Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2013., 16:17   #5581
Ennui, drago mi je što si se izvukla iz svega toga i zapamti: sve što je pretjerano i neprirodno nije dobro. Nije normalno ni prirodno da neko nakon dva mjeseca tebi daje život u ruke i nakon tog ekstrema realno je očekivati da će nakon nekog vremena na scenu stupiti onaj drugi ekstrem.

Nisam lično imala nikada takvih problema ali sam viđala masu odnosa u kojima je bila prisutna baš takva vrsta manipulacije... Dajem ti sve, kada te pridobijem igraćeš onako kako ja želim i bit' ću ti centar svijeta. Ako tako ne bude nećeš se dobro provesti. Klasika.

U malo umjerenijim ljudima je sreća
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2013., 17:31   #5582
Ma kuzimo se i ja spadam među one koje im žele sve najbolje u životu, da se srede ako je to ikako moguće i ni jednoj vise to ne naprave jer da, i njima je očito velik košmar u glavi..
kukurice is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2013., 09:12   #5583
Duboko se nadam da smo svi nakon takvog iskustva izvukli pouku i, ako ništa drugo, naučili prepoznati mogući razvoj situacije u tom smjeru u budućim odnosima. Kao što smo se svi dosad složili, u samim je početcima to vrlo teško prepoznati, ali nakon što se jednom prođe kroz to mislim da se prag tolerancije poprilično snizi i u mnogim situacijama pušemo i na hladno. Ja osobno mislim ću možda za potencijalne kvalitetne odnose ostati zakinuta upravo zbog tog možda malo pretjeranog opreza, no radije biram to, nego još jednom prolaziti kroz ono što sam s njim prošla.
ennui is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 01:02   #5584
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Ennui, drago mi je što si se izvukla iz svega toga i zapamti: sve što je pretjerano i neprirodno nije dobro. Nije normalno ni prirodno da neko nakon dva mjeseca tebi daje život u ruke i nakon tog ekstrema realno je očekivati da će nakon nekog vremena na scenu stupiti onaj drugi ekstrem.

Nisam lično imala nikada takvih problema ali sam viđala masu odnosa u kojima je bila prisutna baš takva vrsta manipulacije... Dajem ti sve, kada te pridobijem igraćeš onako kako ja želim i bit' ću ti centar svijeta. Ako tako ne bude nećeš se dobro provesti. Klasika.

U malo umjerenijim ljudima je sreća
toga sam se i ja nagledao,čovjek kokuz ona bogata,drži ga kao kap vode
na dlanu,ali zato prati svaki njegov korak,jer onda slijedi ovo
Ako tako ne bude nećeš se dobro provesti.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 11:37   #5585
Emocija je najzdravija kada je balansirana, kada u njoj ima i srca i mozga. Pretjeran oprez je druga krajnost. Naci ces ti vec vremenom balans
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 23:37   #5586
Pretrazivala sam internet i slucajno naisla na ovu temu.. Buduci da se osjecam bespomocno, voljela bih sa vama podijeliti svoj problem i dobiti bar koju rijec utjehe.. Upoznala sam ga prije par godina..na pocetku veze je sve bilo normalno, nije mu smetalo nista niti smo se zamarali bilo kakvim glupostima, a imali smo neku vrstu distance i moglo bi se reci malo hladnije odnose, jer nam je oboma tako odgovaralo. Nakon nekog vremena je prvo poceo sa pricom o bivsim djevojkama..kako je on bio bolesno ljubomoran i kako ga je svaka bivsa prevarila. Ubrzo je poceo i da prica kako su one bile prezgodne i prelijepe, ku*ve.. Kako je vrijeme prolazilo, on je sve manje osjecanja pokazivao, a ja sam to ignorisala jer sam mislila da ih samo krije, jer je uvijek bio tip muskarca koji je uvijek hladan i"frajer". Polako je poceo da mi prigovara radi lokacija na koja izlazim sa frendicama, pa su mu pocele smetati one, pa cak i nacin na koji se oblacim(ali da naglasim, frendice su mi normalne, ja kratko ne nosim a lokacije su takodjer mjesta gdje izlaze normalni ljudi). To mi se na pocetku svidjalo, jer sam mislila da su to prvi pokazatelji njegove ljubavi. Haha. Pao je i prvi udarac..i to sam tada shvatila kao nesto pozitivno. Poslije me udario jos par puta.. Voljela sam ga i trudila se da sve bude kako on kaze, ne bi li mu ugodila..pa bi mozda i on mene volio. Polako mi je uzimao samopouzdanje da bi me na kraju uvjerio da sam obicna ku*va koju moze imati svako s kim stane, iako me vec godinama niko drugi nije takao. Godinama sam to trpila i trudila se. Prije par sedmica sam se pozdravila sa prijateljem kojeg znam od osnovne.. On je to vidio. Ispsovao me je i svasta mi izrekao, a vjerujte da ne bi vjerovali sta sve ne. Imam osjecaj kao da me odbacio kao staru krpu, a trudila sam se kao niko. Konstanto mi, u razmacima od par dana, salje poruke na mob da sam obicna ku*va, da ga je stid sto je bio u vezi sa mnom..ma svasta. Za ovo inace, od mojih frendica, niko ne zna..svi misle da je divan. A ja se sada polako navikavam na slobodu..ali me boli, ljuta sam, povrijedjena, bijesna, tuzna, sretna..i osjecam se kao smece. Uhvatim se i da na momente krivim sebe..jer se pitam da li se ja zaista ponasam kao djevojka lakog morala.. :/ psihicki sam potpuno unistena.
MelanieHamilton is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 00:22   #5587
Svjesna si da ti je srozao samopouzdanje i da zbog toga o sebi misliš kako misliš.

