjenom.
Ali šta sam mogla očekivati od tipa koji nosi onoliko eylinera i maskare?
Maze mi jebena kraljica!!
Mogu li ga zadržati???
Tko je onaj lik na kraju i šta je u onim bočicama?
Ni ja nisam oduševljena sa romansom jer ko ljubavnici nemaju kemije a ko frendovi imaj..
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 16:53   #247
Pa apsolutno ima smisla da je Luce bipsic, lik je milijardama na zemlji/raju/paklu, logicno je da je isprobavao sve sto se da isprobat
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 18:04   #248
I meni ima smisla. On zapravo ne dijeli ljude na muške i ženske. Njemu je bilo samo do uživanja. A
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 18:26   #249
Ikzektli. Uostalom najbolje se vidi na Mom, dosla na zemlju, okusila zemaljske uzitke i stalno bi se seksala. A Luci se po defaultu predstavlja kao neki veliki jebac, tako da, to mi je totalno in character.
I meni je super sto su ih sparili, nemora to biti nesto svemirsko sada, ali smijesno mi je kako se on kao malo dijete iscudjava tako nekakvim obicnim stvarima, ono, nije mu jasna koncepcija monogamije i nekakvog emocionalnog vezanja kao takvog, zato mi ne fora i simpaticno, on se pita "am i boyfriend material" a ne zna ni sta znaci bit bojfrend, zna samo da mu je Kloača zbog nečeg posebna.
Zelim rec, nije mi to preodronasto napravljeno sve akupa. Uostalom vidit cemo kak ce napredovat.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 23:31   #250
Ja sam strašno razočaran time što je biseksualac. Serija mi je super, njegov lik je izgrađen kao lik velikog ženskaroša i onda ovakva šamarčina. No OK, što je tu je, taj lobi se godinama već ubacuje u serije/filmove i širi svoju propagandu pa ajde, i nije toliko iznenađenje.

Rekoh da ću pratiti serije i filmove do onog trenutka kada učine od Jamesa Bonda homića, to će biti kraj.
Rory Delap is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 00:42   #251
Ja ne kuzim sta je tolko nevjerojatno, radi se i liku koji je Devil himself. Posrnuli anđeo, nadnaravno bice, kojikurac vec. Postoji od vijeka vijekova na nekakvom Nebu u nekakvom bozanstvenom bestjelesnom stanju. Dodje na zemlju i okusi flesh and blood, i jede, pije, zabavlja i seksa se, ono, basic insticts. Spol nema veze s nicim, on kao bice je valjda iznad toga. :kajjaznam:
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 08:08   #252
U prvoj epizodi kaže da je "devil's threesome" nazvan po njemu.
Poanta je da je strah od homoseksualizma kulturološki uvjetovan, a ne biološki.
Lucifer nema pojma u kulturi, ali ima biološke porive koje nezna, kao djete, kontrolirati.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 08:21   #253
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Ma nije uopce usrano i treš, pogledaj
Evo pogledala.
I treš je
Ono...more, pokazujemo osjećaje, ti si posebna i zaslužuješ nekog boljeg, da, znam da je tako, ali svejedno ću te zažvaliti.
Hijao

Nadam se da će se otkriti neka caka po kojoj oni, baš zato što ju je bog stavio Luciferu na putu, ne smiju biti zajedno ili da će se Luci kad to otkrije ohladiti od Chloe. Inače će i ova serija u kurac zbog romanse tamo gdje joj nije mjesto.

I ne znam zašto negodovanje zbog Luciferove biseksualnosti. Već je netko lijepo objasnio, netrpeljivost prema istospolnoj ljubavi je kulturološki, čak i vjerski uvjetovana, ali Vrag kao Vrag je zavodnik i navodi u iskušenje i pokušava iskvariti sve, neovisno o spolu.

BTW, Maze je i dalje kraljica
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 23:16   #254
Sve je to OK, ali nekako mi to nije baš leglo, upravo zato što je predstavljen kao neki veliki ženskar. No dobro, živjet ću u uvjerenju da je u tom gay odnosu bio onaj koji je davao, a ne koji je primao.
Rory Delap is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 00:22   #255
Pregledao netko? Creepy slucaj, nisam bas trebala vidit kak si ona zenska masakrira ruku u lavabou
Chloe je meni bas susramljastično smiješna, simpica je cim nema metlu u guzici.
Sad ovo sve sa cliff-hangerom ne kuzim, ona je kao isti otrivana sad? A Evil Doctor je mrtav, ko bu je izljecio? Ili je to Dads work?
A ko ce ga znat.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 10:24   #256
Ovo se polako ali sigurno pretvara u sapunicu.
Sad će Lucifer odustati od Chloi i otići će u pakao da izvuče od Doktora protuotrov.
I onda će se ona izlječiti i neće biti skupa.
Sapunica.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 15:47   #257
Jer procedurali tog tipa ala "zgodni cudak koji nekim cudom uberproduktivno pomaze policiji a usput se zaljubi s partnericom" su inace jako dubokoumni i nesapuničasti (hint - Castle, Bones, Mentalist, neslavno propalj Forever, #umetnicrimidramupoizboru )
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 17:26   #258
Pogledala sam novu epizodu, dobra.

Koji dobar san je Chloe imala - 'Love Handles'.
Prvo sam mislila kako je to stvarno, poveselila sam se.
A Maze kad je skuzila sto Chloe sanja, ma za deset je.

Lucifer i Chloe su mi bili bas simpa; ona pokusava biti lezerna i bliskija s njim, a on sav u nevjerici i cudjenju zbog njenog ponasanja.
A barem je pokusavala opustiti se i pokazati mu da nije uvijek ukocena i ozbiljna (kako bi sonja rekla - s metlom u riti ).
A zagrljaj kad je vidjela da je Luci ziv i zdrav.

Onda poslije dodje mama i pokvari mu raspolozenje.

Nisam vidjela kad i kako se Chloe otrovala, ali i mene zanima sto ce i kako napraviti s njom, na koji nacin ce ju spasiti buduci je doktor mrtav.

Zamjeram Luciferu sto je onako vikao na Chloe i pomislio da ona zna kako ju je Bog stavio na njegov put. Otkud bi ona znala, ali bio je povrijedjen saznanjem o njoj pa mogu razumjeti.
Jedva cekam sljedecu epku.

Zadnje uređivanje Dhark Fay : 25.01.2017. at 18:02.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 17:33   #259
Ovaj glumac šta glumi doktora (Tim DeKay) je najavljen kao guest-arc lik, znači da će bit u još par epizoda. Ne bi me čudilo da Luci potegne do pakla po doktora i antidote.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 17:35   #260
^ mislim da bi mogao biti u pravu.
To bi bilo super vidjeti (Lucifera u paklu kako lovi doktora), sad stvarno jedva cekam sljedecu.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:19.