Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2012., 13:56   #681
Drzi li ljekarna u sklopu dm-a u Antunovicu Payot? Kupila bih onu hvaljenu hidratantnu masku i jos neke payot stvarcice pa eto ako ko zna?
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 17:22   #682
Quote:
overburdened kaže: Pogledaj post
Koje Baleine maske postoje kod nas? zapravo sam namjeravala uzeti onu od maline, ali je ona očito bila LE, a nisam uspjela nać iti jednu drugu osim ove i neke Baleine u žuto/aluminijskoj boji, nešto za mlade čini mi se Pretražila sam cijeli štand i zbilja niti jedne druge nije bilo
Tih od maline još uvijek ima u ovom mom dm-u, vidjela sam od lavande da imaju hidratantne i od aloa vere koju sam i kupila pa meljam ju po obrazima jer su malo suši nakon boravka na otvorenom i ispiram, iako piše da se ne ispiru . Imaju i one od meda također hidratantne, pored ovih za hidrataciju imaju i one sa blatom i sl za čišćenje. Toliko sam upućena.
__________________
"Strasti? - Uvijek je naslada bolesna i luda pred umom u ništa pala. A život, kada hladno pogledaš oko sebe svuda, pusta je i glupa šala"
Daisy.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 17:35   #683
Evo one hvaljene payot maske za hidrataciju, jedva sam našla stranicu gdje ima lista sastojaka. http://www.ariva.com/pamacrhymahy.html
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 15:23   #684
meni je odlična maska od lusha Catastrophe cosmetic od borovnica. i sadrži preparate koji jako dobro pročiste lice i smiruje upale. odlična je
__________________
"...Always look up the bright sight of life..."
alisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 21:17   #685
Meni je ta njihova maska od borovnice najbolja maska već godinama
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 08:31   #686
Quote:
lida kaže: Pogledaj post
Drzi li ljekarna u sklopu dm-a u Antunovicu Payot? Kupila bih onu hvaljenu hidratantnu masku i jos neke payot stvarcice pa eto ako ko zna?
Jesi li saznala i mene zanima?
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 09:58   #687
Nisam ništa saznala,nije me nitko doživio, kupila sam ju u farmaciji u jurišićevoj.
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 08:08   #688
Ovak, već dva dana hodočastim u Farmaciju u Jurišićevu po čuvenu Payot masko od 75 ml i 126 kn
tamo takva ne postoji, ima samo neka na kojoj piše 24 h hidratant, ima 50 ml i košta 254 kn
od djelatnika nitko ne zna o čemu pričam i tvrde da nisu nikad imali takvu masku i po toj cijeni osim neke krem maske od gline za čišćenje kože

i sad ne znam u čemu je fora ?
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 08:29   #689
Eye ajde seljačinama reci da trebaš MAKSKU-KREMU http://www.ariva.com/pamacrhymahy.html pa će možda skužit o čemu pričaš.
Ja isto kad sam tražila masku za hidrataciju su mi nudili tu za 200inešto kuna, a kad sam rekla maska-krema e onda im je sinulo.....
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 09:31   #690
Quote:
lida kaže: Pogledaj post
Eye ajde seljačinama reci da trebaš MAKSKU-KREMU http://www.ariva.com/pamacrhymahy.html pa će možda skužit o čemu pričaš.
Ja isto kad sam tražila masku za hidrataciju su mi nudili tu za 200inešto kuna, a kad sam rekla maska-krema e onda im je sinulo.....
lida spasilice moja
odoh danas treći put
treća- sreća
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 09:55   #691
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Meni je ta njihova maska od borovnice najbolja maska već godinama
Slažem se.Definitivno najbolja maska koju sam probala
tajana21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 12:07   #692
Quote:
lida kaže: Pogledaj post
Eye ajde seljačinama reci da trebaš MAKSKU-KREMU http://www.ariva.com/pamacrhymahy.html pa će možda skužit o čemu pričaš.
Ja isto kad sam tražila masku za hidrataciju su mi nudili tu za 200inešto kuna, a kad sam rekla maska-krema e onda im je sinulo.....
Evo vratih se iz Farmacije i..nema toga više
bila je baš zastupnica iz Formasane i kaže da je Payot promijenio ambalažu a samim tim militražu i cijenu