On je i želio tebi stvoriti takvu sliku. Ne dozvoli to. Vrijeme će ti pomoći da se osjećaš bolje. Blokiraj mu broj, ne čitaj poruke koje ti šalje...
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 10:50   #5588
Žao mi je što ti se to dogodilo. Trebala si davno prije otići, a ne čekati koju godinu.
JokaG is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 15:55   #5589
@MelanieHorton

Prvo da te pohvalim što si se maknula od njega.

Definiraj svoje ponašanje kako ti paše, a ne da slušaš previše tuđe definicije.
Uvijek se može naći netko kome se tvoje ponašanje neće svidjeti, i kaj bi se zbog njih trebala deprimirati?
Ne treba sad ići u ekstreme. :P

Obično najviše brane oni koji se najviše boje napraviti nešto, pa brane drugima.
__________________
"Snovi se ostvaruju. Da nije tako, priroda nas ne bi poticala da ih imamo" - John Updike
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 16:41   #5590
Ja sam jos uvijek mlada, imam 22god..i nekako, u periodu kada sam trebala da gradim svoju licnost, sa svojih 18god, on me odvukao u pravcu primitvnog razmisljanja..u neku ruku to i nije lose..ali meni se sada stvari koje su danas potpuno normalne - krenuvsi od banalnih primjera - pozdravljanje prijatelja ili kava sa prijateljem..cine kao da ja radim najgoru mogucu stvar i da ce me svi gledati kao fuficu radi toga. Ja vise ne znam ni ko sam ustvari..bas sam izgubljena. Zadnji put kada me udario, udario me zbog gluposti, jer sam popila pice-dva na rodjendanu, uhvatio me za vrat i rekao da se pazim, jer ce me iduci put unakaziti. Cak me i tada uvjerio da sam ja kriva, pa sam presla preko toga.. Jednostavno, koji god potez ja napravim, kriva sam, a on meni moze napraviti sta god i ja sam i za to kriva..i toliko manipulise mojim mislima, da cak i ja sebe uvjerim da sam sve to zasluzila. Sada bih samo voljela da me pusti na miru, da krenem dalje..ali bojim se da se to nece desiti.. :/
MelanieHamilton is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 18:33   #5591
Tip je manipulator i to vraški dobar (u najgorem i nejnegativnijem smislu), a ti si očito bila preslaba i preranjiva u to vrijeme kad si se upustila u vezi s njim i to ti je to.. Srećom si to shvatila, neki kažu na vrijeme, neki kažu prekasno, ali to nije ni bitno. Bitno da si shvatila i da se sad makneš od njega, nemoj se ni pokušavati upuštati s njim u bilo kakve rasprave i objašnjenja, samo se udalji, a vrijeme će učiniti ostalo.. Ne će ti biti lako jer je normalno da si jako vezana za njega, al nadam se da shvaćaš koliko štete činiš sebi ako mu odlučiš popustiti i ovaj put. Ako si ovdje došla po potvrdu da je ova odluka da se makneš od njega ispravna - da, ispravna je! Drži se
ennui is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 14:27   #5592
Rani seks

Iz mog iskustva: ako padne rani seks, veza ne može uspjeti. Nakon seksa ništa više nije isto. Zasljepi nas, upoznavanje stane, sve se svodi na konzumiranje veze. A kad dođe kriza, treba se znati emotivno i fizički udaljiti i održavati vezu u 'hladnom pogonu' za koji je uporište upravo zaručničko razdoblje, tj. ono prije seksa.

Znam da je rani seks dio današnje kulture. Onaj tko od njega (ne od seksa, nego od ranog seksa) zazire proglašava se nazadnom konzervom i zadrtim vjerskim fanatikom. Ja mislim da su odlike mudrih, emocionalno inteligentnih i seksualno inteligentnih osoba samokontrola, sposobnost vlastitog otvaranja i upoznavanja druge osobe, asertivno zauzimanje za sebe, poštivanje vlastitih i tuđih granica. Par se treba malo uzajamno isprovocirati, posvađati, raspravljati, upoznati kao prijatelji - a onda dolazi seks kao kruna ljubavi, ili razlaz kao uzajamni zaključak o nekompatibilnosti.

