Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2011., 21:45   #561
Cure jeftinije vam je kupiti pol kile zelene gline i same raditi masku, možete dodati destiliranu vodu i neko biljno ulje i super je.Marelica i badem su jeftinija ulja i to onda imate za idućih 2 god.
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 13:25   #562
inace nisam poklonik Garniera, ali ova maska je fakat odlična, koristi se jednom tjedno, nakon nje mi ne pada na pamet ići na čišćenje lica, baš lijepo očisti pore
__________________
Volim biti zaljubljena...
hoty is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 00:09   #563
[QUOTE=Anarniel;31049305]Probaj ove maske



Savršene su!!! Vrijedi i za cure i za dečke!! Za hidrataciju ti preporučam ovu od čokolade, meni je stvarno predivna a imam ultra suhu kožu. Nakon nje lice bude savršeno! Imaš ih u DM-u, Mulleru, Kozmu.. I stvarno je širok asortiman, za sva stanja kože. Ja sam probala ovu od čokolade koja mi je apsolutno savršena, i ovu od bijele čokolade i meda - isto predivna! Koštaju 10 kn, a velika su pakiranja, bit će ti dovoljno za barem 2 puta, ako ne i 3.

Potpisujem sve rečeno. Probala sam ih nekoliko i svaka je odlična
wani is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 18:00   #564
Evo kupio sam napokon hidratantnu masku od Balee.

Sad imam možda glupo pitanje, ali na paketiću piše da se ne skida vodom. Kako se onda skida?

Quote:
wani kaže: Pogledaj post


Savršene su!!! Vrijedi i za cure i za dečke!! Za hidrataciju ti preporučam ovu od čokolade, meni je stvarno predivna a imam ultra suhu kožu. Nakon nje lice bude savršeno! Imaš ih u DM-u, Mulleru, Kozmu.. I stvarno je širok asortiman, za sva stanja kože. Ja sam probala ovu od čokolade koja mi je apsolutno savršena, i ovu od bijele čokolade i meda - isto predivna! Koštaju 10 kn, a velika su pakiranja, bit će ti dovoljno za barem 2 puta, ako ne i 3.

Potpisujem sve rečeno. Probala sam ih nekoliko i svaka je odlična
Nisam ove vidio u DM-u.
Zdravko Veliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 18:51   #565
Koju točno Balea masku, kak se zove? Ako je peel off maska, onda se samo kad se osuši, oguli s lica.

Ove gore nisam ni ja vidjela u DMu, ali ima ih u Kozmu, Konzumu, Mulleru, Bipi.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 12:40   #566
Zove se: Balea Feuchtigkeits maske (Erfrischend)

Nije peel off, a evo našao sam i dojmove.

Quote:
Maska je veoma prijatnog, dosta osvežavajućeg, blago cvetnog mirisa. Ima teksturu i kompaktnost kao neka masnija meka krema. Lako se nanosi u debljem i ravnomernom beličastom sloju. Odmah ostavlja utisak blagog peckanja i blagog zatezanja kože. Ipak, oseća se da opterećuje kožu dok je imate na licu.

Za 5 minuta, koža će upiti dosta maske i na površini će ostati bezbojan voskast sloj. Može se ostrugati vaticom ili vlažnom maramicom. Ovu masku treba držati 10-15 minuta na licu, a zatim sa zadovoljstvom isprati.
Idem isprobat.
Zdravko Veliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 17:58   #567
Evo da kažem prve dojmove.

Isprobao sam Baleinu hidratantnu masku i moram reći da nisam primjetio nikakve promjene na licu. Držao sam je na licu 15 minuta. Lice mi je kakvo je i bilo.

S druge strane ovaj Balea Aqua serum za lice mi je super.



Alverde piling od marelice nisam našao u DM-u, potražit ću drugi put. Imam još malo onog Niveinog koji mi se isto čini ok samo kaj je malo skup.

Afrodita kremu u crnoj posudi isto nisam još uzeo jer imam još ovu Avene, ali isprobat ću je. Samo se nadam da nije jako masna.

