Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2014., 07:48   #1
Sta raditi vise, imal spasa?!

Decko i ja smo godinama zajedno, zaruceni, trebalo uskoro doci do braka i...

On je odjednom postao nekako drugaciji. Znate kad u sebi dobijete taj instant osjecaj. I zaista pogled mu je nekako prazan, malodusan je. Trebao mi je doc sad na meni vazan datum, nije iako je obecao, a ja se spremila sa svojima, ispala sam budala po ko zna koji put. Isto nesto vezano za vjencanje je odgodio malo, s nekim izgovorima. Ima tu jos nekihscena, tesko je to sve objasniti rijecima. Npr ismijavanje u "sali", moje mane, krivice, izazivanje svadje... Cak je i moj brat primijetio da je nervozan. Nekako se distancira i izbjegava i da me ljubi, da ima odnose.

Nekad osjecam kao da je u svojoj glavi prekinuo sa mnom, a nije me obavijestio. Mozda nije spreman za brak, ali to se fino kaze da ne bi doslo do prekida ovako. Iako smo u vezi na daljinu, jako losi uslovi veze, zato je brak za nas spas, godinama se mucimo ovako, svi se cude kako sam mogla izdrzati sve to, u tridesetim sam godinama kad zelim i porodicu i djecu.

Zbog sveg ovog i ja pokazujem najgoru sebe, jednostavno sam umorna od ovakvih situacija, mislim da me mozda i ne voli sto me obeshrabruje, misli da moze bolje ili sto vec zbog cega mi nema smisla ni boriti se. Iako ga jako volim i on je nesto najljepse u zivotu sto mi se desilo. Ali borba sa vjetrenjacama umori. A kada pricam s njim on kaze da je problem samo moje umisljanje da problema ima. Mozda ocekuje isto od mene, misli isto ne znam...

Sta vi mislite, kako da postupim vise s njim?
dundicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 07:52   #2
Quote:
dundicaaa kaže: Pogledaj post

Sta vi mislite, kako da postupim vise s njim?
Po vlastitom srcu i intuiciji
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 08:29   #3
najbolje je da pitaš njega što mu je itd. jer može biti puno toga
BeerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 08:37   #4
Najvjerojatnije ga je malo strah. Zivot mu se mjenja...zaruke,vjencanje, vjerojatno i beba uskoro.

Nemoj odmah pomisljat na najgore nego popricajte.
Ajkoola is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 08:40   #5
Na pravo mjesto si došla pitati.

Evo bacam Tarot za tebe da vidim što je u njegovoj glavi.


Ledena Kraljica karta - nije dobro. Upustva nalažu da hitno porazgovaraš sa njim.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 08:40   #6
Gotovo je, gotovo!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 08:42   #7
Quote:
dundicaaa kaže: Pogledaj post
Mozda nije spreman za brak, ali to se fino kaze da ne bi doslo do prekida ovako. Iako smo u vezi na daljinu, jako losi uslovi veze, zato je brak za nas spas, godinama se mucimo ovako, svi se cude kako sam mogla izdrzati sve to, u tridesetim sam godinama kad zelim i porodicu i djecu.
I ti misliš da je brak rješenje za sve probleme
Jeste probali zajedno živjeti da vidite kak vam ide?
__________________
Vjetar mi šapće, idemo u Vrapče
McGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 08:44   #8
Errrmmm....to "umisljas si" i "nista se nije promijenilo" sam cuo pedeset puta i onda dode sa spikom kako se sve promijenilo, nismo vise ljubavnici i bla bla...i ti budes wtf...

Najbolje da postupis onako kako ti unutarnji glas govori. Mozda ima krizu pred brak...iako sumnjam da je to. Osim toga, brakom spasavati katastrofalnu vezu je pogresno.

I opet, veze na daljinu ne funkcioniraju. Jos nisam cuo osobu koja se pohvalila suprotnim. Al tu ne govorimo o nekim kratkim razdvojenostima...nego ono bas...

Kako bilo, predlazem ozbiljan razgovor. Znat ces sve, taman da ti ni ne kaze sve...ti ces znati.
RIMM is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 08:48   #9
Quote:
dundicaaa kaže: Pogledaj post
Zbog sveg ovog i ja pokazujem najgoru sebe, jednostavno sam umorna od ovakvih situacija, mislim da me mozda i ne voli sto me obeshrabruje, misli da moze bolje ili sto vec zbog cega mi nema smisla ni boriti se. Iako ga jako volim i on je nesto najljepse u zivotu sto mi se desilo. Ali borba sa vjetrenjacama umori. A kada pricam s njim on kaze da je problem samo moje umisljanje da problema ima. Mozda ocekuje isto od mene, misli isto ne znam...

Sta vi mislite, kako da postupim vise s njim?
Druga podvucena recenica pokazuje da ste vec razgovarali o ovome - ako ti je tako rekao, prihvati to i opusti se. Jer da je zelio prekid, tvoje sumnje bi mu dale odlican izgovor za isti. Ne zaboravi da ucestala drama (jako) zamara.

Moj savjet ti je da pokusas biti najbolja verzija sebe. To vrijedi biti za covjeka koga volis i 'najljepse je sto ti se desilo'. Sretno.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 09:05   #10
Vjerovatno ti nece bas odgovarati jer si i sama umorna ali pokazi razumijevanje kroz neko vrijeme pa onda pricaj sa njim.
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 09:52   #11
Ne mogu biti siguran, malo znam o vama. Napisaću jedno razmišljanje čoveka koji došavši sa posla zavaljen u fotelji konta.
"Dočekala me je na vratima sa osmehom i pitanjem -KAKO SI?
Seo sam u fotelju i odmah mi je dodala flašu piva, tako volim pivo na ovako vruć dan.
Kuva onaj paprikaš sa knedlama koje toliko volim. Osećam da miriše.
Obukla je onu haljinu u kojoj je tako seksi.
Kuća je sređena, baš sve miriše...
Mamu joj jebem kurvinu a voli li ona mene? Možda sam joj već dosadio!"

Nekad se od šume ne vidi drvo. A nekad je šuma sva posečena. Još uvek može se pošumljavati. Važno je ne biti slep kod očiju.
biljoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 10:49   #12
Teško da ti itko od nas može reći šta on misli i šta on želi.
Brak je velik korak, manje više sve uhvati panika....
Ja nekako vjerujem svom unutrašnjem glasu , kad mi on govori da nešto ne štima onda se to najčešće i tako završi.
Možda ti preuveličavaš, mi žene znamo pogrešno čitati neke stavri... nema kod njih takvih analiza i dubioza u jednoj jednostavnoj rečenici, to samo mi tražimo kako se to može protumačiti. Muškarcima kako si znači samo to , kako se osjećaš? Dok mi žene većinom u kako si nađemo sto odgovora

Gle, sve u svemu on se radi nečeg promjenio.... nisi ni ti sretna, je li brak usitinu ono što vam sad treba? Razgovaraj s njim , vidi što ga muči....reci mu da ne možeš u brak ovako
Kažeš mu "Ti si postao čudan, neprepoznatljiv...vidim da postoji neki problem. Pričaj sa mnom, jer ako ne pričaš radiš mi kaos u glavi. Mislim da si u dilemi oko braka, a to nikako ne bih htjela.Ako sam zabrijala uvjeri me da sam u krivu. Ako ti je ovo stres , izbacit ćemo stres...kome treba brak da bi bio sretan."

Pričati,to morate
Ajd, i javi jel nas pozivaš u svatove kad smo ti ovoliko pomogli
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 10:56   #13
Danas se puno muškaraca, pogotovo mlađih, užasava braka, može se reći s razlogom. Zato mnogi potonu u predbračnu depresiju. Brak znači gubitak neobaveznog života, slobode, rizik razvoda, gubitka djece i alimentacije. Nemoj bit mutava, razgovaraj, pitaj ga je li ga strah braka.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 11:09   #14
Quote:
Popij Pipi kaže: Pogledaj post
Danas se puno muškaraca, pogotovo mlađih, užasava braka, može se reći s razlogom. Zato mnogi potonu u predbračnu depresiju. Brak znači gubitak neobaveznog života, slobode, rizik razvoda, gubitka djece i alimentacije. Nemoj bit mutava, razgovaraj, pitaj ga je li ga strah braka.
Brak znači ...ljubav , dijeljenje, poštovanje ,razumjevanje,kompromis, redovan sex,lijeganje u zagrljaju i buđenje u istom, podrška, djeca, sreća i još puno toga ..... to je brak.
Tebi je brak rizik od razvoda
To je kao kad bi rekao ne želim bicikl jer ću možda pasti , razbiti koljena... možda mi i nogu amputiraju. Bicikl =amputacija noge.

