Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2007., 19:25   #241
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
ajd...da i ja nekog ovdje razveselim
hm...ne mogu ti reći kakve su općenito cijene...za mene i ono što sam ja htjela ispali su najpovoljniji...a vjeruj mi - 6 mjeseci sam tražila najbolju ponudu i prošla sve i svašta, načitala se foruma, napričala sa hrpom ljudi, pregledala ponuda, posjetila salona itd.
inače...mene su oni ispali najpovoljniji s obzirom na plaćanje u cashu...za neke druge vrste plaćanja nisu tak povoljni jer za cash spusti cijenu 25%
kuhinja je 18500...ide 130X295 i šank 180, koji sa svih strana ima fronte kakve su i fornte kuhinje i ispod kojeg su elementi i ladice... inače, materijal je iveral, svi aparati su mi ugradbeni...što dosta poskupljuje kuhinju..imam kutnu košaru na izvlačenje, 4 ladice tandembox, alu sokl, alu lajsne, 2 gornja elementa sa staklom, 1 gornji kutni element, 1 izvlačnu košaru...i tak
u biti...malo mi je čudno kad ljudi ovdje pričaju tipa ja sam 2m kuhinje platio toliko i toliko...stvarno nije svejedno šta je sve stavio u ta dva metra...
eto, tu sam ak trebaš još kaj...
Cijena je prihvatljiva, uz sve ono što si nabrojala.
Sigurno si sjajna stranka, s obzirom na to da si dobro informirana. Najgore je kada napraviš izmjeru, potrošiš noć na kompjuteru da čovjeku napraviš najbolju moguću kombinaciju što se tiče cijene, kvalitete, funkcionalnosti i dizajna, a on ti veli: "Jooooj, pa ja u Pavlosu dobim kuhinju za 3000 kuna!"
__________________
Z
zoranp is offline  
Old 16.06.2007., 20:47   #242
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
ajd...da i ja nekog ovdje razveselim
hm...ne mogu ti reći kakve su općenito cijene...za mene i ono što sam ja htjela ispali su najpovoljniji...a vjeruj mi - 6 mjeseci sam tražila najbolju ponudu i prošla sve i svašta, načitala se foruma, napričala sa hrpom ljudi, pregledala ponuda, posjetila salona itd.
inače...mene su oni ispali najpovoljniji s obzirom na plaćanje u cashu...za neke druge vrste plaćanja nisu tak povoljni jer za cash spusti cijenu 25%
kuhinja je 18500...ide 130X295 i šank 180, koji sa svih strana ima fronte kakve su i fornte kuhinje i ispod kojeg su elementi i ladice... inače, materijal je iveral, svi aparati su mi ugradbeni...što dosta poskupljuje kuhinju..imam kutnu košaru na izvlačenje, 4 ladice tandembox, alu sokl, alu lajsne, 2 gornja elementa sa staklom, 1 gornji kutni element, 1 izvlačnu košaru...i tak
u biti...malo mi je čudno kad ljudi ovdje pričaju tipa ja sam 2m kuhinje platio toliko i toliko...stvarno nije svejedno šta je sve stavio u ta dva metra...
eto, tu sam ak trebaš još kaj...
Ovo sve mi dobro zvuci! A jel to neka akcija sa popustom 25 % na gotovinu ili je to uobicajeno? Ja cu te jos pm-at u vezi toga ovih dana, ok?
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Old 16.06.2007., 22:09   #243
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
Ovo sve mi dobro zvuci! A jel to neka akcija sa popustom 25 % na gotovinu ili je to uobicajeno? Ja cu te jos pm-at u vezi toga ovih dana, ok?
ne znam...mogu ih pitati
samo ti pm-aj
Zvrksa is offline  
Old 16.06.2007., 22:23   #244
Quote:
zoranp kaže: Pogledaj post
Cijena je prihvatljiva, uz sve ono što si nabrojala.
Sigurno si sjajna stranka, s obzirom na to da si dobro informirana. Najgore je kada napraviš izmjeru, potrošiš noć na kompjuteru da čovjeku napraviš najbolju moguću kombinaciju što se tiče cijene, kvalitete, funkcionalnosti i dizajna, a on ti veli: "Jooooj, pa ja u Pavlosu dobim kuhinju za 3000 kuna!"
čuj...tražila sam kuhinju skoro 6 mjeseci...naravno, ne stalno intenzivno, ali mogu slobodno reći da sam sate i sate (u biti...dane i dane) provela po salonima, ispitavala, kombinirala, tražila, čitala po internetu, učila šta je alu sokl, ABS traka od 2mm, kantiranje općenito...(da me netko to prije pitao, mislim da bih samo blenula u njega) i sl. stvarčice, učila o bitnim detaljima

ne spadam u te koji će reći takvu glupariju...ma ne mre me nitko uvjeriti da kuhinja za 3000kn lijepo i kvalitetno izgleda... možda ak se sastoji od 1 visokog
elementa... (kupnju takve kuhinje jedino ne smatram glupošću za ljude koji si stvarno ne mogu priuštiti više...a znamo da, na žalost, u Hrvatskoj i takvih ima dosta)

nisam rastrošna, ali ni škrta...pa to radim samoj sebi da mi bude što bolje...a da mi bude što bolje naravno da moram izabrati ono što za samu sebe smatram najpraktičnijim... neki su mi rekli "pa kaj će ti ta kutna košara kad je tak skupa?"...možda oni nisu imali prilike biti u kuhinji sa dubokim kutom u kojem je najobičnije polica...pa se onda fino uvlači u taj kut...
i tak...da ne duljim baš previše...

uglavnom...mislim da sam ok stranka...ja sam ženi kojoj sam 2 puta oduzela po sat i pol za izradu ponude, nakon što se ipak nisam za nju odlučila jer mi je bila preskupa (talijanske kuhinje), ali zato iznimno ljubazna, profesionalna i puna ideja...napisala mail zahvale za uloženo vrijeme i trud, te ju obavijestila da sam se ipak odlučila za drugu firmu...žena je bila toliko iznenađena da je rekla da joj se to nikad još nije dogodilo i da sam joj definitivno ujepšala dan... eto, ljudi kak je malo potrebno da jedni drugima uljepšamo dane...
Zvrksa is offline  
Old 16.06.2007., 23:27   #245
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
čuj...tražila sam kuhinju skoro 6 mjeseci...naravno, ............. eto, ljudi kak je malo potrebno da jedni drugima uljepšamo dane...


Sinergija ja ključ uspjeha i obostranog zadovoljstva.
__________________
Z
zoranp is offline  
Old 18.06.2007., 09:03   #246
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
ne znam...mogu ih pitati
samo ti pm-aj
Pliz pitaj sto je s tim popustom za gotovinu, i ak je akcija do kad traje!
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Old 02.07.2007., 10:12   #247
Evo otprilike nesto ovako bi trebala.Stavljam slikicu s dimenzijama...
http://img265.imageshack.us/img265/9...jamjerecv1.jpg

a ovo je jedan od iznosa koji sam dobila kao ponudu. Znaci bez aparata i sudopera, od iverala, u ladicama onaj mehanizam da se privuce kada je zatvaras....i to je to.
18.776,01



bubamarica is offline  
Old 02.07.2007., 10:13   #248
I samo jos da pitam ima li netko iskustva s dugac stolarijom iz dubrave, te sta je s onim aspecto kuhhinjama, jer se svojedobno pisalo o losim iskustvima, ali je sad to pobrisano, a kao demokratska drzava.....
bubamarica is offline  
Old 04.07.2007., 15:35   #249
Quote:
bubamarica kaže: Pogledaj post
Evo otprilike nesto ovako bi trebala.Stavljam slikicu s dimenzijama...
http://img265.imageshack.us/img265/9...jamjerecv1.jpg

a ovo je jedan od iznosa koji sam dobila kao ponudu. Znaci bez aparata i sudopera, od iverala, u ladicama onaj mehanizam da se privuce kada je zatvaras....i to je to.
18.776,01




moja je kuhinja vrlo slična tvojoj, malo veća (2.50x1.80) s još većim elementom koji glumi šank (svi su aparati ugradbeni, dakle skuplja varijanta zbog više materijala), viseći elementi do stropa, materijal mat medijapan. Stolarova ponuda za drveni dio je 14-15.000kn.
Duplić za isti sastav traži 19.000, Aspecto 25.000
vinova lozinka is offline  
Old 09.07.2007., 15:23   #250
Zanima me gdje se mogu pogledati Kaindlovi iverali, znam da eggera ima na zavrtnici u elgradu, ali kaindl nigdje ne mogu naci...

Thanks!
kurjoza is offline  
Old 09.07.2007., 16:09   #251
Quote:
kurjoza kaže: Pogledaj post
Zanima me gdje se mogu pogledati Kaindlovi iverali, znam da eggera ima na zavrtnici u elgradu, ali kaindl nigdje ne mogu naci...

Thanks!

www.iverpan.hr
cd_covers is offline  
Old 10.07.2007., 15:16   #252
Ljudi kako se zove trgovina iveralom i furnirom u Samoboru, navodno drze funderov iveral? Thanks!
kurjoza is offline  
Old 10.07.2007., 15:25   #253
siže kupres se zove!

www.sizekupres.hr
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Old 10.07.2007., 15:29   #254
I zanima me jel cemu taj funder, da li je kvalitetan iveral?
kurjoza is offline  
Old 10.07.2007., 15:30   #255
Quote:
solar kaže: Pogledaj post
siže kupres se zove!

www.sizekupres.hr
Hvala ti
kurjoza is offline  
Old 10.07.2007., 15:40   #256
Quote:
kurjoza kaže: Pogledaj post
I zanima me jel cemu taj funder, da li je kvalitetan iveral?
meni je kuhinja od materijala nabavljenog tamo...bez zamjerke za sad...
yamadado is offline  
Old 10.07.2007., 15:56   #257
Znaci ok su, super!

Jesu li ti radnu plocu radili u size kupresu ili negdje drugdje?
kurjoza is offline  
Old 12.07.2007., 14:03   #258
Jel netko imao kakva iskustva sa firmom Stella Interijeri?
http://www.stella.hr/home.html
BAUER is offline  
Old 12.07.2007., 14:18   #259
svidjaju mi se
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Old 12.07.2007., 16:16   #260
ljudi kak si radim lijepu vlastitu kuhinjicu s dušom...
objavim slikice kad bude finiširana

edit: fronta svijetli hrast milano, bokovi tamni hrast amazona (sličan po boji kao wenge, samo hrast šara)
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:11.