Uglavnom, serum je pun pogodak.
Zdravko Veliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 10:00   #568
jel tko probao ovu masku

okica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 11:55   #569
Jucer sam probala cadavera masku iz mullera za masnu i nečistu kožu - pakiranje je bijelo, a gore zelenim i narančastim slovima pišee cadavera < 25 young. Kao treba se staviti na očišćeno lice i držati 15 min! Ja sam svoju drzala maje od 10 min, jer sam nestrpljiva i ne da mi se cekati, i kad sam ju skinula bila sam crvena ko rak na mjestima na koja sam ju nanijela. Crvena kao da mi je netko prislonio peglu na ta mjesta pa je ostala crvena opekotina!! A nista nije peklo kad sam ju drzala na licu, niti sam ja ikad prije imala reakciju na bilo koju kremu ili masku koju sam koristila! Namazala sam lice bepantenom i sad je ujutro sve normalno.
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 21:45   #570
Quote:
Zdravko Veliki kaže: Pogledaj post
S druge strane ovaj Balea Aqua serum za lice mi je super.
Genijalan je taj serum
Ja si moram kupiti novi jer je prosli netragom nestao s police, krivim brata Al mislim da cu sad isprobati Balea Urea serum.

Onih sarenih (Montagne Jeunesse mislim da se zovu) maski imas u Kozmu, ja probala cokoladnu i nije me impresionirala, ali sauna maska (samozagrijavajuca) mi je genijalna Lice meko i glatko i hidratizirano. Moja koza je mjesovita ali dehidrirana za popi*dit pa se ljuska i svasta Kupiti cu je opet
__________________
Deceleration is for pansies... We're headed for the stars.
Aennea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 18:05   #571
Koju masku preporučate za masnu kožu s nešto prištića? Da ju mogu kupiti u dm-u ili Bipi?
 
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 20:36   #572
Quote:
Lena Leh kaže: Pogledaj post
Imam masnu problematičnu kožu i proširene pore. Nisam puno maski probala ali svakako moram pohvaliti Garnier masku od gline i masku od cinka. Odlične!

Potpisujem svaku riječ.
Prije sam koristila neke niveine maske koje se drze neko vrijeme, pa ih se samo odlijepi s lica kad se stvrdnu
a onda sam rekla idem vidjet kaj to je od Garniera. I ta je maska meni savrsena (sa cinkom), a dode samo 10-ak kn i to za 2 nanošenja, stoga toplo preporučam.
totallyconfused is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 20:37   #573
Quote:
hoty kaže: Pogledaj post
inace nisam poklonik Garniera, ali ova maska je fakat odlična, koristi se jednom tjedno, nakon nje mi ne pada na pamet ići na čišćenje lica, baš lijepo očisti pore
eto i slikice
totallyconfused is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 20:54   #574
mogla bi probat i ja tu garnierovu onda...

meni odlična je od balee od cinka! <3 zanimljivo da sam s njihovim maskama imala problema gadnih, tako da je ovo jako ugodno iznenađenje
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 14:58   #575
super je garnierova od cinka!
uzela da usporedim sa divnom baleinom od cinka... i ne znam koja je bolja, tu su si. nastavljam ih kupovat
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 16:37   #576
Meni je Avene Cleanance piling-maska za masnu kožu odlična!
koristim je jednom tjedno, i baš lijepo omekša kožu i primjećujem da mi je lice čistije.
I love cookies is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 00:24   #577
Ja sam probala tu Garnier masku s cinkom, lijepo očisti pore, istina, al nema tog termo efekta i suši se puno dulje od te tri minute, kolko piše na njoj. Doduše, ja sam stavila tanji sloj, možda treba deblji? Baš sam očekivala da će grijat, kad ono, ništa.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 19:51   #578
Je li tko probao možda ovu masku?
http://www.kozmo.hr/proizvod/kozmo-m...3859888345898/
Proizvodi je Olival, za kozmo. Oni imaju dobre stvari, pa vjerujem da i ovo nije loše.. Što mislite da li bi ova maska bila dobra za masnu-probl. kožu? Tnx
gold_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 12:37   #579
kak je ovo cool "tableta" maska za raditi doma solo maske od losiona ili druge neke ,vidjela sam to u kozmetickim salonima al nisam znala da ima na ebayu


compressed facial mask:
http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=com...d=p3286.c0.m19
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 13:49   #580
Ma joj, to ti je kao gaza ili papir tak stisnut i onda ga ti zaliješ tonikom ili losionom po želji i napuhne se. Naneseš na lice, držiš malo, ispereš. Niš posebno, istu stva rmožeš doma napravit na način da deblji papirnati ručnik ili gazu namočiš u nekaj i staviš na lice.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:55.