znala sam da ne može meni biti tako
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 00:34   #693
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Evo vratih se iz Farmacije i..nema toga više
bila je baš zastupnica iz Formasane i kaže da je Payot promijenio ambalažu a samim tim militražu i cijenu

znala sam da ne može meni biti tako
Ali ta 24 satna maska je ista kao i ova, imala sam tester, izgleda da su samo promijenili i povećali ambalažu i smanjili cijenu.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 08:39   #694
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Ali ta 24 satna maska je ista kao i ova, imala sam tester, izgleda da su samo promijenili i povećali ambalažu i smanjili cijenu.
Ne draga moja, obratno...smanjili su militražu a povećali cijenu
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 16:37   #695
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Ne draga moja, obratno...smanjili su militražu a povećali cijenu
Evo ja sam danas uzela ovu u novoj ambalaži, u ljekarni u pothodniku imate -20 % na Payot, Lierac i još dosta toga.. Izišla me oko 190 kn, javim dojmove kad je malo isprobam.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 21:10   #696
Mene ta maska ne baca u nasvjest od miline. Nije mi se još niti jednom upila totalno kao što je neka cura napisala. Njena koža ju srkne a na mojoj stoji neki čudni masni sloj. Da sam ju probala prije mislim da ne bi kupila fuul size. Mislim nije tako loša, ali po meni ne vrijedi ove novce (oko 200kn). Onih 126kn koliko sam ju ja platila joj je neka realna vrijednost.
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 23:16   #697
Quote:
tajana21 kaže: Pogledaj post
Slažem se.Definitivno najbolja maska koju sam probala
Posto je toliko hvalite i ja sam je kupila i stvarno je odlicna.
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 00:41   #698
Evo danas sam je samo isprobala, i zbilja je divna, slažem se. Meni se skroz upije, ništa nije masno, a zbilja jako hidratizira. Čak mi ne treba okoloočna krema nakon nje, zbilja je super, zasad sam oduševljena.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 14:10   #699
Quote:
lida kaže: Pogledaj post
Evo one hvaljene payot maske za hidrataciju, jedva sam našla stranicu gdje ima lista sastojaka. http://www.ariva.com/pamacrhymahy.html
Vidjela sam da ste nahvalile tu masku ovdje, a kako mi je koža katastrofa odlučila sam je uzet, međutim u Farmaciji su imali onu hydra24, a ja sam mislila da je to ta, pa sam uzela nju. Nažalost, pokazala mi se kao promašaj godine.
Usporedila sam sastojke sa ovom gornjom, ali nisu ni slični, ovo nisu iste maske.
Baš mi je žao jer sam dala prevelike novce za nju, ali meni uopće ne valja. Nanesem je navečer, uopće mi se ne upije nego ostane ljepljiv sloj, a ujutro mi je koža svejedno suha i nikakva. Koristim je nekih tjedan dana, mislila sam da joj treba malo vremena ali svejedno. Mislim da će ići u prodaju sa još nekim stvarima koje sam prestala koristiti...
Ne znam više što da radim jer mi je koža stvarno koma, mislim da bi mi bilo bolje da sam uložila u neku kvalitetnu kremu, sve što sam koristila ove zime je bilo promašaj osim Clarinsa, ali od toga sam imala samo tester.
__________________
Valkyrie
philemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 14:30   #700
Toliko ste nahvalile tu Payot masku da mislim da ću ju morati isprobati...

Ima li tko slučajno iskustva s Uriage AquaPrecis maskom?
Konkretno, razmišljam o kupovini maske ili kreme za suhu kožu iz te linije da ju koristim kao noćnu kremu, s obzirom da sam jako zadovoljna dnevnom varijantom, ali za noć ipak trebam nešto hranjivije, pa je svaka pomoć i iskustvo dobrodošlo.
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:36.