No - uvijek postoji prilika za novi početak, ako si je usudite uzeti. I iskustvo je tu da iz njega učimo a ne da ga oplakujemo
__________________
As long as you trust yourself, you will know how to live (Goethe)
Biznismen75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 15:49   #5593
Unhappy POMOC!Psihicki me maltretira!

Ovako,nova sam,a citam vas vec dve godine!Ne znam vise kome da se obratim,pa vas molim za savet.Zivim sa deckom dve godine,napustila sam svoju drzavu i ostavila sve,radi ljubavi.On je dobra osoba,hoce svima da pomogne i svi ga postuju,medjutim!Desava se da dodje do promene,kada se posvadjamo on postaje druga licnost!U stanju je takve grozote da izgovori da ja ostanem u shoku!drugi problem je kad popije ,ume da me uvredi i ponizi pred drugima tj.pred svojom porodicom,sto je po meni najjadnije!Druga stvar,ne mogu vise normalno da spavam sa njim,kada pokusamo strasno me boli,i onda me on opet vredja,a ne shvata da upravno zbog uvreda ,jednostavno ne mogu da se opustim,verovatno mi je taj bol na psihickoj bazi,ja ne znam sta da radim,ima i dobrih stvari,al ovo me ubija,a ne mogu da napustim drzavu,jer imam posao ovde,imam i dalje osecanja prema njemu,uzasno se osecam .molim za savet,kako da ga dozovem pameti?DA LI MISLITE DA MU NEMA POMOCI,tj da se ne moze promeniti?on ima 26 godina a ja 24 ,mislim da je jako nezreo za svoje godine,i sto kad krene da pije ne ume da stane(nije alkoholicar) eto sad za docek Nove god. vec se nerviram kada bude poceo da pije,dal ce da me izblamira ili ne,jos mu je rodjena sestra rekla,da bude li se napio i pravio gluposti,da ce ona doci po mene!STA DA RADIM? sta da mu kazem,da se postidi sam sebe!
TuznaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 15:58   #5594
Zavaravas samu sebe. To nije dobar covjek. Pije, ne zna stati, vrijeda te i kad je trijezan, ima kratak fitilj, i uopce mu nisi bitna ni u sexu ako sam dobro shvatila, inace bi se potrudio oko tebe i postovao te. Bjezi glavom bez obzira jer si premlada da si sa nekim takvim unistis zivot. Moze samo biti gore. Kreni dalje, nitko nije bez mane ali ovo je previse. Nema njemu pomoci.
Sent from my LG-E400 using Tapatalk 2
__________________
while we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Irra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 15:59   #5595
A što ne možeš imati posao u drugoj zemlji i bez njega?
Uopće mi te nije žao. Svjesna si s kakvim si tipom, ali i dalje trpiš.
Bravo, tvoja submisivnost je upravo ono što će ga promijeniti
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 16:17   #5596
Super, uz roditelje i sestru ima još tebe da ga nunaš, povlađuješ i daješ pičke makar te bolilo ili ne uživaš.
Ne vjerujem da osim odlaska imaš ikoju drugu opciju, ne traži opravdanja nego smogni snagu da otfikariš tipa u tri pičke materine.

Lizalica, mrkva (navodna ljubav i ugoda) i batina (vrijeđa, bojiš ga se
ponižava te pred obitelji -> razmaženo derište).

Sigurno nakon demonske faze ponekad kaže nježno: "Volim te".
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 16:41   #5597
Okreni mu drugi obraz.
Pa onda i treci i cetvrti i peti, koliko god ih vec imas, jer ipak te on voli i dobar je covjek. Malo si popije pa me maltretira, dusa moja

Bjezi zeno! Sta ti nije jasno? Bjezi od tog kretena, tek ti je 24 godine. Ima jos puno muskaraca koji su na mjestu. Ili nemas hrabrosti biti malo samostalna?
Hrabrost se ne moze posudit ili zamolit nekog drugog, da bude hrabar za tebe.
Kad se odlucis na hrabrost, osjecat ces se najusamljenije na svijetu, jer to je iskljucivo tvoja odluka.
Ali sve nakon dobre odluke se pocinje kretat prema cilju.

Mislis li da si hrabra zena?
Odgovori to samoj sebi..
Tom Highway is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 17:46   #5598
Zato sto je u mojoj drzavi plata 200 evra do 300 ,a ovde gde sam je 1000 evra,a imam dugova i racuna,pa radim da bi zaradila da bi poslala pare da platim racune i da sredim stan
TuznaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 17:51   #5599
On ima sestru koja ga je odgajila jer im je majka umrla,tj umrla je kada je njega rodila,a Otac im je bio problematican,tako da on odrastao u domu za nezbrinutu decu,
TuznaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 17:58   #5600
Da, i? Kakve to veze ima sa tvojom situacijom?
Tom Highway is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger