Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2014., 15:54   #2221
Quote:
Andy_gfos kaže: Pogledaj post
Evo pridružujem se tebi imam 174cm i 66kg nisam izgubila ni kilu a bome ni cm, samo su mi se prsa i leđa povećala za 1 cm. Inače sam se aktivno natjecateljski bavila gimnastikom ali unazad 2 godine se ne bavim ničim a prije 3 godine sam insanity završila i skinula 4 kg..
Kod T25 primjetim promjene na tijelu što se bedara tiče i načina na koji mi hlače stoje sad a kako su stajale prije početka vježbanja al bedra nisam mjerila pa ne mogi reć razliku..imam više snage i oblikuju mi se mišići ponovno..Nadam se da će u beti biti razlike i smanjenja viška na stomaku i guzici a vjerujem da će ih bit..jer nemam baš viška kila al bi opet vratila kako sam imala tako da tijelo 100% reagira samo što sporije..kile uvijek zadnje idu..tako da nemoj prestajat..kad tijelo potroši šta ima počet će trošit kile i salo..vjeruj! A pošto smo žene salo sa stomaka nažalost ide zadnje..samo rokaj cardio i total body circuit da se iznojiš što više. pa makar ubaciš duplo vježbanje ako osjetiš da ti je jedno premalo..Iako je meni brat rekao nema ništa bez trčanja a on je završio za kondicijskog trenera. Opet ću vjerovat Shaun-u..i inače se hranim zdravo samo sam izbacila bijelo brašno, tijesta i kruh..inače mi je prilog uvijek povrće do sad bilo samo što sam jela dva put na dan + pekare a sad jedem 4-5 i bez tih gluparija
Ma vidim ja neke male promjene.. ali vaga pokazuje isto, no nema veze, znam da će sve krenut prema dolje. Čitala sam neke komentare na fejsu na T25 stranici gdje ljudi spominju da se najviše gubi u Beti, pa ćemo vidjeti rezultate.

A što se prehrane tiče, ništa mi nije gore nego planirati unaprijed što ću jesti

Radi se stvarno o par kg koje želim skinuti pa sam pomalo frustrirana što vidim ljude koji imaju puno više viška pa im lakše ide, možda da pitaš brata zašto je to tako

Eto , kroz mjesec dana valjda bude napretka i pozitivnijih postova
virgin69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 16:23   #2222
Quote:
virgin69 kaže: Pogledaj post
Ma vidim ja neke male promjene.. ali vaga pokazuje isto, no nema veze, znam da će sve krenut prema dolje. Čitala sam neke komentare na fejsu na T25 stranici gdje ljudi spominju da se najviše gubi u Beti, pa ćemo vidjeti rezultate.

A što se prehrane tiče, ništa mi nije gore nego planirati unaprijed što ću jesti

Radi se stvarno o par kg koje želim skinuti pa sam pomalo frustrirana što vidim ljude koji imaju puno više viška pa im lakše ide, možda da pitaš brata zašto je to tako

Eto , kroz mjesec dana valjda bude napretka i pozitivnijih postova
bit će bit će samo treba bit strpljiv..ja kolko sam upućena sve ove godine vježbanja...nakuplja se voda u tijelu tokom vježbanja i čak sam na par mjesta čitala da prvih mj. dana ni slučajno ne treba stat na vagu jer se može dobit kila dvije al to je sve voda..brat je savjetovao da bez trčanja bicikla i plivanja nema brzog gubitka kila..i da ništ ne dolazi preko noći, al da je bitno da se nešta radi..bit će rezultata..tješimo se da nismo pretjerale čim se nema šta topit
Andy_gfos is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 16:43   #2223
Quote:
Zafrina kaže: Pogledaj post
kad se jednom ufurate u planiranje obroka onda prijeđe i to u naviku i nije problem.

ja sam startala sa 75,5 kg 13.1. - prvo s promjenom prehrane a onda vježbanjem- sad sam u drugom tjednu bete i stanje na vagi je 69,5 kg. jako sam zadovoljna, promijenila sam se fizički a i psihički sam puno puno bolje nego prije i okolina je u zadnje vrijeme počela primjećivati promjene.


što se tiče obroka iza treninga - i meni je to bio veliki problem jer vježbam gotovo uvijek oko 19h navečer i nakon treninga sam samo jako žedna i ne mogu jesti. zato sam nabavila whey kojeg smućkam u vodu ili u mlijeko i to popijem nakon treninga.
možeš nam još malo otrkiti što si još promijenila u prehrani osim uvela whey? meni se čini da ja još uvijek malo negdje štekam sa prehranom pa samo upijam tuđe savijete i iskustva..

btw danas sam jako zadovoljna kako sam odradila extreme circuit! totalni napredak kao da ne znam šta mi je bilo...
optimistična-88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 16:45   #2224
Quote:
Andy_gfos kaže: Pogledaj post
bit će bit će samo treba bit strpljiv..ja kolko sam upućena sve ove godine vježbanja...nakuplja se voda u tijelu tokom vježbanja i čak sam na par mjesta čitala da prvih mj. dana ni slučajno ne treba stat na vagu jer se može dobit kila dvije al to je sve voda..brat je savjetovao da bez trčanja bicikla i plivanja nema brzog gubitka kila..i da ništ ne dolazi preko noći, al da je bitno da se nešta radi..bit će rezultata..tješimo se da nismo pretjerale čim se nema šta topit
Andy gfos... good luck
virgin69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 16:48   #2225
Quote:
optimistična-88 kaže: Pogledaj post
možeš nam još malo otrkiti što si još promijenila u prehrani osim uvela whey? meni se čini da ja još uvijek malo negdje štekam sa prehranom pa samo upijam tuđe savijete i iskustva..

btw danas sam jako zadovoljna kako sam odradila extreme circuit! totalni napredak kao da ne znam šta mi je bilo...
logirala sam se na myfitnesspal.com i trudim se svaki dan unositi sve što jedem i biti u zadanim kalorijskim okvirima. uvela sam obavezni doručak, izbacila peciva i kruh. pojedem ja i kockicu čokolade i ručak kod svekrve i mame (znamo kako mame pripremaju domaće obroke ) ali opet pazim da sam u deficitu. trudim se kuhati sama i sa malo masnoće (maslinovo ulje samo) i imati 5-6 obroka dnevno.


bravo za dobro odrađeni extreme circuit!
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 17:00   #2226
Mene sutra čeka total body circuit i abs intervals Ne znam kako ću to, jer me ovo prvo ubije s onim sklekovima
No ova pauza za vikend mi nekako oteža jer mi je teže u ponedjeljak početi opet, a ne znam koju vježbu bi napravio umjesto dana pauze
blacky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 18:49   #2227
Quote:
Zafrina kaže: Pogledaj post
logirala sam se na myfitnesspal.com i trudim se svaki dan unositi sve što jedem i biti u zadanim kalorijskim okvirima. uvela sam obavezni doručak, izbacila peciva i kruh. pojedem ja i kockicu čokolade i ručak kod svekrve i mame (znamo kako mame pripremaju domaće obroke ) ali opet pazim da sam u deficitu. trudim se kuhati sama i sa malo masnoće (maslinovo ulje samo) i imati 5-6 obroka dnevno.





bravo za dobro odrađeni extreme circuit!

Potpisujem skoro sve, posebno mamu i svekrvu

Ja jedem ponekad kruh za dorucak, kombiniram zobene, smoothije i razeni kruh. Obozavam kruh pa ga jedem koji put ujutro.

Vjezbam u pravilu 6 dana u tjednu. Nemam kila za izgubiti pa je kod mene napredak spor, ali ipak primjetan. Naziru mi se misici na trbuhu pa me to veseli
To mi je bas kul

Myfitnespal mi je super, nekad se iznenadim kako se brzo napune npr.masti.
Wilbur Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 20:28   #2228
Quote:
Maslinica kaže: Pogledaj post
Danas moja verzija speeda 3.0: prva polovica je bila half speed, a druga no speed

Sent from my Speedy Gonzales using Tapatalk
kako me ovo nasmijalo
da, onaj prvi dio je stvarno ok, nema problema, ali drugi dio je ubitačan. najčeše si ubacim kratku pauzicu nakon drugog ponavljanja drugog dijela.

Quote:
blacky7 kaže: Pogledaj post
Mene sutra čeka total body circuit i abs intervals Ne znam kako ću to, jer me ovo prvo ubije s onim sklekovima
No ova pauza za vikend mi nekako oteža jer mi je teže u ponedjeljak početi opet, a ne znam koju vježbu bi napravio umjesto dana pauze
meni se zna desiti da u ned budem totalno nabrijana i odmorna da jedva čekam pon da se negdje ispucam.

evo taman žvačem sendvič, i uopće me nije brige, baš mi paše. danas odradila pyramid, pola core speed za zagrijavanje, i pola stretch-inga koji dugujem već ohoho vremena. sutra je na redu rip't up, pa ću za zagrijavanje vjerojatno ubaciti speed 2.0. i onda zasluženi vikend.
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 20:45   #2229
Ja se držim onog da ne jedem poslije 18 al varam ponekad, pojeo sam maloprije dvije velike kugle sladoleda Odlučio sam i čok izbacit i onda dođem u dućan i 15 kn je na kaciji ona ogromna debela milka čok, i šta ja specijalac napravim? Kupim dvije

Edit: moram reć da me živcira onaj tajmer kolko pokazuje vrijeme do kraja vježbe jer ga stalno gledam, pa ga pokušavam prekrit da se mogu bolje konc na vježbu xD

Zadnje uređivanje blacky7 : 27.03.2014. at 20:51.
blacky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 20:51   #2230
Quote:
blacky7 kaže: Pogledaj post
Ja se držim onog da ne jedem poslije 18 al varam ponekad, pojeo sam maloprije dvije velike kugle sladoleda Odlučio sam i čok izbacit i onda dođem u dućan i 15 kn je na kaciji ona ogromna debela milka čok, i šta ja specijalac napravim? Kupim dvije
Aaaa daj malo meni cokolade, previse ti je to dvije milke sam pojesti!
bas me nesto slatko vuce danas...
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 20:59   #2231
Quote:
Zafrina kaže: Pogledaj post
logirala sam se na myfitnesspal.com i trudim se svaki dan unositi sve što jedem i biti u zadanim kalorijskim okvirima. uvela sam obavezni doručak, izbacila peciva i kruh. pojedem ja i kockicu čokolade i ručak kod svekrve i mame (znamo kako mame pripremaju domaće obroke ) ali opet pazim da sam u deficitu. trudim se kuhati sama i sa malo masnoće (maslinovo ulje samo) i imati 5-6 obroka dnevno.


bravo za dobro odrađeni extreme circuit!
i ja sam na tom fitnesspalu neko vrijeme unosila ali mi je malo glupo kad napravim nešto doma i onda ne znam kako da to unesem... a i izračunato mi je da bih trebala unositi oko 1400 na dan a nikad toliko ne uspijem uvijek mi ostane dosta... i ne nam ni kako izmjeriti koliko na primjer potrošim dok radim focus... imam osjećaj da odradim 10 focusa u danu da ne bi potrošila dovojlno kad vidim te iznose kcal i toga...
optimistična-88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 21:08   #2232
@Zafrina pošaljem ti svu čok koju imam doma, sam me nervira

A kolko kalorija ima kockica čokolade ak već mjerimo unos? xD
blacky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 21:28   #2233
Quote:
blacky7 kaže: Pogledaj post
Ja se držim onog da ne jedem poslije 18 al varam ponekad, pojeo sam maloprije dvije velike kugle sladoleda Odlučio sam i čok izbacit i onda dođem u dućan i 15 kn je na kaciji ona ogromna debela milka čok, i šta ja specijalac napravim? Kupim dvije
i ja sam vidila da je negdje milka na akciji, ali sam zaobišla u širokom luku. kontam, ako je nema, ne mogu je ni pojest .

al zato sam neki dan kupila malu, sto gramsku milku. jutros sam smazala red i sad još jedan.

pere me da nastavim s nutellom, ali mislim da ćemo tu povuć crtu.
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 21:38   #2234
Quote:
blacky7 kaže: Pogledaj post
@Zafrina pošaljem ti svu čok koju imam doma, sam me nervira

A kolko kalorija ima kockica čokolade ak već mjerimo unos? xD
Moze!

Imas na poledini milke stupac s nutritivnim vrijednostima pa pise i koliko je kcl po serviranju

......

A gledajte, pitale ste sto je meni pomoglo pa vam kazem myfitnesspal - ono sto nema ja sam si dodala ali ima stvarno more podataka i na hrvatskom jeziku. Poanta je racunati = vagati hranu koju jedemo.
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 22:03   #2235
@Zafrina: je ok je što se tiče tog hrvatskog jezika i ja si uvijek nekako neke sastojke izračunam dio po dio šta ću... ali kako računaš koliko si potrošila vježbanjem da znaš deficit? sorry ako pitam gluposti ali nisam u tome toliko par puta uđem krenem zapisivat zapisujem 2 dana i onda odustanem... :P

ja izbjegavam müller jer je tamo milka jeftina i ima masu okusa! zatooo u njega ni ne ulazim ako mi baš iz njega nešto ne treba a to je rijetko!
optimistična-88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 22:10   #2236
Nasla sam na nekoj stranici da si je netko mjerio koliko je kalorija izgubio Focusom pa onda to pisem kako koji dan imam koji trening. Ne prati se samo unos hrane nego i treninzi. Onda program sam izracuna neto kalorije.
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 22:26   #2237
Ja sam sebi stavila 200, 250 kcl za focus. Valjda je to ok.

Meni
Wilbur Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 22:34   #2238
Thumbs up

Quote:
Zafrina kaže: Pogledaj post
Nasla sam na nekoj stranici da si je netko mjerio koliko je kalorija izgubio Focusom pa onda to pisem kako koji dan imam koji trening. Ne prati se samo unos hrane nego i treninzi. Onda program sam izracuna neto kalorije.
aha a to je onda ok! super! imaš možda link?
računa da, vidjela sam, ok je program samo ukucaš i sve izbaci...
optimistična-88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 22:47   #2239
http://www.itsonlyninetydays.com/how...ing-focus-t25/

Ja sam sa te stranice upisala u mfp. Mislim da inace mozes moje upise koristiti. A mozemo se i zafrendati tamo pa pratiti napredak i jelovnike i svasta...
__________________
Da je bolje, ne bi valjalo.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 22:52   #2240
ajme super! lijepo si ti to našla hehe bravo!
može može ja baš nisam previše u tome pa ne kužim točno šta i kako pa me dodaj: optimisticna88
jeeeeee

i Wilbur Lady je ok stavila mjeru 200/250
optimistična-88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:02.