Daj nemoj biti tako pesimista
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 11:09   #15
Autorica... dozivjela sam to isto, prekinula zaruke i vezu.
Sta tek u braku ocekivat?
Ajde bjezi od mene...
Zatim se dogodila luda promjena s njegove strane, bolje da je spominjem kakve je sve ludosti radio da me vrati.
Nisam mu se vise vratila, jer sam iziritirana svime prestala voljet ja njega.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 11:15   #16
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Teško da ti itko od nas može reći šta on misli i šta on želi.
Brak je velik korak, manje više sve uhvati panika....
Ja nekako vjerujem svom unutrašnjem glasu , kad mi on govori da nešto ne štima onda se to najčešće i tako završi.
Možda ti preuveličavaš, mi žene znamo pogrešno čitati neke stavri... nema kod njih takvih analiza i dubioza u jednoj jednostavnoj rečenici, to samo mi tražimo kako se to može protumačiti. Muškarcima kako si znači samo to , kako se osjećaš? Dok mi žene većinom u kako si nađemo sto odgovora
Ako sam išta naučila u životu onda je to to da mi žene nikad ne preuveličavamo stvari, to nam samo trpaju u mozak oni kojima se radi raznoraznih interesa ne sviđa naše otkrivanje istine.

Dakle autorici, kao što ti je već savjetovano, slušaj to kako se osjećaš, ustvari uopće ne kužim cure koje se muče oko takvih stvari OSIM ako financijski ne ovise o muškarcu, ako ne, onda je stvar jednostavna, čim ti nisi sretna to je dovoljno da se uvode promjene, nije važno što i kako, a da ne govorim o tome da se najčešće iza lošeg predosjećaja nešto krije jer muškarci stravično loše glume, žene znaju strahovito dobro glumit i to je opasno ali muškarci 90% ne, oni nisu svjesni toga koliko su prozirni.
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 11:41   #17
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Daj nemoj biti tako pesimista
Ne mogu bit pesimista jer nisam žensko.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 11:46   #18
Quote:
Moraxella kaže: Pogledaj post
Ako sam išta naučila u životu onda je to to da mi žene nikad ne preuveličavamo stvari, to nam samo trpaju u mozak oni kojima se radi raznoraznih interesa ne sviđa naše otkrivanje istine..
Lol.
Čuj ti ovu mega generalizaciju.
Mi žene NIKAD ovo ili ono.

Neke žene (kao i neki muškarci) preuveličavaju, kao što i lažu, kradu, ubijaju i svašta.

Mi žene nikad ne preuveličavamo..

ELOEL.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 11:57   #19
Jacti rec da ne znam imal spasa.
Iako solidno pojasnjena situacija,cudi me da ocekujes odgovor na svoje pitanje.
Nevjerojatno mi je da ces se prije savjetovati i pitati forum nego lijepo i ozbiljno razgovarati s deckom kojim si vise godina u vezi,kojeg volis
Nikad ne bih volio da moja buduca slicna pitanja rijesava preko foruma a ja doma ziv i zdrav na fotelji sjedim..Bilo bi zalosno da nakon par godina veze ne moze razgovarati sa mnom o bilo cemu a kamoli o pitanju koje se tice iskljucivo nas.

Ne postoji kopetentniji covjek koji ti moze odgovorit na tvoje pitanje od tvog zarucnika.
Art26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 12:00   #20
Quote:
Art26 kaže: Pogledaj post
Jacti rec da ne znam imal spasa.
Iako solidno pojasnjena situacija,cudi me da ocekujes odgovor na svoje pitanje.
Nevjerojatno mi je da ces se prije savjetovati i pitati forum nego lijepo i ozbiljno razgovarati s deckom kojim si vise godina u vezi,kojeg volis
Nikad ne bih volio da moja buduca slicna pitanja rijesava preko foruma a ja doma ziv i zdrav na fotelji sjedim..Bilo bi zalosno da nakon par godina veze ne moze razgovarati sa mnom o bilo cemu a kamoli o pitanju koje se tice iskljucivo nas.

Ne postoji kopetentniji covjek koji ti moze odgovorit na tvoje pitanje od tvog zarucnika.
potpis
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger